Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Крємль - Вазєліну: "Торг здєсь ньєумєстєн!" :D

У хуйло відповіли Зеленському щодо компенсацій РФ за Крим і Донбас

Понеділок, 1 квітня 2019, 13:14

Прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков заявив, що Кремль готовий пояснювати будь-якому політикові свою позицію щодо Донбасу і вважає, що не підлягає обговоренню тема приналежності анексованого Криму.

Про це він сказав у понеділок журналістам, коментуючи висловлювання кандидата в президенти України Володимира Зеленського, який заявив, що в разі зустрічі з Володимиром хуйло він має намір вимагати від нього повернення територій і виплати компенсацій Україні за їхнє захоплення, передає російський "Інтерфакс".

Він вкотре заявив, що Росія нібито не окуповує "ніяких українських територій".

Повідомляється, що з приводу анексованого Криму Пєсков заявив, що ця тема не підлягає обговоренню і "закрита раз і назавжди".

При цьому слова "окупація" і "анексія" прес-секретар хуйло назвав "абсолютно такими, що не застосовуються до Криму ні де-факто, ні де-юре".

Нагадаємо:

31 березня під час спілкування з журналістами Володимир Зеленський, кажучи про гіпотетичну зустріч з президентом РФ, сказав: "Якщо я зустрінуся з паном хуйло, я йому скажу: "Ну, нарешті-то ви повернули наші території. Скільки ще готові компенсувати грошей за те, що відібрали наші території і допомагали людям, які брали участь в ескалації Криму і Донбасу, на всьому їх страшному, огидному шляху? ".
Раніше шоумен і кандидат в президенти Володимир Зеленський заявив, що вважає прийнятними компроміси в питанні повернення окупованих Криму і Донбасу культурно-мовні особливості цих регіонів.
За даними ЦВК, вже опрацьовано понад 70% голосів виборців. Результати свідчать про те, що кандидат у президенти Володимир Зеленський набирає 30,46% голосів, а Петро Порошенко - 16,18%.
Другий тур виборів відбудеться 21 квітня.
Згідно з соцопитуваннями, проведеними напередодні першого туру виборів, у випадку виходу у другий тур Володимира Зеленського та Петра Порошенка, перемогу пророкували першому.
   
Re: Крємль - Вазєліну: "Торг здєсь ньєумєстєн!"  :D

Перша "перемога" - салом по сусалу. Відповість?
   
Re: Крємль - Вазєліну: "Торг здєсь ньєумєстєн!"  :D

...Відповість?
Хіхі?
   
Пора повзти навкарачках :rotate:
   
Перша "перемога" - салом по сусалу. Відповість?
"військового вирішення у канхфлікту нема" ми вже чули від свинюки 5 років.
А ще було "треба зберегти хуйлу лице". Згадав? Чи пам'ять як у золотої рибки? :K
   
Re: Крємль - Вазєліну: "Торг здєсь ньєумєстєн!"  :D

Перша "перемога" - салом по сусалу. Відповість?

А відповідь має бути асиметрична . Якби я був на місці зе, і розумів що варіантів повернути Крим і Донбас нема, я б розіграв би троянського коня. Тобто просував би ідею незалежної новоросії у складі Донбасу, ростову і Кубані зі столицею в Новоросійську. Казав би що народ новоросії в ростові і краснодарі прагне створити справжню новоросію, об'єднатись зі своїми братами які отримали незалежність і разом іти у світле майбутнє. Повиганяти всіх чурбанів з Кубані і Дону. Віддати землі нащадкам козаків а не чуркам і армяшкам. Зняв би рімейк фільму кубанські казаки і назвав би його Новоросійські казаки. Повірте мені , чурок на Кубані ніхто з місцевих не любить . При відповідному бажанні там можна таке багаття розпалити ...
   
а напомните что в Кремле первый год говорили про Пороха? что-то там про легитимность...
Так что Зеля неплохо начинает - ему хотя бы отвечают сразу на его вопросы.
   
ему хотя бы отвечают сразу на его вопросы
Его просто посылают, не?
   
Re: Крємль - Вазєліну: "Торг здєсь ньєумєстєн!"  :D
YL

А відповідь має бути асиметрична . Якби я був на місці зе, і розумів що варіантів повернути Крим і Донбас нема, я б розіграв би троянського коня. Тобто просував би ідею незалежної новоросії у складі Донбасу, ростову і Кубані зі столицею в Новоросійську. Казав би що народ новоросії в ростові і краснодарі прагне створити справжню новоросію, об'єднатись зі своїми братами які отримали незалежність і разом іти у світле майбутнє. Повиганяти всіх чурбанів з Кубані і Дону. Віддати землі нащадкам козаків а не чуркам і армяшкам. Зняв би рімейк фільму кубанські казаки і назвав би його Новоросійські казаки. Повірте мені , чурок на Кубані ніхто з місцевих не любить . При відповідному бажанні там можна таке багаття розпалити ...
це не "можна" а "нужно"
   
повтор.
   
а напомните что в Кремле первый год говорили про Пороха? что-то там про легитимность...
Так что Зеля неплохо начинает - ему хотя бы отвечают сразу на его вопросы.

це не відповідь, це "прощупування"

who is who mister Zelensky ?
   
Перша "перемога" - салом по сусалу. Відповість?

такого запроса у общества нет (с)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія