Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Германия откроет рынок для украинских заробитчан (tu)

Я нещодавно розмовляв з одним бізнесменом з Галичини, який давно живе в Києві, і працює в будівництві я був вражений як ця людина проклинала безвіз і казала, що його треба скасувати так як не має кому за копійки  тут працювати. Галичани завжди вирізнялись своєю гамнистістю (сам галичанин).
   
Я нещодавно розмовляв з одним бізнесменом з Галичини, який давно живе в Києві, і працює в будівництві я був вражений як ця людина проклинала безвіз і казала, що його треба скасувати так як не має кому за копійки  тут працювати. Галичани завжди вирізнялись своєю гамнистістю (сам галичанин).
  Ця людина трохи дурнувата і не дуже чесна. Бо справа геть не у безвізі тому...
   
От і добре

У німців є чому вчитись, вміють вони і працювати і організувати процес роботи.

Тоді навіщо їх звідси виганяли ? Двічі ?
   
с восточой германии в западную уехало 2 миллиона, и германия не пропала, с польши уехали и польша не пропала, с эстонии уехали и эстония не пропала,

и украина не пропадёт. А знаете почему? потому шо много возвращается, мало кто выдерживает западный темп жизни.


 (P)

З моїх знайомих хто за ці десятиріччя поїхав , а це десятки як не сотні.
Повернувся 1 ( один ) . 

Причому добра половина їхала спочатку трохи підзаробити. Ну і з кінцями потім. І сім*ї позабирали.
   
медсестры


 Український диплом krankenschwester, це є рівень санітарки в Дойчлянді.   
   
Я, наприклад, роозлядав би Іспанію/Італію/Португалію, як місце, де хочтеься залишитися.


А, Україну не розґлядаєти, чи патріотизм не дозволяє ?
 
   
Український диплом krankenschwester, це є рівень санітарки в Дойчлянді.   
    Рівень санітарки в Дойцлянді по зарплате то є рівень главврача в Украине...
   
А, Україну не розґлядаєти, чи патріотизм не дозволяє ?

Та ну. У справжнього українця патріотизм збільшується у геометричній прогресії залежно від відстані до неньки.
   
с восточой германии в западную уехало 2 миллиона, и германия не пропала, с польши уехали и польша не пропала, с эстонии уехали и эстония не пропала,

и украина не пропадёт. А знаете почему? потому шо много возвращается, мало кто выдерживает западный темп жизни.
   Ну, значит всё путем, чего париться? Только чего было волати в голос, что через заробитчан Пенсионный Фоннд накрылся медным тазом? Несходяшки, сам понимаешь...
   
    Рівень санітарки в Дойцлянді по зарплате то є рівень главврача в Украине...
по сукупному доходу рівень українського головврача то рівень німецького міністра  :weep:
   
Тоді навіщо їх звідси виганяли ? Двічі ?
Виганяли украінці  8-)
Чи все таки  [KA] ?

За власними спостереженнями Украіна в Європі певно найбільш германофільска краіна за межами німецькомовних краін.
   
Re: Германия откроет рынок для украинских заробитчан  (tu)

А знаете почему? потому шо много возвращается, мало кто выдерживает западный темп жизни.
:punish:  а может люди просто устроили свой быт здесь , купили квартиры, авто. Нах им горбатиться всю жизнь не имея жилья в ЕС
   
Та фопи його не наповнюють майже
Звичайно, що ні. Наповнюють його свиноботи, якіотримують гроші з бюджету та кричать тут, що вони платять податки
   
по сукупному доходу рівень українського головврача то рівень німецького міністра  :weep:
:D
З купою додаткових ніштяків як наприклад симпотні сестрички чи шарове елітне бухло в барі.
Ага поіде такий до німців. Чекайте.
 :laugh:
   
Re: Германия откроет рынок для украинских заробитчан  (tu)

в кінці травня, коли ми вже валялися біля басейну з морозивом, вони скидали фотки прогулянки в парку - в пухофичках ходили :)

Тут в пуховиках можуть ходяти ті, хто посеред зими приїхав з холодної країни. Середня температура 10-15 градусів, навіщо їм пуховики в травні?
   
В Німеччині практично неможливо влаштуватися на висококваліфіковану роботу без пристойного володіння німецькою мовою.
Хоча англійською там володіють всі.
   
Тут в пуховиках можуть ходяти ті, хто посеред зими приїхав з холодної країни. Середня температура 10-15 градусів, навіщо їм пуховики в травні?
ага. я зимою пішла в клуб в закритому взутті, вдягнена "по погодi", в перчатках. ірландці вдягнені по-літньому, холодний, вологий вітер, температура трохи више нуля, і ще стоять і годину після закриття клубу на вулиці допивають і спілкуються, бо вже музон не бамкає. я замерзла, а вони дивються, чого так: "ти ж з холодної країни, де сніг зимою".
   
Тоді навіщо їх звідси виганяли ? Двічі ?

А навіщо виганяють окупантів?!
   
Наскільки зрозумів йдеться про спрощення на працеалаштування для спеців без вищоі освіти. Перемовини по тому питанню йшли під час коаліційноі угоди. Зрозуміло то стосується претендентів з різних краін поза уніі а не лише украінців.

Як будуть зміни: хєрцліх вількомен :)

Справа непогана хоча б в тому що украінці трохи вникнуть в тему щоденного життя в фатерлянді і не будуть тупо переводити тутешні зп слюсаря чи касира на гривні. Трохи вникнуть куди гроші йдуть. Перевірять на власному досвіді чи буде вистачати на нормальне життя 1300-1500є в місяць. І чи варто вчити для того роками мову і винаймати теж роками кімнату щоб зрозуміти що Украіна не така вже й погана краіна.

Писи. Айтішнікам соціальщикам і алєгархам що тепер живуть серед німців вищенаписане ігнорувати.

АйТішники себе досить непогано почувають в дойчлянді по блюкард ...  :laugh:  для них ринок праці давно відкритий ...
в старпості йде мова про низькокваліфіковану працю
   
:punish:  а может люди просто устроили свой быт здесь , купили квартиры, авто. Нах им горбатиться всю жизнь не имея жилья в ЕС
Для Відня де допельхауз тягне на 500-700к євро починати потрібно іхати від Украіни ще з школи щоб закінчити тут уні знайти роботу в норм фірмі і потягнути ті виплати. Однозначно потрібно брати з собою не дурнішу за себе половинку з мовою бо то мін 2к євро на місяць на 30років.
Більш реально уявити що касирка з жмеринки працюючи в києвському ашані потягне подібний таунхауз за сотку євро під Бояркою. Більш реально тому що за років 5 в Украіні вона може ліфтанути на сткасира за десять на керуючого. В німцях украінка з касира нікуди не підніметься. А то зп 1360є. Зйомна квартира і достатньо скромне життя.
ХЗ що краще.

До слова по мові для претендентів певно буде вимога знань рівень В2. Хрен знає чи багато в Украіні слюсарів з таким знанням німецькоі. Не думаю що багато.
   
Ну, Болукан, тримайся.  :give_rose:
   
Ну, Болукан, тримайся.  :give_rose:

та йому що, зібрав монатки і в ізрайловку ....
   
Пєтя ж обіцяв дітям, вони будуть жити в ЄС
   
АйТішники себе досить непогано почувають в дойчлянді по блюкард ...  :laugh:  для них ринок праці давно відкритий ...
в старпості йде мова про низькокваліфіковану працю
З блю кард чи тут вона ротвайсрот називається ніби обізнаний. Зауваження стосувалося того що саме праця на яку місцеві не хочуть йти не дає таких яскравих барв в житті як уявляється то з Украіни після механічного переведення зп касира в гривні.
16-18к євро річних касира то не є 36-40айтішника. З останнім все ясно. Як ясно з тими хто на соціалі сидить чи навпаки має пасивні доходи як раньтє і дивиться на життя з іншого боку :)


Останнє редагування: 13 вересня 2018 17:52:01 від Lemberg.AT
   
Чого радіти? Потім тих арабів до України надсилатимуть.
   
Пєтя ж обіцяв дітям, вони будуть жити в ЄС

Щодо моїх дітей, він був правий  :lol:
Петя був неамияким джерелом мотивації для мене  ,щоб мої діти жили в ЄС   :laugh:  (tu)
Дякую петру  [ua]
   
Буде обвал зарплат в німеччині,коли просяде до 1000 ойро , буде весела картина - хуярить гастер , а поруч турок півко попиває за велфер
   
бо в мене була студентьска віза, а взагалі тоді хотіла в штати. але засмоктала міщанська трясина тут. а зараз і можливості і бажання нема. хіба що десь узбережжі Флоріди пів-року жити там(взимку), а в теплу пору року тут. але там ціни на нерухомість сильно виросли. щось я провтикала з цим.

оцей юніт в кінці 2015р. був проданий за 130К$. а зараз вже його оцінка  - 314К$. там правда ХОЕ не вказане.
https://www.zillow.com/homes/recently_sold/43359910_zpid/1-_beds/0-200088_price/0-796_mp/25.983807,-80.103969,25.970883,-80.123195_rect/15_zm/1_fr/

я не в курсі, по студентській візі можна жити в ЮК  десяток років?
Ну і за десяток років вже можна й на сітізеншип.

ПС проміняти на Хмельницьк, на мою думку - аццкій псц, літом в хмельницькій ямі аццка духота, взимку - пронизуюча до кісток сирість.
   
Писець мені і таким як я з пенсією у 60-65$. Навіть бабки на базарах задруть ціни на власну огородину, яйця, м'ясо домашніх птиць, тварин.

Maкакa прийде, дасть тобі макачу тисячу та накаже бабкам на базарах возити збіжжя на продаж задарма
   
Я нещодавно розмовляв з одним бізнесменом з Галичини, який давно живе в Києві, і працює в будівництві я був вражений як ця людина проклинала безвіз і казала, що його треба скасувати так як не має кому за копійки  тут працювати. Галичани завжди вирізнялись своєю гамнистістю (сам галичанин).

безвіз не має жодного стосунку до праці в европскій унії
   
(P)

З моїх знайомих хто за ці десятиріччя поїхав , а це десятки як не сотні.
Повернувся 1 ( один ) . 

Причому добра половина їхала спочатку трохи підзаробити. Ну і з кінцями потім. І сім*ї позабирали.


не звизди, макачий кондоме,
кожна людина за життя має декілька сотень знайомих, ну тисяча плюс-мінус , більше фізично нереально.
Так от, з цієї тисячі, що знаю я виїхало декілька чоловік, ну в тому числі і я.
це в межах математичної похибки, якщо ти знаєш що то таке.
   
А, Україну не розґлядаєти, чи патріотизм не дозволяє ?

а ви, бабцю, розглядаєте?
   
не звизди, макачий кондоме,
кожна людина за життя має декілька сотень знайомих, ну тисяча плюс-мінус , більше фізично нереально.
Так от, з цієї тисячі, що знаю я виїхало декілька чоловік, ну в тому числі і я.
це в межах математичної похибки, якщо ти знаєш що то таке.

ти кому тут розсказуєш ? в межах математичної похибки кажеш ? ти даун чи звязок з Україной назавжди втратив ?
   
Щодо моїх дітей, він був правий  :lol:
Петя був неамияким джерелом мотивації для мене  ,щоб мої діти жили в ЄС   :laugh:  (tu)
Дякую петру  [ua]

пєтя при владі 4 роки, Maкака вже мінімум 25 років плюндрує Україну
   
я не в курсі, по студентській візі можна жити в ЮК  десяток років?
Ну і за десяток років вже можна й на сітізеншип.

ПС проміняти на Хмельницьк, на мою думку - аццкій псц, літом в хмельницькій ямі аццка духота, взимку - пронизуюча до кісток сирість.
5 років. я в хмельницькому не в ямі, а на горбі живу. хоча, коли в дитинстві жила в центрі, в ямі, ніяких незручностей не було.
   
ти кому тут розсказуєш ? в межах математичної похибки кажеш ? ти даун чи звязок з Україной назавжди втратив ?


те що ти даун було зрозуміло ще в часи, коли бетоняр декілька раз відправляв тебе в навічно, Йолопе
   
Щодо моїх дітей, він був правий  :lol:
Петя був неамияким джерелом мотивації для мене  ,щоб мої діти жили в ЄС   :laugh:  (tu)
Дякую петру  [ua]
а Янукович ні? ;o
   
я не в курсі, по студентській візі можна жити в ЮК  десяток років?
Ну і за десяток років вже можна й на сітізеншип.
студ. віза не веде до permanent residency i citizenship
незалежно від кілкості років на ній.

а дуже довго - не знаю чи вдасться так перестрибувати з навч. курсу на курс щоб тобі продовжували нескінченно.
   
5 років. я в хмельницькому не в ямі, а на горбі живу. хоча, коли в дитинстві жила в центрі, в ямі, ніяких незручностей не було.

тоді був інший клімат
   
Re: Германия откроет рынок для украинских заробитчан  (tu)

Чого радіти? Потім тих арабів до України надсилатимуть.

 Так вони і поїхали в Україну. Радіти є чому - кращим зарплатам для українців без митарств.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія