Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Історія про Інтертелеком

Історія про Інтертелеком

Ось така історія про Інтертелеком, може кому цікаво буде.
Минулого року хлопці з 72 ОМБР, якій ми допомагаємо, попросили пару телефонів стандарту CDMA. Не знаю наскільки правда, але казали, що цей стандарт найбільш захищений від прослуховування. Я купив два телефони, заключив договір та додаткову угоду, що буду користуватися зв’язком та платити абонплату протягом року. Та сталося не так, як гадалося. За два місяці телефони «загинули» в боях, слава Богу, що бійці залишилися цілими. Зв’язок перестав діяти і я, зробивши помилку, перестав платити абонплату (треба було може повідомити Інтертелеком).
Через  деякий  час приходить лист, що мені треба, або платити абонплату і користуватись зв’язком,  або сплатити штрафні санкції, які рівні абонплаті. Формально вони праві, і сума смішна 421 Грн., але стало образливо, було видно, де телефони працювали, і що зараз їх уже давно в мережі немає. Я написав лист Інтертелекому, де виклав обставини справи і попросив не вживати штрафних санкцій. На що прийшла відповідь, нічого не знаємо, платіть штраф і все.
Пішов заплатив.
Питання не в грошах. Невже така організація, як Інтертелеком не могла внести свій вклад до загальної справи нашої перемоги? Цікаво, кому вона належить?
А написав я все це для того, щоб країна знала своїх «героїв». Хто має можливість перепостіть мою історію, де зможете.
Скани переписки додаються.
P.S. Забув додати, що протягом останнього місяця мені по кілька разів на день дзвонив робот від ТОВ «ЕАПБ»,  і погрожував примусовим стягненням боргу. Хоті поговорити з живою людиною, але так і не дочекався дзвінка, сам дзвонити не став.




   
Re: Історія про Інтертелеком

нот персонал

джаст бізнес  :pleasantr:
   
Re: Історія про Інтертелеком

Цитата: Жовнір
Інтертелеком Цікаво, кому вона належить?

Приднестровье, йопт!  :K
   
Re: Історія про Інтертелеком

Написати заяву. Не надають послуг - нема абонплати. Але гівнюки вони таки ще ті в плані розрахунків.
В мене були модеми і телефон. Перестав платити - відключили звязок, передзвонив ім - вже і рахунку такого нема... ;)
Модеми валяються в підвалі....
   
Re: Історія про Інтертелеком

Не надають послуг - нема абонплати.

Вони надають
То він не користується. І договір не скасував і не платить.

   
Re: Історія про Інтертелеком

ТС - даремно платили штраф. Вони нікого ще за це в реалі не покарали. Знаю десятки людей, що купили у них телефони і забили. А тим більше, якщо мова йде про зону АТО.
   
нельзя заставить платить за то чем не пользуешься

как-то лохоподобно поступил
   
Re: Історія про Інтертелеком

я, зробивши помилку, перестав платити абонплату (треба було може повідомити Інтертелеком).

Інтертелеком ваш контракт порушував?
   
Re: Історія про Інтертелеком

передати зв"язок від придністровської контори нашим на війну це було...   розумно...
   
Re: Історія про Інтертелеком

Інтертелеком ваш контракт порушував?
Формально контракт порушив я. Звичайно можна було не платити, це було принципове питання. Вони вороги України?
Що значить фірма із Придністров'я?
   
Re: Історія про Інтертелеком

Хто має можливість перепостіть мою історію, де зможете.
зачем?чтоб еще больше опозориться?контракт подписан,услуги предоставляются-какие вопросы Интертелекому?ну и доп.контракт небось подразумевал покупку телефона за какие то смешные деньги.
   
Re: Історія про Інтертелеком

Какой то странный контракт.Может телефоны были акционные?
   
Re: Історія про Інтертелеком

Інтертелеком свої зобов'язання виконував справно.
Вартість послуг на менший термін була б суттєво вищою. ТС обрав довгий контракт щоб менше платити.


Для порівняння. ТС купив проїздний на рік. Через 2 місяці він йому став не потрібним.
Через рік ТС приходить в касу і каже: поверніть мені кошти, я не користувався.

А взагалі, вартість послуг в Україні - повна шара, у світі значно дорожче.
   
Re: Історія про Інтертелеком

Пішов заплатив.

Тю... А я написал заявление с вымогой сделать перерасчет, по факту неиспользования услуг. И мне возместили. Штраф заплатил? Теперь пиши заяву на перерасчет. Вернут и бабло и штраф.
   
Re: Історія про Інтертелеком

Що значить фірма із Придністров'я?
Цитувати
Соучредители компании, Гушан Виктор Анатольевич и Казмалы Илья Михайлович владеют также холдингом «Шериф», в состав которого входит приднестровская телекоммуникационна я компания «Интерднестрком» (Приднестровье, Молдавия).[2][3]
Цитувати
По состоянию на май 2015 года Интертелеком является единственным украинским оператором, перерегистрировавши мся по законодательству РФ для работы на Крымском полуострове.
   
Re: Історія про Інтертелеком

Я, по простоті своїй душевній, думав, що раз телефони для АТО, то Інтертелеком пробачить порушення контракту, а не пробачили то вони гівнюки, хоч формально праві. Ось про це я хотів, щоб усі знали. Кому цікаво звичайно.
   
Re: Історія про Інтертелеком
lot

Они правы, нужно было сразу им сообщать в письменном виде под роспись, Это бизнес
   
Re: Історія про Інтертелеком

Приобретая акционный телефон за 1 грн, вы обязуетесь год пользоваться связью и платить. При заключении контракта вам это обьяснили.  Шонеясно? Берите тело за полную стоимость и тогда вы сами себе хозяин. В нете полно б.у. CDMA аппаратов. ЗЫ - контора еще та, но и претензия - фуфло...
   
Re: Історія про Інтертелеком

Какой то странный контракт.Может телефоны были акционные?
да.я когда они только открылись, заключал-телефон за 1 гривну
   
Re: Історія про Інтертелеком

Приобретая акционный телефон за 1 грн, вы обязуетесь год пользоваться связью и платить. При заключении контракта вам это обьяснили.  Шонеясно? Берите тело за полную стоимость и тогда вы сами себе хозяин. В нете полно б.у. CDMA аппаратов. ЗЫ - контора еще та, но и претензия - фуфло...
Ще раз повторюю, я до них без претензій тому і заплатив. Я думав вони будуть діяти по совісті. Не в грошах справа.

Якщо іхня богадельня не українська і хазяї їх не українці, то питань немає. Питання, як до них повинні ставитись українці.
   
Re: Історія про Інтертелеком

Я думав вони будуть діяти по совісті.

Що означає по-совісті?

Не в грошах справа.

То заплати і не скигли.
   
Re: Історія про Інтертелеком
lot

У моего родственника такой телефон спионерили, он заяву через неделю написал, так вот.за эту неделю и заплатил...
   
Re: Історія про Інтертелеком

По совести - вы выступили спонсором военных. Вы. Приобрели телефоны за 1 грн. СТОИМОСТЬ этих аппаратов разбросана на год и включена в абонплату. Вы перестали пользоваться, но контора ведь телефоны вам отдала :) Можно спорить, правильная ли цена, то-се.. Но тут уж никто не виноват. На будущее - ИМХО надо оговаривать возможные варианты типа "А что если..." ИМХО...
   
Re: Історія про Інтертелеком

А восстановить номер и купить другой телефон не судьба?
   
Re: Історія про Інтертелеком

Ще раз повторюю для всіх. Якби справа торкалася мене особисто, всі ці поради можна і треба було реалізувати. Справа торкалась війська, і в таких випадках багато прикладів, коли різні фірми роблять великі знижки, а іноді щось віддають безкоштовно. В даному випрадку Інтертелеком повів себе як засранець. Ставлення до них повинно бути відповідне. І якщо хоч одна людина, котра прочитає цю історію відмовиться від їхніх послуг, вважаю час витрачено не даремно.
Дякую всім за правильні поради, коли це буде торкатися особисто мене, буду їм слідувати. :)
   
Re: Історія про Інтертелеком

Тоже брал у них модем 3ж года три назад, 1 гиг за 8 грн в сутки, если пользуешься .
Условия были: дешевый, почти дармовой модем, но нужно было пользоваться
Пол года, т.е раз в неделю ( или реже) на протяжении полугода выходить в сеть.
Если условия не выполнены - штраф. Все прописано в контракте .
Вполне приемлемо .
   
Re: Історія про Інтертелеком

Інтертелеком повів себе як засранець.

Якби він відключив зв'язок за наявної оплати тоді би я теж сказав - як засранець. А так ніби все вірно.
   
Re: Історія про Інтертелеком

А восстановить номер и купить другой телефон не судьба?
Вже пізно... :( фсе, угода завершена.
Нові, з нуля... Взагалі-то, я замовляв телефони з штатів (водафон провайдер, телефон нокіа) через знайомих, получались біля 8-10$ за штуку (нульові)
Потім тут в сервіс-центрі перешивав під Інтертелеком за гривень 40... Бюджетно...було.... :)
   
Re: Історія про Інтертелеком
PAL

Ще раз повторюю для всіх. Якби справа торкалася мене особисто, всі ці поради можна і треба було реалізувати. Справа торкалась війська, і в таких випадках багато прикладів, коли різні фірми роблять великі знижки, а іноді щось віддають безкоштовно.

Це особиста справа власника підприємства.
Тобто він може піти назустріч, а може не піти.
До того ж для перевірки (бо хто зна, мож хтось хоче просто на халяву покористуватися. а насправді ці телефони зовсім не в АТО) треба задіяти ресурси - робітники мають витратити деякий час, й це може виявитися дорожчим, ніж заборгованість.

У даному випадку вина повністю на Вас. В обов'язковому порядку мали написати заяву щодо призупинення послуг.
   
Re: Історія про Інтертелеком

Ну Интертелеком та ещё контора. как и Воля. Только в этих конторах там ты продолжаешь платить за услуги, даже если ими не пользуешься.
Но, с другой стороны, бачили очі, що купували.

Но для меня СДМА всё равно удобнее Укртелекома своей мобильностью.

Кстати, приостановила услуги Укртелекома на год, так они, гады, всё равно берут по 10 грн в месяц типа за то, что "держат" мой номер. Крохоборы. :gigi:
   
Re: Історія про Інтертелеком

А написав я все це для того, щоб країна знала своїх «героїв». Хто має можливість перепостіть мою історію, де зможете.

не выкладывай сканы в зону ру ;)
   
Re: Історія про Інтертелеком

Мав  справи з цією конторою -  досить проблемна ....
   
Re: Історія про Інтертелеком

   
Re: Історія про Інтертелеком

У моего родственника такой телефон спионерили, он заяву через неделю написал, так вот.за эту неделю и заплатил...

А что, нонмальная лазейка, купить за гривну телефон, потом написать заявление о краже. Телефон перешить и пользоваться.
   
Re: Історія про Інтертелеком

А что, нонмальная лазейка, купить за гривну телефон, потом написать заявление о краже. Телефон перешить и пользоваться.

Да там, как правило, акционные телефоны довольно говнистые и устаревшие, чтобы ещё с перепрошивкой возиться.
С другой стороны, у меня китайский ZTE под СДМА заточен, там две симки работают, одна СДМА, вторая - для обычного мобильника, ему уже лет 8, наверное, а он всё пашет и пашет.
   
Re: Історія про Інтертелеком

Ще раз повторюю для всіх. Якби справа торкалася мене особисто, всі ці поради можна і треба було реалізувати. Справа торкалась війська, і в таких випадках багато прикладів, коли різні фірми роблять великі знижки, а іноді щось віддають безкоштовно. В даному випрадку Інтертелеком повів себе як засранець. Ставлення до них повинно бути відповідне. І якщо хоч одна людина, котра прочитає цю історію відмовиться від їхніх послуг, вважаю час витрачено не даремно.
Дякую всім за правильні поради, коли це буде торкатися особисто мене, буду їм слідувати. :)

Та звідки їм знати "у війську/не у війську"?
Як і будь-якій іншій конторі?
Хто з наших операторів взагалі дає щось безкоштовно хлопу, що прийде і скаже "та то я для війська"?!
Не чув про так послугу.

А от з Крим да... шкури
Доведеться мабуть шукати іншого оператора для термінового ефірного інету на хуторі
Жаль, у мене і MiFi під них, і антена зовнішня, і 7 грн на день за умови користування мене влаштовували
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія