Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Мені здаеться що це будє помилкою

Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Одні ухилянти і "заброньовані" докоряють іншим ухилянтам і втікачам, що ті не хочуть замість них йти в окопи.

f***ck. :facepalm1:
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Одні ухилянти і "заброньовані" докоряють іншим ухилянтам і втікачам, що ті не хочуть замість них йти в окопи.

f***ck. :facepalm1:

Чому так?

Може хтось не робив свою тупу бюрократичну роботу? (закон не прйимався 6 міс. - чому? (по факту 2,2 роки)).
Ну то дуже зручно коли одні барани докоряють іншим баранам, а треті з цього глузують. Каналізація. А інші не пріділах. Вдобно.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

Одні ухилянти і "заброньовані" докоряють іншим ухилянтам і втікачам, що ті не хочуть замість них йти в окопи.

f***ck. :facepalm1:
Я не заброньований - тож факай собі)
До того ж бронь можуть не надати чи зняти
В Кракові взагалі які проблеми?)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

Чому так?

Може хтось не робив свою тупу бюрократичну роботу? (закон не прйимався 6 міс. - чому? (по факту 2,2 роки)).
Ну то дуже зручно коли одні барани докоряють іншим баранам, а треті з цього глузують. Каналізація. А інші не пріділах. Вдобно.
Не намагайся виправдати своє закордонне ухилянство, сцикун)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Чому так?

Може хтось не робив свою тупу бюрократичну роботу? (закон не прйимався 6 міс. - чому? (по факту 2,2 роки)).
Ну то дуже зручно коли одні барани докоряють іншим баранам, а треті з цього глузують. Каналізація. А інші не пріділах. Вдобно.

Та думали, що вигребуть на популізмі, добровольцях і західній допомозі.

З того вийшов пшик,і тепер запускають всяких ботів-уєбанів типу Алє для розкручування маховика істерії і каналізації протестних настроїв.

Тупо, як все у них.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

Та думали, що вигребуть на популізмі, добровольцях і західній допомозі.

З того вийшов пшик,і тепер запускають всяких ботів-уєбанів типу Алє для розкручування маховика істерії і каналізації протестних настроїв.

Тупо, як все у них.
Нахуй іди, сміття)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Як на мене це все просто намагання адаптації бо важко визнати що ти просто лайно :-)o
Тому оці всі пошуки а от той трохи більше лайно за мене то виглядає просто по дитячому.
Всі знають як кацапи вбивають, гвалтують і знущаються з наших людей тому всі чоловіки хто не пішов у військо
то повне дніще от і все.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Та думали, що вигребуть на популізмі, добровольцях і західній допомозі.

З того вийшов пшик,і тепер запускають всяких ботів-уєбанів типу Алє для розкручування маховика істерії і каналізації протестних настроїв.

Тупо, як все у них.
(tu) Все буде Україна  [ua]
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

(tu) Все буде Україна  [ua]
Це не слоган... Не знаю коли, не знаю як, всупереч, завдяки... вірю, хочу вірити, що так буде...
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

Як на мене це все просто намагання адаптації бо важко визнати що ти просто лайно :-)o
Тому оці всі пошуки а от той трохи більше лайно за мене то виглядає просто по дитячому.
Всі знають як кацапи вбивають, гвалтують і знущаються з наших людей тому всі чоловіки хто не пішов у військо
то повне дніще от і все.
Іди нахуй, сміття ухилянтське закордонне)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

Це не слоган... Не знаю коли, не знаю як, всупереч, завдяки... вірю, хочу вірити, що так буде...
То чого тоді виєш в гілці про паспорт?)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Іди нахуй, сміття ухилянтське закордонне
От яскравий приклад людини яка не має сміливості визнати очевидні речі.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

От яскравий приклад людини яка не має сміливості визнати очевидні речі.
Ти краще ставай в чергу за паспортом)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

Закордонні сцикуни ухилянти хочуть себе прирівняти до ти хто живе в Україні - покидьки)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Ти краще ставай в чергу за паспортом)
оці всі манци ніяк не змінюють факту що на твоїх очах кацапи гвалтують, вбивають і знущаються з людей а все на що тебе вистачає це матюкатися на ФУПі. Якщо в твоїх очах оце позьорство якось знімає з тебе відповідальність то це просто дивовижна інфантильність
   
що тут, протестні настрої в Познані та фавелах Гамбургу?
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

оці всі манци ніяк не змінюють факту що на твоїх очах кацапи гвалтують, вбивають і знущаються з людей а все на що тебе вистачає це матюкатися на ФУПі. Якщо в твоїх очах оце позьорство якось знімає з тебе відповідальність то це просто дивовижна інфантильність
Тебе зґвалтували кацапи?
Чи тобі закордону видніше?
Іди нахуй, дибіл і не перекладай своє суикунсьво на інших)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
TC

та основна маса тих що там стоять хотіли просто пересидіти кіпіш за кордоном
ти думаєш отримати громадянство іншої країни так просто?

Багато хто збирється лишатися. Сам скільки років у Польщі? Так отож.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

що тут, протестні настрої в Познані та фавелах Гамбургу?
Кажуть що будуть палити прострочені українські паспорти і візьмуть нові кацапські)
   
Кажуть що будуть палити прострочені українські паспорти і візьмуть нові кацапські)
дякуємо, за все дякуємо ....
також можна міняти українські паспорти на братвурст
все більше користі, ніж з кацапського папірця
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Тебе зґвалтували кацапи?
Чи тобі закордону видніше?
Іди нахуй, дибіл і не перекладай своє суикунсьво на інших)
:facepalm1:  що важко собі зізнатися що ти повне чмо яке просто дивиться зі сторони як кацапи створюють ад не землі.

   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

:facepalm1:  що важко собі зізнатися що ти повне чмо яке просто дивиться зі сторони як кацапи створюють ад не землі.
Ти не охуів, дибіл?)
Хто тоді ти і твої діти та родичі?)
Чмо в квадраті?)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

А як зовсім недавно скакали еміги - «нам похуй на українське громадянство» - а тут дибілам знадобилось щось від України - ті ж українські паспорти, і тепер скачуть - дайте нам паспорта - маємо право)
Придурки)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

:facepalm1:  що важко собі зізнатися що ти повне чмо яке просто дивиться зі сторони як кацапи створюють ад не землі.
Ти дивишся зсередини?
Чи ти те чмо що дивится зі сторони?
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

Ти дивишся зсередини?
Чи ти те чмо що дивится зі сторони?
Він над сутичкою, сидячи закордоном хуєсосить тих хто не виїхав, чому вони не в окопі)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Ти не охуів, дибіл?)
Хто тоді ти і твої діти та родичі?)
Чмо в квадраті?)
А діти тут до чого  :-)o ?
Тебе ж і плющить тому що ти насправді розумієш що для дівчини яку ріже кацап що сцикун з Броварів який нікуа не зробив що з сцикун з познані який нікуа не зробив то одне й те саме. Як ти тут не матюкайся цей факт не змінити от і все.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

А діти тут до чого  :-)o ?
Тебе ж і плющить тому що ти насправді розумієш що для дівчини яку ріже кацап що сцикун з Броварів який нікуа не зробив що з сцикун з познані який нікуа не зробив то одне й те саме. Як ти тут не матюкайся цей факт не змінити от і все.
Ще раз, дибіл
Моя дитина тут з 2022 року, і знає що таке вибух ракети чи снаряда і що таке повітряна тривога, я теж можу багато чого розказати і як я виїжджав за день до окупації свого села.
Я міг зібратися за кордон але не зібався, і так я звісно боюсь опинитись в окопі - як будь яка людина, але я хоча б знаю про що говорю і маю певні ризики навіть там не стдячі на відміну від тих хто здриснув і плаче про паспорти)
Ти кого з ким порівнюєш?
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Тебе ж і плющить тому що ти насправді розумієш що для дівчини яку ріже кацап що сцикун з Броварів який нікуа не зробив що з сцикун з познані який нікуа не зробив то одне й те саме

Пі3дьож і демагогія. Не одне й те саме.

Сцикуна з Броварів в любий момент покличуть і він мае йти куди скажуть.
Сцикун з Познані тому й 3'ібався щоб не покликали в любому випадку.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

А діти тут до чого  :-)o ?
Тебе ж і плющить тому що ти насправді розумієш що для дівчини яку ріже кацап що сцикун з Броварів який нікуа не зробив що з сцикун з познані який нікуа не зробив то одне й те саме. Як ти тут не матюкайся цей факт не змінити от і все.
І що ООН не зробив і що араб не зробив - до чого тут це?
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

Пі3дьож і демагогія. Не одне й те саме.

Сцикуна з Броварів в любий момент покличуть і він мае йти куди скажуть.
Сцикун з Познані тому й 3'ібався щоб не покликали в любому випадку.
Зауваж що дітям сцикуна з Познані не треба йти в укриття в садочку коли їх будять по тривозі, чи сидіти без світла коли його відключали позаминулою зимою, чи стояти в черзі на заправці по пʼять годин два роки тому, ну і багато інших цікавих речей)
Піздєц - залишилося закордонним ухилянтам ще бійців в окопах обісрати
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

Пі3дьож і демагогія. Не одне й те саме.

Сцикуна з Броварів в любий момент покличуть і він мае йти куди скажуть.
Сцикун з Познані тому й 3'ібався щоб не покликали в любому випадку.
Ніхто кликати не буде - блокпост, повістка, тцк, окоп, рано чи пізно)
Все так само як за кордоном)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Зауваж що дітям сцикуна з Познані не треба йти в укриття в садочку коли їх будять по тривозі, чи сидіти без світла коли його відключали позаминулою зимою, чи стояти в черзі на заправці по пʼять годин два роки тому, ну і багато інших цікавих речей)
Піздєц - залишилося закордонним ухилянтам ще бійців в окопах обісрати
Тобто за те що ти не можеш забезпечити нормального дитинства своїм дітям має бути соромно емігрантам?
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Кулеба підтвердив обмеження консульських послуг чоловікам мобілізаційного віку
якесь негарне відчуття від запровадженні  ціх дій
Українська громада  за кордом останю копійчіну віддає щоб поліпшити життя украінців
висилають пачкі  висилають медікаменти  продукти їжу
висилають гроші  родичям ті купують  і так  стимулюють  єкономіку  Батьківщини
а тут бац такій непродуманий наказ  повірьтє інші країни дє  проживає українець не кінуть його на призволящє
 яконь невдобно

Які проблеми таке рішення вирішує?

Десь до 35 хв...
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

Тобто за те що ти не можеш забезпечити нормального дитинства своїм дітям має бути соромно емігрантам?
Ти єбанутий наглухо?
Харківчан ти теж звинувачуєш що вони не можуть забезпечити безпеку своїм дітям?
Чи всі діти повинні з України виїхати? Років на 5 поки війна? Разом з матерями?) Так, єблан?
Сподіваюсь коли будеш здихати згадаєш мої слова)
І да - у моїх дітей буде те чого не буде навіть у твоїх онуків, хуєсос , такщо не переживай а мий унітаз, погань)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

Які проблеми таке рішення вирішує?
https://www.youtube.com/watch?v=owN0N7kFRk8
Десь до 35 хв...
Хто цей розовощьокий ухилянт?)
   
Живу не в Україні, але є громадянином. Офіційно вважаю, що тягар війни повинен лягти на всіх громадян, на когось більше, а на когось ляже менше, але не можна весь тягар звалювати на плечі меншості. Як на мене, то якщо призвати громадян нереально, то зробити платним чи високо платним поновлення паспорту чи будь що інше. В будь якому випадку мають бути механізми як фіскальні так і через винагороди. Наприклад, донат на 10,000 на користь перемоги мав би якось винагороджуватись в навпаки, незаконно втіклі мають нести дуже вагоме покарання.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Живу не в Україні, але є громадянином. Офіційно вважаю, що тягар війни повинен лягти на всіх громадян, на когось більше, а на когось ляже менше, але не можна весь тягар звалювати на плечі меншості. Як на мене, то якщо призвати громадян нереально, то зробити платним чи високо платним поновлення паспорту чи будь що інше. В будь якому випадку мають бути механізми як фіскальні так і через винагороди. Наприклад, донат на 10,000 на користь перемоги мав би якось винагороджуватись в навпаки, незаконно втіклі мають нести дуже вагоме покарання.
(tu)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Ти єбанутий наглухо?
Харківчан ти теж звинувачуєш що вони не можуть забезпечити безпеку своїм дітям?
Чи всі діти повинні з України виїхати? Років на 5 поки війна? Разом з матерями?) Так, єблан?
Сподіваюсь коли будеш здихати згадаєш мої слова)
І да - у моїх дітей буде те чого не буде навіть у твоїх онуків, хуєсос , такщо не переживай а мий унітаз, погань)
Так, бо вони не одержують ні нормальної освіти сидячи в підвалах, ні нормальної психологічної обстановки для росту, бо прокидаються що ночі від повітряних тривог. Це все так аукнеться в майбутньому що капець
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Хто хоче, повернеться потім. А поки що хай сидять.

Якщо що, після війни замістимо їх мігрантами.
https://www.tps.ca/organizational-chart/specialized-operations-command/detective-operations/investigative-services/homicide/most-wanted/
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

на 10,000 на користь перемоги мав би якось винагороджуватись

Покупка индульгенции это а не пожертвование...

Пожертвования делают молча и благодарности не ждут.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія