Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Навіть з електронною звітністю у Порошенка підісрали. (td)

Га-га-га. А потім ще ті токени матимуть і власний період дійсності - як банківські картки, які потім треба буде купувати заново після закінчення строку.
В самому дешевому токені АВТОР гарантійний термін 1000 втикань.
   
Тільки тут не хитрість, час життя флешки яка використовується не великий. Просто технічна особливість флешочної памяті.

Мало того я впевнений що вони цю норму введуть коли почнуться флешка ламатись. Тіпа цього не можна було передбачити.
Та пох на час придатності, там RO. Ключі змінюються раз на 1-2 роки. Якщо флешка почне ламатись через 100+ років, то, повірь, всім буде начхати.
   
В самому дешевому токені АВТОР гарантійний термін 1000 втикань.

А тепер пощитай: прийшов на роботу - уткнув, пішов на обід - вийняв, з обіду - уткнув, додому - вийняв. Прийшов додому - уткнув, ліг спать - вийняв. Доба - 3 втикання. І ще. Начальник визвав на кавьор - вийняв, прийшов з ковра - уткнув. Це я вам розказую про тих, хто працює із електронними ключами у реєстрах (нотаріуси, прокуратура...).
   
Аналітик,Яка дурня! У електронній звітності я зареестрував свій електроний підпис "Приватбанка". Все працює. Це ти дурне.Зеленим тре все на пальцях розїяснювати.
По Приватбанку. Буквально позавчора.
Треба було підписати документ. Підпис не прауює, написано, що підпис анульовано а сертифікат скомпрометовано ;o
Звоню в банк. А мені кажуть: всі підписи, згенеровани з травня по листопад - недійсні (у мене а серпні).
Сказали згенерувати новий.
Згенерувала, все нормально.
   
У мене корпоративний підпис закінчувався 25 квітня. 25 березня попередили. 1 квітня згенерувала новий, хоч він мені і не тре. Так що, все норм.
   
У мене корпоративний підпис закінчувався 25 квітня. 25 березня попередили. 1 квітня згенерувала новий, хоч він мені і не тре. Так що, все норм.
Я в квітні без проблем підписувала звіти старим, ніхто нічого не каза про заміну. Видно, з 1 травня розпорядження. Але не знаю.
   
Re: Навіть з електронною звітністю у Порошенка підісрали.  (td)
dmp

В самому дешевому токені АВТОР гарантійний термін 1000 втикань.

Он не гарантийный, это расчетный "ресурс".
   
давно пора это все на блокчейн переводить
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія