Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

*.

 *.


NACNOPT YKPAIHA

Мій товариш, американець, наполегливо порадив мені переглянути американський серіал "Чорний список".
Каже, що досі нічого подібного не бачив, що підсів на нього й з нетерпінням чекає нового сезону.

Знайти серіал в інтернеті, навіть з українською озвучкою, не склало проблем. Тож, виділив дорогоцінний час і понурився в гострий сюжет - ФБР, ЦРУ, міжнародні злочинці, м'язисті хлопці, привабливі жінки, психологічна напруга.
Тобто все, як в гарному американському кіно з багатомільйонним бюджетом.

І раптово в кадрі таке - "NACNOPT YKPAIHA". Це такий текст написано на українському паспорті із тризубом. Тричі переглянув фрагмент - так і є, не помилився.
Як могло статися, що режисери, які витрачають неймовірні кошти на спецефекти та акторські гонорари не вважають за потрібне розібратися в таких елементарних дрібницях?
Скажете кіно призначене для внутрішнього ринку? А хіба в США мало українців, росіян, болгар та інших громадян, що розуміються на кирилиці і в яких цей паспорт викличе приступ сміху?

Оце тепер думаю, чи дивитися серіал далі. Може справжні фебеерівці та цеерушники теж регочуть, спостерігаючи вигадані пригоди своїх кіношних колег, а я, наївний, переймаюся цим сюжетом ...



Останнє редагування: 22 листопада 2016 18:36:10 від Forum moderator
   
Re: NACNOPT YKPAIHA

І герб там теж прикольний.
Втім, перейматись такими дрібницями чи варто?
Як ви справедливо зауважили справжні фебеерівці та цеерушники теж регочуть.
   
Re: NACNOPT YKPAIHA

Та ладно, впервой что-ли?
   
Re: NACNOPT YKPAIHA

   
Re: NACNOPT YKPAIHA

   
Re: NACNOPT YKPAIHA

   
Re: NACNOPT YKPAIHA

   
Re: NACNOPT YKPAIHA

Показати зображення...
Ну тут хоча б спромоглися написати кирилицею ...
   
Re: NACNOPT YKPAIHA

 То ви ще не бачили афіші з закликами до демонстрацій від іспанських ліваків різних. Їм же треба щоб було схоже на советскі агіт плакати то і пишуть різну ахінею кирилицею, щей серпи з молотами подомальовують. Тьху гидота:)
   
Re: NACNOPT YKPAIHA

ну не було в чуваків кириличної розкладки ))
Там у слові Україна, замість У латинська Y, та Ї без крапочок
   
Re: NACNOPT YKPAIHA

А як тобі це з точки зору спецефектів ?? )))

   
Re: NACNOPT YKPAIHA
Geo

Меня тоже всегда удивляло...При таких бюджетах...лень съездить на Брайтон Бич и пригласить за два бакса консультанта.
   
Re: NACNOPT YKPAIHA

американці просто тупі . тут нема іншого пояснення
   
Re: NACNOPT YKPAIHA

Вполне возможно, что это сладкая месть консультанта с Брайтона.

Месть за гроши.
   
Re: NACNOPT YKPAIHA

це називається клюква.
дуже поширене явище.
   
Re: NACNOPT YKPAIHA

очень часто профессионалы в какой-либо области смеются, когда видят, как показывают их работу в кино.
ну или  плюются

   
Re: NACNOPT YKPAIHA

   
Re: NACNOPT YKPAIHA

Це вже настільки звично, що цікаво відзначати випадки, коли, навпаки, все як треба.
У «Трансформерах-3» (Темний бік Місяця) початок знято в Прип’яті, не полінувалися, приїхали, там справжні, правильні вивіски.
   
Re: NACNOPT YKPAIHA

Сытый голодному не зритель
   
Re: NACNOPT YKPAIHA

Сериал далеко не идеальный.
Так, на разок не внимательно, фоном...
Особого зацепа в нем не будет
   
Re: NACNOPT YKPAIHA

А як тобі це з точки зору спецефектів ?? )))

Показати зображення...
---------------------

Банши , українська мафія, тобі п***а(с), будьмо!

Для поціновувачів кров-екшен-трошки соплів супер, плюс музика Methodic Doubt -  (tu)
   
Re: NACNOPT YKPAIHA

Сериал далеко не идеальный.
Так, на разок не внимательно, фоном...
Особого зацепа в нем не будет
Поддерживаю. Досмотрела чисто для "галочки" . Может, лет 20 назад было бы интересней
   
Re: NACNOPT YKPAIHA

Серіал «HOUSE, M.D.», сезон 8, епізод 13 «Man of the House»
Одна з героїнь, нелегалка з України, навчає д-ра House, що портрет на стіні — це Тарас Шевченко.
І там дійсно класичний портрет Тараса Шевченка! (tu) його ще й затримали в кадрі.
   
Re: NACNOPT YKPAIHA

А як тобі це з точки зору спецефектів ?? )))

Показати зображення...
звідки
   
Re:  *.

Ой, спасибо, посмотрел на все ляпы - поржал перед сном хорошо...  (tu)  :lol:
   
Re:  *.


NACNOPT YKPAIHA

Мій товариш, американець, наполегливо порадив мені переглянути американський серіал "Чорний список".
Каже, що досі нічого подібного не бачив, що підсів на нього й з нетерпінням чекає нового сезону.

Знайти серіал в інтернеті, навіть з українською озвучкою, не склало проблем. Тож, виділив дорогоцінний час і понурився в гострий сюжет - ФБР, ЦРУ, міжнародні злочинці, м'язисті хлопці, привабливі жінки, психологічна напруга.
Тобто все, як в гарному американському кіно з багатомільйонним бюджетом.

І раптово в кадрі таке - "NACNOPT YKPAIHA". Це такий текст написано на українському паспорті із тризубом. Тричі переглянув фрагмент - так і є, не помилився.
Як могло статися, що режисери, які витрачають неймовірні кошти на спецефекти та акторські гонорари не вважають за потрібне розібратися в таких елементарних дрібницях?
Скажете кіно призначене для внутрішнього ринку? А хіба в США мало українців, росіян, болгар та інших громадян, що розуміються на кирилиці і в яких цей паспорт викличе приступ сміху?

Оце тепер думаю, чи дивитися серіал далі. Може справжні фебеерівці та цеерушники теж регочуть, спостерігаючи вигадані пригоди своїх кіношних колег, а я, наївний, переймаюся цим сюжетом ...

Показати зображення...

Тю...
Нічого дивного, якщо обкладинку друкували в Китаї...  :pooh_lol:
   
Re:  *.

Мне после таких зашкваров не было бы просто дальнейшего желания смотреть подобные киноподелки.
То есть если они схалтуривши вот в таких мелочах, где мне всё понятно, то что они творят
в тех областях знаний где я не силён.
Ну и смысл тогда просмотра в чем? В создании параллельной реальности?
   
Re:  *.

А буває ж і навпаки — вони стараються, ретельно й правильно відтворюють текст, а він сам помилковий. Гуляв якось в інеті приклад конверта, де адреса кирилична, але виведена не в тому кодуванні (кракозябри). Так там, наскільки пам’ятаю, оті кракозябри виписано рукою.
   
Re:  *.

Видел эпизод где Чернобыль путали с Черновцами
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія