Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Так что-таки нападёт? Названа по-сути дата нападения Рашки в Украину.

Болукан продолжает мстить за позор Меркель. Натружено пердит про "недолугих дыкунив Украины"
   
Турч ти в партизани підеш, якшо кацапи реалізують план за Більдом?
   
Болукан продолжает мстить за позор Меркель. Натружено пердит про "недолугих дыкунив Украины"

Ще одна українська націоналістка. Братік і сестричка....   :laugh:
   
так, якщо по логіці то спочатку ракетний удар по ППО, а потім авіація знищує все інше
Ракетаного удара ймовірно буде замало. У москалів не багато ВТО. Тому будуть скоріш всього це буде і балістичні ракети і бомбардувальники та інше.
   
Ще одна українська націоналістка. Братік і сестричка....   :laugh:

А вы кто собственно? Немецкий националист? Думаю просто сотрудник Штази.
   
Такого виправдання української корупції я навіть від провладних структр ще не чув! 


   це в тебе виправдання твоєї німакачої корупції в кожному твоєму пості,

   натомість у нас прогнали з міськради твоїх німакачих корупціонерів...

   вистачило нової партії створеної за два місяці до виборів,

   фейст українці не люблять твоїх німаків-корупціонерів, фірташівських хабарників...


   
   це в тебе виправдання твоєї німакачої корупції в кожному твоєму пості,

   натомість у нас прогнали з міськради твоїх німакачих корупціонерів...

   вистачило нової партії створеної за два місяці до виборів,

   фейст українці не люблять твоїх німаків-корупціонерів, фірташівських хабарників...

Ну добре, а можна парочку прізвищ корупціонерів, вигнаних з міськради?
   
Ну добре, а можна парочку прізвищ корупціонерів, вигнаних з міськради?

   у Фірташа там цілий  набір своїх підстилок від фракції михайлішина та рідного міста до народного контролю,  вони залишаються в міськраді але не мають більшості для голосування своїх корупційних оборудок...

  Фірташу не вистачило макак, котрі в цьому скликанні не пройшли до міськради

   
   
   у Фірташа там цілий  набір своїх підстилок від фракції михайлішина та рідного міста до народного контролю,  вони залишаються в міськраді але не мають більшості для голосування своїх корупційних оборудок...

  Фірташу не вистачило макак, котрі в цьому скликанні не пройшли до міськради

 


Михайлішин, ще, будь ласка, пару німецьких прізвищ.
   
  що тобі може бути ясно, дурбелику?

   подивися прямі трансляції роботи Чернівецької міськради - побачиш там всіх своїх німакачих корупціонерів, котрі намагаються щоразу щось вкрасти з місцевого бюджету або з майна громади...

   в сусідніх містах, де при владі українські націоналісти, а - не твої німаки, нічого подібного немає  - ці міста за останні роки стали зразком для решти України...

   коли твої німаки депортують Фірташа до Америки?




 
 
Це які такі сусідні від Чернівців  міста стали раптово взірцями?
Був в Хмельницькому і Тернополі цього року, повне дно.
Франик краще,  але він не сусід
   
Це які такі сусідні від Чернівців  міста стали раптово взірцями?
Був в Хмельницькому і Тернополі цього року, повне дно.
Франик краще,  але він не сусід

  можна пізніше це обговорити в окремій гілці, тут ми й так відхилилися від теми...
   
  можна пізніше це обговорити в окремій гілці, тут ми й так відхилилися від теми...

Набрехав і втік, молодець.
   
  можна пізніше це обговорити в окремій гілці, тут ми й так відхилилися від теми...
Згідний
   
Михайлішин, ще, будь ласка, пару німецьких прізвищ.

   ну так він на підсосі у Фірташа, котрого твої німаки захищають від правосуддя
   
Где-то так и есть. хуйло хочет замерить температуру полутрупа Байдена и на основании этого будет принимать решение. Более удачного времени чем сейчас у него может уже и не быть.
хуйло превращает Байдена в собаку Павлова. Жалкое зрелище.
   
   ну так він на підсосі у Фірташа, котрого твої німаки захищають від правосуддя

Михайлішин і Фірташ - обоє німці?

   
Набрехав і втік, молодець.

  ти не відхиляйся від теми, якого хабара отримали твої німаки за утримання Фірташа?

  буде відповідь?
   
  ти не відхиляйся від теми, якого хабара отримали твої німаки за утримання Фірташа?

  буде відповідь?

Михайлішин і Фірташ - обоє німці?
   
Михайлішин і Фірташ - обоє німці?

  я не знаю скільки у них паспортів і які...

  але обидва користуються нагодою твоєї німакачої корупції...
   
Болукан продолжает мстить за позор Меркель. Натружено пердит про "недолугих дыкунив Украины"


   
  ти не відхиляйся від теми, якого хабара отримали твої німаки за утримання Фірташа?

  буде відповідь?
Ты с головой дружишь?С кем ты споришь?
   
Шоб там не писдели, но сейчас взаимодействие с натай точнее сша и Англией поднялось до уровня когда вполне замаячила перспектива размещения сил на территории Украины, не говоря про поставку вооружений Украине сейчас и наше взаимодействие з натой.
 Впервые, Украина практически полностью работает в паре с западом без всяких выебонов.
Так шо эта вся хуета на востоке давление на запад.

На відміну від військових, які зобов'язані планувати і готувати підґрунтя для реалізації запланованого, Блінкен чітко висловився в цьому напрямку.
   
Ты с головой дружишь?С кем ты споришь?

  та я і не пробую його не переконувати, просто в моєму місті реально всіх дістали ці німаки з їхнім захистом цього злодія - Фірташа...

   та ще й тут на ФУПі їхні шістки щось там ще розповідають про "корупцію в Україні"..

 
   
  та я і не пробую його не переконувати, просто в моєму місті реально всіх дістали ці німаки з їхнім захистом цього злодія - Фірташа...

   та ще й тут на ФУПі їхні шістки щось там ще розповідають про "корупцію в Україні"..

 

В багатьох селах ще не знають, шо Австрія і Німеччина - то дві країни.   :laugh:
   
  та я і не пробую його не переконувати, просто в моєму місті реально всіх дістали ці німаки з їхнім захистом цього злодія - Фірташа...

   та ще й тут на ФУПі їхні шістки щось там ще розповідають про "корупцію в Україні"..

 
уйдите с этой ветки.неужели непонятно
   
В багатьох селах ще не знають, шо Австрія і Німеччина - то дві країни.   :laugh:

  по відношенню до України та хуйли ви ведете себе однаково...

  тому не бачу різниці між вами...
   
уйдите с этой ветки.неужели непонятно

  більше ні слова болукану...
   
Показати зображення...

Где то так оно и было. На вопрос Трампа почему Германия не покупает Американский газ вместо русского Меркель мягко улыбнулась и сказала потому что она может себе это позволить.
   
   
За словами високопоставленого офіцера, план захоплення України розглядається хуйло
Інші джерела в НАТО розглядають атаку у три етапи.
а сколько нужно сил и средств эти источники не сообщили?
   
Если правильно, то казус Белли. Просто я тогда только проснулся. Мне еще тут людям с мозгами ЗЕленского что-то доказывать.
Чому з заголовної літери?
Казус - причина, беллі від bellum, війна тобто.
Порівняйте з парабеллум ("для війни" буквально)
   
Турч ти в партизани підеш, якшо кацапи реалізують план за Більдом?

Я тебе не могу ответить на этот вопрос. Сам понимаешь, кацы читают этот форум.
Если я отвечу да, то меня возьмут на карандаш и в случае вторжения вся моя  партизанская деятельность пойдет по псите.
Если я отвечу нет, то кацы придут ко мне для сотрудничества и наведения порядка на захваченной территории, что не входит в мои планы.
Если я отвечу не знаю, то кацы меня возьмут под надзор

 :laugh:
   
Я тебе не могу ответить на этот вопрос. Сам понимаешь, кацы читают этот форум.
Если я отвечу да, то меня возьмут на карандаш и в случае вторжения вся моя  партизанская деятельность пойдет по псите.
Если я отвечу нет, то кацы придут ко мне для сотрудничества и наведения порядка на захваченной территории, что не входит в мои планы.
Если я отвечу не знаю, то кацы меня возьмут под надзор

Оскільки ти ніфуя не відповідаєш, то каци прийдуть до тебе й будуть піддавати тортурам, допоки ти остаточно не визначишся. :K
А раптом до них доєднається Сіггєй Чєрнавци?
   
Оскільки ти ніфуя не відповідаєш, то каци прийдуть до тебе й будуть піддавати тортурам, допоки ти остаточно не визначишся. :K
А раптом до них доєднається Сіггєй Чєрнавци?

Серенька скорей всего быстрячком выставит на продажу шикагную квагтигку в Тевновцах и одновременно запросит статус беженца в Кьольне. На этом вся его ватность закончится
   
Серенька скорей всего быстрячком выставит на продажу шикагную квагтигку в Тевновцах и одновременно запросит статус беженца в Кьольне. На этом вся его ватность закончится
Ну, він же досвідчений мммщик.
Дістане паспорта з прізвищем "Іванов" й піде сотником-поліцаєм. :gigi:
Ще й шикагную футболку з гербом Раші натягне на пузан.
   
перемещенеи таких объемов войск и такие дипроматическо-пропагандиские усили стоят МИЛЛИАРДЫ!! долларов.


вы считаете что хуйло шизофреник и не считает доллары?

якшо питання суто про гроші - то ні, не рахує
питання лише вдалого моменту, буде чи ні, інколи плани зривались
але як ми бачимо, зрив це лише відкладання, а не відміна
   
перемещенеи таких объемов войск и такие дипроматическо-пропагандиские усили стоят МИЛЛИАРДЫ!! долларов.


вы считаете что хуйло шизофреник и не считает доллары?
    Если бы в России умели считать, то не сидели бы в такой жопе. И не пришлось бы тащиться в Украину за хавчиком...
   
Не претендуючи на вірні висновки ,але  дивлячись на цю всю істерику у ЗМІ і реальні занепокоєння заходу складається думка (td)  Що все це брязкання кацапів своїм іржавим залізом коло наших кордонів та провокації на кордонах ЄС є не що інше як шантаж. А саме шантаж НАТО і США дати гарантіє нерозширення і т д. Звичайно на 100% відкидати можливість що кацап попре не можна. Але ну максимум % 20 такої ймовірності. Проти 80% що це просто шантаж.
   
Не претендуючи на вірні висновки ,але  дивлячись на цю всю істерику у ЗМІ і реальні занепокоєння заходу складається думка (td)  Що все це брязкання кацапів своїм іржавим залізом коло наших кордонів та провокації на кордонах ЄС є не що інше як шантаж. А саме шантаж НАТО і США дати гарантіє нерозширення і т д. Звичайно на 100% відкидати можливість що кацап попре не можна. Але ну максимум % 20 такої ймовірності. Проти 80% що це просто шантаж.

Естественно! Все эти утечки в Бильд из ГШ РФ  :facepalm1: не что иное как умышленные утечки для дальнейшей истерии
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія