Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Пьяный охотник расстрелял 7 спящих рыбаков на Житомирщине.

Ти реально тупа як валянок
І якщо не в курсі, то я вже писала, так, у нас є люди які завжди мають при собі зброю

СветЛана, скажу те по бооооольшому секрету - автомат/карабин с собой на отдых ни один долбоеб не возьмет. ибо первый "откройте багажник" - и 3.14зда твоему отдыху. максимум - пистолет в кобуре где то глубоко в рюкзаке (обычно травмат)
   
А ви звідкіля пишете, що "у вас" ?
Так, у нас війна, і людей що зброю не випускають є трохи

ну ви так написали шо "у вас" так ходять, я думав шо то вы про це село пишите
война ж не на Житимирщине
   
СветЛана, скажу те по бооооольшому секрету - автомат/карабин с собой на отдых ни один долбоеб не возьмет. ибо первый "откройте багажник" - и 3.14зда твоему отдыху. максимум - пистолет в кобуре где то глубоко в рюкзаке (обычно травмат)

сайга

но там на фотках и другое было.. думаю у них корочки были
   
Ти явно знаєш більше ніж решта. Звідки стількі інфи?

Тому що спілкуюся з людьми що живуть в районі
   
5 тыс в месяц вместо 10 тыс в месяц?

не. 25 вместо 10. бабло откупное надо вернуть
   
такие сложности, а не проще метанола замешать?
А как не подохнут?
Я бы зная что пойду на пожизненно ещё и контроль бы сделал.
   
ну ви так написали шо "у вас" так ходять, я думав шо то вы про це село пишите
война ж не на Житимирщине

Я пишу про країну
   
Тому що спілкуюся з людьми що живуть в районі

То давай всю інформацію, а то якось вкидами.
   
СветЛана, скажу те по бооооольшому секрету - автомат/карабин с собой на отдых ни один долбоеб не возьмет. ибо первый "откройте багажник" - и 3.14зда твоему отдыху. максимум - пистолет в кобуре где то глубоко в рюкзаке (обычно травмат)

Ти не розумієш про що ти пишеш
Але я забула, ви ж тут всі вояки на форумі, ікспєрди по всьому, все знаєте
   
автомат/карабин с собой на отдых ни один долбоеб не возьмет.

+100500
это если простой нормальный человек.
только если мусора и пр. Ко - тем законы не писаны
   
То давай всю інформацію, а то якось вкидами.

Я ще на початку все написала
Кіпіш з хабарем і рибалка, то дві різні історії які трохи співпали в часі, так буває
Якщо ти відкинеш емоції і конспілорогію, то сам все зрозумієш
   
сайга

но там на фотках и другое было.. думаю у них корочки были

та понятно, что корочки были.
знаешь как полицаи сайобывают, если ружжо в багажнике и не сезон охоты? мы 31\12\2019 с друзяками ездили в тир. далеко довольно ездили. туда - ниразу не тормозили. назад - 3 раза. хотя все документы в порядке, ружья зарегены, разрешения есть... по остановке - сразу полицаю пачку корочек\паспортов + чек из тира. один патруль дотошно проверил, не заряжены ли ружья и сверил номера. отакое. минут 45-50 иплися
   
Розказую, воно псіхічєскоє, про це знало все село, знала і поліція тому що люди скаржились
Має купу зброї, легальної і просто так
Коли були сільські вибори, його дружина не пройшла, він пригнався  до чувака що виграв і погрожуючи зброєю вимагав щоб той взяв дружину хоча б секретарем
Кажуть що вбивство одне на ньому вже вісить, відмазався
Отака історія, винесені в заголовоки "орендар" і "АТОвці" тупо для хайпу, така вже в нас журналістика, яка є
Просто неадекват розстріляв людей, і так, перезаряжав і стріляв знову, в сонних
Вбиті з ним були знайомі раніше, ніхто там нічого не віджимав, приїхали відпочити

   
Ти не розумієш про що ти пишеш
Але я забула, ви ж тут всі вояки на форумі, ікспєрди по всьому, все знаєте

Света, я 2-3 раза в году ездю за 190 км в тир. по тарелочкам пострелять. и на охоту по птичке ездю иногда. таг шо понимаю.
да, матрасничаю я тоже довольно часто. и шото ниразу не видел у матрасников длинностволов
а нарезняк на рыбалку - эт вааще на каждом шагу! ))))) б/п, на набережной в Житомире все сидят с 1 удочкой и рядом Сайга у каждого! ))))

Останнє редагування: 22 травня 2020 16:20:28 від kaktus_x
   
Света, я 2-3 раза в году ездю за 190 км в тир. по тарелочкам пострелять. и на охоту по птичке ездю иногда. таг шо понимаю.
да, матрасничаю я тоже довольно часто. и шото ниразу не видел у матрасников длинностволов
а нарезняк на рыбалку - эт вааще на каждом шагу! ))))) б/п, на набережной в Житомире все сидят с 1 удочкой и рядом Сайга у каждого! ))))

вдруг рыбу отнимать будут
   
Так тут на двоих ну на троих от силы, а не на бухой угар 9-ти человек.

  Я не писал, кто,  сколько, и в какой степени опьянения.

Я начал читать ветку и наткнулся на пост -  " на столе бухла нет" 
Я показал, что  бухло есть.

Все.
   
  Я не писал, кто,  сколько, и в какой степени опьянения.

Я начал читать ветку и наткнулся на пост -  " на столе бухла нет" 
Я показал, что  бухло есть.

Все.

там еще и на улице пивко стоит.
разливное,  бутылка 1,5 литра примерно
может 4 часть осталась.
та и закотится 0,7 из под водки могла и не одна бутылка
плюс мусорки не показаны
 посидели они хорошо.
   
хабарник скорее всего выйдет на свободу, живым и здоровым, без некой суммы денег
Звідки це відомо? В мене особисто не викликає довіри твердження про 10кгрн щомісяця з сільського ставка, це надто велика сума по-перше, по-друге - надто дрібна хня, щоби нею займався особисто районний главполіцай.
его досвид - валить реальную движущуюся дичь одним выстрелом
І знову - звідки це відомо?
   
Да да..агресивный кацап..
И именном к нему патриоты волонтеры отдохнуть
Ахренеть

+1 Із зброєю  :facepalm1:
   
Кіпіш з хабарем і рибалка, то дві різні історії які трохи співпали в часі, так буває
Додавай хоч "на мою думку", чи що. Поменше категоричності.
ЗІ. Цікаво би узнати якісь факти з біографії того поліцая, Мшанецького. Чим він займався до того, як керував поліцією провінційних районів.
   
Света, я 2-3 раза в году ездю за 190 км в тир. по тарелочкам пострелять. и на охоту по птичке ездю иногда. таг шо понимаю.
да, матрасничаю я тоже довольно часто. и шото ниразу не видел у матрасников длинностволов
а нарезняк на рыбалку - эт вааще на каждом шагу! ))))) б/п, на набережной в Житомире все сидят с 1 удочкой и рядом Сайга у каждого! ))))

Порожню тару (про яку, до-речі багато-хто тут питає)  потрібно якось утилізувати     :D
   
Ну давайте ще пофантазуємо...
Приїхали щимити бідосю.. а він такий їм поляну накрив, водяри поставив, побухав з ними добряче.. да?
А вони наїлись такі, й кажуть..
- таааккк.. будеш всетаки платити 10000 грн щомісяця..

Так було?

Якщо так, ну можливо..
Прикоьно бачити перевзовшогося в повітрі олдбоя "тут не как стерненко неє"  :lol:
А шо не так? Ти ж сам мєнтяра, шо ні разу "лохів" не доїв"? А тут попався або не лох, або зайопаний в корягу твоіми колєгами "лох".. пацики "схватили Бога за бороду", от Господь їм і відповів руками того "лоха"...
   
"А от била би у них зброя"...ааа... была..

Как видим зброей в першу, в першу і ще раз у першу чергу озброюються повні НЕДЕКВАТИ.
Якби зброї не було у нього, і у них.. От тоді б вижили.


+1
   
Звідки це відомо? В мене особисто не викликає довіри твердження про 10кгрн щомісяця з сільського ставка, це надто велика сума по-перше, по-друге - надто дрібна хня, щоби нею займався особисто районний главполіцай.
І знову - звідки це відомо?

10000/65(кыло коропа) = 153.8 кг/2 (коропчик-молоднячок) = 77 шт коропчика. не так уж и добуя
а главменты в сельских районах - то главбандюки. они всех доят
   
Звідки це відомо? В мене особисто не викликає довіри твердження про 10кгрн щомісяця з сільського ставка, це надто велика сума по-перше, по-друге - надто дрібна хня, щоби нею займався особисто районний главполіцай.
І знову - звідки це відомо?

Так, само, як і не відомо про бойовий досвід гвардійців
   
Я был бы на строне стрильця, если бы месяц назад не столкнулся с ситуацией, что практически мой сосед зарезал в ссоре человека.
Сам он (убийца) очень говнистый, психованный и постоянно нарывающийся на конфликт.
Так что отзывы односельчан убийцы - очень важный аргумент.
Ти різницю між "зарєзать в ссорє сосєда псіхованим" та завалити з двустволки сімох архарівців з нарізною (автоматичною?) зброєю вапще не бачиш?
   
Питання до Авакова. Це ж його підопічні поліцейські вимагали хабаря.
Коли на них чувак написав в ДБР, приїхали підопічні Авакова нацгвардійці.
Нагадаю кілька тижнів тому нацгвардійців ловили за підпалами.
Про фальсифікацію справи Шеремета вже навіть не згадую.
Як за таких обставих у Зеленського вистачає совісті зберігати цю людину на посаді?
   
Порожню тару (про яку, до-речі багато-хто тут питає)  потрібно якось утилізувати     :D

такі да! як хто допиває пляшку, то встає, кричий "Гей!" і кидає пляшку вгору. всі, хто поруч, відразу хапають в руки карамультуки и починають пуляти по пляшці. це в нас така чисто житомирська забава
   
Помните как после истории с "зайкой" в Харькове продавили "покращення" для манюпасов - снизили скорость в городах с 60 до 50 ?
Хотя это улучшение ни капли не помогло бы на тот момент - она валила на красный и больше 100.

Так вот. Вангую. При любом раскладе владельцы оружия готовьтесь к "покращенню" аналогичного толка  - выростет количество головняка, мзды и всяких ограничений. (ментов, и прочих владельцев корочек, опять же это не коснется)
Аваков и прочие прикорытные такого чудесного повода не упустят.
   
Скажем так, рыбаки-охотники-джипари, вобщем зачастую мают збою.. збою на вылазку на природу взять собой в порядке вещей.

Зачем?
 8-)
   
Ти різницю між "зарєзать в ссорє сосєда псіхованим" та завалити з двустволки сімох архарівців з нарізною (автоматичною?) зброєю вапще не бачиш?

Не.
У того был нож. А у этого ствол и шестеро спящих.
А какая твоя версия происходящего?
   
Лично я не верю в чистую самооборону. Если бы его прессовали восьмеро молодых вооруженных АТОшников - хрен бы он отстрелятся. Рембы только в кино бывают.
Какая самооборона? Ну от нападения одного с ножом может и самооборона, а остальные просто за кампанию. О восьмерых молодых вооруженных АТОшников рыбаков понравилось.
   
10000/65(кыло коропа) = 153.8 кг/2 (коропчик-молоднячок) = 77 шт коропчика. не так уж и добуя
а главменты в сельских районах - то главбандюки. они всех доят
Двокілограмовий коропець - то вже не молоднячок, то років чотири... B-)
Ну, не знаю, але нмд десятка щомісячно - все ж дохера для сільської місцевості.
Главмент завжди може послати якогось духа, для чого особисто лазити по ставках?
Так, само, як і не відомо про бойовий досвід гвардійців
Ну я хз. Власник форт-240, дійсний службовецб НГ, учасник АТО, думаю, навряд чи є ботаном-понторєзом. Хоча ви праві, достеменно про їх досвід наразі нічого не відомо.

Останнє редагування: 22 травня 2020 16:48:54 від Rambler
   
Помните как после истории с "зайкой" в Харькове продавили "покращення" для манюпасов - снизили скорость в городах с 60 до 50 ?
Хотя это улучшение ни капли не помогло бы на тот момент - она валила на красный и больше 100.

Так вот. Вангую. При любом раскладе владельцы оружия готовьтесь к "покращенню" аналогичного толка  - выростет количество головняка, мзды и всяких ограничений. (ментов, и прочих владельцев корочек, опять же это не коснется)
Аваков и прочие прикорытные такого чудесного повода не упустят.
В регионах оно и не прекращалось.
Я когда с Запорожья переехал, просто не мог поверить что можно перерегистрировать без взяток.
Запорожских гнид на рабочем месте не было годами.
Найти можно было только через бегунков.
   
Света, я 2-3 раза в году ездю за 190 км в тир. по тарелочкам пострелять. и на охоту по птичке ездю иногда. таг шо понимаю.
да, матрасничаю я тоже довольно часто. и шото ниразу не видел у матрасников длинностволов
а нарезняк на рыбалку - эт вааще на каждом шагу! ))))) б/п, на набережной в Житомире все сидят с 1 удочкой и рядом Сайга у каждого! ))))

Ти лишайся при своїй думці, я при своїй
   
Зато "мокрый" есть.  B-)
.  Хе..хе менты бальбулятором :)
   
+100
Яволь. З ружжом і повними кишенями картечі. Хулє, на селі завжди так ходять вечорами.
А домик там где стол разве не арендатора? А ружье разве арендатор не в этом домике хранил? Погибшие ведь были у него в гостях.
   
Додавай хоч "на мою думку", чи що. Поменше категоричності.
ЗІ. Цікаво би узнати якісь факти з біографії того поліцая, Мшанецького. Чим він займався до того, як керував поліцією провінційних районів.
Ок, нехай буде "на мою думку"
Поліцай взагалі то краще з того що було раніше , поставив камери у відділку, примушував працювати , прикинь , примушував мєнтів працювати ) які навіть кабінет на вокзалі давно на замок закрили
Знову таки, на мою думку,  той "стрілок" намагався з ним задружитись, щось пішло не так, ну то їх розборки, я х.з.
 
   
мне кажется что сначала мента приняли, а потом знакомый привез на переговоры и заодно на рыбалку переговорщиков. Ну вот -- договорились... видно по пьянке кто-то перешел красные линии и понеслась.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія