Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ЛЧ,ЛЄ,ЛК 22:00 Шахтар-Шериф. Бенфіка-Динамо. 19:45 Зоря-Буде Глімт :warning2:

Если дедушко не дурак - уйдет этим летом.

Выиграв в идеале чемп, или хотя бы кубок

Все что нужно он доказал. И себе и РинатЛианидычу

РинатЛианилыча крепко задело - и он решил выбросить под сотню лямов на абизянок в наш убогий чемп

не удивлюсь если следующим ГТ будет Мороз с ярлыком "Любимый ученик мэтра Мурчи Михалыча и хранитель его конспектов"

ОЧЕНЬ большие сомнения, что ДК что-то выиграет в этом году...
Вместо усиления - минус Мыкола, лихорадочные попытки продажи всех, за кого можно взять хоть что-то...И вообще непонятно чем можно мотивировать эту команду...
Очередь за игроками не стоит, не то что из топ чемпионатов даже из турций - словений.
У них все есть, кроме амбиций.  Мирча выжал максимум. Они - выжатые лимоны.

Уходить проиграв ЧУ - это плевок на завершении карьеры, а Мирча честолюбив и
готов доказывать это не только Катале, а всем и каждому.

С другой стороны он наверняка понимал нафига Суркисня его приглашала - не для побед в ЛЧ, а для утилизации шлака, висящего на балансе. Ну если сразу не понимал, то после моцных "усилений" чтобо "что-то выиграть в Европе" 100% понял.

Имхо, он остался пока только потому что Сурок помог с арендами в Динамо БУхарест, чтобы спасти клуб от развала. У Мирчи есть пунктик - помогать своим. И это достойно уважения как и вся его работа в ДК и Шахте. Жаль Рахмильичи утопили в своем говне очередную надежду хоть на какое-то возрождение Динамо.

Буду рад ошибиться... на этот раз.
   
Матвей Гюрджян, хватит прятаться за тором,
что там с погодой во Флориде?

то же что и с автоматычным разрывом контракта   :)
   
то же что и с автоматычным разрывом контракта   :)

значит, все в порядке  )
https://www.youtube.com/watch?v=bEoNVd3spEM

   
Клуб УПЛ «Дніпро-1» зацікавлений у послугах захисника «Шльонська» Патріка Янасіка.

Український клуб зробив пропозицію полякам у розмірі 400–500 тисяч євро за перехід 24-річного гравця.

Янасик грає за «Шльонськ» з 2020 року, коли було заплачено 50 тисяч євро клубу «Одра» Ополе. Контракт захисника з польським клубом діє до літа 2024 року.

У поточному сезоні Янасік провів за «Шльонськ» 15 матчів і забив 1 гол у всіх турнірах. «Шльонськ» замикає топ-10 у чемпіонаті Польщі.
   
Интересно  Спиваковский рассказал байку о том что когда то игрок Шахтера (видимо игравший с Шевчуком) - сбил насмерть человека в Донецке - и заныкался на базе. Историю замяли.

А кто-то что то слышал о ком речь? Алежа понятно нихера не раскажет хотя слышал наверняка.

Я так подозреваю речь еще о 00-10х


по Кравченку якась мутка була із відмазуванням від міліції, але про збиту людину не звучало
   
Интересно  Спиваковский рассказал байку о том что когда то игрок Шахтера (видимо игравший с Шевчуком) - сбил насмерть человека в Донецке - и заныкался на базе. Историю замяли.

А кто-то что то слышал о ком речь? Алежа понятно нихера не раскажет хотя слышал наверняка.

Я так подозреваю речь еще о 00-10х

Ти з агентом розібрався?  А то окрім «Радянського спорту» двадцятирічної давності  більше нічого не знайшов.

А тяжке ДТП було у Бахарєва.  Ну і у дружини Реброва із загиблим
   
Динамо" в прошлом пожалело миллион на форварда, который сейчас стоит 70 млн евро.
Якби Динамо не пожаліло гроші на Влаховича, то він би зараз грав в оренді за середняк чемпіонату Кіпру з набутим хронічним травматизмом че6рез несвоєчасно виявлені, неправильно діагностовані та недоліковані травми.

Людина не уявляє свого величезного щастя.
   
Цитувати
На збір до Іспанії вирушили наступні виконавці:

Форварди: Кулач, Бєсєдін, Супряга

Скільки болю можна вмістити в один рядок.
   
Збірна України стартує на футзальному Євро: успішний бекграунд, серед суперників – найсильніша збірна світу

Завтра стартує футзальне Євро. Ми в групі з Португалією, Сербією та Нідерландами (господарі турніру).

Португальці чинні чемпіони і світу, і Європи, але проти них не сказав, що шанси зовсім нульові. У нас традиційно тремтять колінки перед іменами, а це в Європі однозначно тільки Іспанія та Росія, а от з португальцями ми історично завзяти бились, хоч переважно і з поразками. Але все ж у Португалії підібралось топове покоління, хоча легендарний Рікардіньо і завершив виступи, але все ж шанси десь 75-80/20-25 на користь Португалії. Треба брати до уваги, що хода Португалії на ЧС була не розривною: нічия у групі з відверто другою та рангом нижче Марокко, а всі матчі плей-оф, окрім фіналу, Португалія виграла в додатковий час або по пенальті. І в 1/8 обіграли саме Сербію.

Сербія в 2010-ті міцнішала, з пулу середняків перебрались ближче до топу. В 2016 вони обіграли нас в 1/4 домашнього Євро, а в кваліфаї на ЧС 2021 вже був винос тіла 5:2 і ми не потрапили до фінальної частини ЧС вперше з 2000 року. Типові балканці: агресивні, водночас і кремезні, і технічні. Будуть вже грати з нами з позиції сили. Десь 60/40 на їхню користь.

Нідерланди стояли біля джерел ФІФАшного футзалу - срібло першого, домашнього ЧС. Але всі ці 30 років так і продовжують грати на напіваматорському рівні, якого ще вистачає потрапити до фінальної частини Євро за сприятливих обставин. У футзальної збірної є хвороба футбольної: вкрай важкі ігри перед більш слабкими суперниками, які грають від оборони, до того ж Нідерланди господарі турніру. Але на щастя футзал знанчо динамічніший, то му сподіваюсь, що апсету не буде, 60/40 на нашу користь.

Короче, слідом за невиходом у фінальну частину ЧС, очікую перший прольот мимо плей-оф Євро з 2007 року.
   
Скільки болю можна вмістити в один рядок.

Хаха  :facepalm1:

-Б:разрыв крестообразной связки с переломом основания большеберцовой кости. Футболист максимум на 2-3 года , от такого невозможно восстановиться.
-K: в Германии сделали ему абляцию, сердце срывается в какую-то желудочковую аритмию, какая-то врожденная каналопатия. Как у Эриксена короче. Не играл полгода почти.
-C:вообще не футболист уже давно, разве что абляция головного мозга где-то в Колосе может спасти его карьеру,но это сомнительно

Любой нормальный клуб этих гавриков бы уже давно отпустил бы на волю, идите ребята,ищите жизни.Ну я бы Кулача может оставил бы и то...
   
в Германии сделали ему абляцию, сердце срывается в какую-то желудочковую аритмию, какая-то врожденная каналопатия.
Слава Шаблію, тільки в Олександрії не зміг нагнути медогляд, тихенько сплавили Кулача.
   
Атакуючий півзахисник Шахтаря і збірної України Георгій Судаков поділився досвідом спільної роботи з Андрієм Шевченком у національній команді. За його словами, більше інформації він отримував від італійських помічників, ніж від головного тренера.

"Чого навчив Шевченко? Важко сказати. Мені напевно більше допомагав його штаб, тому що там були два італійця. Мальдера дуже сильно допоміг у грі на полі: як відкриватися, як перебудовуватися, як отримувати м'яч. Та схема, яка була в збірній України, дуже схожа на ту, за якою грає зараз Шахтар. Коли мені це все пояснили, то приїхавши в Шахтар, мені вже було набагато легше", - повідомив Судаков.

"Шевченко - принциповий тренер. В першу чергу, це легендарний футболіст. Його дуже сильно поважають за всі його заслуги, але саме як тренер - такого щоб винести для себе я не зміг. Він більше як мотиватор, може завести команду, розповісти. Це в ньому найголовніше. Всі розуміють, як багато вклав Шевченко і його тренерський штаб у розвиток українського футболу.".
   
Ти з агентом розібрався?  А то окрім «Радянського спорту» двадцятирічної давності  більше нічого не знайшов.

А тяжке ДТП було у Бахарєва.  Ну і у дружини Реброва із загиблим

А в чем суть твоих претензий по агенту?

Или я где-то писал что это хорошо или плохо. Или он этим сейчас занимается? И в чем ты увидел там наезд на родного РинатЛианидыча?

Комплексы тебя доедают Алежа. Перечитай мой пост. Или процитировать:

Посмотрел я тут кто агент этого самого Нереса

Некто Бертолуччи.  В Шахтере это его 4 игрок - так же Додо, Педриньо и Марлон

Погуглил - очень давно считался спецом по привозу бразил в кацапоклубы с соответствующей раскруткой

Его же игрок Витиньо кста.
   
Касаційний суд у Римі (остання судова інстанція) відхилив апеляцію адвокатів екс-нападника збірної Бразилії Робіньо і підтвердив вирок до дев'яти років тюремного ув'язнення за групове зґвалтування. Про це повідомляє Ge.globo.

У листопаді 2017 року колишній форвард збірної Бразилії був засуджений до дев'яти років в'язниці за те, що 22 січня 2013 року в Італії взяв участь у груповому згвалтуванні албанської дівчини, яка відзначала своє 23-річчя в нічному клуб.

   
Цитувати
Защитник «Динамо» Денис Попов рассказал, почему продал квартиру.

– Сколько сейчас тратишь денег в месяц?

– На двоих – 3-4 тысячи долларов. Это если не покупать что-то дорогостоящее. Думаю, для нормальной жизни 3 тысячи долларов хватит. Это оплатить коммуналку, она у нас немаленькая.

– Ты квартиру себе купил.

– Да, купил, но продал. Живем с Дашей в ее квартире, которую ее родители подарили. Так мы решили. Я купил большую квартиру за городом. Мы там побыли – не понравилось. В этой ближе к центру, к базе близко, минут 15. Не надо в пробке стоять.

Я в своей прожил два месяца. Эти пробки... Чисто из-за них ее продал. Я там все сделал под себя, чтобы было уютно жить. Но из-за пробок не выдержал.

– Сколько тратил времени, чтобы добраться до базы?

– Часик туда, часик обратно. Если вечером – полтора часа. После тренировки сидеть полтора часов за рулем... У меня тогда еще крузак (Toyota Land Cruiser – прим.) был – так я по полям, уже нервы сдавали, – сказал Попов.
   
Стадион "Эмполи" имени Карло Кастельяни был назван худшим стадионом в Европе, информирует Football Italia. Арена итальянского клуба получила средний балл 2,9 из пяти. В топ-10 также вошли другие итальянские стадионы: "Маркантонио Бентегоди", используемый "Вероной", занимает седьмое место, "Артемио Франки" "Фиорентины" — 11-е, а арена "Диего Армандо Марадона" в Неаполе — 15-е.
   
Скандалом завершилася презентація новачка московського ЦСКА Юсуфа Язиджі із Туреччини.

Прес-служба армійців опублікувала відео «переговорів» із турецьким гравцем через Instagram. За сценарієм, ЦСКА лайкає його фотографії в аккаунті та в листуванні не отримує відповіді від гравця: «Ми чекаємо на тебе! Де ти, Юсуфе? Ми готові підписати контракт!»

У відповідь на ігнор Юсуфа армійці роблять «хід конем» – ЦСКА пише йому: «Юсуф, це Росія, тут багато Наташ». Від Язиджі відразу надходить відповідь: «П'ять хвилин, вже їду!»


 :lol:
   
Как сообщает Przeglad Sportowy, президент федерации футбола Польши (ФФП) Цезарий Кулеша удивил всех, когда решил не объявлять имя нового главного тренера польской сборной. Дело в том, что 19-го января должны были назначить Адама Навалку, но этого не произошло, так как Кулеша снова вступил в переговоры с Андреем Шевченко. Украинский тренер – приоритетный вариант для президента ФФП, ради Шевченко он даже решил отложить назначение нового главного тренера. По сведениям источника, Кулеша изначально хотел пригласить украинского специалиста, но переговоры пришлось свернуть, так как на тот момент Шевченко ещё работал в "Дженоа". Сейчас ситуация определенно изменилась. Украинский тренер больше не возглавляет итальянскую команду, так что, теоретически, может согласиться на работу со сборной Польши. Адам Навалка готов быть тренером национальной команды Польши, но теперь вынужден ждать. Если Шевченко согласится, то именно он будет назначен. Если нет, то Кулеша вернётся к варианту с Навалкой.
   
Как сообщает Sport.pl, Андрей Шевченко действительно получил предложение возглавить сборную Польши. Украинский тренер даже готов вести переговоры, но при этом потребовал огромную зарплату, которую федерация футбола Польши вряд ли сможет ему платить. Источник сообщает, со ссылкой на окружение Андрея Шевченко, что украинский тренер хочет зарабатывать 3 миллиона евро в год. Только в этом случае он будет всерьёз рассматривать такое предложение. Но на сегодня это кажется невозможным, так как предыдущий рекорд принадлежал Паулу Соузе, экс-тренер сборной Польши получал около 850 тысяч евро в год.

Цезарий Кулеша, президент ФФП, готов платить Шевченко рекордную зарплату – миллион евро в год. Это максимум, который может себе позволить Польша. Но Шевченко не готов ради такой зарплаты рассматривать вариант с работой в сборной Польши. Стоит отметить, что зарплата Шевченко в "Дженоа" составляет около 2,5 миллионов евро в год. Украинский тренер до сих пор не разорвал контракт с итальянским клубом.
   
Дуелун гол у кубку за НЕК
Жерсон асист за Труа
   
Показати зображення...

Жменя каже, що навіщо витрачати на трансфери як ШД, якщо результат не дуже відрізняється :S
   
2021-22, Чемпионат Англии. Регулярный сезон. 17-й тур.

"Лестер" - "Тоттенхэм" 2:1 (1:1)
Голы: Дака, 24 (1 : 0); Кейн Г., 38 (1 : 1); Мэддисон, 76 (2 : 1); Бергвейн, 95 (2 : 2); Бергвейн, 97 (2 : 3) ;o
   
Футзал, Євро, програли Нідерландам. Власне, продовження деградації як і майже в усьому спорті.
   
"Дженоа" на офіційному сайті оголосив ім'я нового головного тренера. Ним став 49-річний німець Александер Блессін.

З ним укладено контракт до 2024 року.

Раніше він працював з молодіжними командами "Лейпцига" і бельгійським "Остенде".
   
Жменя каже, що навіщо витрачати на трансфери як ШД, якщо результат не дуже відрізняється :S

Бляяяяя, яке ж ти тупе чмо  :facepalm1:  :K
   
Ну не всі читають Діму Табачника :K

Кольт Написав:
 -------------------------------------------------------
 > Не он, а Степан Бандера.
 
 а, ну теперь понятна твоя логика насчет юсченки ....
 действительно .... в вопросе УНИЧТОЖЕНИЯ УКРАИНЦЕВ этот ........ (вырезано цензурой) может соревноваться только с бендерами и шухевичами .....


Кольт Написав:
 -------------------------------------------------------
 

 > Ага, еще напиши о
 > кровожадных
 > западенцах-бандеровцах
 
 что именно тебе о них написать? имхо, лучше тебе перечитать статью Дмитрия Табачника .... он четко разложил по полочкам все ваше нутро ....

https://forum.pravda.com.ua/index.php?quote=1256002;topic=252328.0;num_replies=97;sesc=2a10e6d2ace4a6cefbc6ba635ad27335
   
Ну не всі читають Діму Табачника :K

https://forum.pravda.com.ua/index.php?quote=1256002;topic=252328.0;num_replies=97;sesc=2a10e6d2ace4a6cefbc6ba635ad27335

 :weep:

Ночей не спав, єбланіще? Все пости мої перечитував?  :lol:

Я тобі більше скажу - у 1991 році я був комсоргом школи ... рий глибше, рий далі. До 1991 року ще можеш місяць ночами не спати  :K

П.С. І яким чином це змінило те, що ти тупой єблан і уйобок?  :laugh:
   
Скептик як був тупою ватою, так і залишився

Шукай далі ГТС на антрациті   :K
   
Скептик як був тупою ватою, так і залишився

Шукай далі ГТС на антрациті   :K

ОМГ, тупезне альозка звинувачує мене в постах 2008 року  :facepalm1:  :K
Ти, єбланіще, ти в 2014 році привів в Україну війну і будеш мене в чомусь звинувачувати? Це якийсь ПЗДЦЬ... Тільки донецькі уйобки так можуть  X(
П.С. Ну ладно, ти ночами не спиш вичитуєш мої пости за 2008 рік ... Ну зрозуміло, що дітей тобі сусід ночами робить, що ти імпотентне чмо вже давно кохаєш тільки пісю рінатліанідича .... то ти й від неї відмовився щоб мої пости 2008 року перечитувати?  X(  X(  X(
П.П.С. Тема сальдо не розкрита - футбольний знавець блдь  :super:
   
Війну привели ті, хто називав Бандеру вбивцею українців та допомагав Діме Табачнику вести антиукраїнську пропаганду.  Тобто і такі комсюкі як ватник-скептик [KA]
   
На цьому закінчую флеймити у футбольній гілці
   
:weep:

Ночей не спав, єбланіще? Все пости мої перечитував?  :lol:

Я тобі більше скажу - у 1991 році я був комсоргом школи ... рий глибше, рий далі. До 1991 року ще можеш місяць ночами не спати  :K

П.С. І яким чином це змінило те, що ти тупой єблан і уйобок?  :laugh:
О, так ти старий сєпар , ще в 2008 працював на Медведчука . От із-за таких мудаків як ти на Україну напало Хуйло .
   
ви іще згадайте як Петро на Медведчука працював  :laugh:
   
Агент вінгера «Шахтаря» та збірної Ізраїлю Манора Соломона Ронен Кацав розповів, що його клієнт націлений на зміну клубу в найближчому майбутньому.

«Той факт, що Манор не підписав новий контракт із «Шахтарем», говорить про його майбутнє все. Пріоритет – англійська чи іспанська ліги. Манору лише 22 роки, і попереду у нього довгий шлях», - зазначив агент.

Контракт Соломона із «Шахтарем» розрахований до кінця наступного року.
   
Війну привели ті, хто називав Бандеру вбивцею українців та допомагав Діме Табачнику вести антиукраїнську пропаганду.  Тобто і такі комсюкі як ватник-скептик [KA]

 :facepalm1:

"Война — это мир, свобода — это рабство, незнание — сила"!  :K

Як там гудок рінатліанідича, ти вже нагудівся  [KA]  [M]
   
:facepalm1:

"Война — это мир, свобода — это рабство, незнание — сила"!  :K

Як там гудок рінатліанідича, ти вже нагудівся  [KA]  [M]

нахер это здесь?
других веток нету погудеть?
вон, уже ишачок возбудился
   
нахер это здесь?
других веток нету погудеть?
вон, уже ишачок возбудился

 (tu)   :blush2:
   
Битва колишніх ватників у кого довший прутень патріотизму це так чудово.
Це ж наочне свідчення суспільного прогресу в суспільстві.
   
Який футбол, такі і дискусії.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія