Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

вже тривалй час не відчуваю ні агресії ні злості ні злоби ні розчарувань ні ненависті

значить ти просто помер ))
   
відпочиваєш
за деякий час - снова в бой! покой нам только снится!  :)
   
відпочиваєш
за деякий час - снова в бой! покой нам только снится!  :)

та ні.

просто стало абсолютно насрать на людей. байдуже вся ця мишина возня.
   
Прихильники зеблазня впадають в апатію від карколомних звершень головного зеблазня.
І трьох місяців не пройшло :D
   
Давно живу в таком мироощущении
   
та ні.

просто стало абсолютно насрать на людей. байдуже вся ця мишина возня.
Вот так она и приходит. Старость. :D
   
Прихильники зеблазня впадають в апатію від карколомних звершень головного зеблазня.
І трьох місяців не пройшло :D

))) брехунчику - ану наведи хч один пруф моєї прихильності до зела)))))))

ви живете в брехні. б реальність нестерпна вашому моску))) через агресивне невігластво))

ля вас це норма
   
Вот так она и приходит. Старость. :D

)))
зи. прийняв рішення- знічев.я- цього рку знову стати студентом. ще не визначився. або режисура  або астрономія або філософія.
   
Давно живу в таком мироощущении

якийсь буддизм))) неправославненько  :D
   
взагалі  хотів би стати ветеринаром але не зможу різати тварин щоб оперувати. а без хірургства  то не ветеринар.

   
)))
зи. прийняв рішення- знічев.я- цього рку знову стати студентом. ще не визначився. або режисура  або астрономія або філософія.

спробуй астрологію, в тобі відчувається неабиякий потенціал (tu)
   
спробуй астрологію, в тобі відчувається неабиякий потенціал (tu)

астрологія)))))) гавно.

   
якийсь буддизм))) неправославненько  :D

Самая правильная религия,хотя это больше философия и образ жизни и мышления
   
Самая правильная религия,хотя это больше философия и образ жизни и мышления

але й туди всунули ритуал царемнію і ієрархію))) кумедно



религия не совершенна потому что человек не совершенен -
   
Сходи до Бяки ) та поділиться , в неї олл ))) весь пакет )
   
Сходи до Бяки ) та поділиться , в неї олл ))) весь пакет )

мені нічого ні від кго не тре )))
   
КНИГА ЕККЛЕЗІАСТА, або ПРОПОВІДНИКА
1 Слова Екклезіаста, сина Давидового, царя в Єрусалимі. 2 Суєта суєт, сказав Екклезіаст, су­єта суєт, – ус`е суєта! 3 Що користи людині від усіх трудів її, якими трудиться вона під сонцем? 4 Рід проходить, і рід приходить, а земля перебуває повіки. 5 Сходить сонце, і заходить сонце, і поспішає до місця свого, де воно сходить. 6 Іде вітер до півдня, і переходить до півночі, круж­ляє, кружляє на шляху своєму, і повертається вітер на кола свої. 7 Всі ріки течуть у море, але море не переповнюється: до того місця, звідки ріки течуть, вони повертаються, щоб знову текти. 8 Усі речі – у труді: не може людина переказати всього; не насититься око зором, не наповниться вухо слуханням. 9 Що було, те і буде; і що робилося, те і буде робитися, і немає нічого нового під сонцем. 10 Буває щось, про що говорять: “дивись, ось це нове”; але це було вже у віках, які були раніше за нас. 11 Немає пам’яті про минуле; та й про те, що буде, не залишиться пам’яті у тих, які будуть опісля.


12 Я, Екклезіаст, був царем над Із­раїлем у Єрусалимі; 13 і віддав я сер­це моє тому, щоб дослідити і ви­про­бувати мудрістю все, що робиться­ під небом: це важке заняття дав Бог синам людським, щоб вони вправлялися в ньому. 14 Бачив я всі діла, які чиняться під сонцем, і ось, усе – су­єта і томління духу!15 Криве не мо­же зробитися прямим, і чого не­ма, того не можна рахувати. 16 Гово­рив я із серцем моїм так: ось, я звеличився і придбав мудрости більше за всіх, які були раніше мене над Єрусалимом, і серце моє бачило ба­гато мудрости і знання. 17 І віддав я серце моє то­му, щоб пізнати мудрість і пізнати безумство і глупоту: ді­­знався, що і це – томління духу; 18 то­му що у великій мудрості багато печалі; і хто примножує пізнання, примножує скорботу.

   
сам дивуюсь

Це тебе свинарчук Поркі вкусив. Іди превірся...
   
Це тебе свинарчук Поркі вкусив. Іди превірся...

кумедна звичка -- непрошене порадство)))

так бабульки зазвичай роблять))
   
це тому , що ти в усіх в ігнорі. бо набрид до тошноти
   
кумедна звичка -- непрошене порадство)))

так бабульки зазвичай роблять))

цікаво на що ти розраховува коли відкривав цю гілку
   
вигорів

потрібен відпочинок, активний, он як турч вояж на велосипеді по горам з палаткою
   
та ні.

просто стало абсолютно насрать на людей. байдуже вся ця мишина возня.

Тоді чому ти тут ??  ;o
   
Враховуючи, що у Вас явно біполярний розлад, то нічого дивного.
Зараз у Вас фаза депресняку, от і все.
Потім ця фаза у Вас пройде і Ви знову чіплятися до інших з дурницями будете.
   
Враховуючи, що у Вас явно біполярний розлад, то нічого дивного.
Зараз у Вас фаза депресняку, от і все.
Потім ця фаза у Вас пройде і Ви знову чіплятися до інших з дурницями будете.

о) іще один ;)
   
Тоді чому ти тут ??  ;o

доба має 24 години. 2 години працюю. і то не щодня. 8 сплю. до 10 а сім.ю з перервами. інді "друзі"

   
вигорів

потрібен відпочинок, активний, он як турч вояж на велосипеді по горам з палаткою
та я теж іноді на велику катаюсь. але в  тривалі мандрівки - ліньки . напряг. та й сім.я
   
Для ТС2: совсем от Души делюсь, не благодари :))))

   
Для ТС2: совсем от Души делюсь, не благодари :))))

https://youtu.be/VYgTvWPft04

))) яка депресія?))))))


у мене завжди гарний настрій )))
   
та я теж іноді на велику катаюсь. але в  тривалі мандрівки - ліньки . напряг. та й сім.я

е ні, тут чоловіча нірвана потрібна, наприклад спуститись байдаркою по річці, з перекатами ... щоб аж м'язи гуділи від весла ... харчуватись тим що зловив ...  днів 20 без людей
   
))) яка депресія?))))))


у мене завжди гарний настрій )))

Депрессию, отходняк и боль нужно понимать..... :)
   
е ні, тут чоловіча нірвана потрібна, наприклад спуститись байдаркою по річці, з перекатами ... щоб аж м'язи гуділи від весла ...  днів 20 без людей

ну хоббі з ризиком для життя маю.

але саме рафтінг - тре спробувати   
   
Депрессию, отходняк и боль нужно понимать..... :)

отходняк від чого ? я ж нічого не сприймаю серйозно)

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія