Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Із юначих спогадів на тему корупції. :gigi:

Із юначих спогадів на тему корупції.  :gigi:

   Брежнєвська епоха. Село на окраїні обласного центру. В хатах з 1961 є світло і, що логічно, все те що потребує 220V. І газові плитки були але.. газ возили в балонах. Йдеш на почту, оплачуєш 2 рублі 94 копійки й післязавтра приїде авто з балонами газу й свої ж знайомі до болю односельчани, котрі розвозили газ, заміняєть тобі порожній балон на повний.
  Це ж елементарно. Ватсон!  B-)
  Але ви дивну закономірність помічаєте: газ чомусь через два тижні закінчується.  8-:
  Друзі чи сусіди вам розкривають секрет: Ті розвожчики газу заїздять в ліс і з допомогою спеціального шлангу з одного балону роблять два. Хочеш щоб балон служив місяць – тицьни їм в кишеню 3 рублі.
  Скоро усі селяни ту фішку просікли і… І перед зміною балону змовницьки говорили: "Хлопці, дайте хороший балон!"  ;)
  До чого це я? Ми з молоком матері всмоктали істину: "Не наіпеш свого ближнього – не проживеш".
  Корупція - це наше все... Ми просто не уявляємо всоє життя без корупції...  8-)
   
Re: Із юначих спогадів на тему корупції.  :gigi:
den

Ми просто не уявляємо всоє життя без корупції...
Шкода вас
   
Re: Із юначих спогадів на тему корупції.  :gigi:

>>>  Друзі чи сусіди вам розкривають секрет: Ті розвожчики газу заїздять в ліс і з допомогою спеціального шлангу з одного балону роблять два. Хочеш щоб балон служив місяць – тицьни їм в кишеню 3 рублі.

От брехло.

Я ще пам'ятаю як нам газ до бабусі привозили, доки труби не провели.
Їде машина по вулиці, стала, повний балон вийняли з решітки у кузові, пустий вставили.
Тітка експедитор взяла гроші, звірила пломбу на крані балона - бабця розписалася.
Дома балон поставили, лещатами перекусили проволоку з пломби й тільки тоді можна зняти заглушку та прикрутити редуктор.
   
Re: Із юначих спогадів на тему корупції.  :gigi:

щира правда
   
Re: Із юначих спогадів на тему корупції.  :gigi:

щира правда
  Дякую, друже.  :-B
  Тут от міняли водійські посвідчення (із совдепівським малоткастим-серпастим) на сучасний пластик.
  Проблем ніби нуль - прйшов і поміняв.
  Та не в тій державі ми живемо. (виживаємо).  :(
  Ніж платити за проходження медкомісії та витрачати там нерви та час мені дешевше було дати "хорошому" чоловікові на лапу 800гр.
 [ua]   
   
Re: Із юначих спогадів на тему корупції.  :gigi:

ФУП.
Входить антік, вдягнутий у все резинове.
Видовбує з кишені чергову тему з калом,
нюхає її, чха і викладає на форум.
Всі крутять носом: самі нюхайте свій кал, діду!
Антік: Колись я іще пацаном був, то їх зимою в нас не було. Оце, як тіки серпень, вони своїх дітей ото позганяють на леваду
і вчать літати, а потім посідають, падли, і тіки м'ясом римигають, ну чисто корови. А через пару тижнів всі в Африку полетять.
І так красіво летять, б***ь, строєм, аж земля трясеться. Коли їх главний серне, то і остальні тоже.
Бува, цілі села гімном засиплять. Порядок тада у них був!..
Всі: А щас?
Антік: Щас ні. Щас ні в них, ні в нас, кругом порядка нема.
Всі: А щас чого не улітають, діду?
Антік: Хуй його зна. Колись порядок був, нахуй, не те, шо січас!
Всі: Шо ви, дідупиздите? Раньше, раньше... Шо за ностальгія, чого вам щас не хвата, тюрми?
Антік: Вздиха, загадочно видовбує з кишеніч чергову тему з калом...
   
Re: Із юначих спогадів на тему корупції.  :gigi:

Була корупція в СРСР? А якже!
   
Re: Із юначих спогадів на тему корупції.  :gigi:

  Антік замріяно: От були б у нас узаконені борделі...
  Я би вибрав елітний і обрав панянку на мій смак найвродливішу.  ;)
  Серед переліку "послуг" я би попрохав її обняти мене й сказати на вушко якомога щиро: " Я кохаю тебе! Ти найкращий із усіх мужчин!"
 8-)
   
Re: Із юначих спогадів на тему корупції.  :gigi:

  Антік замріяно: От були б у нас узаконені борделі...
  Я би вибрав елітний і обрав панянку на мій смак найвродливішу.  ;)
  Серед переліку "послуг" я би попрохав її обняти мене й сказати на вушко якомога щиро: " Я кохаю тебе! Ти найкращий із усіх мужчин!"
 8-)
Валька (ображено). А я тобі, дураку, і трєзвому б не дала! Ходить цілий день весь в гамні і шо-то вообража. Йобарь найшовся!
   
Re: Із юначих спогадів на тему корупції.  :gigi:

Валька (ображено). А я тобі, дураку, і трєзвому б не дала! Ходить цілий день весь в гамні і шо-то вообража. Йобарь найшовся!
  Навіщо я відкрив цю гілку?
  Напевно я таки виїду звідси геть.
  Ясна річ, там на чужині спочатку буде важко. Та невже там буде важче ніж в сибірських таборах? Та вижив же я і там...
  Питання на засипку: Невже можливо в Канаді емігранту померти з голоду?
   8-)
   
Re: Із юначих спогадів на тему корупції.  :gigi:

  Дякую, друже.  :-B
  Тут от міняли водійські посвідчення (із совдепівським малоткастим-серпастим) на сучасний пластик.
  Проблем ніби нуль - прйшов і поміняв.
  Та не в тій державі ми живемо. (виживаємо).  :(
  Ніж платити за проходження медкомісії та витрачати там нерви та час мені дешевше було дати "хорошому" чоловікові на лапу 800гр.
 [ua]

Антік, ти ж невиліковний  :facepalm1: я в шоці, що медкомісія яку ти пройшов, признала тебе придатним водити авто :(

Мабуть таки сунув хабарів психіатру і наркологу?
   
Re: Із юначих спогадів на тему корупції.  :gigi:

   Брежнєвська епоха. Село на окраїні обласного центру. В хатах з 1961 є світло і, що логічно, все те що потребує 220V. І газові плитки були але.. газ возили в балонах. Йдеш на почту, оплачуєш 2 рублі 94 копійки й післязавтра приїде авто з балонами газу й свої ж знайомі до болю односельчани, котрі розвозили газ, заміняєть тобі порожній балон на повний.
  Це ж елементарно. Ватсон!  B-)
  Але ви дивну закономірність помічаєте: газ чомусь через два тижні закінчується.  8-:
  Друзі чи сусіди вам розкривають секрет: Ті розвожчики газу заїздять в ліс і з допомогою спеціального шлангу з одного балону роблять два. Хочеш щоб балон служив місяць – тицьни їм в кишеню 3 рублі.
  Скоро усі селяни ту фішку просікли і… І перед зміною балону змовницьки говорили: "Хлопці, дайте хороший балон!"  ;)
  До чого це я? Ми з молоком матері всмоктали істину: "Не наіпеш свого ближнього – не проживеш".
  Корупція - це наше все... Ми просто не уявляємо всоє життя без корупції...  8-)

Звісно, ніколи не можна стверджувати що чогось не було. Але коли в тебе власний досвід інший, ніж чиїсь вигадки, то назвати антіка брехуном  можна  :)  В мене дитинство частково було на газобаллонній станції, бо дід там працював. Станція обслуговувала кілька сел. І таких історій не те що не бачив, але й не чув. Балони привозились заправленими у великих кількостях, потім розвозились по селу або видавались і люди самі додому їх везли. Серед тих привезених балонів були такі, що травили газ. Були балони недозаправлені, вони легші і їх просто відставляли і потім повертали а людям іх не видавали. Були випадки, коли крім отих недозаправлених не залишалось нічого в наявності і люди брали їх, знаючи що газу там меньше. Так що якщо й бували легші балони, то не через перекачку з одного в інший, а через те що він скоріш за все стравив під час транспортування і зберігання.  Якщо ж село мале і туди приїздить машина з балонами, то вибрати серед них не вийде, бо заїпешся їх витягувати і ставити назад, щоб вагу перевірити, де повніший. Тому видавали всі підряд. Та й сенсу ніякого не має робити з повного балона два неповних. А потім перед поверненням на базу ще й стравлювати лишній. Це щоб потім, колись, хтось тицьнув в руки копійчину бо йому антіки розказали що можна купити повніший балон? Херня. Більш вірогідний варіант, що водій машини знав, що в нього точно є недозаправлений балон і міг сказати що є кілька, хочеш виберу тобі повніший. Але то ризиково, бо при повторах можна було поїхати далеко і надовго. Гроші могли дати за заміну редукторів вдома, але то таке, частіше ти мені редуктор перевір і заміни, бо я боюсь туди лізти, а я тобі теж щось допоможу зробити.

Останнє редагування: 8 серпня 2023 18:27:34 від Kren
   
Re: Із юначих спогадів на тему корупції.  :gigi:

   Прочитайте мої спогади https://chtyvo.org.ua/authors/Horbatiuk_Mykola/Bila_vorona/
й тоді кажіть чи таке могло бути, чи ні?  8-)
   
Re: Із юначих спогадів на тему корупції.  :gigi:

   Прочитайте мої спогади https://chtyvo.org.ua/authors/Horbatiuk_Mykola/Bila_vorona/
й тоді кажіть чи таке могло бути, чи ні?  8-)

Могло то могло. Почав читати і бачу що в нас були різні форми совкової школи.
Перш за все я вчився де українська була"другою" іноземною мовою, бо першою була англійська. Тому досі не знаю українську. Тому вибачаюсь за помилки.

Нас не били в школе. Учителя у нас были замечательными педагогами. Но уже с первых классов мы понимали отличие между нами. А оно было огромное между сыном Генерального директора завода Антонова и сыном простого инженера завода Арсенал. Вначале это сказывалось только на отметках. А потом уже понимали, что позволено сыну Юпитера, то не позволено сыну... Бухать в школе, бить, издеваться - это было норм. Апогеем было издевательство внука Коротченко и  сына зам. министра МИДа Украины (фамилию не назову - он стал хорошим моим знакомым) над их одноклассником. Они схватили его в коридоре за яички и заставляли свистеть Интернационал. Восьмиклассники. Гестапо отдыхает.
Оскорбить учителя, неуважительно вести себя, игнорировать - это встречалось.
Поэтому в нашей школе учителя чаще плакали от бессилия чем ученики от насилия учителей.





Останнє редагування: 8 серпня 2023 23:49:11 від oleg kievsky
   
Re: Із юначих спогадів на тему корупції.  :gigi:

А що таке коррупція в моєї школі? Це гарні відмітки та атестат своєї дітини за безкоштовне для школи обладнання, за музикальні інструменти (вже у 1969 році я грав на електрогитарі Jolana Star), за допомогу вчителям житлом, путівками...
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія