Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Кроль отжигаетЪ - "Надо заработать" :facepalm:

Кроль отжигаетЪ - "Надо заработать"  :facepalm:

Цитувати
Яценюк рассказал, когда станет возможна индексация пенсий и зарплат: "Сначала нужно заработать"
Индексация пенсий и зарплат в 2015 г. возможна, если не будет эскалации на Востоке.

Читайте на "Цензор.НЕТ": Кабмин исключил экономический рывок в Украине в ближайшие годы

"Если экономика будет поэтапно стабилизироваться, как мы предполагаем по плану, и если хуйло нам не будет срывать войной и российской эскалацией наши экономические и политические реформы, то, думаю, что в текущем году мы проведем индексацию денежных доходов населения, немного увеличим пенсию, зарплату, но сначала надо заработать", - отметил Яценюк.
http://m.цензор/news/327172/yatsenyuk_rasskazal_kogda_stanet_vozmojna_indeksatsiya_pensiyi_i_zarplat_snachala_nujno_zarabotat
http://m.цензор/news/327167/kabmin_isklyuchil_ekonomicheskiyi_ryvok_v_ukraine_v_blijayishie_gody

б***ь а как заработать? При курсе 20+ при ставке 19% (говорят будет 30%). Сцуко ну где та куля... никак не найдёт героя.
   
Re: Кроль отжигаетЪ - "Надо заработать"  :facepalm:

ну він правий, при солідарній системі пенсів утримують працюючі на свої внески,
немає заробітків немає і пенсій.

єдине, шо він скотина чомусь не розповідає що він рік робив аби збільшити кількість робочих мість і доходи працюючих.
   
Re: Кроль отжигаетЪ - "Надо заработать"  :facepalm:

ну він правий, при солідарній системі пенсів утримують працюючі на свої внески,
немає заробітків немає і пенсій.

єдине, шо він скотина чомусь не розповідає що він рік робив аби збільшити кількість робочих мість і доходи працюючих.

Армію забезпечував наприклад.
Завдяки їй у нас таки з робочими місцями краще чим в ДНРах.
   
Re: Кроль отжигаетЪ - "Надо заработать"  :facepalm:

Армію забезпечував наприклад.
Завдяки їй у нас таки з робочими місцями краще чим в ДНРах.

він так забезпечував, що якби не волонтери то ДНРи були б уже по всій країні.
   
Re: Кроль отжигаетЪ - "Надо заработать"  :facepalm:

Армію забезпечував наприклад.

А шо все жалуются, шо нихуя тепловизоров, лазерных прицелов, целоксов и т.д. и т.п. нема?
   
Re: Кроль отжигаетЪ - "Надо заработать"  :facepalm:

Ну шо ж, Сеня, летом тебя точно вынесут..... :dirol:
   
Re: Кроль отжигаетЪ - "Надо заработать"  :facepalm:

ну він правий, при солідарній системі пенсів утримують працюючі на свої внески,
немає заробітків немає і пенсій.

єдине, шо він скотина чомусь не розповідає що він рік робив аби збільшити кількість робочих мість і доходи працюючих.
Дело даже не в пенсиях, а в зарплатах. Сокращения тотальные, остановки предприятий. Как блин заработать? У меня в подъезде человек 7 или 8 уже на биржу устраиваются и им придётся платить из нашего кармана пока ещё работающего.
   
Re: Кроль отжигаетЪ - "Надо заработать"  :facepalm:

азировец
   
Re: Кроль отжигаетЪ - "Надо заработать"  :facepalm:

він так забезпечував, що якби не волонтери то ДНРи були б уже по всій країні.

Та да, волонтери танки БТРи купували власним коштом, і КРАЗи і гармати і снаряди і набої.


   
Re: Кроль отжигаетЪ - "Надо заработать"  :facepalm:

лучше напечатать???
   
 :facepalm:
это писдец просто, у меня дежавю
   
Re: Кроль отжигаетЪ - "Надо заработать"  :facepalm:

Та да, волонтери танки БТРи купували власним коштом, і КРАЗи і гармати і снаряди і набої.
Ну не купували ни волонтёры ни держава. Оно на складах было и есть. А вот ремонт и модернизация таки да - все впрягаются. 565 помнишь?
Но сука Кроль не нашёл лучшего выхода кроме того что стал интенсивнее доить полудохлую корову, напрочь забыв её покормить. Ну не урод ли он после такого?

Останнє редагування: 4 березня 2015 14:09:55 від Ruza
   
Re: Кроль отжигаетЪ - "Надо заработать"  :facepalm:

А шо все жалуются, шо нихуя тепловизоров, лазерных прицелов, целоксов и т.д. и т.п. нема?

Та жах просто!
Але є танки і гармати і боєкомплекти до них.
Ви думаєте все це задарма з неба падає?
   
Re: Кроль отжигаетЪ - "Надо заработать"  :facepalm:

Та да, волонтери танки БТРи купували власним коштом, і КРАЗи і гармати і снаряди і набої.

 ремонтували, донаварювали захист (можете поцікавитись у форумчанина Крама), я вже не кажу про тепловізори, приціли і т.п. корисні речі.

 
   
Re: Кроль отжигаетЪ - "Надо заработать"  :facepalm:

Ну не купували ни волонтёры ни держава. Оно на складах. А вот ремонт и модернизация таки да - все впрягаются. 565 помнишь?
Но сука Кроль не нашёл лучшего выхода кроме того что стал интенсивнее доить полудохлую корову, напрочь забыв её покормить. Ну не урод ли он после такого?

Волонтери оперативно зробили дуже важливу справу на початку конфлікту.
Честь їм і хвала.
Але ніякі волонтери не потягнуть утримання збройних сил в умовах збройного протистояння на рівні армійських підрозділів.





   
Re: Кроль отжигаетЪ - "Надо заработать"  :facepalm:

яке зростання пенсій у падаючій економіці? за рахунок чого? верстату?

я кроля не люблю, але тут він правий. і добре, що в популізм не грає.
   
Re: Кроль отжигаетЪ - "Надо заработать"  :facepalm:

яке зростання пенсій у падаючій економіці? за рахунок чого? верстату?
б***ь ну толпа восторженных идиотов... Ты можешь сейчас заработать? С хуя экономика падает и нихера не делается для её вывода из пике?
   
Re: Кроль отжигаетЪ - "Надо заработать"  :facepalm:

ремонтували, донаварювали захист (можете поцікавитись у форумчанина Крама), я вже не кажу про тепловізори, приціли і т.п. корисні речі.

 

І скільки сот танків вони відремонтували?
   
Re: Кроль отжигаетЪ - "Надо заработать"  :facepalm:

досить скиглити! (с)
   
Re: Кроль отжигаетЪ - "Надо заработать"  :facepalm:

б***ь ну толпа восторженных идиотов... Ты можешь сейчас заработать? С хуя экономика падает и нихера не делается для её вывода из пике?

З видатків на армію наприклад падає.

   
Re: Кроль отжигаетЪ - "Надо заработать"  :facepalm:

він так забезпечував, що якби не волонтери то ДНРи були б уже по всій країні.

уже  надоело слушать эту лайньюсовскую х.й.ю - хунта сволочи все на волонтерах, волонтеры молодцы, делают что могут..но волонтерская помощь за год войны равна +- стоимости реальных 3-4  дней войны..коннчайте уже этому бреду верить и распространять его..
   
Re: Кроль отжигаетЪ - "Надо заработать"  :facepalm:

З видатків на армію наприклад падає.
Угу. Я помню как генералы бензус с солярой п***а. Хоть кто то сел? Или на пенсии сейчас на генеральской?
А где расходы на армию в открытом виде? Куда пошло бабло 565?

И нихуя не делается для либерализации бизнеса - Кроль вообще сказал что не ждите рывок в ближайшие годы  :facepalm:  Стратегия 2020?
Откуда вы лезете такие

Останнє редагування: 4 березня 2015 14:32:47 від Ruza
   
Re: Кроль отжигаетЪ - "Надо заработать"  :facepalm:
att

Странно, дотационные Крым и Донбасс с телеги слезли, а кобыла почему-то вскачь не идет. Странно.
   
Re: Кроль отжигаетЪ - "Надо заработать"  :facepalm:

І скільки сот танків вони відремонтували?

 я не знаю, таку статистику не веду, велика подяка волонтерам за всю їх роботу.
 та й до чого це в темі про пенсії?
 війна війною, а треба було уряду знищувати корупційні схеми  через які здійснюється тиск на бізнес,
 я вже не кажу про банальне розкрадання державних коштів.
 не зроблено нічого, от і маємо результат.
   
Re: Кроль отжигаетЪ - "Надо заработать"  :facepalm:

азиров говорил типа сперва зароблять свои мульярдеры, потом и вам шось обломится  :)
   
Re: Кроль отжигаетЪ - "Надо заработать"  :facepalm:

уже  надоело слушать эту лайньюсовскую х.й.ю - хунта сволочи все на волонтерах, волонтеры молодцы, делают что могут..но волонтерская помощь за год войны равна +- стоимости реальных 3-4  дней войны..коннчайте уже этому бреду верить и распространять его..

хто зараз в МО займається забезпеченням мобілізованих?
   
Re: Кроль отжигаетЪ - "Надо заработать"  :facepalm:

я не знаю, таку статистику не веду, велика подяка волонтерам за всю їх роботу.
 та й до чого це в темі про пенсії?
 війна війною, а треба було уряду знищувати корупційні схеми  через які здійснюється тиск на бізнес,
 я вже не кажу про банальне розкрадання державних коштів.
 не зроблено нічого, от і маємо результат.
Вообще тема не про ПЕНСИИ! А про ЗАРАБОТАТЬ! Ахуеть в стране нельзя заработать а мен про пенсии рассказывают.
   
Re: Кроль отжигаетЪ - "Надо заработать"  :facepalm:

б***ь ну толпа восторженных идиотов... Ты можешь сейчас заработать? С хуя экономика падает и нихера не делается для её вывода из пике?

це вже друге питання.
але фабула правильна, якщо коняка хвора, то від того що добавиш пару коліс на тєлєгу вона швидше не поїде.
тому всі хто вимагає індексації пенсій при падаючій економіці - ідіть нах
   
Re: Кроль отжигаетЪ - "Надо заработать"  :facepalm:

   
Re: Кроль отжигаетЪ - "Надо заработать"  :facepalm:

Волонтери оперативно зробили дуже важливу справу на початку конфлікту.
Честь їм і хвала.
Але ніякі волонтери не потягнуть утримання збройних сил в умовах збройного протистояння на рівні армійських підрозділів.

угу, так у нас и противостоять срут... меньше ото пистеть нужно про петясеня забеспечыв...
   
Re: Кроль отжигаетЪ - "Надо заработать"  :facepalm:

учітєсь як треба "заробативать"
   
Re: Кроль отжигаетЪ - "Надо заработать"  :facepalm:

це вже друге питання.
але фабула правильна, якщо коняка хвора, то від того що добавиш пару коліс на тєлєгу вона швидше не поїде.
В чём фабула? В том что надо платить повышенные налоги/тарифы и при этом нет возможности заработать хотя бы на эти налоги и тарифы? Ебать вот это логика...
Так может коняку лечить надо а не телегу нагружать?
   
Re: Кроль отжигаетЪ - "Надо заработать"  :facepalm:
RSP

Нада заработать!
Молодець плешивий.
Теоретик типу Кличко.
Питання як заработать?

В селі з таким курсом пістуц. А вони можуть "заработать" зерном, якщо посіють.
Мясо скоро подешевшає а потім його не стане. Худобу тримати не вигідно в домашніх господарствах.
А можна мати і МТФ і комплекси і годувати пів Европи.

Далі. А хіба продавці китайських деревяних членів (як сказав персонаж Табаковав ШирліМирлі в 94році чи якому) можуть заробити в бюджет для країни. Для себе да і дати роботу ще кільком - да.
А де наші виробництва?
При панді януковича було більше бажаючих вкластися в якесь виробництво в Україні. Де вони нині при величайшому іканамісті кролику.
А чому не хочуть вкласти в виробництво наші спекулятивні олігархи.
Де наші холодильники, телевізори, засоби звязку для побуту і особливо для армії, велосипеди, мінітрактори, автомобілі в решті решт того кретина Васадзе вітчизняні, та найпростіше - де наші цвяшки. І ці не виробляють бо не вміємо вже.
Тільки продавати, торгувати, веселитися.
І все до найменшого гвинтика купити в Китаї і десять раз перепродати тут. Психологія спекулянтів в наших вождів.
Не даром мій знайомий сказав краще бути простим робітником в Китаї ніж малим бізнесменом в СПБ, в нас теж не краще.

І хто це над цим має думати як змінити все?

   
Re: Кроль отжигаетЪ - "Надо заработать"  :facepalm:

це вже друге питання.
але фабула правильна, якщо коняка хвора, то від того що добавиш пару коліс на тєлєгу вона швидше не поїде.
тому всі хто вимагає індексації пенсій при падаючій економіці - ідіть нах

а что сеняпетя сделал для того, чтобы не падала? ась?
   
Re: Кроль отжигаетЪ - "Надо заработать"  :facepalm:

Вообще тема не про ПЕНСИИ! А про ЗАРАБОТАТЬ! Ахуеть в стране нельзя заработать а мен про пенсии рассказывают.

ну в вашому стартпості написано "Яценюк рассказал, когда станет возможна индексация пенсий и зарплат: "Сначала нужно заработать""(с)  :)

без боротьби з корупцією і створення сприятливих умов для ведення бізнесу,
заробити вийде лише у тих хто має доступ до державних грошей.
   
Re: Кроль отжигаетЪ - "Надо заработать"  :facepalm:

Угу. Я помню как генералы бензус с солярой п***а. Хоть кто то сел? Или на пенсии сейчас на генеральской?
А где расходы на армию в открытом виде? Куда пошло бабло 565?

И нихуя не делается дл ялиберализации бизнеса - Кроль вообще сказал что не ждите рывак в ближайшие годы  :facepalm:  Стратегия 2020?
Откуды вы лезете такие

Ви не повірите, на днях у мене на фірмі була перевірка по праці.
Перевіряюча написала рекомендації по усуненню недоліків і все.
Ніяких стягнень, ніяких штрафів, нормальні толкові рекомендації.
Я досі в шоці.
Це не ліберизація?
   
Re: Кроль отжигаетЪ - "Надо заработать"  :facepalm:

Ви не повірите, на днях у мене на фірмі була перевірка по праці.
Перевіряюча написала рекомендації по усуненню недоліків і все.
Ніяких стягнень, ніяких штрафів, нормальні толкові рекомендації.
Я досі в шоці.
Це не ліберизація?
проверки запретили, почему они пришли? Только фискалы имеют право.
   
Re: Кроль отжигаетЪ - "Надо заработать"  :facepalm:

Ви не повірите, на днях у мене на фірмі була перевірка по праці.
Перевіряюча написала рекомендації по усуненню недоліків і все.
Ніяких стягнень, ніяких штрафів, нормальні толкові рекомендації.
Я досі в шоці.
Це не ліберизація?



 (tu)

дождалісь
   
Re: Кроль отжигаетЪ - "Надо заработать"  :facepalm:

Можна подзаработать,если работать..Харе сисилизму!
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія