Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

питьки поясніть як так вийшло що проїзний на весь ГТ в варшаві коштує 780 грн а в києві 1300 (tu) [

Якщо порiвняти з Нiмеччиною, то тут не має нiякого значення, якими видами транспорта користуватися. Можна поїхати мiським потягом, пересiсти на трамвай, ще раз пересiсти на автобус... все входить у вартiсть однiєї поїздки.
Вартiсть мiсячного квитка - це вартiсть приблизно 25-30 разових поїздок.
   
Опиши реальний спосіб використання проїзного на всі види транспорту.
Ну ось скажiмо, автобус запiзнюється - береш та їдеш на трамваї. Або ожеледь, трамваї не ходять - береш їдеш на метро. Або дорогу перекрили i звичний трамвайний маршрут тимчасово вiдмiнили - взяв та й поїхав автобусом. I так далi. Дуже зручно.
   
Якщо порiвняти з Нiмеччиною, то тут не має нiякого значення, якими видами транспорта користуватися. Можна поїхати мiським потягом, пересiсти на трамвай, ще раз пересiсти на автобус... все входить у вартiсть однiєї поїздки.
Вартiсть мiсячного квитка - це вартiсть приблизно 25-30 разових поїздок.
так данная тема о том, что у нас в стоимости проездного почти 49 разовых поездок. наебка
   
А кому потрібен проїзний на всі види транспорту? Це якесь особливе збочення?
Геніальність пєдріл інколи досягає туземун!  :lol:  :weep:
   
Геніальність пєдріл інколи досягає туземун!  :lol:  :weep:


і пєдрлу зовсім не цікавить питання навіщо випускають такі проїзні :laugh:
зате дуже хвилює питання хто і навіщо їх використовує
   
Якщо порiвняти з Нiмеччиною, то тут не має нiякого значення, якими видами транспорта користуватися. Можна поїхати мiським потягом, пересiсти на трамвай, ще раз пересiсти на автобус... все входить у вартiсть однiєї поїздки.
Вартiсть мiсячного квитка - це вартiсть приблизно 25-30 разових поїздок.

А как в германии обстоят дела с льготниками? Кто за них платит?
   
і пєдрлу зовсім не цікавить питання навіщо випускають такі проїзні :laugh:
зате дуже хвилює питання хто і навіщо їх використовує
Да в них причинно-наслідковий зв'язок відкинутий як не потрібний  :facepalm1:
   
А как в германии обстоят дела с льготниками? Кто за них платит?
А там ще й біженці на соціалі  :weep:
   
Ну ось скажiмо, автобус запiзнюється - береш та їдеш на трамваї. Або ожеледь, трамваї не ходять - береш їдеш на метро. Або дорогу перекрили i звичний трамвайний маршрут тимчасово вiдмiнили - взяв та й поїхав автобусом. I так далi. Дуже зручно.

Чуваг, те, що ти описуєг, трапляється надзвичайно рідко.

Звичайний пересічний киянин користується 1, максимум 2 видами транспорту.

Проблеми кар'єрів мене не грибуть.

Логіка зубожіликів настільки примітивна, що вони не розуміють найпртстіших питань.

Ціна на ГТ в перерахунку на середню зп в Кмєві є найнижчою в Європі.
   
да, это наебка

берем билетик по 8, умножаем на 2, равно 16 грн в день

16 грн умножаем на 23 дня, получаем 368 грн в месяц по билетику. Проездной это скидка, должно быть 340 хотябы

А по выходным и с пересадками уже никто не ездит?
   
всяких фуксов и прочих пито..ов можно было бы наверное слать лесом, если бы...кое кто в 2015 году не вывел метро из состава стратегических предприятий. (tu)  теперь пля кацапы три шкуры сдерут. кличко красава.
   
Социально приемлемая стоимость 1й поездки в ОТ - 1/1000 среднемесячной зарплаты в городе.

Ну, мировая практика, как принято говорить, большинство муниципалитетов развитых стран так и ориентируются.

При этом, однако, разовый билет должен быть действителен 2 - 2,5 часа и допускать пересадки, включая маршрутки.

Так что 8 как раз нормально. Если сделают билет на время, а не на поездку, ну, как у нормальных людей, то может быть 14 грн. 
   
Ціна на ГТ в перерахунку на середню зп в Кмєві є найнижчою в Європі.
Я теж так думав.
Але цифри, що навiв ТС, говорять про зовсiм iнше.
У Нiмеччинi мiсячний квиток на усi види мiського транспорту коштує 80 євро.
При середнiй зп пiсля податкiв та вирахувань десь бiля 2000 євро.
Тобто близько 4%.
В Києвi - 1300 грн. при середнiй зп пiсля податкiв 10000 грн.
Тобто 13%.
Якicть транспорту навiть не будемо порiвнювати.
Пєдропокращення крокує))
   
що за казус. енергоносії дорожчі? зарплати вищі?

чи відкати більші? і тотальна корупція :D  (tu)  [ua]  :love:
   
Я купив 8 карток по 100 поїздок і ще одну поповнив до 100. На 3 роки. БІльше інвестувати недоцільно, бо економія на поїздці 25%, більше купляти через інфляцію невигідно, вона знівелює інвестицію.
   
Варшава - то варварская окраина совка..её русские кацапы после войны отстроили и навсегда загадили своим гранитом и цементом..
Поэтому там всё всегда плохо и хорошо не бывать...
   
Чому я думаю що ти писдиш?
   
Варшава - то варварская окраина совка..её русские кацапы после войны отстроили и навсегда загадили своим гранитом и цементом..
Поэтому там всё всегда плохо и хорошо не бывать...

годно годно.
вітаю петьків з черговим петькоботом
йди в рошен і візьми собі медаль. з соєвого шоколаду :D
   
Почнемо з того,  шо  у Варшаві третина бюджету міста іде на дотацію транспорту
   
Чому я думаю що ти писдиш?

бо ти сам песдун і крохобор))) найшов уже на 120 грн\м2 лохів?)))) жліб

питання до йулька - вроді дідуся - це він запостив  в якійсь тутгілці а я репостнув.

   
ось погуглив

Bilet 30-dniowy imienny kodowany wyłącznie na Spersonalizowanej Warszawskiej Karcie Miejskiej lub innych dopuszczalnych nośnikach   1       110,00 zł

 :D


Слав
cьогодні в 12:49
IP/Host: ---.mobile.kyivstar.net
Чому я думаю що ти писдиш?
Не кожне стадо стає нацією !!!

от бачиш і тут писдиш. ти не думаєш. бо не спроможний.  :D
   
Почнемо з того,  шо  у Варшаві третина бюджету міста іде на дотацію транспорту

почнемо з того що то не має значення - якими прокладками користується дружина мера.
факт на ліцо. в варшаві проїзний на все 780 грн
в києві - 1300.

яка складова в ціні ТАК більша
зарплата? - ні
закупка транспорту-? ні
енергоресурси? - ні
 все дешевше.
то чому ж ціна більше

та просто ВІДКАТИ і ТОТАЛЬНА КОРУПЦІЯ

але куяни самі винні - як і українці - вони ж обирають і визнають владою всіх цих шахраїв продажних мародерів  [ua]  :D
   
cc*ки роттердам+ никак не нажрутся  :X
еще и горячей воды у больше 3000 домов в киеве нет
европейская столица бл* !
   
петькоботи - то чим пояснити що ціна на проїзни на весь гт в києві є 166 відсотків проїзного в варшаві - з більшими цінами на все?)))

що ж у нашій ціні такого більшого?.

єдина відповідь ВІДКАТИ

діамантова корупціонерія як вона є [ua]  (tu)

це прерасно :D
   
cc*ки роттердам+ никак не нажрутся  :X
еще и горячей воды у больше 3000 домов в киеве нет
европейская столица бл* !

хараре
   
Вже марно запитувати як так вийшло. Слід запитувати, чому ми дозволяємо їм жити так, як вони бажають, а собі так, як вони нам дозволяють.
   
Вже марно запитувати як так вийшло. Слід запитувати, чому ми дозволяємо їм жити так, як вони бажають, а собі так, як вони нам дозволяють.

 (tu)  (tu)
   
Вже марно запитувати як так вийшло. Слід запитувати, чому ми дозволяємо їм жити так, як вони бажають, а собі так, як вони нам дозволяють.

почитай нашу історію. з яких би джерел не читав - висновок один - тисячолітня селекція  холопів .

а у холрпів ні честі ні благородства ні розуму ні совісті ні керативу. сама продажність ницість мародерство . тому й вспливає наверх саме таке - бо інших немає . та й інших не підтримали і не визнали б владою манюпаси( доказано левком лукяненком і вячеславом чорноволом) - босамі такі.
   
отже - ну в прицнипі я й постійно ажу - норма відкату укрдержгнід які самозвуться чиновники обранці - становить від 50 відсотків - це по божескі. зазвичай вища
в муніципальному транспорті кийова вона віиявилась більше 66 відсотків)))) (tu)  [ua]  :D

діамантова орупціонерія я вона є :D

   
А я рад. Выбрали - пускай жрут и не подавятся. Рейтинг был 7% стал наверное 5%. Еще что б пришла косатая и посадила нахер шоблу шоколадную, вот это было бы реально смешно, жаль только что стране срака наступит полная.
   
нічого)) не розслабляйтесь. вас ще чекає стріме підвищення і так найдорожчо комуналки :D  борги акметки ж то гасити треба :D  [ua]
   
Варшава - то варварская окраина совка..её русские кацапы после войны отстроили и навсегда загадили своим гранитом и цементом..
Ты когда был в Вашраве в последний раз?
Ниче кроме сталинской высотки там за мокшан не напоминает))
Счас вон там еще и памятников совковых трошки повычистят нах  :K
   
Чому я думаю що ти писдиш?
Конечно пыздыть! Что ещё ожидать от форумного пистафола.
Он привёл расценки по Варшаве только в первой зоне. В двух зонах 210 злотых.
   
в общем київ традиційно українськи - унікально фантастично - акумулював в собі гірше що є в світі - комфорт хараре дакки і шанхая, транспорт і ціна нєдвіги - враховуючи ментальність унікально фантастичних - космос  (tu)

я вважаю справедливо . що обирають то і мають
   
Конечно пыздыть! Что ещё ожидать от форумного пистафола.
Он привёл расценки по Варшаве только в первой зоне. В двух зонах 210 злотых.

пистиш як раз ти. ну не я порошено - до нього тоб ідалеко - а як підпорошенко)))я навів посилання

а нбанси вроді якими прокладками користується дружина мера варшави і відмінність в цьому дружини мера києва - при різниці в +66 відсотків - не суттєві.

66+ відсотка - це і є ціна продажності української влади тут (tu)  [ua]
   
Ты когда был в Вашраве в последний раз?
Ниче кроме сталинской высотки там за мокшан не напоминает))
Счас вон там еще и памятников совковых трошки повычистят нах  :K
Хлопчику, то в нього був сарказм, це настільки очевидно, чого ви причепилися до людини. Вибачайтесь негайно.
   
в общем київ традиційно українськи - унікально фантастично - акумулював в собі гірше що є в світі - комфорт хараре дакки і шанхая, транспорт і ціна нєдвіги - враховуючи ментальність унікально фантастичних - космос  (tu)

я вважаю справедливо . що обирають то і мають
+================================================================================+
Найперший 3.14здун - це ти! Бо тільки 3.14здиш на форумах - і ніхрєна не робиш!
   
Я теж так думав.
Але цифри, що навiв ТС, говорять про зовсiм iнше.
У Нiмеччинi мiсячний квиток на усi види мiського транспорту коштує 80 євро.
При середнiй зп пiсля податкiв та вирахувань десь бiля 2000 євро.
Тобто близько 4%.
В Києвi - 1300 грн. при середнiй зп пiсля податкiв 10000 грн.
Тобто 13%.
Якicть транспорту навiть не будемо порiвнювати.
Пєдропокращення крокує))

щас педрилки расскажут, что средняя зп в Киеве 30 000 грн.

это просто вы один такой нищеброд с вашими 10 К, сидите тихо и комплексуйте :laugh:

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія