Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Невелике побажання до зелених

Re: Невелике побажання  до зелених

поки не забанили, чекаю реакції від дімця і мирослави
   
Re: Невелике побажання  до зелених

якщо ви бачите мову для пілотів як основну проблему наразі, то я вам щиро заздрю
Наразі нажаль це так, ну і правила . Це для бойового льотчика, не для курсанта
   
Re: Невелике побажання  до зелених

Хто вже тільки не втік , а тобі далі свинарчуки спати не дають
яку методичку видали по такій і шпарить, але він ні разу не штабний  :buba:
   
Re: Невелике побажання  до зелених

Наразі нажаль це так, ну і правила . Це для бойового льотчика, не для курсанта

Водії фур самі вивчають мови як треба , а пілоти не можуть

Це не мовне, а політичне питання
   
Re: Невелике побажання  до зелених

яку методичку видали по такій і шпарить, але він ні разу не штабний  :buba:

Моє шанування!
   
Re: Невелике побажання  до зелених

а давайте своіми словами- в чому "ідіотизм стартпоста" ?
У всьому
по-перше ви заявили про якусь повальну критику Залужного
по-друге, спираючись вже на цю маячню з п.1, ви спробували підв"язати до неї безумовне несприйняття Каракуля як помилкове.
Ну і заодно поставили на одну дошку заслуженого генерала і цинічного брехливого хапугу-клептомана
   
Re: Невелике побажання  до зелених

яку методичку видали по такій і шпарить, але він ні разу не штабний  :buba:
До речі, вестНік! А ваша маячня зі стартпоста - це з методички чи власний "креативчик", породження моску ураженого рашенізмом?
   
Re: Невелике побажання  до зелених

У всьому
по-перше ви заявили про якусь повальну критику Залужного
по-друге, спираючись вже на цю маячню з п.1, ви спробували підв"язати до неї безумовне несприйняття Каракуля як помилкове.
Ну і заодно поставили на одну дошку заслуженого генерала і цинічного брехливого хапугу-клептомана

В стартпості було побажання до зелених вибирати менше з зол, і вибір між За і Си для мене очевидний

А до порівняння Зе і По ми ще дійдемо- всьому свій час.

Я підніму тему, не переживайте
   
Re: Невелике побажання  до зелених

До речі, вестНік! А ваша маячня зі стартпоста - це з методички чи власний "креативчик", породження моску ураженого рашенізмом?

Уявіть собі, дехто обходиться без методичок

Це складно , але зробіть зусилля
   
Re: Невелике побажання  до зелених

А до порівняння Зе і По ми ще дійдемо- всьому свій час.
Ага, як же - "Зе і По"))) Ви порівнювали не Зе і По, хоча і в цьому випадку теж не може бути ніякого порівняння.
Ваше По можна було би порівнювати хіба що з Ме.
   
Re: Невелике побажання  до зелених

Уявіть собі, дехто обходиться без методичок
та я так і думала відпочатку, що той потворний креативчик - порождення моску ураженого рашенізмом
   
Re: Невелике побажання  до зелених

Ага, як же - "Зе і По"))) Ви порівнювали не Зе і По, хоча і в цьому випадку теж не може бути ніякого порівняння.
Ваше По можна було би порівнювати хіба що з Ме.

І той факт, що По на свободі, їздить на Захід не псує вам картини світу?
   
Re: Невелике побажання  до зелених

та я так і думала відпочатку, що той потворний креативчик - порождення моску ураженого рашенізмом

:) ви перечитались гебельса?
   
Re: Невелике побажання  до зелених

І той факт, що По на свободі, їздить на Захід не псує вам картини світу?
Бачу, що той каракуль став центром вашого особистого Всесвіту. Як ви переживете, коли його нарешті буде покарано за держзраду по декількох пунктах? Ваш світ зруйнується. А що буде з психікою?
А на Захід ваш уявний "гетьман" таки проривався і очевидно що знову по завданню кремля. Не пустили.
   
Re: Невелике побажання  до зелених

В стартпості було побажання до зелених вибирати менше з зол, і вибір між За і Си для мене очевидний
Кхм, перепрошую, а як можуть прості виборці впливати на вибір між За та Си?

І, упереджуючи відповідь, якщо За настільки очевидно краще за Си, чому найвеличніший не зробив його Головнокомандувачем у свою каденцію?
   
Re: Невелике побажання  до зелених

Бачу, що той каракуль став центром вашого особистого Всесвіту. Як ви переживете, коли його нарешті буде покарано за держзраду по декількох пунктах? Ваш світ зруйнується. А що буде з психікою?
А на Захід ваш уявний "гетьман" таки проривався і очевидно що знову по завданню кремля. Не пустили.

Очікувана відповідь

Нічого по темі
   
Re: Невелике побажання  до зелених

Кхм, перепрошую, а як можуть прості виборці впливати на вибір між За та Си?

І, упереджуючи відповідь, якщо За настільки очевидно краще за Си, чому найвеличніший не зробив його Головнокомандувачем у свою каденцію?

Та я побачив як зелені хинулись разом з лінію партії і спробував нагадати про непросту для розумної людини необхідність вибору меншого з зол

Я не переоцінюю За , просто вже звик, що зелена влада має талант вибирати гірше з можливого

А як би Ви сприйняли призначення Си, якби були міністром оборони США?
   
Re: Невелике побажання  до зелених

Очікувана відповідь

Нічого по темі
Яке запитання - така й відповідь, що запитали - те й відповіла.
   
Re: Невелике побажання  до зелених

Яке запитання - така й відповідь, що запитали - те й відповіла.

Повторюю питання:

І той факт, що По на свободі, їздить на Захід не псує вам картини світу?

Спробуйте відповісти без гасел, це для вас складно, я розумію . Але спробуйте
   
Re: Невелике побажання  до зелених

Я ПРОТИ звільнення Залужного. По одній простій причині: коней на переправі не міняють. Тим більше, що ця робоча конячка ні в чому негативному не була помічена. Вона робила все, виходячи із можливостей.

То що МЕНІ робити за твоєю класифікацією?
+======================================================+
Потрібна зміна тактики на фронті - перехід від оборони до наступу.
Тому й міняють оборонців на нових...
   
Re: Невелике побажання  до зелених

В стартпості було побажання до зелених вибирати менше з зол, і вибір між За і Си для мене очевидний

А до порівняння Зе і По ми ще дійдемо- всьому свій час.

Я підніму тему, не переживайте

Відкриваючі гілку ти мабуть був не в курсі, що СИ цінували ще до ЗЕ. Також нагороджували, додавали в званнях та посадах ( до ЗЕ).  Це стало зрозуміло, коли тебе тикнули в це в гілці.
Те що колись Зе призначив ЗА, а на СИ... мабуть такий собі парадокс, бо СИ був і з більшим досвідом, та мабуть вище звання мав.  Але ЗЕ вибрав ЗА.  Помилився? не думаю. Зараз хоче перезавантажити.... а) має на це право б) відповідає за це всім в) дуже ризикує вже своїм майбутнім ...
Я поважаю ЗА дуже, та можу сказати йому своє дякую.  Я бажаю СИ успіхів, бо від них залежить наше майбутне. 
Є таки тут... що почали зненацька ( після звиняйте 10 років війни) вивчати біографию СИ... та щось там розповідати, є таки що чомусь чекали що новий главком всіх старих залишить на посадах.... ( звідкі в них така мисля? хер іх знає).
   
Re: Невелике побажання  до зелених

Відкриваючі гілку ти мабуть був не в курсі, що СИ цінували ще до ЗЕ. Також нагороджували, додавали в званнях та посадах ( до ЗЕ).  Це стало зрозуміло, коли тебе тикнули в це в гілці.
Те що колись Зе призначив ЗА, а на СИ... мабуть такий собі парадокс, бо СИ був і з більшим досвідом, та мабуть вище звання мав.  Але ЗЕ вибрав ЗА.  Помилився? не думаю. Зараз хоче перезавантажити.... а) має на це право б) відповідає за це всім в) дуже ризикує вже своїм майбутнім ...
Я поважаю ЗА дуже, та можу сказати йому своє дякую.  Я бажаю СИ успіхів, бо від них залежить наше майбутне. 
Є таки тут... що почали зненацька ( після звиняйте 10 років війни) вивчати біографию СИ... та щось там розповідати, є таки що чомусь чекали що новий главком всіх старих залишить на посадах.... ( звідкі в них така мисля? хер іх знає).

Щоб багато не говорити- ти впевнений, що кацапи не використають ситуацію з батьками?

Ти впевнений , що ця ситуація не вплине на наших союзників ?
   
Re: Невелике побажання  до зелених

Повторюю питання:

І той факт, що По на свободі, їздить на Захід не псує вам картини світу?

Спробуйте відповісти без гасел, це для вас складно, я розумію . Але спробуйте
Я вам відповіла. Ви не зрозуміли моєї відповіді? На свободі до часу, досить згадати як воно перелякане тягало взад-вперед труну з тілом батька, щоб викликати співчуття у суспільства -  "дивіться, у людини батько помер, а вони його до прокуратури викликають!". Як їздить на Захід - теж бачили : "Пайєхалі, й..б тваю маць!" і остання ганебна історія, коли воно намагалося обманом вибратися з країни, щоб таємно зустрітися з орбаном. Чи ви вважаєте, що на Заході не знали про його прямі контакти з Хуйлом і його підпорядкованість ФСБ-кремлю? І навіть прізвища такого - Медведчук - ніколи раніше не чули?..
   
Re: Невелике побажання  до зелених

Є таки тут... що почали зненацька ( після звиняйте 10 років війни) вивчати біографию СИ...
так і Хомчак теж у Маскві вчився
   
Re: Невелике побажання  до зелених

так і Хомчак теж у Маскві вчився

наев (як що я не плутаю там же де и СИ), але про що це каже? про те що був ссср?  ну не хріна собі відкриття  :lol:
   
Сирський- це сучасна українська армія ?

Короля робить свита
   
Re: Невелике побажання  до зелених

Щоб багато не говорити- ти впевнений, що кацапи не використають ситуацію з батьками?

Ти впевнений , що ця ситуація не вплине на наших союзників ?

щоб довго не говорити:... саме такі фантазії дуже яскраво тебе характерізують.   ;)
   
Re: Невелике побажання  до зелених

Щоб багато не говорити- ти впевнений, що кацапи не використають ситуацію з батьками?

Ти впевнений , що ця ситуація не вплине на наших союзників ?
====================

А Сирський тільки сьогодні прийшов до війська,чи командував і до цього 10 років??? :S
   
Re: Невелике побажання  до зелених

щоб довго не говорити:... саме такі фантазії дуже яскраво тебе характерізують.   ;)

В чому фантазії ?

Ви не переживаєте за своїх рідних ?

Американці не ізольовувати японців у 2 св ?
   
Re: Невелике побажання  до зелених

====================

А Сирський тільки сьогодні прийшов до війська,чи командував і до цього 10 років??? :S

А Си був вже на найвищій посаді у ЗС ?
   
Re: Невелике побажання  до зелених

А Си був вже на найвищій посаді у ЗС ?
=======================
  :facepalm1:

Ти його  біографію читав??? :S
   
Re: Невелике побажання  до зелених

=======================
  :facepalm1:

Ти його  біографію читав??? :S

То батьки не в кацапії ?
   
Re: Невелике побажання  до зелених

В чому фантазії ?

Ви не переживаєте за своїх рідних ?

Американці не ізольовувати японців у 2 св ?

ти мрієш про те щоб ізолювати пів України що має родичів в рашке, або тіх що в ссср народилися?  далеко підеш... ти ще кримських татар забув....
   
Re: Невелике побажання  до зелених

Зрозумів. Підніму тему ще трохи пізніше

 (tu)
   
Re: Невелике побажання  до зелених

У 2005 році закінчив Національну академію оборони України (оперативно-­стратегічний рівень) із золотою медаллю.

Дослужився до звання генерал-майора.

Станом на 2013 рік був першим заступником начальника Головного командного центру ЗСУ, був долучений до тодішніх процесів співпраці з НАТО. У листопаді 2013 року Сирський від імені Міністерства оборони у штаб-квартирі Північноатлантичног о альянсу обговорював зміни в українській армії відповідно до стандартів НАТО.

Російсько-українська війна
З початком бойових дій на Сході України був начальником штабу АТО. Зокрема, був одним з головних командирів сил АТО під час боїв за Дебальцеве взимку 2015 року, разом з начальником Генштабу ЗСУ Віктором Муженком виїжджали до самого міста. Був причетний до керування боями у Вуглегірську, селі Рідкодуб та невдалої спроби відбити Логвинове. Він же координував вихід українських військових з Дебальцева. Під його управлінням здійснювалися підриви можливих шляхів переходу через річку Карапульку. Однак керівник сектора, за словами генерала, не дав провести всі підриви, через що переправи були захоплені супротивником. Саме сформована Сирським група «Барс» прикривала вихід ЗСУ з Дебальцевого.

За бої на Дебальцевському плацдармі Олександр Сирський нагороджений орденом Богдана Хмельницького III ступеня й згодом отримав звання генерал-лейтенанта.

2016 року він очолював Об'єднаний оперативний штаб ЗСУ, який координує оперативні дії різних українських силовиків на Донбасі. А 2017 року був командиром всієї Антитерористичної операції на Сході України, яку згодом замінила Операція об'єднаних сил.

6 травня 2019 року призначений командувачем Об'єднаного оперативного штабу ЗС України, на цій посаді його замінив Володимир Кравченко.

5 серпня 2019 року призначений командувачем Сухопутних військ Збройних сил України. Представлений особовому складу начальником Генерального штабу 19 серпня, у штабі командування Сухопутних військ.

========================

Питання- І де в цей весь час були батьки Сирського??? :shuffle:

ПиСи А командувач Сухопутних військ Збройних сил України це, я так розумію незначна інтендантська посада???
   
Re: Невелике побажання  до зелених

А Си був вже на найвищій посаді у ЗС ?
====================
Троки не туди написав,виправляюсь. :blush2:

А командувач Сухопутних військ Збройних сил України це, я так розумію, незначна інтендантська посада??? :shuffle:
   
Re: Невелике побажання  до зелених

ти мрієш про те щоб ізолювати пів України що має родичів в рашке, або тіх що в ссср народилися?  далеко підеш... ти ще кримських татар забув....

тобто ти вважаєш цю ситуацію нормальною?
   
Re: Невелике побажання  до зелених

тобто ти вважаєш цю ситуацію нормальною?
=================
Яку саме ситуацію? Що родичі живуть в рашці ?
   
Re: Невелике побажання  до зелених

У 2005 році закінчив Національну академію оборони України (оперативно-­стратегічний рівень) із золотою медаллю.

Дослужився до звання генерал-майора.

Станом на 2013 рік був першим заступником начальника Головного командного центру ЗСУ, був долучений до тодішніх процесів співпраці з НАТО. У листопаді 2013 року Сирський від імені Міністерства оборони у штаб-квартирі Північноатлантичног о альянсу обговорював зміни в українській армії відповідно до стандартів НАТО.
Російсько-українська війна
З початком бойових дій на Сході України був начальником штабу АТО. Зокрема, був одним з головних командирів сил АТО під час боїв за Дебальцеве взимку 2015 року, разом з начальником Генштабу ЗСУ Віктором Муженком виїжджали до самого міста. Був причетний до керування боями у Вуглегірську, селі Рідкодуб та невдалої спроби відбити Логвинове. Він же координував вихід українських військових з Дебальцева. Під його управлінням здійснювалися підриви можливих шляхів переходу через річку Карапульку. Однак керівник сектора, за словами генерала, не дав провести всі підриви, через що переправи були захоплені супротивником. Саме сформована Сирським група «Барс» прикривала вихід ЗСУ з Дебальцевого.
За бої на Дебальцевському плацдармі Олександр Сирський нагороджений орденом Богдана Хмельницького III ступеня й згодом отримав звання генерал-лейтенанта.
2016 року він очолював Об'єднаний оперативний штаб ЗСУ, який координує оперативні дії різних українських силовиків на Донбасі. А 2017 року був командиром всієї Антитерористичної операції на Сході України, яку згодом замінила Операція об'єднаних сил.
6 травня 2019 року призначений командувачем Об'єднаного оперативного штабу ЗС України, на цій посаді його замінив Володимир Кравченко.

5 серпня 2019 року призначений командувачем Сухопутних військ Збройних сил України. Представлений особовому складу начальником Генерального штабу 19 серпня, у штабі командування Сухопутних військ.

========================

Питання- І де в цей весь час були батьки Сирського??? :shuffle:

ПиСи А командувач Сухопутних військ Збройних сил України це, я так розумію незначна інтендантська посада???

ні, це і раніше було ризиковано

а зараз це просто дуже дивно
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія