Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S

Я вже неодноразово писав, що не розумію цієї мови. Ви вважаєте, що я за день вивчив?
Пишіть українською, якщо звертаєтеся домене. Або ігноруйте. Що за московське хамство?

Командовать у себя в кацапии будешь. :) Используя одну извилину на всех, и та в голове у хуйла. :)
   
Два замечания:

1. В Украине важны украинцы их гражданские права, соблюдение которых гарантирует Конституция Украины
2. Воины ЗСУ защищают украинцев и их право жить в свободной правовой стране.

И да, мы уже похоронили недопустимое огромное число погибших за это. К огромному сожалению. Я бы сказал, к ужасу.
тоді треба такі питання мови,як і ремонти тротуарів,перенести на час після перемоги.
   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S

Я вже неодноразово писав, що не розумію цієї мови. Ви вважаєте, що я за день вивчив?
Пишіть українською, якщо звертаєтеся домене. Або ігноруйте. Що за московське хамство?
та нахер ти кому всрався, щоб до тебе ще й зверталися? Твої висери всього лише цитують для прикладу - не більше. Негативний приклад - це теж приклад, яким би гівном він не був.
   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S

тоді треба такі питання мови,як і ремонти тротуарів,перенести на час після перемоги.
треба. Перенось. Я дозволяю.
   
та нахер ти кому всрався, щоб до тебе ще й зверталися? Твої висери всього лише цитують для прикладу - не більше. Негативний приклад - це теж приклад, яким би гівном він не був.

Так звертаються ж. Вас то я хоч розумію. А що всякі окупантськомовні Трололо і Олеги См від мене хочуть? Для чого принципово звертатися до людини мовою, яку вона не розуміє?
   
це жирік, шолє??

Чи хто там у нас вже преставився?

Глебушка наш, солнышко. Одеситик наш ненаглядный. Который "изобрел" "русский мир" в 1996 году с еще одним выходцем из Харьковской слободки. Он же лично приволок "русский мир" в крембль в 2001 году. Там долго думали что с этим делать, и потребовали придумать что-нибудь резче. Там и появилась пилотная версия "русского мира" с этими сортами украинцев.



Ну а сейчас, во время войны, эта разрушающая идея ну просто медом легла некоторым на душу... Особенно сидящим далеко за пределами Украины.
   
Так звертаються ж. Вас то я хоч розумію. А що всякі окупантськомовні Трололо і Олеги См від мене хочуть? Для чого принципово звертатися до людини мовою, яку вона не розуміє?

Поделись с нами своей биографией. :)
   
Кацапура Oleg Sm знов притягла кацапські фейки на радість Кароффці.
   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S

Поделись с нами своей биографией. :)
Кстацє, да. Моя дитина, народжена в кінці 90-х років, вивчала російську лише до 4 класу, але вона вільно нею володіє і грамотно пише.

А цей предур що, хоче сказати, що йому ще немає 22 років? І він у школі взагалі російську жодного року не вивчав? Чи то воно тупе так навчалося, що ні російської, ні української толком не вивчило?
   
тоді треба такі питання мови,як і ремонти тротуарів,перенести на час після перемоги.

Я пишу тут уже лет 16, что в Украине нет, и не может быть никаких языковых проблем. Для них нет просто социальной основы. Ни сейчас, ни после нашей Победы. Эта тема инспирируется, особенно "удачно" на фоне военного горя людей.
   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S

Кацапура Oleg Sm знов притягла кацапські фейки на радість Кароффці.
ще один ідіот.


Ти злізь зі своїх штатівських єбєнєй, приїдь сюди і побачиш, що в Україні є набагато серйозніші проблеми, ніж примусова заборона вживати російські слова.
   
та нахер ти кому всрався, щоб до тебе ще й зверталися? Твої висери всього лише цитують для прикладу - не більше. Негативний приклад - це теж приклад, яким би гівном він не був.

- Доктор, меня все игнорируют!!!
- Следующий...

:)
   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S

Кста, близько місяця тому менти намагалися мене притягнути до адміністративної відповідальності за фразу "да што ві гаварітє?". Карочь, дебілам немає спокою...
   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S

ще один ідіот.
Ну я хоча б не кацапура, як ви, що кацапськими фейками із задоволенням допомагає кацапам масово нищити українців. Яка там у вас зараз такса за один кацапський фейк для розпалювання ворожнечі, як трохи вище в Oleg Sm?
   
Кстацє, да. Моя дитина, народжена в кінці 90-х років, вивчала російську лише до 4 класу, але вона вільно нею володіє і грамотно пише.

А цей предур що, хоче сказати, що йому ще немає 22 років? І він у школі взагалі російську жодного року не вивчав? Чи то воно тупе так навчалося, що ні російської, ні української толком не вивчило?

Я зі Львова. В перший клас пішов вже після совка і так, я взагалі не вивчав московську мову у школі. Що тут дивного?
   
Конституция и Закон запрещают любую дискриминацию по языковому принципу...

Все, кто прогнулся, переобулся и взял под козырек, поддержали антиконституционные действия власти.
В демократической стране это не допустимо.
Сегодня они запретили конституционное право общаться на любом языке, а завтра запретят ходить по улице в одиночку - только строем...

Когда они пришли за коммунистами, я молчал, я не был коммунистом...
   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S

COJIOMOH та Кароффка  (tu)
   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S

Ну я хоча б не кацапура, як ви, що кацапськими фейками із задоволенням допомагає кацапам масово нищити українців. Яка там у вас зараз такса за один кацапський фейк для розпалювання ворожнечі, як трохи вище в Oleg Sm?
судячи з твого досвіду у цій справі, ти просто переводиш стрілки. Палишся.
   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S

Я зі Львова. В перший клас пішов вже після совка і так, я взагалі не вивчав московську мову у школі. Що тут дивного?
не могло такого бути. Всі вивчали. До четвертого класу. Мінімальні навички для того, щоб розуміти опонента, у тебе повинні бути, якщо ти хоча б на трійки тягнув у школі. А якщо тебе випровадили як старшу дружку із довідкою, а не з атестатом, то такий і результат, убоге.
   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S

судячи з твого досвіду у цій справі, ти просто переводиш стрілки. Палишся.
Oleg Sm притягнув давній кремлівський фейк, спрямований на розпал ворожнечі між українцями. Тобі це сподобалось. Ти та Oleg Sm кацапська агентура чи щирі кацапи, які вбивають українців шляхом поширення кацапських фейків.
   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S

До четвертого класу.
Кацапська брехня вбивці українців.
   
не могло такого бути. Всі вивчали. До четвертого класу. Мінімальні навички для того, щоб розуміти опонента, у тебе повинні бути, якщо ти хоча б на трійки тягнув у школі. А якщо тебе випровадили як старшу дружку із довідкою, а не з атестатом, то такий і результат, убоге.

Ні. Я не вивчав московської мови у школі. У Львові ніхто не вивчав окрім москвомовних шкіл.
   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S

Хуйлівська вбивця українців Karoffka це чудово знає. Але окрім патологічної брехні кацапської натури, в цього ніку завдання або покликання допомогти кацапам знищити якомога більше українців.
   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S

Цікаво, кацап Oleg Sm став щось споживати, окрім талант-шоу. А то на мій розлогий перелік чудового українського кіно, музики, літератури, ігр, збільшення обсягу перекладів у всіх видах мистецтва, це кацапське непорозуміння почало щось блеяти про талант-шоу, окресливши кругозір типового малороса.
   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S

COJIOMOH та Кароффка  (tu)
Соломон мені не друх, но ІСТІНА....!


Відкриваємо Конституцію України:

Стаття 24. Громадяни мають рівні конституційні права і свободи та є рівними перед законом.

Не може бути привілеїв чи обмежень за ознаками раси, кольору шкіри, політичних, релігійних та інших переконань, статі, етнічного та соціального походження, майнового стану, місця проживання, за мовними або іншими ознаками.

Рівність прав жінки і чоловіка забезпечується: наданням жінкам рівних з чоловіками можливостей у громадсько-політичній і культурній діяльності, у здобутті освіти і професійній підготовці, у праці та винагороді за неї; спеціальними заходами щодо охорони праці і здоров'я жінок, встановленням пенсійних пільг; створенням умов, які дають жінкам можливість поєднувати працю з материнством; правовим захистом, матеріальною і моральною підтримкою материнства і дитинства, включаючи надання оплачуваних відпусток та інших пільг вагітним жінкам і матерям.

{Офіційне тлумачення положення статті 24 див. в Рішенні Конституційного Суду № 9-рп/2012 від 12.04.2012}


Ідемо далі:

Стаття 22. Права і свободи людини і громадянина, закріплені цією Конституцією, не є вичерпними.

Конституційні права і свободи гарантуються і не можуть бути скасовані.

При прийнятті нових законів або внесенні змін до чинних законів не допускається звуження змісту та обсягу існуючих прав і свобод.


Що це означає:

Скасування Закону про мови, яким гарантувався розвиток рідних мов всіх меншин, існуючих на території України без заміни його іншим, який би надавав мінімальні гарантії іншомовним громадянам, є злочином.

І оскільки в Конституції України, яка є Законом прямої дії і не потребує жодних інших додаткових розширюючих та розяснювальних норм, закріплено гарантію недопущення дискримінації за мовною ознакою, оця срана гілочька, заведена самізнаєтеким, є не що інше, як порушення Конституції, допущене з метою відволікання від іншої, серйознішої проблеми манюпаса.

Форум додихає, а їм мова муляє.  :facepalm:

Конституція забороняє піднімати питання дискримінації іншомовних, тому замовкли і сидіть тихесенько, шановні панове нацисти. Бо з вашого боку це вже носить ознаки і прояви нацизму, а не націоналізму. Надіюся, вам не треба пояснювати, чим відрізняється націоналізм від нацизму?
   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S

Oleg Sm притягнув давній кремлівський фейк, спрямований на розпал ворожнечі між українцями. Тобі це сподобалось. Ти та Oleg Sm кацапська агентура чи щирі кацапи, які вбивають українців шляхом поширення кацапських фейків.
ти тупой??? ця картинка ходила під час виборів коли чублилися за пост преза ющенко з янеком. Який це всраці фейк? та ще й кацапський? Це янек свого часу зліпив і цим обрабатував, а фактично накручував своїх виборців. Шо не таг?

І да, брехло смердюче, де ти бачив, щоб я прокоментувала до цього цю картинку?

Тобі абишо пес донуть.
   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S

Хуйлівська вбивця українців Karoffka це чудово знає. Але окрім патологічної брехні кацапської натури, в цього ніку завдання або покликання допомогти кацапам знищити якомога більше українців.
бидло неграмотне, ти Конституцію читало? Ні? То іди прочитай, і завали своє брехливе хлєбало, бо я нічого в тексті Конституції не змінювала. А вона говорить ПРОТИ тебе.
   
Цікаво, кацап Oleg Sm став щось споживати, окрім талант-шоу. А то на мій розлогий перелік чудового українського кіно, музики, літератури, ігр, збільшення обсягу перекладів у всіх видах мистецтва, це кацапське непорозуміння почало щось блеяти про талант-шоу, окресливши кругозір типового малороса.

Как там в Канаде жизнь?

PS Ты не только засветил как-то свой ip местного провайдера, забыв включить vpn к облачным площадкам. Но перед этим несколько раз светил ip публичных провайдеров, например, из западной Европы (интернет-кафе, аэропорт). Там был виден твой путь, как ты пробирался в Канаду и откуда куда летел.
   
Українська мова є єдиною державною мовою України і, відповідно, мовою всіх громадян України.
Будь-які вимоги щодо знання чи використання української мови не можуть вважатися дискримінаційними щодо громадян України.

Українізація форуму не є дискримінаційною оскільки не створює преференцій чи навпаки перешкод для жодної мови окрім єдиної державної.
Є єдина державна мова, зазначена в Конституції і є всі решта. Жодної дискримінації.
   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S

Мова не про захист. Мова про те, що є важливіші проблеми в українському суспільстві під час війни, а не оця костачька, кинута манюпасу виключно лише задля того, щоб відволікти вас від усвідомлення негативних наслідків недолугих дій модератора для форуму.

Ну, це ж вже було (с). Янек теж свого часу кидав вам костачьку про мови. І на форумі вже колись теж срачька мовна була.


Вам що, більше немає про що перейматися оце зараз?
Я згодна з Кароффкою. Тому й проголосувала за те, щоб назви тем були українською, а пости нехай пишуть як кому зручно.
Я проти того, аби доводилося право масковській мові на повноцінне функціонування в Україні, і оці всі мантри про "родной йазик" і пр. лабуда.
І з Фаріон я не згодна лише у цьому конкретному випадку - певна двомовність України це поки що беззаперечний факт, і тому двомовність наших воїнів має навпаки використовуватися як доказ того, що не якісь міфічні "цинічниє бандери" захищають Україну від кацнашестя, на захист від чужинської коцапії піднялася ВСЯ Україна, незалежно від побутової мови наших воїнів.
   
Стаття 24. Громадяни мають рівні конституційні права і свободи та є рівними перед законом.

Не може бути привілеїв чи обмежень за ознаками раси, кольору шкіри, політичних, релігійних та інших переконань, статі, етнічного та соціального походження, майнового стану, місця проживання, за мовними або іншими ознаками.
Отож, а кацапопідари прийшли до нас з війною і вимагають привілеїв для їхнього ублюдочного покруча, який має єдиний статус - державна мова РФ, яка має бути знищена за законами війни.
Привілеї для кацапоязика будуть стояти пунктом номер один під час будь-яких перемовин з кацапами в майбутньому.
   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S

Українська мова є єдиною державною мовою України і, відповідно, мовою всіх громадян України.
Будь-які вимоги щодо знання чи використання української мови не можуть вважатися дискримінаційними щодо громадян України.

Українізація форуму не є дискримінаційною оскільки не створює преференцій чи навпаки перешкод для жодної мови окрім єдиної державної.
Є єдина державна мова, зазначена в Конституції і є всі решта. Жодної дискримінації.
ну шо ти песдиш? ти ж сам тут забороняєш писати російськомовним. Чи вас там кілька за тим твоїм сраним ніком сидить? Ти ж сам вимагаєш бану для росмовних. Чи ти було пяне, коли таке песдякало?
   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S

Я згодна з Кароффкою. Тому й проголосувала за те, щоб назви тем були українською, а пости нехай пишуть як кому зручно.
Я проти того, аби доводилося право масковській мові на повноцінне функціонування в Україні, і оці всі мантри про "родной йазик" і пр. лабуда.
І з Фаріон я не згодна лише у цьому конкретному випадку - певна двомовність України це поки що беззаперечний факт, і тому двомовність наших воїнів має навпаки використовуватися як доказ того, що не якісь міфічні "цинічниє бандери" захищають Україну від кацнашестя, на захист від чужинської коцапії піднялася ВСЯ Україна, незалежно від побутової мови наших воїнів.
Я не заперечую, що назви тем треба писати таки українською. Але забороняти взагалі писати російською - це нонсенс. І я не розумію, чому аффтар вєтачьки, будучи при должнасці, включив у галасувалку пункт, що суперечить Конституції. Але і до заборони тем писати російською також є питання - ця вимога також суперечить Конституції, але ми за загальною мовчазною згодою можемо на це закрити одне око.

Для Замастиреного відповім тут: Флоум - не державна установа і ми тут не держслужбовці, тому жоден з нас не зобовязаний чинним законодавством використовувати у спілкуванні лише виключно державну мову. Тому хто як хоче, так нехай і розмовляє, головне, щоб його опоненту було зрозуміло, щоб правильно і логічно йому відповісти. А хто принципово не хоче розуміти мови опонента - той може просто пройти мимо і не відповідати (ігнор - так ігнор (с, одна мася).
   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S

Отож, а кацапопідари прийшли до нас з війною і вимагають привілеїв для їхнього ублюдочного покруча, який має єдиний статус - державна мова РФ, яка має бути знищена за законами війни.
Привілеї для кацапоязика будуть стояти пунктом номер один під час будь-яких перемовин з кацапами в майбутньому.
ти навіщо брешеш? Навіть якби всі громадяни України розмовляли в побуті російською - він би все-одно напав. Про причини вже писала вище. Тому твої вимисли є нелогічними, зайвими і повторюються.
   
ну шо ти песдиш? ти ж сам тут забороняєш писати російськомовним. Чи вас там кілька за тим твоїм сраним ніком сидить? Ти ж сам вимагаєш бану для росмовних. Чи ти було пяне, коли таке песдякало?

Я за українізацію форуму. Тобто дописи мають бути лише українською мовою - єдиною державною мовою України.
Жодної дискримінації щодо інших мов немає - ними усіма заборонено писати.

То що це стосуватиметься переважно лише московитської мови, то це тому, що лише москвомовні масово набігають на українські форуми і щось тут пишуть своєю мовою. Люди, що спілкуються іншими мовами такого нахабства собі не дозволяють.

Але з точки зору законодавства це не має значення.
   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S

Я за українізацію форуму. Тобто дописи мають бути лише українською мовою - єдиною державною мовою України.
Жодної дискримінації щодо інших мов немає - ними усіма заборонено писати.

То що це стосуватиметься переважно лише московитської мови, то це тому, що лише москвомовні масово набігають на українські форуми і щось тут пишуть своєю мовою. Люди, що спілкуються іншими мовами такого нахабства собі не дозволяють.

Але з точки зору законодавства це не має значення.
єббать... жодної дискримінації...  :facepalm:

Спочатку прочитай, що таке дискримінація, потім прочитай 24 статтю Конституції, а вже тільки потім приходь. Чого ти таке тупе і вперте?
   
єббать... жодної дискримінації...  :facepalm:

Спочатку прочитай, що таке дискримінація, потім прочитай 24 статтю Конституції, а вже тільки потім приходь. Чого ти таке тупе і вперте?

Саме так. Жодної дискримінації. Українська мова особлива - це прямо вказано в Конституції. Всі інші мають однаковий статус.
Вимагати використання саме єдиної державної мови будь-де в Україні не є дискримінацією.

Якщо Ви будете писати на французьких ресурсах там буде вимога -лише французька мова. Це когось дискримінує?
В нас теж так має бути.
   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S

Саме так. Жодної дискримінації. Українська мова особлива - це прямо вказано в Конституції. Всі інші мають однаковий статус.
Вимагати використання саме єдиної державної мови будь-де в Україні не є дискримінацією.

Якщо Ви будете писати на французьких ресурсах там буде вимога -лише французька мова. Це когось дискримінує?
В нас теж так має бути.
ти йобнутий?

саме хуяк. Заборона вживання мови нацменшини будь-де громадянинові (адже тут держслужбовців при виконанні немає) - це і є дискримінація.

Ти чи їбонуте, чи на заданії.. Але тупе бидло - це факт.

Іти читай уважно Конституцію і не песди усякої хуй ні.
   
Я згодна з Кароффкою. Тому й проголосувала за те, щоб назви тем були українською, а пости нехай пишуть як кому зручно.
Я проти того, аби доводилося право масковській мові на повноцінне функціонування в Україні, і оці всі мантри про "родной йазик" і пр. лабуда.
І з Фаріон я не згодна лише у цьому конкретному випадку - певна двомовність України це поки що беззаперечний факт, і тому двомовність наших воїнів має навпаки використовуватися як доказ того, що не якісь міфічні "цинічниє бандери" захищають Україну від кацнашестя, на захист від чужинської коцапії піднялася ВСЯ Україна, незалежно від побутової мови наших воїнів.

Перший пункт за який Ви проголосували абсолютно беззмістовний.
Це зовсім нічого не змінить.

Я не маю права голосувати і не знаю чи можна змінити голос. Але якщо так, то закликаю всіх хто проголосував за перший пункт проголосувати за другий, щоб забрати усі аргументи у прихильників омоскалення ФУПу. Нам потрібна справжня українізація.
   
ти йобнутий?

саме хуяк. Заборона вживання мови нацменшини будь-де громадянинові (адже тут держслужбовців при виконанні немає) - це і є дискримінація.

Ти чи їбонуте, чи на заданії.. Але тупе бидло - це факт.

Іти читай уважно Конституцію і не песди усякої хуй ні.

Не пишіть маячні. Якщо представника сомалійської нац. меншини оберуть президентом він матиме право розмовляти своєю мовою де завгодно?
Ні є вимога розмовляти державною. Це дискримінація сомалійської нац. меншини?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 4 гостей
 
Повна версія