Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

"Поплакала і знов- співаймо для [KA] B-)

Re: "Поплакала і знов- співаймо для  [KA]  B-)

Ось і відео анонс, а не тільки скріни
Гадаєте, москва не могла вкинути без відома групи?
   
Re: "Поплакала і знов- співаймо для  [KA]  B-)

Через годы, через расстаянья...
   
Re: "Поплакала і знов- співаймо для  [KA]  B-)

   
Re: "Поплакала і знов- співаймо для  [KA]  B-)

Трохи про ТС:
Є такий сайт ПІМ.
Позиціонує себе, як руські в Україні.
Достатньо проУкраїнський, доречі.
Так і наш ТС. Він громадянин України. Він позиціює себе як особа іншої, не титульної національності. Ну так в нас і турки є, від котрих ми натерпілися. І німці, і безліч інших. Але він, і вони є громадяни України. І поки він, вони (та й ми) не довели своїми діями, або бездіяльністю своє вороже ставлення до України, не бачу різниці в національності. Оскільки є більш узагальнююче- громадянство. Та й потім не бачу різниці. Якщо ти- покидько, то немає різниці, якої національності.
Запитайте у Фінікса про руських на передку. Запитайте у Миротворця про українців.
   
Re: "Поплакала і знов- співаймо для  [KA]  B-)

Гадаєте, москва не могла вкинути без відома групи?

Я не знаю чи це вкид, чи просто думали що ніхто не взнає. Це питання мав вирішувати продюсер казки. А продюсер Казки у нас Нікітін  (може і Уренов як пишуть вище, але це мало що змінює). Дивимось його цьогорічне інтервю:

У суспільстві ще не закінчилися дискусії: чи мають українські артисти гастролювати в Росії, якщо ми в умовах війни, чи артист мусить залишатися над конфліктом? А як ви думаєте?

Думаю, творчість має залишатися над усім. Але багато чого залежить від позиції кожного конкретного артиста – це по-перше. А по-друге, проблема не була б такою гострою, якби її вирішували передусім на законодавчому рівні. Як питання з Кримом. Ухвалили закон, який забороняє вести бізнес із кримськими компаніями, і всім усе стало зрозуміло. Артисти в цьому випадку – не виняток: виступив у Криму – порушив закон, відповідай.

Чим робота музиканта відрізняється від роботи офіціанта, журналіста або водія, якщо дивитися на неї під цим кутом? Нічим. Артисти такі самі громадяни, як і всі інші, і мають підкорятися загальним законам. А уряд має ці закони визначати й ухвалювати – це його функція.
Що ж стосується гастролей українських артистів у Росії, позиції уряду точно не визначено, тому кожен трактує по-своєму, а в підсумку виходить плутанина. Ще є факти, коли в Росії виступає багато наших артистів, але тільки деяких із них бойкотують.



Останнє редагування: 2 грудня 2018 21:34:28 від Гордій
   
Re: "Поплакала і знов- співаймо для  [KA]  B-)

.
   
Re: "Поплакала і знов- співаймо для  [KA]  B-)

никитин горб нашего поп-масс направления 
сердючки всякие и подобные потапы с настями.
потап у него трусы снимал в маскве, теперь вот казкина очередь, очевидно  :lol:

Та он ваще динозавр украинской попсы: еще с Билык начинал! :D
   
Re: "Поплакала і знов- співаймо для  [KA]  B-)

От і чудово

   
Re: "Поплакала і знов- співаймо для  [KA]  B-)
tyv

   
Re: "Поплакала і знов- співаймо для  [KA]  B-)

   
Re: "Поплакала і знов- співаймо для  [KA]  B-)

рохи про ТС:
Є такий сайт ПІМ.
Позиціонує себе, як руські в Україні.
Достатньо проУкраїнський, доречі.
Так і наш ТС. Він громадянин України. Він позиціює себе як особа іншої, не титульної національності. Ну так в нас і турки є, від котрих ми натерпілися. І німці, і безліч інших. Але він, і вони є громадяни України. І поки він, вони (та й ми) не довели своїми діями, або бездіяльністю своє вороже ставлення до України, не бачу різниці в національності. Оскільки є більш узагальнююче- громадянство. Та й потім не бачу різниці. Якщо ти- покидько, то немає різниці, якої національності.
Запитайте у Фінікса про руських на передку. Запитайте у Миротворця про українців.
Проукраїнські, кажеш? ТОді вони повинні відмовитися від загарбаної назви "руські", бо це не їхнє, та повернутися до назви москвини, московити (якщо москалі та кацапи для них занадто грубо)
   
Re: "Поплакала і знов- співаймо для  [KA]  B-)

   
Re: "Поплакала і знов- співаймо для  [KA]  B-)

Та он ваще динозавр украинской попсы: еще с Билык начинал! :D

Так Сердючка (продюсер якої Нікітін)  завлена на цей концерт, тобто могла там бути і Казка.
   
Re: "Поплакала і знов- співаймо для  [KA]  B-)

чорт, провокатори КАЦКЕ насрали в стрінгі  B-)
   
Re: "Поплакала і знов- співаймо для  [KA]  B-)

ТС, я весной 2014 была свидетелем инфовойны которую Украина проиграла во многом благодаря вот таким как вы.

ведь кацы запросто могли всунуть фейк в свою афишу вон говорят с онукой так же было. вы подпеваете в пятой колоне не знаю из-за не хватки ума или специально.

ладно всем чмоки в этом чате, устала я от безумцев

   
Re: "Поплакала і знов- співаймо для  [KA]  B-)
tyv

чорт, провокатори КАЦКЕ насрали в стрінгі  B-)
там стрінги огогооо  :rotate:
   
Re: "Поплакала і знов- співаймо для  [KA]  B-)

Так Сердючка (продюсер якої Нікітін)  завлена на цей концерт, тобто могла там бути і Казка.

про що казати? казка в ротації на кацапо радіо, як вона туди потрапила? Хакєри вкрали?
це просто бізнес,тим нікітіним просто похєр на оці ваши "переживанія"
   
Re: "Поплакала і знов- співаймо для  [KA]  B-)
tyv

ТС, я весной 2014 была свидетелем инфовойны которую Украина проиграла во многом благодаря вот таким как вы.

ведь кацы запросто могли всунуть фейк в свою афишу вон говорят с онукой так же было. вы подпеваете в пятой колоне не знаю из-за не хватки ума или специально.

ладно всем чмоки в этом чате, устала я от безумцев
вони могли одразу спростувати, а не чекати хер зна скільки часу
   
Re: "Поплакала і знов- співаймо для  [KA]  B-)

а в чому скандал, якби взяли участь?
концерт не в Росії

що з кацапськими групами на одній сцені? та це страшне

торгувати з Росією на мільярди баксів то не страшне, поставляти складові для кацапських ракет то нормально, а співати з кацапами на одній сцені ето страшноє дєло  :facepalm:
   
Re: "Поплакала і знов- співаймо для  [KA]  B-)

ТС, я весной 2014 была свидетелем инфовойны которую Украина проиграла во многом благодаря вот таким как вы
кацапи вигривають інфовійну тому,шо ви їх дуже добре розумієте.
і таких більшість.
   
Re: "Поплакала і знов- співаймо для  [KA]  B-)

ТС, я весной 2014 была свидетелем инфовойны которую Украина проиграла во многом благодаря вот таким как вы.


Жіночко, та війна іде щонайменше 300 років.
   
Re: "Поплакала і знов- співаймо для  [KA]  B-)

а в чому скандал, якби взяли участь?
концерт не в Росії

що з кацапськими групами на одній сцені? та це страшне

торгувати з Росією на мільярди баксів то не страшне, поставляти складові для кацапських ракет то нормально, а співати з кацапами на одній сцені ето страшноє дєло  :facepalm:
а хто забороняє? нехай співають...
   
Re: "Поплакала і знов- співаймо для  [KA]  B-)

ТС, я весной 2014 была свидетелем инфовойны которую Украина проиграла во многом благодаря вот таким как вы.

ведь кацы запросто могли всунуть фейк в свою афишу вон говорят с онукой так же было. вы подпеваете в пятой колоне не знаю из-за не хватки ума или специально.

ладно всем чмоки в этом чате, устала я от безумцев
А почему только кацапы? Как дилетант выскажу такое допущение - а если конкуренты? Есть же среди певцов ротом такое явление?
   
Re: "Поплакала і знов- співаймо для  [KA]  B-)

Отличный пиар ход. Продюссеру браво.
   
Re: "Поплакала і знов- співаймо для  [KA]  B-)

а в чому скандал, якби взяли участь?
концерт не в Росії

що з кацапськими групами на одній сцені? та це страшне

торгувати з Росією на мільярди баксів то не страшне, поставляти складові для кацапських ракет то нормально, а співати з кацапами на одній сцені ето страшноє дєло  :facepalm:
Та шось дело идет к тому, что если хочешь насрать соседу напиши, шо он собрался петь у кацапов. И похер, шо он грузчик.
   
Re: "Поплакала і знов- співаймо для  [KA]  B-)

Та шось дело идет к тому, что если хочешь насрать соседу напиши, шо он собрался петь у кацапов. И похер, шо он грузчик.
ничо шо в проморолике название и аудио? с  таким можно в суд, а єто ж германия, не рашка.
   
Re: "Поплакала і знов- співаймо для  [KA]  B-)

там стрінги огогооо  :rotate:


"Нєт, всьо-такі нам до Європи срать і срать єщьо"(с)
   
Re: "Поплакала і знов- співаймо для  [KA]  B-)

ничо шо в проморолике название и аудио? с  таким можно в суд, а єто ж германия, не рашка.

а ніхто в суд не подасть
бо в промороліку правда
і зараз імовірність того що КАЦКА виступить у березні з кацами в Германії 50/50 - може, вщухне, вони на тихаря і відкатають пару концертів
онлі буізьнесс, хулі
   
Re: "Поплакала і знов- співаймо для  [KA]  B-)

   
Re: "Поплакала і знов- співаймо для  [KA]  B-)

   
Re: "Поплакала і знов- співаймо для  [KA]  B-)

   
Re: "Поплакала і знов- співаймо для  [KA]  B-)
tyv

а в чому скандал, якби взяли участь?
концерт не в Росії

що з кацапськими групами на одній сцені? та це страшне

торгувати з Росією на мільярди баксів то не страшне, поставляти складові для кацапських ракет то нормально, а співати з кацапами на одній сцені ето страшноє дєло  :facepalm:
Вісім сторінок довелося чекати щоб побачити хто першим це напише)
   
Re: "Поплакала і знов- співаймо для  [KA]  B-)

нехрен їм брати участь в кацапських концертах.

якщо вони українці.

це як то кажуть -по дефолту.

   
Re: "Поплакала і знов- співаймо для  [KA]  B-)

Увага - фейк

https://www.ukrinform.ua/rubric-culture/2592369-ukrainskij-gurt-na-pisni-roku-u-kazka-zaklikali-ne-viriti-fejkam.html

Український гурт KAZKA спростував інформацію про виступ на російському шоу "Пісня року" в Німеччині.
Про це гурт повідомив на своїй офіційній сторінці у Facebook.

"Друзі! Будь-яка інформація щодо майбутніх виступів KAZKA, яка не підтверджена представниками гурту або не міститься на офіційному сайті, є нічим іншим, як фейком. Будьте уважні та споживайте якісний контент. Слідкуйте за графіком KAZKA тільки в офіційних джерелах", - заявили музиканти.
   
Re: "Поплакала і знов- співаймо для  [KA]  B-)

Показати зображення...

 (tu)

До речі усі старіють, а вона молодіє  :facepalm:
   
Re: "Поплакала і знов- співаймо для  [KA]  B-)

дивно, що ще не вияснили в яку церкву ходить вчорашній новоспечений Чемпіон Світу з боксу, харківянин Гвоздик, і на якій мові розмовляє.
   
Re: "Поплакала і знов- співаймо для  [KA]  B-)
tyv

То це була правакация Пуцєна, ми так і думали! :laugh:
   
Re: "Поплакала і знов- співаймо для  [KA]  B-)

ну що дала таки задню Казка?

надіюсь ій стало соромно, а не вона просто злякалася народного бунту

це ж піздець

на 5 рік війни їхати розважати ворога який вбиває українців

ій Європи мало?
   
Re: "Поплакала і знов- співаймо для  [KA]  B-)

ну що дала таки задню Казка?

надіюсь ій стало соромно, а не вона просто злякалася народного бунту

це ж піздець

на 5 рік війни їхати розважати ворога який вбиває українців

ій Європи мало?

Йо, це ж концерт в Дюссельдорфі- Європа, нє?
Хоч і не їдуть
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія