Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Данілов – за перехід України на латинку та другу державну англійську мову

перехід на латиницю політично обгрунтований якщо мета відтворення Річі Посполитої. Тому абетка має бути точнісенько така як у поляків.

Куда же нам без старшего брата  :facepalm:
   
Буде ржачно, якщо надійде рознарядка з ОП підтримувати перехід на латинку і vkhavr2 почне хуячити про це теми.
   
Имхо, латиница это и есть элемент безопасности

Эффект будет не скоро, лет через 50 после введения

Но вводить стоит

Нужно рвать с усским миром любым способом. Даже отказываясь от кириллицы.


Это цивилизационный выбор. Исправим ошибку предков
До дупи мені москалі.
Кирилиця - це наше, споконвічне.
Я проти того, щоб кирилицю віддати москальні.
Просто потрібно, щоб українці взагалі відмовилися від узкого язика, тоді й з узкім міром розірвемо.
   
До дупи мені москалі.
Кирилиця - це наше, споконвічне.
Я проти того, щоб кирилицю віддати москальні.
Просто потрібно, щоб українці взагалі відмовилися від узкого язика, тоді й з узкім міром розірвемо.
+
   
До дупи мені москалі.
Кирилиця - це наше, споконвічне.
Я проти того, щоб кирилицю віддати москальні.
Просто потрібно, щоб українці взагалі відмовилися від узкого язика, тоді й з узкім міром розірвемо.
пока не будет тотального владения английским, этого не получится
   
+==========================================+
Ти, разом з вовчиком, профінансуєш все це? Чи як?

якщо б володимир задавався такими питаннями, то ти би дотепер ходив в язичниках, не кажу що це добре чи погано, просто констатую факт.
   
перехід на латиницю політично обгрунтований якщо мета відтворення Річі Посполитої. Тому абетка має бути точнісенько така як у поляків.
От не бажаємо  жити своєю головою.. потрібно під когось лігти?
   
Просто потрібно, щоб українці взагалі відмовилися від узкого язика, тоді й з узкім міром розірвемо.

Та воно би і кордона не завадило би перекрити , хоч рочків на сто , мабуть , що-би не шорхались ув обидва боки та може і спільні сім'ї не створювали би , бо інакше , схоже ніяк , окрім , що залишки тієї імперії самі розваляцця . Колись .
   
До дупи мені москалі.
Кирилиця - це наше, споконвічне.
Я проти того, щоб кирилицю віддати москальні.
Просто потрібно, щоб українці взагалі відмовилися від узкого язика, тоді й з узкім міром розірвемо.

Я перепрошую, що значить "віддати москальні"? Ви не маєте ексклюзивного права на кирилицю, щоб її комусь віддавати чи не віддавати.
   
Я перепрошую, що значить "віддати москальні"? Ви не маєте ексклюзивного права на кирилицю, щоб її комусь віддавати чи не віддавати.
Я відповідала попередньому дописувачеві на його "Нужно рвать с усским миром любым способом. Даже отказываясь от кириллицы.".
   
Повністю підтримую тези пана Володимира.

   
Proponuyu na FUPi vzhe zaraz pereity na latynycyu. Tykh, khto ne bude pysaty latynyceyu neschadno banyti.
   
то ви зельки викинули порошенко і обрали зеленського не для того щоб він укріплював армію і будував військові заводи? А я то думал...

Отож, а я думав що голосували «за плосто пілістать стлілять»  :pooh_lol:
   
Proponuyu na FUPi vzhe zaraz pereity na latynycyu. Tykh, khto ne bude pysaty latynyceyu neschadno banyti.

Osoblyvo zedrotiv, spisok vzhe gotovyj  (tu)
   
Proponuyu na FUPi vzhe zaraz pereity na latynycyu. Tykh, khto ne bude pysaty latynyceyu neschadno banyti.

Вас ніхто з нормальних користувачів просто не читатиме. Про це не подумали?
   
Відмова від кирилиці відгородить нас від Росії і наблизить до Європи» - головний аргумент її прихильників. Проте насправді зміна письма може відіграти протилежну роль - посилення русифікації. Останні роки дедалі більше російськомовних громадян переходять на українську. Запровадження латинки створить додатковий бар‘єр і зупинить багатьох із них. Більш того, така зміна може спровокувати рух в протилежному напрямку - звична кирилична російська для багатьох (особливо, старших людей) буде простішою у використанні, ніж незнайома латинська українська.

Ну хоть кто-то разумную мысль высказал. И у нас наверное, богатейшая страна, чтобы все ученики в школах переписывать?Тут на форуме такими идеями кидались, я думал это от дурости, а теперь оказывается и власть у нас недалеко от народа ушла по умственному развитию.   
   
Латинка это глупость, а вот тотальное владение и.ИСПОЛЬЗОВАНИЕ  английского , правильный путь.
+========================+
Спочатку опануй українську...
   
якщо б володимир задавався такими питаннями, то ти би дотепер ходив в язичниках, не кажу що це добре чи погано, просто констатую факт.
+============================================+
А який зв"язок твоєї дурні з кирилицею? Бо я - атеіст!
   
Я розриваюсь. З одного боку, справді вихід з кирилічного простору - це просто хірургічний розрив з узко-православним світом лузерів і упоротих.
Совіти добре розуміли важливість цього моменту, в два присєста втягнувши азіатів спочатку в латиницю, потім до кирилиці, відірвавши від арабської абетки,
джерела "чуждих ценностєй".
Але. Прислухавшись до себе - ну от ніяк не зможу я читати рядки Тараса Григоровича латинкою, і Лесю теж, та і Ліну.
Ніт. Це неправильно, нмд.
Як варіант, на мою думку - це масована пропаганда і створення можливостей для витіснення кацапофонії англійською.
Насправді, не так вже й дорого - субсидовані державою мовні курси англійської, для різних вікових категорій і різної підготовки, м'яке, поступове додавання англомовного контенту до телебачення і радіомовлення. Можливість працювати з англомовними підручниками й науковими матеріалами, преференції англомовному медіа, трансляція кращих фільмів лише з субтитрами українською.
Це - можливо, мені здається.
   
Бо я - атеіст!
Ти - просто експонат для вивчення студентами старечої деменції.
   
А який зв"язок твоєї дурні з кирилицею? Бо я - атеіст!
кирилиця прийшла з "православієм"
   
Proponuyu na FUPi vzhe zaraz pereity na latynycyu. Tykh, khto ne bude pysaty latynyceyu neschadno banyti.

Povnistiu zgoden. Pidtrymuju.
   
Відмова від кирилиці відгородить нас від Росії і наблизить до Європи» - головний аргумент її прихильників.

Ja pryhyljnyk latynky, i cej argument ja wažaju hybnym.
   
На івріт і ідіш..
   
Турки в 28 перейшли з отакого فارسی на отаке ABC.
Тепер, після спливу 93 років, можна оцінити правильність чи неправильнвсть такого кроку з економічної і культурологічної точки зору, в порівнянні з Афганістанами і Іранами (а у нашому випадку в порівнянні з кирилічною Білоруссю).


Ну то порівняйте ще з економікою Китаю, який ні на яку латинку не переходив, а за одно з напр Сьерра-Леоне - практично вся Африка пише латинкою.
Потім розкажете результати порівняння!  :laugh:
   
влада прикалывается
чего все Вятровичи ведутся, прям за чистую монету?
поржали бы да и всё
   
влада прикалывается
чего все Вятровичи ведутся, прям за чистую монету?
поржали бы да и всё

Секретар РНБО з дипломом ветеринара після закінчення Старобільського радгоспу-технікуму і трьома вишами заочно не може сказати відвертої дурниці?
Спробую Вас переконати - може. І це вже не смішно.
   
А як москаль данілов буде писати мовою латинськими буквами.
Він і кирилицею дуб дубом в мові.
   
А як москаль данілов буде писати мовою латинськими буквами.
Він і кирилицею дуб дубом в мові.


Невже як Аваков? Чи може ще круче - як АзІров? ;)
Чи як його землячка з Луганщини Наташа Корольовська з "кішчачими магазинами"?
   
Надеюсь пан Данилов уже выучил, что ПДЧ это не постоянный действующий член?
   
В нашем обществе много затхлости, дремучести, чего не коснёшься - всюду "скрепы", поэтому может неплохо было бы его встряхнуть, проветрить, дать какой-то импульс. Или просто что-то изменить, внести что-то новое, свежее.
Поэтому я - за.
К письменности я отношусь просто как к инструменту, я не вижу причины вмешивать в этот вопрос религию, национальные традиции, или ещё что-то "святое".
Полностью переходить на латиницу не надо. Всё, что уже написано кириллицей, надо так и оставить. Просто надо разработать и узаконить альтернативный способ написания. И использовать его на добровольных принципах. Примерно как в Черногории, там люди давно привыкли к двум способам письма, и не замечают разницы.
   
 Просто надо разработать и узаконить альтернативный способ написания. И использовать его на добровольных принципах.


твердження другого речення суперечить першому)
   
Просто надо разработать и узаконить альтернативный способ написания. И использовать его на добровольных принципах.
твердження другого речення суперечить першому)
Почему вы думаете что слова "альтернативный" и "добровольный" противоречат друг другу?
   
навеяло

сидят поручик и ротмистр
где-то на окраине царской России
скукотища смертная ...
поручик : Господа, а не насрать ли нам в рояль ?
ротмистр зевая : Азиаты, не поймут-c ...
   
я бачу суперечність у словах "законний" і - "добровільний")
   
Добавлю,
Сейчас ведь гусиными перьями не пишут, и шариковыми ручками тоже уже пишут всё реже.
У всех компьютеры, лэптопы, смаптфоны, написать приложение транслитерации кириллицы в латиницу и наоборот это несложное упражнение для начинающих программистов.
   
влада прикалывается
Вже третій рік. "Не треба парадів, вони тільки для кацапів гардіцца арматой". "А, це прикол був, потрібні паради, вони для справжніх патріотів".

Тому хуй ого знає, які з приколів для виступу, а які practical joke.
   
Типовий прихильники певної політсили
   
Или отвлекают так от нагальных проблем.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія