Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Не подобалася Гуменюк? Тримайте Вікторію ШІ :-)o

Якщо вона робот  ;)

   
Вибачайте але різниця небо і земля  :facepalm:
   
може вам ще силіконові цицьки подобаються?  :X
   
Війна Чарлі Вілсона
2007 ‧ Воєнний/Комедія

фільм з Т.Генксом та Дж.Робертс в якому жодного чорношкірого (хіба що прибиральник який) та боротьба з кацапами. Дж.Робертс шукає шляхи знищення раша пілотів. Генкс, як сенатор, збфльшує фінансування.
   
А зарплатню речниці хто буде отримувать?  :-)o
   
Re: Не подобалася Гуменюк? Тримайте Вікторію ШІ  :-)o

А зарплатню речниці хто буде отримувать?  :-)o
єрмак  :D
   
Re: Не подобалася Гуменюк? Тримайте Вікторію ШІ  :-)o

Цікаво, а шо на це деркачівська курва  і старий уєбан соратник олдбоя?
   
Re: Не подобалася Гуменюк? Тримайте Вікторію ШІ  :-)o

І все одно цікаво, чого не знайшлось білої  :D
   
треба для москалів машку захарову в ситуації після бодуна оцифрувати  [M]
   
Re: Не подобалася Гуменюк? Тримайте Вікторію ШІ  :-)o

А шо вона співає?
Я оце тільки про неї взнав шо є така співачка?
   
Ну ми круті. І темношкіра це по европейські.
   
Re: Не подобалася Гуменюк? Тримайте Вікторію ШІ  :-)o

І все одно цікаво, чого не знайшлось білої  :D

Вимагаю відцифрувати Джозефіну Джексон!
ПС
Цікаво, на прозорро є тендер на цей проєкт? :weep:
   
Таваріш Ші (Сі) оцінюючи дивиться на Вікторію


   
Re: Не подобалася Гуменюк? Тримайте Вікторію ШІ  :-)o

треба для москалів машку захарову в ситуації після бодуна оцифрувати  [M]

Треба, але "нам своє робить..."

   
Ну ми круті. І темношкіра це по европейські.


Ще має бути ЛГБТ   :friends:
   
Ще має бути ЛГБТ   :friends:



Представникі ЛГБТ захищають Україну у лавах ЗСУ. Скільки афро українок у нашому війську?
 Я цю співачку  не знаю. Ідея з ШІ мені не подобається. Чому не Жан Баланюк наприклад?
   
Re: Не подобалася Гуменюк? Тримайте Вікторію ШІ  :-)o

Представникі ЛГБТ захищають Україну у лавах ЗСУ. Скільки афро українок у нашому війську?
 Я цю співачку  не знаю. Ідея з ШІ мені не подобається. Чому не Жан Баланюк наприклад?
А мені Баланюк не подобається як людина, він після перемоги на олімпіаді почав багато нити що йому дердава нічого не дала, хоча всім спортсменам олімпійцям всі гроші які оьіцяла деожава виплатили, потім він поїхав до польші і там боровся за професійні клуби у польші...( є таке серед вільників) і вде готувався міняти громадянство, бо весь час нив у всіх інтервю що його неналежно фінансує держава....плюс там мама трози на ньго вплив має і вона також воду каламутила...і от він вже получив щапрошення від 3 або 4 держав на переїзд і щоб він змінив громадянство..серед тих які я знаю точно був Азербайджан( вони наскільки мені відомо платять пару мільонів баксів так званих підйомних за сміну громадянства і плюс по місячно там непогано башляють і начебто ще німетчина на його розраховувала та  кликала, но це не достовірна інфа) ..він вже сидів на клумаках зьобуватися , але тут Зеленський його  сам долучив до політики і запрпонував йому піти у депутати...тому він і залишився в Україні.
Беланюк не є великим патріотом України, від слова зовсім.
   
Re: Не подобалася Гуменюк? Тримайте Вікторію ШІ  :-)o

Вимагаю відцифрувати Джозефіну Джексон!
ПС
Цікаво, на прозорро є тендер на цей проєкт? :weep:
До речі за прозоро цікаво стало.
   
Можливо я расистка, але не розумію чому у штучної коментаторки МЗС України  негроїдні риси обличчя
   
а ось і дівчина що дала свій образ ШІ. да уж. звучить як фантастичний фільм, дала свій образ ШІ. каже що в 2019 була повненька, тепер стала доскою )

   
Можливо я расистка, але не розумію чому у штучної коментаторки МЗС України  негроїдні риси обличчя
чорношкіра щоб такі як ви казилися і звикали що в Світі не одні білі живуть, а і інші раси. і всі мають право на життя. бо всіх створив Бог
   
Re: Не подобалася Гуменюк? Тримайте Вікторію ШІ  :-)o

Учасниця холостяка, тепер я розумію , чому я її не знаю бо цю дурню не дивлюся.
До речі що вона там співає, бо казали що вона ще і співачка.
   
мені самому цікаво що вона співає, але на ютубі її пісень нема. мабудь по барам яким-то і кафе співає  ;)
   
на першому фото якась темношкіра королевська
   
Re: Не подобалася Гуменюк? Тримайте Вікторію ШІ  :-)o

на першому фото якась темношкіра королевська
До речі так , весь час сидів і гадав наткого вона схожа, а як за королевську сказали то аж сміх розібрав..точно вона ..тільки засмагла.

Мабуть фантомас лічно їз всіх приводив до ладу у своєму кікі стайл  :D
   
подуріли з тим ші
   
чорношкіра щоб такі як ви казилися і звикали що в Світі не одні білі живуть, а і інші раси. і всі мають право на життя. бо всіх створив Бог
Реквестуються АліУА, Валентин та решта трамподесанту.
   
чорношкіра щоб такі як ви казилися і звикали що в Світі не одні білі живуть, а і інші раси. і всі мають право на життя. бо всіх створив Бог
З чого видно що я "казилися"? Як на мене ШІ повинен застосовувати логіку в своїх "витворах"  Який відсоток чорношкірих в України? Це, імхо, як чорношкіра принцеса в серіалі про короля Артура. Історичної достовірності 0, головне щоб "білі" казилися. І доречі чому вона чорношкіра, а не китаянка, наприклад?
   
Де сука Шаблезуби, коли вони так потрібні.
   
Можливо я расистка, але не розумію чому у штучної коментаторки МЗС України  негроїдні риси обличчя

Це символізує євроатлантичний вибір українського народу  :shuffle:
Тре звикати
   
Re: Не подобалася Гуменюк? Тримайте Вікторію ШІ  :-)o

А мені Баланюк не подобається як людина, він після перемоги на олімпіаді почав багато нити що йому дердава нічого не дала, хоча всім спортсменам олімпійцям всі гроші які оьіцяла деожава виплатили, потім він поїхав до польші і там боровся за професійні клуби у польші...( є таке серед вільників) і вде готувався міняти громадянство, бо весь час нив у всіх інтервю що його неналежно фінансує держава....плюс там мама трози на ньго вплив має і вона також воду каламутила...і от він вже получив щапрошення від 3 або 4 держав на переїзд і щоб він змінив громадянство..серед тих які я знаю точно був Азербайджан( вони наскільки мені відомо платять пару мільонів баксів так званих підйомних за сміну громадянства і плюс по місячно там непогано башляють і начебто ще німетчина на його розраховувала та  кликала, но це не достовірна інфа) ..він вже сидів на клумаках зьобуватися , але тут Зеленський його  сам долучив до політики і запрпонував йому піти у депутати...тому він і залишився в Україні.
Беланюк не є великим патріотом України, від слова зовсім.


 Я про Жана хоть щось знаю, хоч за його  спорт кар'єрою не слідкувала, а про цю співачку я ,зовсім, нічого і не чула, і не бачила
Яка гнида давала для ШІ  інфудля створення ось цього ? Маємо президента жидо бандерівця і  4 ди уклоніста,  африканку  речника, а на фронті б'ються і гинуть масово українці .
Я проти такої херні. Краще б взяли образ когось з наших загиблих
героїв.
Дебіли б......
   
Re: Не подобалася Гуменюк? Тримайте Вікторію ШІ  :-)o

Це символізує євроатлантичний вибір українського народу  :shuffle:
Тре звикати


 Це символізує що цій владі плювати на українській народ!
   
Цитувати
З чого видно що я "казилися"?
ось з чого:
Цитувати
чому вона чорношкіра
ось такі питання це і є казитися. що за питання "чому" взагалі??? захотілося комусь! ясно чому? расисти грьобані
   
Я не расист.
І тому одобряю.
Гарна дівчина )

Тим більше їх буде скоро багато в нас., адже бато коррінних не хочуть тут жити, а лише з закордону радять як треба
   
Я про Жана хоть щось знаю, хоч за його  спорт кар'єрою не слідкувала, а про цю співачку я ,зовсім, нічого і не чула, і не бачила
Яка гнида давала для ШІ  інфудля створення ось цього ? Маємо президента жидо бандерівця і  4 ди уклоніста,  африканку  речника, а на фронті б'ються і гинуть масово українці .
Я проти такої херні. Краще б взяли образ когось з наших загиблих
героїв.
Дебіли б......

Дурепа ми тут тіпа намагаємось від ярлика фашистів відбитись, тиим більше проблеми на глобальних єбенях, де кацапи засрали мізки добре тамошнім людям.
А тут опа в Україні речниця афроукраїнка.
   
Трампістські ссикунішки очікувано зассяли розвести свій плач про "толерастію". От і все.
   
Re: Не подобалася Гуменюк? Тримайте Вікторію ШІ  :-)o

Я не расист.
І тому одобряю.
Гарна дівчина )

Тим більше їх буде скоро багато в нас., адже бато коррінних не хочуть тут жити, а лише з закордону радять як треба

  От коли ,іх буде багато в нас", от тоді і хай будуть скрізь , і на фронті, і в армії теж. А зараз це вираз не поваги до народу і війська. Якась падла з верху хотіла спровокувати срач.
   
Re: Не подобалася Гуменюк? Тримайте Вікторію ШІ  :-)o

Дурепа ми тут тіпа намагаємось від ярлика фашистів відбитись, тиим більше проблеми на глобальних єбенях, де кацапи засрали мізки добре тамошнім людям.
А тут опа в Україні речниця афроукраїнка.

Херня.
Вам особисто  :fuck: , заробили!:)
   
Та в сраку расистів.
Класна мулатка
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія