Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Сегодня увидел реальные реформы в МОЗ (наверно стану прихильники певної політсили)

Вообще это в голове не укладывается: НЕТ АНатокСИнов - это же просто катастрофа...
И дифтерийного, конечно, тоже нет ?
В принципе это катастрофа не меньше АТО - ибо смертность может быть такой же как на АТО.
Что вообще там Сеня говорит на эту тему  - он же у нас завхоз в стране ??  :-G

+100500
   
Вообще это в голове не укладывается: НЕТ АНатокСИнов - это же просто катастрофа...
И дифтерийного, конечно, тоже нет ?
В принципе это катастрофа не меньше АТО - ибо смертность может быть такой же как на АТО.
Что вообще там Сеня говорит на эту тему  - он же у нас завхоз в стране ??  :-G

Бездарне брехло. Таке як власне і Пєця.
   
До речі. Це знов підстава для заїзженої теми про щеплення.
Йобнуті батьки тепер вважають себе дуже розумними, начитавшись інтернетів, говноблогів, та надивишись Каморовського.

Тепер при травмі у дитини питають:
- Дитина щеплена?
-Нєт.
-Чого?
-А ми так рєшилі! :beee:
-Ну і що будемо робити - адже є ризик правцю.
-Ой, а что жє тєперь дєлать? ;o

Што дєлать... Смотрітє Комаровського далі... :K
при всем уважении, комаровский сто лет проработал в инфекционном отделении. как он может быть против прививок? че ты путаешь. он очень разумный человек
   
Иттить вашу налево....Да заипало доказывать, что мы НЕ ПРОТИВ ПРИВИВОК!!!! Мы против того ЧЕМ и КАК ДЕТЕЙ КОЛЯТ !!!!
Ну сейчас это вообще уже неактуально - колоть-то нечем, хехе :)
   
вакцина з під поли є? є
запишіть, занесіть в прокуратуру і в пресу
боріться за свої права

ми коли рожали, я головному лікарю лікарні пояснив, що я в стані стресу і стоматолога потім оплачу, а зараз або все буде добре, або я за себе не ручаюсь

до слова

ще мій покійний дід у 1948 році, приніс мого батька у лікарню з запаленям легень (батькові було 4 роки), достав ствол і пояснив лікарю, що або батько виживе, або лікар піде на той світ
   
вакцина з під поли є? є
запишіть, занесіть в прокуратуру і в пресу
боріться за свої права

ми коли рожали, я головному лікарю лікарні пояснив, що я в стані стресу і стоматолога потім оплачу, а зараз або все буде добре, або я за себе не ручаюсь

до слова

ще мій покійний дід у 1948 році, приніс мого батька у лікарню з запаленям легень (батькові було 4 роки), достав ствол і пояснив лікарю, що або батько виживе, або лікар піде на той світ

НЕМА ... ну или не для простых людей ...
   
вакцина з під поли є? є
запишіть, занесіть в прокуратуру і в пресу
боріться за свої права

ми коли рожали, я головному лікарю лікарні пояснив, що я в стані стресу і стоматолога потім оплачу, а зараз або все буде добре, або я за себе не ручаюсь

до слова

ще мій покійний дід у 1948 році, приніс мого батька у лікарню з запаленям легень (батькові було 4 роки), достав ствол і пояснив лікарю, що або батько виживе, або лікар піде на той світ

неандарталец вышиватный

   
для Бяка

а чим, як і коли, це і Ваша, і моя відповідальність

я дуже занудний, коли справа стосується моїх дітей, я і документи перевірю, і номера серій на упаковках та в сертифікатах, та накладних звірю, і т.д.

в дружини є порядок вакцинації і строки, де відмічено, що і коли ми робили, що і чому переносили і т.д.

і не поведу дитину з соплями та температурою на прививку, бо завтра не буде вакцини
я і вакцину куплю нормальну, але перед тим так достану дівчат у аптеці, що другий раз вони самі виносять всю документацію (правда потім я таки шоколадку велику на 500 грам теж занесу)

це мої діти і моя відповідальність
крапка

медицина надає певні послуги, але я, як споживач, повинен вирішувати і контролювати, а щоб контролювати, треба розібратись
   
при всем уважении, комаровский сто лет проработал в инфекционном отделении. как он может быть против прививок? че ты путаешь. он очень разумный человек

Вище пояснив. Почитайте, будь ласка...
   
ТС точно програміст?  :facepalm1:  бо програмісти чітко розуміють алгоритм програми а тут якася каша в голові

міністра охорони здоров"я таки призначає коаліція де Порох таки має певну кількість голосів але також там є і інші партії тож відповідальність не лише на Пороху

2 закупками ліків займаються ЗАСТУПНИКИ  міністра
а хто призначає заступників міністрів в Україні? - вірно пан прем"єр-міністр

то що сталося з дитиною це звичайно дуже небезпечно і він має повне право вимагати лікування для своєї дитини
але чому ТС так вперто захищає Яценюка і котить бочку на Пороха в питанні яке до Пороха взагалі не має ніякого відношення

я канєшео буду посланий і все таке але реальність така що в цій галузі пан прем"єр-міністр покриває фармацевтичну мафію
і можна Пороха розстріляти і вибрати нового президента але навіть новий президент на змінить ситуацію за діючою Конституцією
   
о проблемах с вакцинами и рядом важных импортных лекарств криком кричали и при Мусие, и при Квиташвили,
почему всё осталось без изменений, непонятно....

А чого кричали ті міністри?!

Самі собі кричали?!

   
ТС точно програміст?  :facepalm1:  бо програмісти чітко розуміють алгоритм програми а тут якася каша в голові

міністра охорони здоров"я таки призначає коаліція де Порох таки має певну кількість голосів але також там є і інші партії тож відповідальність не лише на Пороху

2 закупками ліків займаються ЗАСТУПНИКИ  міністра
а хто призначає заступників міністрів в Україні? - вірно пан прем"єр-міністр

то що сталося з дитиною це звичайно дуже небезпечно і він має повне право вимагати лікування для своєї дитини
але чому ТС так вперто захищає Яценюка і котить бочку на Пороха в питанні яке до Пороха взагалі не має ніякого відношення

я канєшео буду посланий і все таке але реальність така що в цій галузі пан прем"єр-міністр покриває фармацевтичну мафію
і можна Пороха розстріляти і вибрати нового президента але навіть новий президент на змінить ситуацію за діючою Конституцією

Мне глубоко похуй кто там Порох,  Яценюк,  Квитаашвили , хуяшвилли ...  мне нужно чтоб у меня б***ь на моги сука налоги которых я плачу чуть более чем 10 000 гривен в месяц  у меня б***ь в стране власть обеспечила возможность в больнице или в травмпункте или в хирургии уколоть ребенку анатоксин при травме , это причем я даже не говорю чтоб бесплатно ...

Поетому виновата власть в лице условного  собирательного образа Порошенка ....

по поводу всего остального твоих суждений о моих профессиональных качетсвах и прочего ды , ты прав иди нах...

 
   
Головна провина Комаровського в тому, що він з медицинии зробив шоу. І складні, суто медичні проблеми виніс на загал таким чином, щоб глядачі відчували себе настільки обізнаними у всіх питаннях, що і лікарі непотрібні. Звідси і виникає проблема "горє от ума"...

Проблема не в комаровском, а некомпетности врачей, педиатров в частности.
Я тебе клянусь, что лично обьяснял разницу между инактивированым и ацелюлярным типом вакцины нашему педиатру, а она только глазами хлопала.
   
В Охматдете в Киеве в травме нету анатоксина , звонил думал мож там есть  .. сказали обычно родители сами ищут и достают гдето и привозят если что случается ...
   
Мне глубоко похуй кто там Порох,  Яценюк,  Квитаашвили , хуяшвилли ...  мне нужно чтоб у меня б***ь на моги сука налоги которых я плачу чуть более чем 10 000 гривен в месяц  у меня б***ь в стране власть обеспечила возможность в больнице или в травмпункте или в хирургии уколоть ребенку анатоксин при травме , это причем я даже не говорю чтоб бесплатно ...

Поетому виновата власть в лице условного  собирательного образа Порошенка ....

по поводу всего остального твоих суждений о моих профессиональных качетсвах и прочего ды , ты прав иди нах...

здалися мені твої професійні якості, лузер  (td)
ти погавкай більше на людей - тобі то точно розуму додасть
   
dmsnet,з Польщі не пробували замовити?
ой,сорі не знав за температурний режим....

Останнє редагування: 14 вересня 2015 14:40:30 від Sava
   
здалися мені твої професійні якості, лузер  (td)
ти погавкай більше на людей - тобі то точно розуму додасть

нахер пошол ...
   
Проблема не в комаровском, а некомпетности врачей, педиатров в частности.
Я тебе клянусь, что лично обьяснял разницу между инактивированым и ацелюлярным типом вакцины нашему педиатру, а она только глазами хлопала.

Нажаль і це правда. Стикаюсь з цим дуже часто...
Декваліфікація лікарів (ще майбутніх) починається вже в університетах....
   
для Бяка

а чим, як і коли, це і Ваша, і моя відповідальність

я дуже занудний, коли справа стосується моїх дітей, я і документи перевірю, і номера серій на упаковках та в сертифікатах, та накладних звірю, і т.д.

в дружини є порядок вакцинації і строки, де відмічено, що і коли ми робили, що і чому переносили і т.д.

і не поведу дитину з соплями та температурою на прививку, бо завтра не буде вакцини
я і вакцину куплю нормальну, але перед тим так достану дівчат у аптеці, що другий раз вони самі виносять всю документацію (правда потім я таки шоколадку велику на 500 грам теж занесу)

це мої діти і моя відповідальність
крапка

медицина надає певні послуги, але я, як споживач, повинен вирішувати і контролювати, а щоб контролювати, треба розібратись

Супер ! И это - медицина ?
Да, и как Вы отслеживаете температурный режим ампулы со склада - до аптеки.
Поделитесь, пжалста.
   
нахер пошол ...

не нервуй так а почитай про що Мусій казав ще минулого року
і прямо звинувачував Яценюка в зриві закупок ліків та вакцин

http://www.moz.gov.ua/ua/portal/pre_20140725_a.html

http://главком/articles/25024.html

обтікайте фани прем"єр-міністра
   
Тема -  :facepalm:
Каким надо быть дауном, чтобы при реальных проблемах со здоровьем ребенка,
терять время на форуме обсирая Петю ?
Не верю!...
   
ТС, вы хотите, чтобы в условиях войны государство, инфраструктура которого разрушалась последние 20 лет, за год стало европейской витриной ? Медицина уверенно разрушается уже не первый год, хотя за последние года 2 процесс усилился, не скрою...
   
не нервуй так а почитай про що Мусій казав ще минулого року
і прямо звинувачував Яценюка в зриві закупок ліків та вакцин

http://www.moz.gov.ua/ua/portal/pre_20140725_a.html

http://главком/articles/25024.html

обтікайте фани прем"єр-міністра

я не фан яценюка , порошенко и т.д.  не лепи сюда свои фантазии , лады ? по хорошему прошу...
повторю мне пох кто там яценюк, порох, квиташвилли , гроцсман .. мне нужно чтоб государство на мои налоги было еффективно хотябы в таких вопиющих случаях ...

кроме того твои измишлизмы о моих профессиональных качетсвах точно не к месту ...

   
Тема -  :facepalm:
Каким надо быть дауном, чтобы при реальных проблемах со здоровьем ребенка,
терять время на форуме обсирая Петю ?
Не верю!...

где б***ь я ОБСИРАЛ ПЕТЮ ... у меня в старпосте про петю НЕТ ни слова ...

Останнє редагування: 14 вересня 2015 14:58:41 від dmsnet
   
ТС, вы хотите, чтобы в условиях войны государство, инфраструктура которого разрушалась последние 20 лет, за год стало европейской витриной ? Медицина уверенно разрушается уже не первый год, хотя за последние года 2 процесс усилился, не скрою...

1. Войны у нас нет, формально юридически  государство не воюет ...
2. Война у нас что чутьли не с 2012 или с 13 года чтоли что немогут организовать нужные препараты  ? 
   
Тема -  :facepalm:
Каким надо быть дауном, чтобы при реальных проблемах со здоровьем ребенка,
терять время на форуме обсирая Петю ?
Не верю!...

 :facepalm1: а в чому реальність проблеми зі здоров'ям дитини?
   
анатоксин кстати производится в основном в РФ. Торгуем с агрессором?
   
для Бяка

а чому ви в магазині читаєте склад продуктів, дивитесь сток придатності і т.д.?
медицина продає послугу, ви її купляєте - контролюйте якість

чи ви думаєте, що десь у світі по іншому?

подивіться Майкла Мура Здравозахоронение, він пройшовся по страховій медицині при цьому вихваляючи французьку чи англійську, забувши показати їх недоліки

звикайте відповідати за себе, своїх дітей і т.д.

те ж саме про освіту в паралельній гілці, моя дочка і її однокласники ходять в один клас вже 10-й рік, одні залишились ідіотами, які не знають і не хочуть, а інші вчаться
вчителі одні і ті ж, завдання і підручники однакові, доступ до інформації однаковий,
питання, а до чого тут школа, що більша половина не може рішити ситстему з двох рівнянь з двома невідомими, чи плутаєтсья в історії?
   
Значит узнал я все про эту вакцину. Оказывается, что бы ее купить аптека должна иметь на нее лицезию
 короче, такое есть только у сетей аптек. нужно звоить на их центральную справку они дают свою аптеку, которая имеет лицензию. Те и заказывают
   
так хотябы они быыыллиии хоть за деньги ....... их нету и за деньги в городе ...
Це й є реформи: В Україні досі все трималося на корупції. Ви ж не були цим задоволені? Тепер фарма-мафії наступили на хвоста - вона або боїться, або шкодить. Хочете повернути мафію? - Голосуйте за Юлю.
   
У тс понятие реформ это возвращение в СССР. Разочарую тс но при правильных реформах медицина в Украине будет платной.
   
У тс понятие реформ это возвращение в СССР. Разочарую тс но при правильных реформах медицина в Украине будет платной.

Слушай а что наладить доступность анатоксина в Украинских мед учереждениях это проблема ? Что ею занимаются как говорят с 2013 года ....

Этоже я так понимаю первый препарат который нужен при подобных травмах в травмпенктах  ... в хирургии...
Неужели тяжело ? Он же не есть супер дрогой ...  даже бы с оплатой там на месте ...
Как за УЗИ стописят брать в гос больнице - то проблем не возникает или для рентгена пленку купить ... а тут в чем проблема ...

реформы это какраз сделать и поменять так в управлении, планировании и закупках чтоб рядовому гражданину было доступно если не бесплатно то хотябы за какуюто плату лекарства ...
   
dmsnet
 ....  мрази б***ь ....
___________________ ___
Хто за медицину відповідає?
Читай закони
То тобі не при Сталіні/Януковичі.
В нас парламентсько-президентська форма правління
Це да, бо тоді вакцина була. А тепер вмре дитина від правцю-і ніхто не відповідає. Демократія називається, по научному геноцид.
   
У тс понятие реформ это возвращение в СССР. Разочарую тс но при правильных реформах медицина в Украине будет платной.
Тобто її не буде? При правильних реформах треба по ліхтарям розвішати олігархів і все буде.
   
на Черниговщине укушеного гадюкой лечили противоалллергическ ими уколами типа супрастина бо сыворотки нема

но это же какой-то п***а..позор?!
   
Мне глубоко похуй кто там Порох,  Яценюк,  Квитаашвили , хуяшвилли ...  мне нужно чтоб у меня б***ь на моги сука налоги которых я плачу чуть более чем 10 000 гривен в месяц  у меня б***ь в стране власть обеспечила возможность в больнице или в травмпункте или в хирургии уколоть ребенку анатоксин при травме , это причем я даже не говорю чтоб бесплатно ...

Поетому виновата власть в лице условного  собирательного образа Порошенка ....

по поводу всего остального твоих суждений о моих профессиональных качетсвах и прочего ды , ты прав иди нах...
Вам царя треба. І недалеко ж шукати - ЧВР - і всі проблеми вирішено раз і назавжди.
   
Тобто ні майданівець Мусій, ні реформатор Квіташвілі не встояли перед спокусою мільярдних відкатів і корупція в МОЗ цвіте буйним цвітом і далі?

Невже треба американця запрошувати?!

Мусия и Квиташвили нужно на майдане прилюдно как в китае и я уверен на 100% шо новый министр действительно будет работать.
   
Тобто її не буде? При правильних реформах треба по ліхтарям розвішати олігархів і все буде.
:facepalm1: "Якщо Господь хоче покарати людину він відбирає в неї розум." (с)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія