Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Падіння курсу відміняється?

Re: Падіння курсу відміняється?

Так у мінял і є справжній курс.

А з банками мені нагадує серпень2014 ці дзвіночки.

Затримки операцій більше 5000 грн, обмеження валюти... Вони можуть будь який курс малювати.
   
Re: Падіння курсу відміняється?

Так у мінял і є справжній курс.

А з банками мені нагадує серпень2014 ці дзвіночки.

Затримки операцій більше 5000 грн, обмеження валюти... Вони можуть будь який курс малювати.

так у мінял курс гривні краще ніж в банку
   
Re: Падіння курсу відміняється?

Так у мінял і є справжній курс.

А з банками мені нагадує серпень2014 ці дзвіночки.

Затримки операцій більше 5000 грн, обмеження валюти... Вони можуть будь який курс малювати.
Дата: 30 ноября 2018 г. на 09.45

Рынок Харькова, «неформальный» опт.

$ - 28,25/28,35 UAH/USD
€ – 32,10/32,30 UAH/EUR
RUB – 0,421/0,423 UAH/RUB

US
   
Re: Падіння курсу відміняється?

28,15/28,25 грн

 B-)



   
Re: Падіння курсу відміняється?

Так у мінял і є справжній курс.

А з банками мені нагадує серпень2014 ці дзвіночки.

Затримки операцій більше 5000 грн, обмеження валюти... Вони можуть будь який курс малювати.

Ти втратив розум через власне зрадо-жлобство і вже почав генерувати відверту маячню.
   
Re: Падіння курсу відміняється?

у мене враження що на форумі сидять виключно трейдери з плечем на сотні тисяч долярів на грошовій біржі і коливання на 20 копійок у них викликає фіблірацію не тільки серця але і очка.Причому очка теж з великим плечем :D

точно ))
   
Re: Падіння курсу відміняється?

Ти втратив розум через власне зрадо-жлобство і вже почав генерувати відверту маячню.
побачимо хто де буде через рік.
   
Re: Падіння курсу відміняється?

Так у мінял і є справжній курс.

А з банками мені нагадує серпень2014 ці дзвіночки.

Затримки операцій більше 5000 грн, обмеження валюти... Вони можуть будь який курс малювати.

Шо, пацан, накупил баксов, а они не дорожают?
Сочувствую...
   
Re: Падіння курсу відміняється?

побачимо хто де буде через рік.

Ти вже півтора роки чекаєш, жліб  :weep:
   
Re: Падіння курсу відміняється?

Шо, пацан, накупил баксов, а они не дорожают?
Сочувствую...
я купую весь час з курсу 24. і покласти під 12% гривневий депозит бажання нема.
   
Re: Падіння курсу відміняється?

Вірте в гривню. Вірте Петру..  :D
   
Re: Падіння курсу відміняється?

я купую весь час з курсу 24. і покласти під 12% гривневий депозит бажання нема.

Якщо ти купував з 24, то зараз курсовий паритет виходячи з відсоткової дельти десь 34  :laugh:
   
Re: Падіння курсу відміняється?

я купую весь час з курсу 24. і покласти під 12% гривневий депозит бажання нема.

Так ты уже разбогател пистец как.
Наверное можешь теперь себе позволить и талончик в трамвае купить?
Или жалко баксы сдавать, а гривен нет? :laugh:
   
Re: Падіння курсу відміняється?

Якщо ти купував з 24, то зараз курсовий паритет виходячи з відсоткової дельти десь 34  :laugh:
Чому тебе хвилюють мої кошти? Ну маю на що купити. Гривнею можно погратися на короткій дистанції. Але на наступний рік то погана ідея.
   
Re: Падіння курсу відміняється?

Так ты уже разбогател пистец как.
Наверное можешь теперь себе позволить и талончик в трамвае купить?
Или жалко баксы сдавать, а гривен нет? :laugh:

Я не буду тобі тут пояснювати за життя. Вчись сам. А мій досвід це мій досвід. Просто не скули потім як синяки зараз скулять за овочем і курсом 8.
   
Re: Падіння курсу відміняється?

Я не буду тобі тут пояснювати за життя. Вчись сам. А мій досвід це мій досвід. Просто не скули потім.

Та поясни, не стесняйся.
Талончики уже покупаешь, успишна людына?
Или ты с трамвая на маршрутку пересел? :weep:
   
Re: Падіння курсу відміняється?

ну чо алені, товар на аліекспресе сьогодні з карточки проплачувати, чи почекати до понеділка, мо курс з 28.5 на продаж впаде?
   
Re: Падіння курсу відміняється?

Та поясни, не стесняйся.
Талончики уже покупаешь, успишна людына?
Или ты с трамвая на маршрутку пересел? :weep:
Що розмовляти з розумим інвалідом? Які талончики? Які маршрутки?
   
Re: Падіння курсу відміняється?

Чому тебе хвилюють мої кошти? Ну маю на що купити. Гривнею можно погратися на короткій дистанції. Але на наступний рік то погана ідея.

Вони б мене не хвилювали, якби ти не почав топити по всіх гілках за апокаліпсис - у своїх шкурних інтересах.
Знаючи тебе, я переконаний, що ти щодня рахуєш відсотковий диференціал гривня-долар.
   
Re: Падіння курсу відміняється?

Вони б мене не хвилювали, якби ти не почав топити по всіх гілках за апокаліпсис - у своїх шкурних інтересах.
Знаючи тебе, я переконаний, що ти щодня рахуєш відсотковий диференціал гривня-долар.
топлю я лише за те щоб мвф перестав спонсувати українських злодіїв.
   
Re: Падіння курсу відміняється?

Що розмовляти з розумим інвалідом? Які талончики? Які маршрутки?

Я прекрасно помню твою историю про то, как ты ездил без билета на трамвае, а когда тебя прймали, отказался платить штраф, мотивируя это тем, что к тебе пристали именно как успишному перцу. Ты банальный кугут, за копейку удавишься, и что-то ещё там варнякаешь про барыг. Быть барыгой - это верх твоих мечтаний, но пока не тянешь, увы.
   
Re: Падіння курсу відміняється?
N88

Ідіотів поменшало.
Це добрий знак.
   
Re: Падіння курсу відміняється?

топлю я лише за те щоб мвф перестав спонсувати українських злодіїв.

Навряд знайдеться хтось тут, хто тобі повірить, виходячи з твоєї репутації.
   
Re: Падіння курсу відміняється?

Я прекрасно помню твою историю про то, как ты ездил без билета на трамвае, а когда тебя прймали, отказался платить штраф, мотивируя это тем, что к тебе пристали именно как успишному перцу. Ты банальный кугут, за копейку удавишься, и что-то ещё там варнякаешь про барыг. Быть барыгой - это верх твоих мечтаний, но пока не тянешь, увы.

Ні, я там казав що не буду платить за шарайобів з посвідченнями. Так це проти моєї ідеології. Або платять всі або я теж їду безплатно. Плюс в мене тоді був депозит, з якого Петро скубав податки. Тож тими податками я і заплатив за той квиток. А УССР хай ними дотує не тільки шаройобів але й мене.

Останнє редагування: 30 листопада 2018 12:28:12 від DeL1T
   
Re: Падіння курсу відміняється?

топлю я лише за те щоб мвф перестав спонсувати українських злодіїв.

Звісно, відсутність угоди з МВФ = падіння гривні, бальзам на доларову рану "патріоту" Деліту  :laugh:
   
Re: Падіння курсу відміняється?

Ні, я там казав що не буду платить за шарайобів з посвідченнями. Так це проти моєї ідеології. Або платять всі або я теж їду безплатно. Плюс в мене тоді був депозит, з якого Петро скубав податки. Тож тими податками я і заплатив за той квиток.

Мбугога!
А я что говорил!
Ну не рагуль?
Он, сцуко, налогом с депозита оказывается заплатил за проезд в трамвае! :lol:
   
Re: Падіння курсу відміняється?

Мбугога!
А я что говорил!
Ну не рагуль?
Он, сцуко, налогом с депозита оказывается заплатил за проезд в трамвае! :lol:
сам рагуль. я не збираюся спонсувати податками бидло і нероб. Я це не тримав в секреті. Якщо в цій злочинній державі перемігшо соціалізму такі правила, то будемо грати по ним.

Останнє редагування: 30 листопада 2018 12:33:38 від DeL1T
   
Re: Падіння курсу відміняється?

Плюс в мене тоді був депозит, з якого Петро скубав податки. Тож тими податками я і заплатив за той квиток.



 X(
   
Re: Падіння курсу відміняється?

сам рагуль. я не збираюся спонсувати податками бидло і нероб. Я це не тримав в секреті.

Так ходи пешком
   
Re: Падіння курсу відміняється?

Деліт - хвупівський Плюшкін, ппць  :weep:
   
Re: Падіння курсу відміняється?

Ай, що з вами базікати! Учи учи одні двійки :laugh:  ;)
   
Re: Падіння курсу відміняється?

На підставі чого мав впасти курс?
Змінились фундаментальні характеристики ринку?
Припинився експорт?
Різко виріс імпорт?

На пидстави того что бюджет 2018 был рассчитан по курсу 29,3 грн за доллар... Думаю если что допечатают еще гривны чтоб постричь лишний раз население.
   
Re: Падіння курсу відміняється?

На пидстави того что бюджет 2018 был рассчитан по курсу 29,3 грн за доллар... Думаю если что допечатают еще гривны чтоб постричь лишний раз население.

 :facepalm1:
   
Re: Падіння курсу відміняється?

Я вимагаю розслідувати діяльність нацбанку і Гонтарєвої!! Я купив по 29 тепер шо ? людей тупо кинули! Злили.
Поверніть мені долар по 29! я продам.. хоч на трішки.

Умчі міня Алєнь в тваю страну Алєнію... :gigi:
   
Re: Падіння курсу відміняється?

Умчі міня Алєнь в тваю страну Алєнію... :gigi:

   
Re: Падіння курсу відміняється?

так виглядає що буде падати і далі

   
Re: Падіння курсу відміняється?

Запорожье
"окно": 28,15 - 28,25, висит табличка "Валюту не покупаем".
Когда такое видано было в декабре?
   
Re: Падіння курсу відміняється?

Около 12.40 регулятор все-таки не устоял перед соблазнами валютного межбанка и выкупил с платформы Matching толику лишней, по его мнению, валюты по 28,1800 UAH/USD.

Рынок отреагировал на эту покупку НБУ котировками доллара на межбанке , упавшими к 28,17/28,18 UAH/USD.
   
Re: Падіння курсу відміняється?

Около 12.40 регулятор все-таки не устоял перед соблазнами валютного межбанка и выкупил с платформы Matching толику лишней, по его мнению, валюты по 28,1800 UAH/USD.

Рынок отреагировал на эту покупку НБУ котировками доллара на межбанке , упавшими к 28,17/28,18 UAH/USD.

Переможные итоги перемоги:

1. Баксы с баксовой карты , как не выдавали, так и не выдают. И даже не хотят обещать. "Мы вас известим, когда решим."

2. Куча депозитов слиняла из банка в зеленом виде в матрац.  Не мои фантазии, а информация от оператора банка.

Останнє редагування: 30 листопада 2018 14:43:07 від serg60
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія