Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

фзв. Хелп. Пканове, шо воно таке із суставом на нозі 8-:

ога, варіант перевірити чи це не защемлення нерва.
Тре спробувати.  (tu)
да, кстати. может быть и проблема в пояснично-крестцовом отделе.
короче, дуй к неврологу, он поймет, его это проблема или травматолога.
но чтоб ты понимал - эти две проблемы идут, взявшись крепко за ручки.
   
У мене років 5 тому була біда - так боліло ліве коліно, що шлях до роботи займав хвилин 40 замість звичних 20, ледь доходила, намагаючись щоб було непомітно...
А все одно народ помічав..Вночі взагалі спати не могла - так боліло..
Лікарів не переношу, ще й у сусідки було щось аналогічне, то їй ще й уколи робили в коліно..Жах..
Словом вичитала в інеті спецсклад з превалюючим коренем селери. Я нічого не втрачала, тому вирішила спробувати.
І - о диво!...Відтоді щоосені роблю цей напій, і вуаля - забула про те коліно.
Я нічого не стверджую і не закликаю до самолікування, але це - ФАКТ.
Як могло таке бути, що ціле літо боліло і сильно, а потім без будь-якого медикаментозного втручання пройшло?...Отакоєот..
:gigi:

Я після похорону чоловіка винесла з могилки і занесла 40 мішків піску/землі. В кар*єрі доводилося йти із натиском на ліву ногу. Після того дуже розболілося коліно, і так проболіло воно у мене років з три - до кого не зверталася - ніхто нічого..

Поїхала на Київ - знайома мене із собою потягла в інститут травматології. Іду я така із сумкою з тормозком - банки вже порожні, ледве ноги тягну, бо дуже коліно болить... Під ноги не дивлюся, а там же ж асфальт постійно перерізається бордюрами - типу такі ступені. Так ото я не глянула під ноги, перечепилася, та як наїбнулася посеред тротуару, і банками голову собі вкрила - не розбилися. Встала, а мені якось воно дивно... Не можу зрозуміти, що не так... І йти почала набагато швидше. Я ще не туди... Аж воно коліно перестало боліти. І відтоді більше не боліло. ттт
   
Желатін щодня, якщо грошей не шкода) Дієтично, профілактично і не шкідливо.
НІХЕРА! З ним треба бути обережним. Його лікарі не рекомендують для постійного вживання, бо він може загустити рідину суглобову, що може зробити ще гірше - суглоб стане менш рухливим.
   
нє ну воно нечутно хрустить. Чисто фізично відчуваю шо шось там хруснуло. Нагадує як суставами пальців хрустіти. Тіпа того. Але беззвучно.
В тебе там була якась травма колись давно?
   
В тебе там була якась травма колись давно?
нє.
але була одна фуйня, коли ходив на кікбоксінг (ще в юності), то там через всі оці шпагати почали зверськи клацати сустави, іноді вони типу як заскакували і було больна, після чого перестав робити розтягування на поперечний, тільки розігрівався і всьо.
   
хех
спортом займаюсь постійно.
Але цей місяць майже не займався, через ногу. А учора чуть нагрузив і от пожалуста.

Тоді можливо мій досвід знагодиться. У мене після короновірусу сталась перерва з фіз. навантаженнями. І після хвороби я раптом став відчувати біль у стопі (зверху). Не міг стати на ногу, гострий біль або ламає у спокою. Травми не було, тому що ліжковий режим. Наватаженнь теж. Перший раз таке переживав. Я розумів, чому боліла саме стопа, але що з тим було робити?

Загалом, інфекцію переніс з тілесною слабкістю. Спав, їв, лежав. Біда для активної людини) Звернувся за консультацією до знайомого хірурга. Дистанційно він прописав Німесил і мазь (якщо треба, дам назву окремо). Це зняло запалення і послабило напруження у стопі. За пару днів біль зник і я зміг відновитись до попереднього здорового стану. Після цього я уважніше ставлюсь до розминки, розтяжки, укріплення суглобів, відповідних м'язів, тому що слабке місце вказало, з чим потрібно працювати.

А висновки зробив для себе такі: коли структура певної частини тіла знаходиться у тонусі, який створився для виконання посилених вправ і цей тонус втрачається, то сустави, м'язи, кістки та решта всього, як гумова конструкція с тиском, боляче вертається до стану спокою. Відповідно, цей процес займає час і має таку симптоматику, допоки тіло не перебудується до нового стану і не набуде сталий тонус до нових умов існування.

Тому, людина активна має розуміти, що її фіз. стан відрізняється від фіз. стану людини, яка проводить свій час без спортивної активністі. Її тіло треноване на таку діяльність і перебуває у такому тонусі, який дозволяє існувати у цій діяльності. Вихід (або перехід) може супроводжуватись стягненням суглобів, або розмякшенням м'язів, чи зміною у кістковому становищі, тощо. Звісно я зробив аналізи на артрит, ревматизм, аналіз крові. Все чисто, а згодом здоров'я налагодилось - коли я повернувся до тренувань. Треба врахувати вплив ковід19, але для того у мене є лише припущення, без фактичних переживань.

Взагалі, фіз. тонус відчуваю постійно, бо систематично тренуюсь. Інколи помічаю, що навіть стояти по-людськи не можу - м'язи напружені, вимагають розлабитись, щось з тим роблю, виправляю. Тому розминка, зарядка, розтяжка - необхідність і жертва у такому образі життя. Я не стверджую, що такий фіз. тонус є нормальним стосовно людини, яка пробіжить якось до маршрутки і її тіло набуває травматичний стрес. Але для фізкультурника такий стрес є стабільною нормою і це потрібно сприймати адекватно!
   
а, і ще одна фуйня: морозить сліганца. Мабуть невелика температурка. Так було і місяць тому, і рік тому, коли перший раз було.
   
Тоді можливо мій досвід знагодиться. У мене після короновірусу сталась перерва з фіз. навантаженнями. І після хвороби я раптом став відчувати біль у стопі (зверху). Не міг стати на ногу, гострий біль або ламає у спокою. Травми не було, тому що ліжковий режим. Наватаженнь теж. Перший раз таке переживав. Я розумів, чому боліла саме стопа, але що з тим було робити?

Загалом, інфекцію переніс з тілесною слабкістю. Спав, їв, лежав. Біда для активної людини) Звернувся за консультацією до знайомого хірурга. Дистанційно він прописав Німесил і мазь (якщо треба, дам назву окремо). Це зняло запалення і послабило напруження у стопі. За пару днів біль зник і я зміг відновитись до попереднього здорового стану. Після цього я уважніше ставлюсь до розминки, розтяжки, укріплення суглобів, відповідних м'язів, тому що слабке місце вказало, з чим потрібно працювати.

А висновки зробив для себе такі: коли структура певної частини тіла знаходиться у тонусі, який створився для виконання посилених вправ і цей тонус втрачається, то сустави, м'язи, кістки та решта всього, як гумова конструкція с тиском, боляче вертається до стану спокою. Відповідно, цей процес займає час і має таку симптоматику, допоки тіло не перебудується до нового стану і не набуде сталий тонус до нових умов існування.

Тому, людина активна має розуміти, що її фіз. стан відрізняється від фіз. стану людини, яка проводить свій час без спортивної активністі. Її тіло треноване на таку діяльність і перебуває у такому тонусі, який дозволяє існувати у цій діяльності. Вихід (або перехід) може супроводжуватись стягненням суглобів, або розмякшенням м'язів, чи зміною у кістковому становищі, тощо. Звісно я зробив аналізи на артрит, ревматизм, аналіз крові. Все чисто, а згодом здоров'я налагодилось - коли я повернувся до тренувань. Треба врахувати вплив ковід19, але для того у мене є лише припущення, без фактичних переживань.

Взагалі, фіз. тонус відчуваю постійно, бо систематично тренуюсь. Інколи помічаю, що навіть стояти по-людськи не можу - м'язи напружені, вимагають розлабитись, щось з тим роблю, виправляю. Тому розминка, зарядка, розтяжка - необхідність і жертва у такому образі життя. Я не стверджую, що такий фіз. тонус є нормальним стосовно людини, яка пробіжить якось до маршрутки і її тіло набуває травматичний стрес. Але для фізкультурника такий стрес є стабільною нормою і це потрібно сприймати адекватно!
все так, плюсую.

   
НІХЕРА! З ним треба бути обережним. Його лікарі не рекомендують для постійного вживання, бо він може загустити рідину суглобову, що може зробити ще гірше - суглоб стане менш рухливим.
Зі всім потрібно бути обережним, але якщо аналіз крові, образ життя дозволяє, тоді вживання можна допустити. Взагалі-то, багато лікарів стверджують, що життя є причиною смерті)
P.S. Суглоб стає менш рухливим, якщо він не є активним, як потребується.
   
підперезався вірьовкою для сушіння білизни :D
десять мотків.
Різниці ніякої.
   
підперезався вірьовкою для сушіння білизни :D
десять мотків.
Різниці ніякої.
не туда намотал
   
не туда намотал
нижня частина хребта, тобто там де пояс  :S
   
а, і ще одна фуйня: морозить сліганца. Мабуть невелика температурка. Так було і місяць тому, і рік тому, коли перший раз було.
то стресовий стан організму - така реакція на новий біль.
   
то стресовий стан організму - така реакція на новий біль.
тіки на біль вряд лі. Там ще й трохи напухло. Сустав.
   
підперезався вірьовкою для сушіння білизни :D
десять мотків.
Різниці ніякої.
Треба не вірьовкою, а простинкою. Вірьовку зніми, бо ще гірше зробиш. А ще краще - ШЕРСТЯНОЮ  хусткою на голе тіло.
   
Треба не вірьовкою, а простинкою. Вірьовку зніми, бо ще гірше зробиш. А ще краще - ШЕРСТЯНОЮ  хусткою на голе тіло.
десь була.
ща
   
тіки на біль вряд лі. Там ще й трохи напухло. Сустав.
цю... то чого ти мовчиш?

ДО ЛІКАРЯ НЕГАЙНО!!



Там, де напухло, намаж зараз бальзамом Зірочкою. НЕ дякуй. А у вівторок до сімейного лікаря - нехай він вирішує, до кого тобі далі.


Піди у найближчу поліклініку із паспортом і уклади декларацію із сімейним для початку.
   
десь була.
ща
чисто шерстяна велика хустка. Нею тісно укрутися. Але спочатку помаж де болить хоча б Зірочкою. І потім тепло одягнися увесь, щоб не промерзав.
   
Шото воно мене уже почало лякати.

Почалось минулого року приблизно у цю ж саму пору.
Сустав на лівій нозі, той шо у тіло вставляється.
Почало пздц боліти, не можна було ні сидіти, ні лежати, взутися це ваще пздц. Носки натягав, повернувшись спиною до стільця і поклавши на нього ногу підошвою доверху, і то було больно шо капець.
Спати неможливо, боліло. Кажись дві ночі не спав.
Через два-три дні почало відпускати і доволі швидко пройшло шо і забув.


Через рік, приблизно місяць назад та ж фуйня, ті ж симптоми, те ж натягування носків со спини.
Тільки уже так швидко не відпускало. Через дня три поволі-поволі ставало легше. Але час від часу починало знов боліти, але не критично. Були навіть дні шо вполнє нормально ходив, не хромаючи. Позавчора ваще не боліло, вчора чуток начало поболювати.

А сьодні апять сцукко хромаю, опять носки со спини, бляха. Болить :(
Шо воно за херня?  8-:

ps
умнікам, які рекомендуватимуть до лікаря - нема грошей. Всьо.
І ваще від наших лікарів тре триматися подалі. Останній раз був у лор-а, ублюдок потримав дві секунди пальцями за ніс, сказав шо ніфуя не находить і здер 50 грн, пдарас, бліа.  :facepalm:

Було таке. Найбільш можливо: солі! Зроби аналіз на солі сечової кислоти.
Попий довго (рік) відвар вівса не лущеного(!!!) Склянку на 1,2 л кип'ятити 30 хв. Пити по 0,3-0,4 склянки вранці перед їжею і увечері після їжі. 
І ДІЄТА! Бажано безсолева.


Останнє редагування: 6 березня 2021 21:48:42 від MAG
   
Ніколи не думав, гадати не міг, що буду Вушастому Довбойобу бажати одужання. Одужуйте, Ельфе.
   
Попий
екстракт артишока
   
Найбільш можливо: солі! Зроби аналіз на солі сечової кислоти.
да, може бути
   
Ніколи не думав, гадати не міг, що буду Вушастому Довбойобу бажати одужання. Одужуйте, Ельфе.
українці дуже доброзичливи та толерантні
   
Ніколи не думав, гадати не міг, що буду Вушастому Довбойобу бажати одужання
Свята ти людина:
Цитувати
Повинні ми любити всіх піттарасів, злодіїв, убивць. Бо кожний з них - народ, всі - богоносці.

То може ти і м'яса не їси? (с)
   
екстракт артишока

Якщо йому по кишені...
ЕкстрАртиш
   
українці дуже доброзичливи та толерантні
прохання не цитувати, він у мене в ігнорі.
А свої побажання хай засуне собі у той отвір, про який постійно марить
   
Якщо йому по кишені...
та нормальні Харків капсули випускає по 400 мг
або гепабель знайти, але то квест
   
да, може бути
І м'яса поменше їсти. Якраз Великий піст з 15 березня, а без м'яса вже з 8 березня... B-)
   
да, може бути
Ти спочатку перевір на натирання зігріваючими мазями і на зігрів, а потім, якщо не полегшає, спробуєш прикладати на ніч компрес із медичної жовчі - всі твої солі розсипеть за 7-9 прийомів.

Як це робити - потім розкажу.
   
вправи зроби, попустить
   
Свята ти людина:
То може ти і м'яса не їси? (с)
як там було?... "-.…Не ім я м'яса прінципово, та віпити я інколи люблю. Бо ми народ широкій та гостинний й випити ми можем дохуя..."
Насправді, м'ясо жеру, пити не люблю, випити багато не можу. Ельфу - видибати. Потім його виебемо.
   
прохання не цитувати, він у мене в ігнорі.
А свої побажання хай засуне собі у той отвір, про який постійно марить
я не часто смайлами бавлюся, та ось:
 :tease:
   
Re: фзв. Хелп. Пканове, шо воно таке із суставом на нозі  8-:

Эльф, ну вы нимесулид, или ибупрофен, или диклофенак - любой НПВС - выпили?
   
диклофенак
диклофенак вколоти. таблетки то баловство.
   
или диклофенак
Я до речі, зараз юзаю диклофенак - мастити шию. 
Бо шось там затиснуло нерва у хребті вже кілька днів, шо капець.
Коли ходиш то  майже норм, а коли спати лягаєш - торба, від чого я злий та агресивний.
   
Раніше, ще років з десять тому, друзяка з Казахстану привозив отруту тамтешніх гадюк. Дружина, як головна гадюка, готувала мазюку на смальци з того. Воно дієве, допомогає, але не лікує. Зношений суглоб не відновлюється.
   
Эльф, ну вы нимесулид, или ибупрофен, или диклофенак - любой НПВС - выпили?
звісно ж ні. У мене навіть звьоздочки нема.
   


Єбанько, то на такі фота в  тебе здоров"я вистачає?

   
чисто шерстяна велика хустка. Нею тісно укрутися. Але спочатку помаж де болить хоча б Зірочкою. І потім тепло одягнися увесь, щоб не промерзав.
ну шо можу сказати... сустав болить, все болить так само, але наприклад при сидінні майже ваще не болить, або болить не так сильно.
Хз чи шерсть помагає, чи нє.
Вона зайопує, але в ній не так морозить.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія