Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ Як зараз безпечено продати нерухомість в Україні і вивести гроші з України?

Померла МАМА. Лишився будинок в Ужгороді -300 квадратів
   
Вступати в спадок.
Продавати через півроку
   
вивезти гроші тільки готівкою
   
вивезти гроші тільки готівкою
За 10-15 разів.
   
вивезти гроші тільки готівкою

Власне, в тому проблема. забагато готівки. може всетаки цивілізовано через рахунок гривневий?
   
Власне, в тому проблема. забагато готівки. може всетаки цивілізовано через рахунок гривневий?
Нє.
   
а шо можна свіфтом через банк вивести зараз?
   
Нє.
ок
   
Болотами вивести, болотами....

 А будинок поки не продавай. Буде коштувати дорожче.
   
Власне, в тому проблема. забагато готівки. може всетаки цивілізовано через рахунок гривневий?
важко уявити як то буде
перекази у валюті неможливі, а втрати на конвертації з гривневого рахунку при знятті готівки в Європі непрогнозовані
але я докладно не вивчав це питання
   
криптою. за нал купуєте крипту в Україні, яку потім за нал або безнал продаєте за кордоном.
   
Піпишусь на тему.
Можливо щось додам згодом.
   
криптою. за нал купуєте крипту в Україні, яку потім за нал або безнал продаєте за кордоном.

і який % втрат ?
   
Власне, в тому проблема. забагато готівки. може всетаки цивілізовано через рахунок гривневий?

В машині може виїхати 5 чоловік, включаючи водія. Це 50 тисяч євро. Виїхали, розмістили гроші, сходили на закупи, пообідали і приїхали назад.
   
Болотами вивести, болотами....

 А будинок поки не продавай. Буде коштувати дорожче.

+1

Подождать до мая, июня.... Возможно война закончится после освобождения Крыма.
   
Болотами вивести, болотами.... :D
дякую, Волтере, "щиро дякую" тм
   
+1

Подождать до мая, июня.... Возможно война закончится после освобождения Крыма.

Дай боже щоб так було
   
В машині може виїхати 5 чоловік, включаючи водія. Це 50 тисяч євро. Виїхали, розмістили гроші, сходили на закупи, пообідали і приїхали назад.

Не 50 кілоевро, а 50 кілодоларів.
В Німеччині курсом на вчора 10 кілодоларів було 8900 евро.
   
В машині може виїхати 5 чоловік, включаючи водія. Це 50 тисяч євро. Виїхали, розмістили гроші, сходили на закупи, пообідали і приїхали назад.
теж над таким думав
   
Болотами вивести, болотами....

 А будинок поки не продавай. Буде коштувати дорожче.

 :lol:  :weep:  :lol:
   
:lol:  :weep:  :lol:

Це ж Ужгород!
   
дякую, Волтере, "щиро дякую" тм
=========================
Я тобі просто кажу-не треба здавати недвіжуху зараз. Почекай  місяців 5. Потім скажеш "дякую". Ну а якщо припекло.... Це вартість від 50 000 еврів. Але продай зараз. А так продаси за 100 000. Рахуй.
   
і який % втрат ?
не про %, а про безпечне переміщення.
   
Не 50 кілоевро, а 50 кілодоларів.
В Німеччині курсом на вчора 10 кілодоларів було 8900 евро.
1 euro = 1.04 usd
   
криптою. за нал купуєте крипту в Україні, яку потім за нал або безнал продаєте за кордоном.

Зараз самий час купувати крипту. Напишу коротку інструкцію (вже писав, повторю). Ніяких бірж і гаманців на мобілці. Купується "холодний" (не пов'язаний з інтернетом) апаратний гаманець Ledger (краще всього Ledger Nano Plus). На нього кладеш крипту. Все. Всі гроші в тебе кишені в вигляді невеликої флешки. Як їх звідти потім зняти, то наступне питання. Теж не складне.
   
криптою. за нал купуєте крипту в Україні, яку потім за нал або безнал продаєте за кордоном.

не вірю в крипту, хоча сам майнив. За великі ризики коливання крипти
   
я рахував, що крім готівки прийнятних варіантів нема
нещодавно потрібно було перевести певну суму з валютного рахунку в Україні на рахунок у країні ЄС
зрештою за декілька разів (бо зняти за раз можна не більше еквіваленту сто тисяч) зняв потрібну суму і переслав довіреною особою
різні револти та інш - великі видатки, а так лише відсоток за перетворення у готівку
   
Не 50 кілоевро, а 50 кілодоларів.
В Німеччині курсом на вчора 10 кілодоларів було 8900 евро.

Так, дякую за уточнення. Але "Без декларування, згідно з українським законодавством, одна особа може вивезти з України за кордон валюти на суму до 10 тисяч євро".

Останнє редагування: 27 листопада 2022 19:40:27 від Перегриневич
   
=========================
Я тобі просто кажу-не треба здавати недвіжуху зараз. Почекай  місяців 5. Потім скажеш "дякую". Ну а якщо припекло.... Це вартість від 50 000 еврів. Але продай зараз. А так продаси за 100 000. Рахуй.
  ріелтор казала 170 тис
   
А хто сказав, що під час війни вам дадуть і оформити спадщину, і продати??? Через півроку після закінчення, і не раніше, так шта, сидіть на попі ровно.
   
а чому просто не продати із розрахунком за кордоном? ну як будинок в Ужгороді, то продайте його на территорії Словаччини. Довірена особа покупця кладе гроші на ваш рахунок у Словаччині, або передає кеш вашій довіреній особі, після чого ви підписуєте папери у нотаріуса.
   
А хто сказав, що під час війни вам дадуть і оформити спадщину, і продати??? Через півроку після закінчення, і не раніше, так шта, сидіть на попі ровно.
я знаю, просто готуюсь до непростих рішень, звернувся про пораду до шановного товариства.
   
не про %, а про безпечне переміщення.

угу, чи варте "безпечне переміщення" 10% суми ?
   
а чому просто не продати із розрахунком за кордоном? ну як будинок в Ужгороді, то продайте його на территорії Словаччини. Довірена особа покупця кладе гроші на ваш рахунок у Словаччині, або передає кеш вашій довіреній особі, після чого ви підписуєте папери у нотаріуса.

Як та довірена особа покладе ті гроші в Словаччині?
   
Не знаю як з війною роздертої країни люди що там не живуть гроші виводять, я на свої довіреність написав, не цента не візьму коли друг продасть, мені і так вистачає. Хай хоч даром віддає кому потрібно, але це вже на його розсуд, я там не живу. Проте бажаючих  купувати зараз майже немає.
   
не вірю в крипту, хоча сам майнив. За великі ризики коливання крипти

Купуйте стейблкоіни——
Зараз в багатьох краінах світу Юсдт можна поміняти 1—1 взагалі без проблем.
   
  ріелтор казала 170 тис
============================
Тобто вартість реальна під 300 000. Не ГАРЯЧКУЙ!  Житло буде дорожчати і дуже сильно. Я ж не знаю що там за дім. Може взагалі якісь там з усіма прибамбасами та місце гарне. Все буде тільки дорожчати- у людей нема житла і ще довго не буде. Але поки в усіх  невпевненість та невизначеність. Я ж до тебе з добром...
   
я знаю, просто готуюсь до непростих рішень, звернувся про пораду до шановного товариства.
а, ну тоді нехай вам закордоном передають гроші.  :gigi:  і то їхні проблеми, як вони їх туди перетягнуть. Нехай собі заведуть в швейцарському банку рахунок.
   
Це ж Ужгород!

Тобто там ще більша деградація буде.
   
Зараз самий час купувати крипту. Напишу коротку інструкцію (вже писав, повторю). Ніяких бірж і гаманців на мобілці. Купується "холодний" (не пов'язаний з інтернетом) апаратний гаманець Ledger (краще всього Ledger Nano Plus). На нього кладеш крипту. Все. Всі гроші в тебе кишені в вигляді невеликої флешки. Як їх звідти потім зняти, то наступне питання. Теж не складне.

Крипта втратила довіру .
Не купують.
Всі сидять в доларі, хто не виїхав.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія