Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Трумп :facepalm1:

Re: Трумп  :facepalm1:

я не буду стояти у вас на дорозі - скуповуйте!!!

Зря вы отказались. И я был не прав. 30 мин с начала открытия биржи. Рост на 45% до $73 . Я наивно предполагал процентов 15-20

Мы вместе смогли бы уже заработать для Украинской армии 45% от вложенных денег.

   
Re: Трумп  :facepalm1:

Водку «Трамп» помнишь? Университет был, китайские галстуки и рубашки, авиалинии, кроссовки. :)

І стейки… «наш пастрєл вєздє успєл»

Але збанкрутувати казіно це треба мати талант! :facepalm:

П.С. Хто випустив гниду амірана з помийки???
   
Re: Трумп  :facepalm1:

Рост на 45% до $73 . Я наивно предполагал процентов 15-20

нічого ще не втрачено - завтра буде 170.
мага тільки почали відкривати свої портмоне аби своїм баблом набивати кармани трумпа!
дєрзайтє!


Останнє редагування: 26 березня 2024 16:09:02 від kleynod
   
Re: Трумп  :facepalm1:

нічого ще не втрачено - завтра буде 170.
мага тільки почали відкривати свої портмоне аби своїм баблом набивати кармани трумпа!
дєрзайтє!

Трамп владеет 80 млн. акций этой компании. Это $5.6 млрд. Демократические дебилы делают все возможное и невозможное для избрания Трампа следующим президентом. Это просто какая-то трагикомедия.
   
Re: Трумп  :facepalm1:

Трамп владеет 80 млн. акций этой компании. Это $5.6 млрд.


 :facepalm1:
дядя, ви нарошно хочіте аби я помер зі сміху?

не намагайтеся виглядати глупіше, ніж ви є.
глупіше вже не можливо!
астановітєсь!




Останнє редагування: 26 березня 2024 17:36:38 від kleynod
   
Re: Трумп  :facepalm1:

:facepalm1:
дядя, ви нарошно хочіте аби я помер зі сміху?

не намагайтеся виглядати глупіше, ніж ви є.
глупіше вже не можливо!
астановітєсь!

Вы не могли немного уточнить, чего такого глупого я написал?! Ну шоб я осознал и исправился. Мне очень важно ваше мнение.
   
Re: Трумп  :facepalm1:

No comments

   
Re: Трумп  :facepalm1:

Re: Трумп  :facepalm1:

Зря вы отказались. И я был не прав. 30 мин с начала открытия биржи. Рост на 45% до $73 . Я наивно предполагал процентов 15-20

Мы вместе смогли бы уже заработать для Украинской армии 45% от вложенных денег.

Показати зображення...

от тепер ти розумієш наскільки володіння будь якими акціями є прямою корупцією

компанія додіка збиткова, і цей ріст акції є абсолютно штучним коли сектанти маги тупо скупили по декілька акції бо це їх босс

ти так само можеш піти в казіно і поставити на червоне якщо хочеш заробити для України ризики періодy в один день десь ті самі, якщо лонг терм то ставка на зеро має більші шанси ніж ріст цього стоку  :laugh:
   
Re: Трумп  :facepalm1:

пе ратіо 2000 це буде мега драма коли воно стo  відсодків обвалиться, я би ще почекав поки мага овець настрижуть а потім зашортив би


У 2023 році компанія отримала менше 5 мільйонів доларів доходу та втратила гроші. При поточній оцінці близько 10 мільярдів доларів співвідношення ціни та продажів перевищує 2000   ;o  . Для порівняння, співвідношення ціни та прибутку Meta становить 34, сказав Крістіан Тіу, професор фінансів з Університету Буффало, McClatchy News. Отже, чому його оцінка така висока, враховуючи його відносно мізерний дохід? «Оскільки користувачі Truth Social частково сприяють божевілля, тому в цьому сенсі це запас мемів», — сказав Тіу.

Read more at: https://www.miamiherald.com/news/nation-world/national/article287077290.html#storylink=cpy
   
Re: Трумп  :facepalm1:

Вы не могли немного уточнить, чего такого глупого я написал?! Ну шоб я осознал и исправился. Мне очень важно ваше мнение.

прив'язка поточної ціни акції до можливості додіка виграти ще і за сприяння демів, булшіт в кожному слові
   
Re: Трумп  :facepalm1:

прив'язка поточної ціни акції до можливості додіка виграти ще і за сприяння демів, булшіт в кожному слові

   
Re: Трумп  :facepalm1:

.
   
Re: Трумп  :facepalm1:

Кацапський виблядок валік рве дупу за хуйловську підстилку Трампа, за наказом якого трампанзі блокують допомогу Україні.  :bueee:
   
Re: Трумп  :facepalm1:

I love you too прапорщик.
   
Re: Трумп  :facepalm1:

Валік, чому ти так ненавидиш Україну та українців, що хочеш повного та тотального знищення?
Я розумію, що ти кацап, але чому така тваринна ненависть до України?
   
Re: Трумп  :facepalm1:

О, это что-то новое.  Именно потому что я люблю Украину я освещаю всю либерально-демократическое и неоконовское дерьмо которое и частично привело к сегодняшней трагедии .

А ты и твои подельники мудаки, которым судьба Украины до одного места. Вы просто используете эту трагедию для педалирования бандитской демократической партии.

В реальной жизни я бы не поленился вам ебло набить.
   
Re: Трумп  :facepalm1:

Кацапський виблядок валік так "любить" Україну,  що рве дупу за кацапську підстилку Трампа і трампанзів, які блокують допомогу від США.  :fuck:
Валік, твої руки по лікті в крові українців. :X
Я розумію, що для тебе це комплімент, бо ти кацапо-фашистська наволоч.
   
Re: Трумп  :facepalm1:

Кацапський виблядок валік рве дупу за хуйловську підстилку Трампа, за наказом якого трампанзі блокують допомогу Україні.  :bueee:

Ей, полiтрук, кацапський виблядок, в тебе немае iнформацii чого це сенiльному його кукловоди наказали щоб той заборонив Украiнi атакувати кацапськi НПЗ?
   
Re: Трумп  :facepalm1:

https://twitter.com/view/status/1772399903324422266

Це тіпа ти собі подібного в інтернеті знайшов?  :laugh:
   
Re: Трумп  :facepalm1:

Ей, полiтрук, кацапський виблядок, в тебе немае iнформацii чого це сенiльному його кукловоди наказали щоб той заборонив Украiнi атакувати кацапськi НПЗ?

Палишся мудак це кацапський фейк
   
Re: Трумп  :facepalm1:

О, это что-то новое.  Именно потому что я люблю Украину я освещаю всю либерально-демократическое и неоконовское дерьмо которое и частично привело к сегодняшней трагедии .

А ты и твои подельники мудаки, которым судьба Украины до одного места. Вы просто используете эту трагедию для педалирования бандитской демократической партии.

В реальной жизни я бы не поленился вам ебло набить.

Как прівєло?
   
Re: Трумп  :facepalm1:

Палишся мудак це кацапський фейк
Ще один полiтрук-кацапський виблядок
Financial Times це кацапський фейк? - ну я розумiю, для тебе РТ еталон.

Тепер ясно полiтику сенiльного стосовно украiни, коли було вигiдно красувався з Зеленським, коли вибори - чкурнув в кущi
   
Re: Трумп  :facepalm1:

Ще один полiтрук-кацапський виблядок
Financial Times це кацапський фейк? - ну я розумiю, для тебе РТ еталон.

Тепер ясно полiтику сенiльного стосовно украiни, коли було вигiдно красувався з Зеленським, коли вибори - чкурнув в кущi

Бугага тіпа ми не бачили прокацапських журналістів в любих виданнях світу, згадати ті ж теорії підриву потоків  :laugh:
   
Re: Трумп  :facepalm1:

Ще скажи до папи римського прислухатися бо він же цілий папа римський! Може ти і не кацап а просто корисний ідіот що все одно нічого не міняє на 3 рік війни, коли б вже сама тупа мавпа була б критичною до всього.
   
Re: Трумп  :facepalm1:

Як Трамп DJT попав на біржу?
Через Тік-Ток, де його давній знайомий, nexta Jeff Yas (продавець опціонів) володіє 7% акцій
https://youtu.be/djMPOvVJH3k?t=104

Китайці через Тік-Ток будуть держати Трампа за яєлла
Такий патріoтизм Трампа і підарaсів із МАGА
   
Re: Трумп  :facepalm1:

Jeffrey S. Yass (born 1956) is an American billionaire businessman.
Хабадник

According to Forbes, Yass had a net worth of $28.5 billion in 2023
A major investor in TikTok

After Yass and Trump met in March 2024, Trump went from supporting a ban on TikTok to opposing a ban.

At the same time, Yass's SIG bought a substantial share in Trump's company Truth Social, providing Trump with a massive influx of money at a time when he faced mountainous legal expenses.
https://en.wikipedia.org/wiki/Jeff_Yass

   
Re: Трумп  :facepalm1:

Кацапські виблядки чако і валік, які мають кров українців на своїх руках, розповсюджують тут кацапську пропаганду. :bueee:
І агітують проти допомоги Україні від США.  (td)

Вся наволоч , що голосує за Трампа - це все вороги, які працють на кацапів.
   
Re: Трумп  :facepalm1:

О, это что-то новое.  Именно потому что я люблю Украину я освещаю всю либерально-демократическое и неоконовское дерьмо которое и частично привело к сегодняшней трагедии .

А ты и твои подельники мудаки, которым судьба Украины до одного места. Вы просто используете эту трагедию для педалирования бандитской демократической партии.

В реальной жизни я бы не поленился вам ебло набить.
Пиши по українські тоді , якщо любиш Україну.
   
Re: Трумп  :facepalm1:

Пиши по українські тоді , якщо любиш Україну.

А що толку з того? Ось аміран, який прямо підтримував окупацію Криму і обзивав Україну  "хохляндією", зараз пише українською, але так і продовжує гнати кацапську пропаганду.
Валік - це кацапський пропагандон незалежно від мови, якою він постить ту пропаганду.
Зауваж, що валік завжди виступає проти тих, хто допомогає Україні,  і завжди рве дупу за тих, хто блокує допомогу.
   
Re: Трумп  :facepalm1:

теоер цей уєбан мільярдер біблії продає аби нашкрябати гроші  :laugh:   :facepalm:


   
Re: Трумп  :facepalm1:

теоер цей уєбан мільярдер біблії продає аби нашкрябати гроші  :laugh:   :facepalm:


https://twitter.com/view/status/1772926478621003913

"Християни" які за Трампа , це такі самі "християни" як ті, що за коммуняк.
Важко знайти політика, який більш антихристиянський та антиамериканський, ніж Трамп.
   
Re: Трумп  :facepalm1:

"Християни" які за Трампа , це такі самі "християни" як ті, що за коммуняк.
Важко знайти політика, який більш антихристиянський та антиамериканський, ніж Трамп.

А кого ти вважаєш справжніми християнами? Отих хто священну війну Україні об'являють? Чи тих хто мовчить в тряпочку?
А кого ти вважаєш справжніми американцями? Тих хто заперечує американський патріотизм?
Таке враження що слова втрачають своє значення. На світ насувається хаос. І Трамп пророк цього хаосу.
   
Re: Трумп  :facepalm1:

А кого ти вважаєш справжніми християнами? Отих хто священну війну Україні об'являють? Чи тих хто мовчить в тряпочку?
А кого ти вважаєш справжніми американцями? Тих хто заперечує американський патріотизм?
Таке враження що слова втрачають своє значення. На світ насувається хаос. І Трамп пророк цього хаосу.

Ну якщо татусь помиляється в судженнях, то це не означає що на світ насувається хаос..... тобто це нічого не означає
   
Re: Трумп  :facepalm1:

На світ насувається хаос. І Трамп пророк цього хаосу.


тюрма його упорядочить
   
Re: Трумп  :facepalm1:


А кого ти вважаєш справжніми американцями? Тих хто заперечує американський патріотизм?


Все от Наума Чомского до MTG с Бобо впридачу. :)
   
Re: Трумп  :facepalm1:



 :beach:
   
Re: Трумп  :facepalm1:

Біблію продає 59,99$?
   
Re: Трумп  :facepalm1:

Ну якщо татусь помиляється в судженнях, то це не означає що на світ насувається хаос..... тобто це нічого не означає

Як би ж це тільки татусь.

А на рухунок хаосу. "Я так бачу".
Ось я тут в іншій темі писав:

Згадайте політику Заходу останніх 30+ років. Згадайте як облизували кацапію, як накачували баблом і технологіями Китай. Згадайте що кацапія була в G8 (G7 + 1).
А зараз те все пішло по п*зді. І ті хто усе те робив сидять зараз перед розбитим коритом і не можуть в це повірити. Вони все ще надіються, що раптом то корито знову стане цілим.
Звідси всі ці "не потрібно ескалації", смикання з постачанням зброї, заборона стріляти по території кацапстану. Для когось це справа всього їхнього життя. Вони все ще надіються, що хуйло ще повернеться до адекватного стану. Що Сі буде слухняно виробляти все що потрібно Заходу і не буде вимагати для себе права вирішувати долі світу.
Тому зрозуміло, що Трамп, це не явище, це діагноз і навіть десь вирок. Тут багато мріють про політичну, або навіть фізичну, смерть Трампа. Це нічого не змінить. Трампісти і трампізм залишаться. І знайдеться новий лідер.
Як казав Жванецький, боротись потрібно не з пліснявою, а з сирістю.
Якось так.
   
Re: Трумп  :facepalm1:

тюрма його упорядочить

Ще один.
Проблема не в Трампі, а в тому, чому за нього голосує майже половина країни.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія