Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Зєльоний крокоділ. Що робити?

Re: Зєльоний крокоділ. Що робити?
LSD

Тепер зрозумілі твої лохторальні симпатії. B-)
(tu)

Свободу Крокі!
   
Re: Зєльоний крокоділ. Що робити?
LSD

НІКОЛИ - забагато для З.К.
бо, по-перше, він з Донбасу
по-друге, він за Україну,
по-третє, він крокодил,
по-четверте - зелений крокодил.
Тому вся різнокольорова громадськість Хвупу, має просити одміністрацію зменшити строк ув"язнення.
(tu)
   
Re: Зєльоний крокоділ. Що робити?
LSD

по-перше, він за Свина Панамського і люто ненавидить всіх, хто не поділяє цього його захоплення, включно з їхніми дітьми, внуками і правнуками
і саме через це ми вас зараз почули )))
А ти інша?
   
Re: Зєльоний крокоділ. Що робити?

А ти інша?
Я заздалегідь перепрошую за наступне запитання, але його зініціював ти.
Тобі достатньо того, що НЕ ТОБІ і НЕ ТВОЇМ дітям-онукам цей самий "крокі" публічно бажав "здохнути від раку у страшних муках"?
Ти це бачив? Не вірю, що не бачив. Значить, тебе влаштувало, бо то було побажання НЕ ТОБІ?
І зваж - причина одна, це несприйняття Педра в якості президента своєї країни.
   
Re: Зєльоний крокоділ. Що робити?

несусвітня дурість, особливо якщо врахувати внутрішню антирадянську налаштованість батька, який завжди давав таку саму оцінку окремим подіям, як ми тут і зараз
Принаймні для оцінки подій серпня 1968 йому знадобилося 5 хвилин по тому, а не через роки

При совке все вменяемые пацыки критиковали его (на кухнях, ессно). Но если бы тогда знать, чем обернётся "перестройка", то надо было СССР беречь, как зеницу ока.
   
Re: Зєльоний крокоділ. Що робити?

При совке все вменяемые пацыки критиковали его (на кухнях, ессно). Но если бы тогда знать, чем обернётся "перестройка", то надо было СССР беречь, как зеницу ока.
чушь
як наче хтось зсередини руйнував того колоса на глиняних ногах
він і так протримався надміру довго, та й то завдяки багнетам і залізній завісі від світу
порахуй дні, скільки протримався так званий соціалістічєскій лагєрь (Варшавський договір і пр.), як тільки той колос впав
а це показник, і неабиякий
   
Re: Зєльоний крокоділ. Що робити?

Зєльоний крокоділ. Що робити?

Запхати в очко, а потом разбанить.
   
Re: Зєльоний крокоділ. Що робити?

Запхати в очко, а потом разбанить.
разбаніть, а крокодил далі сам справиться
   
Re: Зєльоний крокоділ. Що робити?

разбаніть, а крокодил далі сам справиться
не впорається, світова історія ще не знала такого випадку
   
Re: Зєльоний крокоділ. Що робити?

не впорається, світова історія ще не знала такого випадку
не журись, справиться
   
Re: Зєльоний крокоділ. Що робити?

не журись, справиться
ні, це неможливо ні фізично, ні фізіологічно
хіба що ти погодишся стати другою частиною процесу
   
Re: Зєльоний крокоділ. Що робити?

ні, це неможливо ні фізично, ні фізіологічно
хіба що ти погодишся стати другою частиною процесу
фі, мадам! чи ви своїми мірками всіх людей міряєте?
   
Re: Зєльоний крокоділ. Що робити?

фі, мадам! чи ви своїми мірками всіх людей міряєте?
до чого тут якісь мої "мірки"?
хто, крім тебе, погодиться на роль суб"єкта в тому давно омріяному ним процесі?
він жеж такий огидний...буеееееее ееееееее :bueee:
от і доведеться йому...тейво...само му собі...це можливо?
   
Re: Зєльоний крокоділ. Що робити?

до чого тут якісь мої "мірки"?
хто, крім тебе, погодиться на роль суб"єкта в тому давно омріяному ним процесі?
він жеж такий огидний...буеееееее ееееееее :bueee:
от і доведеться йому...тейво...само му собі...це можливо?
це в тебе фантазії на тему сам сєбє сама. а крокі потрібна криса!
   
Re: Зєльоний крокоділ. Що робити?

це в тебе фантазії на тему сам сєбє сама. а крокі потрібна криса!
а мені потрібна феррарі, остання модель. І що тепер робити?
   
Re: Зєльоний крокоділ. Що робити?

а мені потрібна феррарі, остання модель. І що тепер робити?
продовжуй хотіти. мо ще принця на білім коні зажадаєш?
   
Re: Зєльоний крокоділ. Що робити?

продовжуй хотіти. мо ще принця на білім коні зажадаєш?
та напевно з таким же успіхом як і твоєму підопічному сподіватися, що хтось на нього спокуситься
   
Re: Зєльоний крокоділ. Що робити?

Пару лет назад меня забанила навечно незабвенная волонтёрка и активистка ФУПа. Допускаю, что руководство допустило ошибку доверив кнопку обыкновенной дуре. Так что я допускаю, что коллективный возмущённый разум фупа против решения одного или нескольких человек забанить кроки вполне может быть оправданным. Ни в коей мере не сравнивая ушедшую в небытиё дуру обыкновенную с нынешними решалами фупа, предлагаю им как более развитым существам сравнить зло, нанесённую фупу крокодилом, со злом, нанесённым дурой обыкновенной. Кроки же делает не со зла, а от своей кроковский природы. Он любит всех. Но по своему. и его поэтому надо беречь. Более того, он хочет размножаться. А это уже основной инстинкт с которым невозможно бороться!
   
Re: Зєльоний крокоділ. Що робити?

Пару лет назад меня забанила навечно незабвенная волонтёрка и активистка ФУПа
а хто єто :love:
   
Re: Зєльоний крокоділ. Що робити?

а хто єто :love:
Ежиха. В принципе я спокойно относился к её неадекватным деяниям. Но дать ежихе кнопку и возможность лишать слова иных на фупе - это грубейшая ошибка редакции.
   
Re: Зєльоний крокоділ. Що робити?

Ежиха. В принципе я спокойно относился к её неадекватным деяниям. Но дать ежихе кнопку и возможность лишать слова иных на фупе - это грубейшая ошибка редакции.
ааа......  :D
велика волонтерка Св. Бікова-двадцять_процентів  :rotate:
   
Re: Зєльоний крокоділ. Що робити?

Пару лет назад меня забанила навечно незабвенная волонтёрка и активистка ФУПа. Допускаю, что руководство допустило ошибку доверив кнопку обыкновенной дуре. Так что я допускаю, что коллективный возмущённый разум фупа против решения одного или нескольких человек забанить кроки вполне может быть оправданным. Ни в коей мере не сравнивая ушедшую в небытиё дуру обыкновенную с нынешними решалами фупа, предлагаю им как более развитым существам сравнить зло, нанесённую фупу крокодилом, со злом, нанесённым дурой обыкновенной. Кроки же делает не со зла, а от своей кроковский природы. Он любит всех. Но по своему. и его поэтому надо беречь. Более того, он хочет размножаться. А это уже основной инстинкт с которым невозможно бороться!



В данном случае человеку,писавшему под ником з.к. предстоит длительная изоляция от общества совмещенная с лечением от героиновой зависимости.
Лично я желаю ему скорейшего выздоровления.
   
Re: Зєльоний крокоділ. Що робити?

та напевно з таким же успіхом як і твоєму підопічному сподіватися, що хтось на нього спокуситься
який це мій підопічний? з дуба впала?
   
Re: Зєльоний крокоділ. Що робити?

який це мій підопічний? з дуба впала?
тобі більше подобається "партнер"?  :) ну нехай буде партнер..  :shuffle: аби мені з дуба не падати  :laugh:
   
Re: Зєльоний крокоділ. Що робити?

тобі більше подобається "партнер"?  :) ну нехай буде партнер..  :shuffle: аби мені з дуба не падати  :laugh:
ти ще більша стурбована, ніж крокі, виявляється :lol:
   
Re: Зєльоний крокоділ. Що робити?

ти ще більша стурбована, ніж крокі, виявляється :lol:
маю визнати - досить незграбно працюєш
магістре, то ти так і не відповів : ти згоден перебрати на свою родину всі ті "побажання", які твій "крокі" неодноразово надсилав тут родинам тих, хто має інше бачення щодо ситуації у країні?
Так чи ні?
Погодься - це було би чесно з твого боку
   
Re: Зєльоний крокоділ. Що робити?

маю визнати - досить незграбно працюєш
магістре, то ти так і не відповів : ти згоден перебрати на свою родину всі ті "побажання", які твій "крокі" неодноразово надсилав тут родинам тих, хто має інше бачення щодо ситуації у країні?
Так чи ні?
Погодься - це було би чесно з твого боку

чи кроки розкидувався такими мерзенними побажаннями направо-наліво чи якійсь юзер настільки його допік? чим треба було образити кроки, щоб він так ганебно відповів?
досить часті історії в реальному житті, коли ответка набагато перевищує нанесену образу чи нанесену шкоду. але людину за те не розстрілюють.
   
Re: Зєльоний крокоділ. Що робити?

чи кроки розкидувався такими мерзенними побажаннями направо-наліво чи якійсь юзер настільки його допік? чим треба було образити кроки, щоб він так ганебно відповів?
я вже давно знаю, що у прибічників Кнура зовсім інші виміри моральності, і з ними практично неможливо порозумітися в цьому плані
це як доводити членові племені мумба-юмба що людожество - це не є доброю справою
але все ж таки було б цікаво, якби ви могли змоделювати хоча би гіпотетично ситуацію, коли на політфорумі МОЖНА побажати дітям опонента - дослівно - "здохнути від раку у страшних муках"
Зразу скажу щодо "допік". Коли я отримала це побажання від нечисті, я не згадувала його НІЯК - не зверталася, не згадувала, НІЯК.
   
Re: Зєльоний крокоділ. Що робити?

я вже давно знаю, що у прибічників Кнура зовсім інші виміри моральності, і з ними практично неможливо порозумітися в цьому плані
це як доводити членові племені мумба-юмба що людожество - це не є доброю справою
але все ж таки було б цікаво, якби ви могли змоделювати хоча би гіпотетично ситуацію, коли на політфорумі МОЖНА побажати дітям опонента - дослівно - "здохнути від раку у страшних муках"
Зразу скажу щодо "допік". Коли я отримала це побажання від нечисті, я не згадувала його НІЯК - не зверталася, не згадувала, НІЯК.
про своє відношення до такого роду побажань я написала. могу ще раз - для мене це неприпустимо і так не можна. виправдань нема, тому потрібне покарання.
покарання в Ніколи вважаю занадто жорстоким.
   
Re: Зєльоний крокоділ. Що робити?

а між тим ваш попередній пост містить  саме виправдання - конкретне і неприховане
   
Re: Зєльоний крокоділ. Що робити?

а між тим ваш попередній пост містить  саме виправдання - конкретне і неприховане
ні. я просто бачу як вам болить і тому намагаюся якось поспілкуватися з вами на цю тему.
не виправдовую, але бачу, що він зірвався...це не є його "нутром", як тут люблять казати.
   
Re: Зєльоний крокоділ. Що робити?

ні. я просто бачу як вам болить і тому намагаюся якось поспілкуватися з вами на цю тему.
не виправдовую, але бачу, що він зірвався...це не є його "нутром", як тут люблять казати.
ах ти ж божеж мій! зірвався!!!
ви знайшли би виправдання якомусь гіпотетичному  зельку, який у подібний спосіб "ЗІРВАВСЯ" би на адресу ваших дітей?
А ця мразь "зривалася"  у подібний спосіб (причому без будь-яких особистісних !!! причин) не раз, і не два, і навіть не три!
Причому на адресу РІЗНИХ юзерів!
Поділіться : у який спосіб ви зараз "бачите, що він зірвався" ?
   
Re: Зєльоний крокоділ. Що робити?

маю визнати - досить незграбно працюєш
магістре, то ти так і не відповів : ти згоден перебрати на свою родину всі ті "побажання", які твій "крокі" неодноразово надсилав тут родинам тих, хто має інше бачення щодо ситуації у країні?
Так чи ні?
Погодься - це було би чесно з твого боку
слів защітан

Останнє редагування: 28 грудня 2019 12:21:41 від magistr
   
Re: Зєльоний крокоділ. Що робити?

ах ти ж божеж мій! зірвався!!!
ви знайшли би виправдання якомусь гіпотетичному  зельку, який у подібний спосіб "ЗІРВАВСЯ" би на адресу ваших дітей?
А ця мразь "зривалася"  у подібний спосіб (причому без будь-яких особистісних !!! причин) не раз, і не два, і навіть не три!
Причому на адресу РІЗНИХ юзерів!
Поділіться : у який спосіб ви зараз "бачите, що він зірвався" ?
чому гіпотетичному?
   
Re: Зєльоний крокоділ. Що робити?

ах ти ж божеж мій! зірвався!!!
ви знайшли би виправдання якомусь гіпотетичному  зельку, який у подібний спосіб "ЗІРВАВСЯ" би на адресу ваших дітей?
А ця мразь "зривалася"  у подібний спосіб (причому без будь-яких особистісних !!! причин) не раз, і не два, і навіть не три!
Причому на адресу РІЗНИХ юзерів!
Поділіться : у який спосіб ви зараз "бачите, що він зірвався" ?
голосування за коміка я вважаю РЕАЛЬНОЮ а не гепотетичною спробою забрати майбутнє у моїх дітей!

   
Re: Зєльоний крокоділ. Що робити?

голосування за коміка я вважаю РЕАЛЬНОЮ а не гепотетичною спробою забрати майбутнє у моїх дітей!
а я вважаю голосування за наскрізь брехливого баригу знищенням майбутнього України !
обміняємося "побажаннями" у стилі вашого "крокі"?
   
Re: Зєльоний крокоділ. Що робити?

а я вважаю голосування за наскрізь брехливого баригу знищенням майбутнього України !
обміняємося "побажаннями" у стилі вашого "крокі"?
ще раз запитую- і чим ти краща за крокі?
   
Re: Зєльоний крокоділ. Що робити?

а я вважаю голосування за наскрізь брехливого баригу знищенням майбутнього України !
обміняємося "побажаннями" у стилі вашого "крокі"?

Невже ви готові таке побажати?
Чиїсь дописи довели чи інша причина?
   
Re: Зєльоний крокоділ. Що робити?

Невже ви готові таке побажати?
Чиїсь дописи довели чи інша причина?
ні, на таке я звісно нездатна
і зовсім не тому, що подібне повертається бумерангом
якби такого "побажання" на адресу опонента припустився хтось з цікавих мені юзерів або навіть однодумців, я однаково вимагала би для нього довічного бану
бо тоді повинна була би хоча би самій собі відповісти на запитання, відповіді на яке і ви, і котик-магістр старанно УНИКНУЛИ у цьому треді
   
Re: Зєльоний крокоділ. Що робити?

Чиїсь дописи довели чи інша причина?
До подібного не можуть довести ніякі дописи і ніякі причини.
Щоб опуститися для такого (або тексту поста, наведеного Гансом у сусідній гілці), треба бути кінченою мраззю.
І то вже вам визначати, ким є той, хто вишукує виправдання такій кінченій мразоті.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія