Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Марія Берлінська, мать драконів/дронів: прийшов час вийти і сказати правду.

Так вона й не приховує, що часто зустрічається з західними політиками, військовими, що вони цікавляться справами в Україні, вона співпрацює з ними. Як і з нашими.

звичайна справа
всі іноземці хочуть, щоб українці жили краще
навіть хуйло хоче, але по-своєму  :weep:
   
Як пише дід вкхаврдругий: а чого не доробив?

Бо його пистєйшество дід хаврюня №2 як політрук лежить на тапчані та розповідує як копати окопи за 15 хвилин в мороз

Не доробив бо його доробляти не виходить ніколи. Там ціна переробки доходить до 5-6к (двигло ваг, рейка, генератор, переробка на більші диски коліс і по дрібницях) З рідних - залишали тільки трансмісію (міняючи шестерні і все що можна)

Доводилось мені колупатися і в Жигулях, і Нива була, і іномарки

Але напевне більш дурної машини в ремонті чим волиняка я не бачив

Доступу нормального немає ні до чого. Редуктори сруть масло на колодки. Руль без ГУ розбовтується так що може вибити лобовуху.

Зеповське двигло та карбюратор - то пекельна суміш. Гальм майже немає. Замінити зчеплення - знімай двигло. Генератор не тягне нічого крім лампочки і т.д і т.п.

Знайти запчастини - це просто капець. Там половина від запорожця, половина від москаля, ще щось від волги. І рідні рідкісні (особливо трансмісія)

Ну його в пень.
   
Так вона й не приховує, що часто зустрічається з західними політиками, військовими, що вони цікавляться справами в Україні, вона співпрацює з ними. Як і з нашими.
Вона на зв'язку з деякими конгресменами. А конгресмени це влада, а не просто політики.
   
Вона на зв'язку з деякими конгресменами. А конгресмени це влада, а не просто політики.
І що? Це якимсь чином кидає тінь на неї?
Чи не одержала від опи дозволу представляти Україну?
   
Тут є два моменти для дискусії.
Перший, вона робить важливу роботу задля існування нашої держави.
Другий. Вона повернулася в воюючу країну з Нью-Йорка.
Так може зробити людина, яка отримала непросту пропозицію. Як гадаєш, що їй такого могли запропонувати, щоби покинути родину, роботу і приїхати на війну аж з іншого континенту, з безпечного континенту де в тебе все є?

Предложение, от которого нельзя отказаться? :)

Просто интересен провал в ее биографии с примерно 2015-го и до войны.
   
Карочі, Скліхасовскій!(с)

На, перечитай свою цитатку:

Ну давайте порівняємо кацапські розробки (Шахеди і Ланцети-не кацапські розробки), зроблені "інженерами і менеджерами" і наші, виготовлені "іудаїстами")). Які є у кацапів власні розробки БПЛА дальньої дії або морські дрони?

А з іудаістів тут одна Берлінська.

Так шо погігікай над собою, неук.
Гігікаю над тобою, дятлом  :gigi: . В моєму пості "іудаїсти" в лапках і це була відповідь на пост пірата "хоча і до дронів теж є питання, як ви думаєте, у кацапів дронами таж спеціалісти з юдаїки займаються? чи може таки інженери та менеджери виробництва?". Так ось, у нас дронами "займаються" Притула, Стерненко, Лачен, Федоров, Берлінска та інші "іудаїсти". Можеш і ти займатися)). Або далі надрочувати на ЛуАЗ,кацапів з їх інженерами і менеджерами з виробництва, поки "іудаїсти" збиратимуть команди, гроші і даватимуть результат.

 Кстатє, "іудаїстка" nativi зараз "займається" наземним дроном для евакуації поранених "Циклоп-2", а ось цей дядько https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1135157.200 , очевидно, конструктор і виробник FPV-дронів за освітою, не став очікувати державних менеджерів та інженерів, а сам склепав у вільний від роботи час майже чотири сотні дронів.
[/quote]

Нє, ну ти і дятел! Я тобі не за освіту Берлінської. Я тобі за освіту і аматорів.
Чого ви такі тугі?
   
Берлінська ще за Чернігів не відсиділа.
   
Вона на зв'язку з деякими конгресменами. А конгресмени це влада, а не просто політики.

Це відома річ. Питання хто оплачував таку зустріч? Мова йде про десятки тисяч доларів. Сподіваюся це не на донати була зустріч в ресторані.
   
Предложение, от которого нельзя отказаться? :)

Просто интересен провал в ее биографии с примерно 2015-го и до войны.
Який провал? Вона займалася тім самим, чім і займається.
   
Йдить нахер, засрали гілку софістикою
   
Який провал? Вона займалася тім самим, чім і займається.

Чем тем самым?
   
Йдить нахер, засрали гілку софістикою
Не знаю, що таке софістика, але ця дівчина може стати другою Надєю Савченко, але з поправкою на Штати.
Це має пряме відношення до нашої майбутньої політики, тому варто обговорення.
   
Не знаю, що таке софістика,
В даному випадку - безрезультатні суперечки.
   
Не знаю, що таке софістика, але ця дівчина може стати другою Надєю Савченко, але з поправкою на Штати.
Це має пряме відношення до нашої майбутньої політики, тому варто обговорення.

Двух Надь Савченко Боливар не вывезет. :) Пока нет никаких фактов биографии о ее пребывании в Штатах, а сама она об этом умалчивает.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія