Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Визначальним протиріччям є протиріччя США - Китай.

Визначальним протиріччям є протиріччя США - Китай.
Раша сподівається під шумок Нападу Китаю на Тайвань напасти на Україну.
Але Китаю стане цікавіше домовитись з США про здачу Тайваню за модел'ю Гонконгу, а натомість анексувати величезну частину Россії, на яку Китай давно має претезії. Тобто напасти на паРашу під шумок її нападу на Україну, чим зупинить напад.
Але США зміцнення Китаю за рахунок паРаші зовсім не комільфово.
США набагато комільфово перетягнути паРашу в свою коаліцію проти Китаю. паРаша запросить Україну, або як мінімум Крим і зняття санкцій.
Отут небезпека: США можуть клюнути на таке, бо вже мали досвід піввікового не визнання окупації країн прибалтики.
Думаю, що Байден тому і готовий побазарити з ***лом.
Небезпека серйозна, бо величезний відсоток Вати в Україні, який до того ж нині при владі, буде радісно кричати про "перемогу" і "мир навіки!"
Зараз, як і завжди все визначить позиція Народу України.
Думаю, що маємо  вирішальний момент  очікування вердикту Бога: Чи українці заслуговують на незалежну державу?
Якщо ні, то  розвіє нас навіки.
********************************************
Втім, я особисто маю підстави очікувати позитивне вирішення нинішньої кризи на користь Україні.
Все відповідає розвитку Революції Свідомості.
Бог допоможе в критичний момент. Десь так як це було з МН17.

 [ua]
   
Пасажири  МН17 після ознайомлення з гіпотезою Революції свідомості зрозуміли
це Бог допоміг Україні
   
а натомість анексувати величезну частину Россії, на яку Китай давно має претезії.
Ото  тупі козаченьки мріють, шо китай має якісь претензії до рашки й обов'язково нападе й труп рашки пропливе повз них річкою, поки  вони будуть співати пісень. :gigi:
   
Пасажири  МН17 після ознайомлення з гіпотезою Революції свідомості зрозуміли
це Бог допоміг Україні
Тако фуяк й до бога потрапили, й спитали того бога - шо за фуйня, чому ми тут, а не вдома? А бог відповідає - не переймайтесь добрі люди, це я так Україні допомогаю. :K
   
Тако фуяк й до бога потрапили, й спитали того бога - шо за фуйня, чому ми тут, а не вдома? А бог відповідає - не переймайтесь добрі люди, це я так Україні допомогаю. :K

і втішились божі люди безпосередньою участю у задумі божому
   
і втішились божі люди безпосередньою участю у задумі божому
А фулі. Одразу всіх до раю поза чергою )))
До речі, якийсь вірун так й казав, шо типа нема чого паритись, шо бозя допускає  загибель народу в усяких трагедіях.
Типа то такий задум бозєнькі й загиблі одразу фуяк - й до раю.
   
Это типа - "записки божевiльного"? Тымко под псевдонимом?
   
А фулі. Одразу всіх до раю поза чергою )))
До речі, якийсь вірун так й казав, шо типа нема чого паритись, шо бозя допускає  загибель народу в усяких трагедіях.
Типа то такий задум бозєнькі й загиблі одразу фуяк - й до раю.

Задум Божий є пояснення будь якої події в рамках Революції Свідомості
Універсальний Інструмент Пізнання дійсності.
   
Тако фуяк й до бога потрапили, й спитали того бога - шо за фуйня, чому ми тут, а не вдома? А бог відповідає - не переймайтесь добрі люди, це я так Україні допомогаю. :K
Не переймайтесь. "Бог" - то нік іспанського диспетчера, який точно бачив( з Гішпанії) як Су24 допомагав Україні!
 :tease: 
   
Задум Божий є пояснення будь якої події в рамках Революції Свідомості
Універсальний Інструмент Пізнання дійсності.
Нічого ви не зрозуміли! Бог лише показує свою участь у спостереженні за процесом, але чекає рішень саме від нас.
Він втручається лише в критичних точках: типу коли ми хату можемо спалити, або сусідів знизу залити. То йому збитки і жаль трудів, але до Часу. Як Час вийде, то може й розвіяти!  :tease:
   
Раша сподівається під шумок Нападу Китаю на Тайвань напасти на Україну.

Неверные исходные данные всегда приводят к ложным выводам.

У Китая нет ни одного повода нападать на Тайвань.
   
Визначальним протиріччям є протиріччя США - Китай.

Нема протиріч, принаймі зараз. Шваби збудували Кєтай по образу і подобію свому, а тепер ці наробки імплементують по всЬому світові, включаючи Штати.

Нема зараз більшої проблеми ніж соросяцький глобалізм.
   
Нічого ви не зрозуміли! Бог лише показує свою участь у спостереженні за процесом, але чекає рішень саме від нас.
Він втручається лише в критичних точках: типу коли ми хату можемо спалити, або сусідів знизу залити. То йому збитки і жаль трудів, але до Часу. Як Час вийде, то може й розвіяти!  :tease:

Так я й не заперечував свободу волі у рамках Задуму.
Навпаки я твердив, що все саме так і відбувається.
   
Неверные исходные данные всегда приводят к ложным выводам.

У Китая нет ни одного повода нападать на Тайвань.
Справді? Ви мене втішили! Тепер буду спати спокійно!Хай насняться мені мікрочіпи в безмежній кількості! :-o
   
Нема протиріч, принаймі зараз. Шваби збудували Кєтай по образу і подобію свому, а тепер ці наробки імплементують по всЬому світові, включаючи Штати.

Нема зараз більшої проблеми ніж соросяцький глобалізм.
Шваби може десь і збудували КЄтай, але він USA не конкурент на відміну від Chine.
А розплподилось тих чайників стіко, що аж забагато! ;o

Останнє редагування: 4 грудня 2021 17:38:06 від MAG
   
Так я й не заперечував свободу волі у рамках Задуму.
Навпаки я твердив, що все саме так і відбувається.
Його Задум лише в загальних рисах: поділяй, конкуруй і не лінуйся. А що з того вийде Він сам наперед не знає - то Йому наперед знати і не цікаво! Тоді з нудьги б можна було запліснявіти!
А так з нами не засумуєш! X(

Останнє редагування: 4 грудня 2021 17:37:53 від MAG
   
Його Задум лише в загальних рисах: поділяй, конкуруй і не лінуйся. А що з того вийде Він сам наперед не знає - то Йому наперед знати і не цікаво! Тоді з нудьги б можна було запліснявіти!
А так з нами не засумуєш! X(

Незнання є неможливим для Творця. За визначенням.
   
Неверные исходные данные всегда приводят к ложным выводам.

У Китая нет ни одного повода нападать на Тайвань.

Але є наміри.
   
Незнання є неможливим для Творця. За визначенням.
Він Творець: Хоче знає, а хоче - не знає.
Все знати НЕЦІКАВО! Нудно!  X(
   
Він Творець: Хоче знає, а хоче - не знає.
Все знати НЕЦІКАВО! Нудно!  X(

Хм.... А це вже навіть цікаво.
Чи здатен Творець нудьгувати, в принципі?
Чи не занадто це людське?
   
Але є наміри.

Не путайте голубые мечты штатов с реальностью. Китай НИГДЕ не будет завоевывать свои позиции армией. Они овладели совершенно другим способом завладения мира - экономическая экспансия. И первый же военный конфликт захлопнет перед ними то, что они столько лет выпестовали.
   
а натомість анексувати величезну частину Россії, на яку Китай давно має претезії.

це така ж сама маячня, як и лякати Европу вторгненням РФ до Польщи та Прибалтики у випадку захоплення Украини
   
Хм.... А це вже навіть цікаво.
Чи здатен Творець нудьгувати, в принципі?
Чи не занадто це людське?
Це у нас божественне. Ми "...по образу і подобію..."
Наше прагнення - безсмертя,  а у Бога?  :shuffle:
Мета створення Людини - виростити в Матерії заміну Богу (Сина).
Схоже, що то є призначення Людства.
 [ua]

З.І. Розплюшіть очі:
Людина має матеріальне тіло, яка управляється власним Богом(вищою нервовою ситемою, а узагальнено Розумом).
Так само організоване все наше буття. Матерія і Розум(як філософська категрія) або Бог, що те саме.
Саме їх поєднання і взаємодія визначає вічне життя в постіному русі.
Ось воно: "...по образу і подобію..." X(

Останнє редагування: 5 грудня 2021 21:00:14 від MAG
   
це така ж сама маячня, як и лякати Европу вторгненням РФ до Польщи та Прибалтики у випадку захоплення Украини
А що там Китай ділить з Індією?
Як Тибет поживає?
Завіти Мао вже не дійсні?
А що Гонконг? Добровільно об'єднався з Китаєм?
 Тай взагалі: Нащо Китаю армія і ядрьонна бонба? Миролюбити, чи використовувати як інструмент силового "переконування" опонентів?
 :punish:
   
Це у нас божественне. Ми "...по образу і подобію..."
Наше прагнення - безсмертя,  а у Бога?  :shuffle:
Мета створення Людини - виростити в Матерії заміну Богу (Сина).
Схоже, що то є призначення Людства.
 [ua]
З.І. Розплюшіть очі:
Людина має матеріальне тіло, яка управляється власним Богом(вищою нервовою ситемою, а узагальнено Розумом).
Так само організоване все наше буття. Матерія і Розум(як філософська категрія) або Бог, що те саме.
Саме їх поєднання і взаємодія визначає вічне життя в постіному русі.
Ось воно: "...по образу і подобію..." X(

нудьга, як божий дар
хм... буду думати
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія