Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Рада переиграет Зеленского как котёнка

Re: Рада переиграет Зеленского как котёнка

Абсурд. Не может орган с поддержкой -+5% подвесить за яйца чела с поддержкой 73%, и не важен закон и т.д.
   
Re: Рада переиграет Зеленского как котёнка

ага
І в палаці Україна засідала, й голосувала підняттям рук "бєз счьоту"
думаєшь, позабували усе?

а закони 16 січня вже всі поприймали з подачі гетьмана, чи щось залишилося доголосувати?
більше двох збиратися ще можна?
===================

Ага, знайшли,плять, прогресивний демократичний орган влади! :gigi:
Їпонутися можна!

Але як показово деякі радіють, що в Україні може бути створений хаос та безвладдя! :X
   
А как выглядят документы "шо нету 226 "
не існує документу, що немає 226. є документ, що є 226 на момент створення коаліції, пане лойер-невігласе
   
Re: Рада переиграет Зеленского как котёнка

и скажите что президент не имеет права знать есть или нету 226.
Да это имеют право знать все граждане Украины
   
Re: Рада переиграет Зеленского как котёнка

Абсурд. Не может орган с поддержкой -+5% подвесить за яйца чела с поддержкой 73%, и не важен закон и т.д.
----------------------------------------------
Наиффный ты... Реальной поддержки протестный лохорат никогда не дает. А "ПРАСТОЙ НАРОТ" не решает них...я.
   
Re: Рада переиграет Зеленского как котёнка

не існує документу, що немає 226. є документ, що є 226 на момент створення коаліції, пане лойер-невігласе
Да не существует такого документа
   
Абсурд. Не может орган с поддержкой -+5% подвесить за яйца чела с поддержкой 73%, и не важен закон и

Боїшся ЗАКОНУ? І правильно. Краще, ніж  розпускати слюні про несправедливість, про корупцію, образи.
   
Re: Рада переиграет Зеленского как котёнка

 
такий не дуже прямий приклад.
зібрався ти одружитись з дівчиною. ну така молода, струнка, цицьки, дупа на місці, лице гарне. є про що поговорити і в сексі ого-го.
але друзі тобі кажуть: слухай, та ми всі її мали, наші сусіди мали, весь квартал мав та і всі сусідні села також мали. не одружуйся на ній. вона ж шльондра.
а ти такий, та ні. от одружусь, а тоді побачу)))
ну, дивись ;) )))
==================
Гоша, я тобі теж приклад можу надати, ти мене з висоти свого досвіду зрозумієш.

Живеш ти з жінкою фуй зна скільки років. Уже і обридла і не дає, і стара і почуттів
ніяких немає і навіть плядує на стороні, але ти думаєш: Та ні, от вона зміницця,
буде мене радо стрічати, в сексі все налагодицця...

Як тобі така перспектива?

Передбачаючи твоє питання скажу: За Зє не голо сував і навіть не збирався. :tongue:
   
Да не существует такого документа
"юристе2")))
якого документу не існує? про відсутність коаліції чи наявність на момент підписання коаліційної угоди?
ще раз затупиш - в ігнор.
ааа, ти навчався з зеленським?) тоді все зрозуміло. з того такий же юрист як з тебе;)
   
Re: Рада переиграет Зеленского как котёнка

от помню Порошенко теж повинен був переграти Зеленського, я котенка

і де тепер той Порошенко
   
Re: Рада переиграет Зеленского как котёнка

от помню Порошенко теж повинен був переграти Зеленського, я котенка

і де тепер той Порошенко
===============

Десь заплакав собака! B-)

ПиСи Той, що обіймався!
   
==================
Гоша, я тобі теж приклад можу надати, ти мене з висоти свого досвіду зрозумієш.

Живеш ти з жінкою фуй зна скільки років. Уже і обридла і не дає, і стара і почуттів
ніяких немає і навіть плядує на стороні, але ти думаєш: Та ні, от вона зміницця,
буде мене радо стрічати, в сексі все налагодицця...

Як тобі така перспектива?

Передбачаючи твоє питання скажу: За Зє не голо сував і навіть не збирався. :tongue:
справа в тому, що ти підміняєш начальну тезу.
про пороха як про стару дружину, яку настав час змінити - так. я міняв двічі. на молоду і кращу попередньої) тут нема питань.
але ж не на шльондру!;) ))
вітаю тебе особисто і дякую за все! :-B
   
А сейф заперт на голосовой пароль, который Парубий пока не может произнести. Тренируется. :D

"Умный Дом - це Верховна Рада" :)

Це - пароль, до речі.
   
Re: Рада переиграет Зеленского как котёнка

"юристе2")))
якого документу не існує? про відсутність коаліції чи наявність на момент підписання коаліційної угоди?
ще раз затупиш - в ігнор.
ааа, ти навчався з зеленським?) тоді все зрозуміло. з того такий же юрист як з тебе;)
Вы реагируете негативно даже тогда когда с Вами соглашаются.
   
Вы реагируете негативно даже тогда когда с Вами соглашаются.
пиши зрозуміло. в реченні було дві тези. ти сказав - так, не існує. чого саме не існує?)
   
"Умный Дом - це Верховна Рада" :)

Це - пароль, до речі.
Такое он произнесет года через два. :D
   
Re: Рада переиграет Зеленского как котёнка

справа в тому, що ти підміняєш начальну тезу.
про пороха як про стару дружину, яку настав час змінити - так. я міняв двічі. на молоду і кращу попередньої) тут нема питань.
але ж не на шльондру!;) ))
вітаю тебе особисто і дякую за все! :-B
===================

Впевнений на 146% що твої колишні вважали  твою новообрану пасію саме шльондрою.
Я ж не помилився, ні? :weep:
Тут прямі аналогії, доречі, дивно що ти їх не просліджуєш.

ПиСи Нема за що! :-B
   
Re: Рада переиграет Зеленского как котёнка

Хароший вопрос

Есть коалиционное соглашение. Парубий его прячет и не показывает. Вот отсюда и идут всякие домыслы. Не понимаю, если все в порядке - почему его не показать?
   
===================

Впевнений на 146% що твої колишні вважали  твою новообрану пасію саме шльондрою.
Я ж не помилився, ні? :weep:
Тут прямі аналогії, доречі, дивно що ти їх не просліджуєш.

ПиСи Нема за що! :-B
звісно, що не вважали) я не одружувався і взагалі не мав справ з тими, хто не сповна розуму ;)

ти помилився на вся 246% )))
   
Есть коалиционное соглашение. Парубий его прячет и не показывает. Вот отсюда и идут всякие домыслы. Не понимаю, если все в порядке - почему его не показать?
він сказав - при нагоді покаже.
чекай-те!
   
я не одружувався
Так ты типа птаха 4-см и никто замуж не берет? тогда понятна любов к видному Педре.
   
він сказав - при нагоді покаже.
чекай-те!

Главное - пароль от сейфа правильно произнести  :laugh:
   
Рада переиграет Зеленского как котёнка

Они его сейчас специально злят, чтобы первым же своим указом он затребовал список коалиции и подписал указ о роспуске Рады.
Как только он подпишет указ о роспуске Рады , Парубий в Раде при транслации на ТВ зачитает список коалиции из 226 депутатов и обвинит Зеленского в попытке государственого переворота.

Лишит полномочий и начнёт тягомотину с импичментом. И подвесят Зе на тонкой ниточке болтать ножками.
САМИ СЕБЕ ПРОТИВОРЕЧИТЕ!!

 Если есть список коалиции - чего нервничаете ? Наверное потому что его нет? ЕСТЬ СПИСОК НЕ РАСПУСТИТ - НЕТ СПИСКА - НА ВЫХОД!!

А то чо получавется\ по Вашей логике - сначала скажут что списка нет - а потом - да вот же он нашелся под тумбочкой !!   БРЕД!!
   
Re: Рада переиграет Зеленского как котёнка

САМИ СЕБЕ ПРОТИВОРЕЧИТЕ!!

 Если есть список коалиции - чего нервничаете ? Наверное потому что его нет? ЕСТЬ СПИСОК НЕ РАСПУСТИТ - НЕТ СПИСКА - НА ВЫХОД!!

А то чо получавется\ по Вашей логике - сначала скажут что списка нет - а потом - да вот же он нашелся под тумбочкой !!   БРЕД!!

да, зеленского выдернут как в боксе или в футболе поймают на контраатаке.

ашож беня думает, шо он самый умный ? все умеют блефовать, не только беня
   
Re: Рада переиграет Зеленского как котёнка

БПП партия крупного национально ориентированого капитала . Абстрагируйся от персоналий.
Як можна абстрагуватися від персоналій, якщо в назві партії вказана саме персоналія. Так що це партія не абстрактного капіталу, а одного конкретного капіталіста - мільярдера Пєці. І згуртувалася партія не навколо якоїсь ідеології, а навколо пєціної персоналії


Останнє редагування: 12 травня 2019 11:50:18 від Solowhoff
   
Re: Рада переиграет Зеленского как котёнка

Як можна абстрагуватися від персоналій, якщо в назві партії вказана саме персоналія. Так що це партія не абстрактного капіталу, а одного конкретного капіталіста - мільярдера Пєці
===========================
ЗЕлень,ну ви як оті діти! Мені навіть вас шкода... :facepalm:  :weep:
   
ЗЕлень,ну ви як оті діти! Мені навіть вас шкода...
Я за зелепуху не голосував. В першому турі я голосував за Кошулинського. А так, що пєця, що зеля - один хер
А от, як бюторас, мабуть,голосував за зелю, а тут шифруєшся під кондового педрофіла
   
 :weep:
   
Re: Рада переиграет Зеленского как котёнка

Як можна абстрагуватися від персоналій, якщо в назві партії вказана саме персоналія. Так що це партія не абстрактного капіталу, а одного конкретного капіталіста - мільярдера Пєці. І згуртувалася партія не навколо якоїсь ідеології, а навколо пєціної персоналії

смотри, если в стране есть национальный капитал, то он требует политической защиты и имена здесь не играют роли, если бы не было порошенко то был бы ктото дрыгой.
   
Рада переиграет Зеленского как котёнка

Они его сейчас специально злят, чтобы первым же своим указом он затребовал список коалиции и подписал указ о роспуске Рады.
Как только он подпишет указ о роспуске Рады , Парубий в Раде при транслации на ТВ зачитает список коалиции из 226 депутатов и обвинит Зеленского в попытке государственого переворота.

Лишит полномочий и начнёт тягомотину с импичментом. И подвесят Зе на тонкой ниточке болтать ножками.

Рада почала грати, як команда ЗЕ, шоу

Україні буде погано  :(

але 450 депутатів з командами завжди переграють 1(Одного) ЗЕ з командою

Тим більше, що там молодої команди немає, у ЗЕ

Останнє редагування: 12 травня 2019 12:36:53 від Polischuk
   
ви всі забуваєте що зе має підтримку 73%
того вистарчить щоб рознести раду кєбєням і депутати не можуть з тим не рахуватись

А ну ка порооботы ответьте европейцу .)
   
А ну ка порооботы ответьте европейцу .)

я не порохобот, але відповім  :)

У ЗЕ не 73 % підтримки, а 73 % недовіри існуючій владі
Був би на місці ЗЕ - Вакарчук, результат був би практично той же
Тільки на Заході % трошки більше, на Сході менше
В центрі +/- 1 %

Аргументуйте !  :)
   
смотри, если в стране есть национальный капитал, то он требует политической защиты и имена здесь не играют роли, если бы не было порошенко то был бы ктото дрыгой.
Так які доукази, що БПП презентує інтереси національного капіталу, а не особисті інтереси Порошенка, як риги у свій час захищали інтереси донецького клану?
   
Re: Рада переиграет Зеленского как котёнка

А ну ка порооботы ответьте европейцу .)
Гонта як і ти несе чуш... Виборець Зеленого всерівно що його немає.
   
Re: Рада переиграет Зеленского как котёнка

К сожалению обыгрывать нужно не Зеленского, а Коломойского, что далеко не просто.
   
Особливо, якщо врахувати, що значну частину БПП складають перефарбовані екс-юльки та екс-риги
   
У ЗЕ не 73 % підтримки, а 73 % недовіри існуючій владі

У протистоянні Зе та ВР відсоток недовіри народу до ВР буде ще вище, до 90%
   
У протистоянні Зе та ВР відсоток недовіри народу до ВР буде ще вище, до 90%

Халва-халва.звідки такі " глибокі" висновки?
   
Re: Рада переиграет Зеленского как котёнка


ви всі забуваєте що зе має підтримку 73%
того вистарчить щоб рознести раду кєбєням і депутати не можуть з тим не рахуватись

У ЗЕ не 73 % підтримки, а 73 % недовіри існуючій владі
Був би на місці ЗЕ - Вакарчук, результат був би практично той же
Тільки на Заході % трошки більше, на Сході менше
В центрі +/- 1 %

Міф про 73% за Зеленського
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1041434.msg22632062#msg22632062https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1041434.msg22632062#msg22632062


Останнє редагування: 12 травня 2019 13:20:25 від dacko2
   
Абсурд. Не может орган с поддержкой -+5% подвесить за яйца чела с поддержкой 73%, и не важен закон и т.д.


+

Він може тільки знизити такими придуркуватими кроками оті 5 % до одного.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія