Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Зеленська і аферист Клопотенко. Про харчування дітей у освіті.

почему нет?

такое оборудование даже раньше было, но энергии такие духовые шкафы жрут шо ппц

В расчете на килограм продукции чем больше печь, тем ниже себестоимость, хоть в абсолютных числах она конечно намного больше домашней ест. А газ палить в печи вообще преступление, при пока еще работающих аэс.
   
Безкоштовне харчування для дітей з неблагополучних дітей було і за часів СРСР, і зараз також шкільне харчування допомагає таким діткам хоча б раз на день мати горячу страву.

Бо у батьків-п'яничок зазвичай всі гроші йдуть на горілку, а діти харчуються як зможуть нацарювати.
Притому що меню не помінялось, якість їжі сильно змінилась... Тому що продукти стали кращі. Якість продуктів краща і смак зовсім інший.
   
Смачний?  (tu)
Так.
Цього разу пощастило. :)

Ок, тоді столовки мають мути муніципальними, поблизу шкіл, але не на балансі школи, можна одну на дві школи, в Києві часто дві школи поруч з одною спортплощадкою.
   
Деякі сімї посилають не вчитись а щоб діти поїли... Така сумна реальність.
Слухай, я трохи по роботі поїздив по українським школам, за 30 років прогрес значний, про хутори, де зачиняються фапи, пошта і школа мова не йде, але таких меншість, у райцентрах багато шкіл ще за Пороха відремонтували і продовжують зараз, люди з сіл самі завозять чи автобус їздить. Давайте конкретику, в якій українській школі діти голодають?
   
Так.
Цього разу пощастило. :)

Ок, тоді столовки мають мути муніципальними, поблизу шкіл, але не на балансі школи, можна одну на дві школи, в Києві часто дві школи поруч з одною спортплощадкою.
я омлет з молоком роблю. на пательню під кришкою на найменшому вогні, він тоді добре підіймається. правда швидко осідає.

   
Пошкодження толі підшлунковї толі печінки від розкладання підшкірних жирів. Краще спитай педіатрів, вони на цьому ЗОЖ  і дієтах зїли зуби)))

Бабця полячка постійно казала нам, що занадто то не здраво, якось так. А ми у неї цукерки "позичали" постійно.
   
я омлет з молоком роблю. на пательню під кришкою на найменшому вогні, він тоді добре підіймається. правда швидко осідає.
Я раніше такий робив, але після готельних омлетів спробував по-новому, і сподобалось. Молоко, кефір, сметана під настрій.
   
Слухай, я трохи по роботі поїздив по українським школам, за 30 років прогрес значний, про хутори, де зачиняються фапи, пошта і школа мова не йде, але таких меншість, у райцентрах багато шкіл ще за Пороха відремонтували і продовжують зараз, люди з сіл самі завозять чи автобус їздить. Давайте конкретику, в якій українській школі діти голодають?
Покажу тобі калькуляцію з мого боку.

У нас в місиі 4 школи і 3 садіки. В одній журналісти були коли був скандал за дитину Адвоката, в одній коли відкривали фудбульний майданчик, і один садік відремонтувало зовсім недавно з обласного бюджету. За винятком садіка на кухню і ніхто не заходив і ніде. Те що тобі здається багато відремонтовано, до загальної кількості шкіл це реально мізер.


А там в школах на кухнях ще 80 роки. Ну дещо є нове.

Далі. ОТГ намагаються, щоб меню було чим по дешевше. Тому оті всі прилади які вроді є і які важко отмивати, не дуже і використовують, бо електрика і це собівартість їди. А місцеві голови чхати хочуть на дітей аби економія була. Ну насайтах вони пишуть але по факту, економлять по чорному.

Самі меню стали за України кращі, просто тому що продукти на кухню дітям пішли кращі ніж було раніше.

Це Україна.
   
Бабця полячка постійно казала нам, що занадто то не здраво, якось так. А ми у неї цукерки "позичали" постійно.
Вона це казала бо тоді це було дорого... Але ж всерівно давала цукерки?  :gigi:
   
Вона це казала бо тоді це було дорого... Але ж всерівно давала цукерки?  :gigi:

Вона по одній давала, а нам було мало, позичали, коли вона засинала, знайшовши схованку.
   
Далі. ОТГ намагаються, щоб меню було чим по дешевше. Тому оті всі прилади які вроді є і які важко отмивати, не дуже і використовують, бо електрика і це собівартість їди. А місцеві голови чхати хочуть на дітей аби економія була. Ну насайтах вони пишуть але по факту, економлять по чорному.
Самі меню стали за України кращі, просто тому що продукти на кухню дітям пішли кращі ніж було раніше.
Це Україна.

Це ж логічно, думаю у вас меншість дітей харчується у школах, тому фінансують по залишковому принципу, навіщо вкладати гроші у те, що більшості не потрібно?
   
Це ж логічно, думаю у вас меншість дітей харчується у школах, тому фінансують по залишковому принципу, навіщо вкладати гроші у те, що більшості не потрібно?

Нічого подібного, якраз багато харчується.  Є опорні школи то це одна з 20 шкіл в районі... От ці опорні і відремонтували.

Я цікавлюсь чим живе громада...

Насправді, зроблено дійсно багато і тоді і зараз. Але є АЛЕ... Цього багато в загальній кількості насправді мало. Плюс сама інформація з низу дається викривлено.

Якщо ти не вірно до системи задаєш питання то вона намагається юлити у відповіді. Десь так.
   
він не аферист, а просто хлопець на хайпі і бізнесмен, що закінчив в Франції курси шефів, і ні разу не лікар-дієтолог. таланту до кухарства, як наприклад в гордона Рамзі в нього не побачила. рецепти так собі(пробувала готувати). і тому в його ресторацію не піду - не моє. там типу футуристична кухня з незвичним поєднанням продуктів.
Браво!
Можна я додам?
Чистий хайп.
Як кухар і автор блюд він -нуль і ніхто.
Його рецепти - лайно собаче. При чому деякі просто суперечать хіміко-фізичним основам приготування їжі.
Його рівень - дуже провінціна столова чи кафе в Апостолово або десь у Маріуполі на автовокзалі.
Реально! Я не жартую.
Він НЕ дієтолог.
Зеленьска - НЕ дієтолог.
Хто вони? Чому вони видумують меню для наших дітей?
Да, і хто їм сказав, що діабет - від цукру?
   
Да, і хто їм сказав, що діабет - від цукру?
Кстаті я діабетик, і якраз солодке я не любив і не люблю.

Банально запальні процеси були і це призвело до нього.
   
Кстаті я діабетик, і якраз солодке я не любив і не люблю.

Банально запальні процеси були і це призвело до нього.

Співчуваю, давно?
   
Співчуваю, давно?
Років 7, як найшли ну і поки таблетки.
   
На яйцях у вас вийде вся вода, яку  затримують вуглеводи і все. Не жир.
Крупи — повільні вуглеводи. Нічого в них поганого немає. Відмовлятися від них — привіт зрив і торт в одне рило. І хліб може бути бездріжджовий цільнозерновий. Картоплю можна запікти — якщо покласти скибочки на решітку, вийде по-селянськи із скоринкою, — і спокійно собі дозволити, якщо рахуєш калорії.
Для жінок білки і жири — святе. Це наша шкіра, волосся, гормони.Вуглеводи можна туди-сюди ганяти, але як тільки починаєш мріяти про шматок торта, то значить не доїв каші.
Не може.
Бездріжжового хліба не буває.
Як він, на вашу думку, тоді піднімається і насичується газом?
   
Кстаті я діабетик, і якраз солодке я не любив і не люблю.

Банально запальні процеси були і це призвело до нього.
Згоден.
Плюс спадковість, плюс багато чого
   
Років 7, як найшли ну і поки таблетки.
Які таблетки? Я поки утримуюся, боюся. Намагаюся травами та дієтою.
   
Королівство Данське.
Там взагалі зеленого поняття не мають про харчування в садочках чи школах. Що батьки поклали в ланч-бокс - те і їдять. Причому їдять самі, ніхто із дорослих не допомога, як не допомагають ні роздягатись, ні одягатись. Діти все повинні робити самі із самого малечку.
Навіть до няні діти беруть із собою бутерброди, це обов"язкова вимога.
   
Які таблетки? Я поки утримуюся, боюся. Намагаюся травами та дієтою.


Глюкофаж 1000. одна таблетка увечорі.

- призводить до зниження продукування глюкози у печінці за рахунок інгібування глюконеогенезу та глікогенолізу;
- покращує чутливість до інсуліну у м’язах, що призводить до поліпшення периферичного захоплення та утилізації глюкози;
- затримує всмоктування глюкози у кишечнику.
   
Його рецепти - лайно собаче.
мені як тату та як митцю на кухні просто цікаво - що саме там лайно ?
Я подивився на "Технологічні карти на страви та вироби" які тут були з цікавості, але нічого крамольного не побачив.
ну просто трохи повчитися )
   
Глюкофаж 1000. одна таблетка увечорі.

- призводить до зниження продукування глюкози у печінці за рахунок інгібування глюконеогенезу та глікогенолізу;
- покращує чутливість до інсуліну у м’язах, що призводить до поліпшення периферичного захоплення та утилізації глюкози;
- затримує всмоктування глюкози у кишечнику.
Читав, від неї диарея. Також наче з часом необхідно збільшувати дозу. Але є максимальна, потім - інсулін.
Ні?
   
Ніколи не міг отой жорсткий омлет з підозрілим смаком їсти.
Наверное, много муки и соды.
   
Читав, від неї диарея. Також наче з часом необхідно збільшувати дозу. Але є максимальна, потім - інсулін.
Ні?


Діарея може бути в перші дні, можна наполовину знизити дозу.
І звичайно, що будь-які ліки з часом втрачають ефективність, організм до них адаптується.
Щодо інсуліну, то це вже крайня межа, з нього потім не зскочеш.
Я стараюсь просто менше про той діабет думати, жодних дієт не дотримуюсь, ліки теж вживаю коли як.

А так - всі болячки від нервів, один сифіліз - від задоволення.  :gigi:

ПС: найкраще понижує цукор - горілка, але чогось лікарі це приховують від поцієнтів.  :gigi:
   
Він НЕ дієтолог.
Он повар. В ресторанах же не диетологи работают.
   
Діарея може бути в перші дні, можна наполовину знизити дозу.
І звичайно, що будь-які ліки з часом втрачають ефективність, організм до них адаптується.
Щодо інсуліну, то це вже крайня межа, з нього потім не зскочеш.
Я стараюсь просто менше про той діабет думати, жодних дієт не дотримуюсь, ліки теж вживаю коли як.

А так - всі болячки від нервів, один сифіліз - від задоволення.  :gigi:

ПС: найкраще понижує цукор - горілка, але чогось лікарі це приховують від поцієнтів.  :gigi:
Про горілку - так. Бува, вживаю столову ложку зранку.
   
Он повар. В ресторанах же не диетологи работают.
Правильно.
А от меню для дітей - дієтологи складають.
Тому і кажу: він не дієтолог.
   
Правильно.
А от меню для дітей - дієтологи складають.
Тому і кажу: він не дієтолог.
Но кто-то же должен рассказать, что готовить и как.
   
Но кто-то же должен рассказать, что готовить и как.

фахівці це мусять робити, а не тусня мажорна. невже не набридло ще втручання абсолютно далеких від цього вискочек? причому буквально у всьому, у всіх сферах і галузях. це як навмисно робиться, повні невігласи "вирішують" замість спеціалістів.
   
Показати зображення...
Так от таким на 100 дітей кожен день натерти салат ? Хто возьметься?

А іншого немає.  :facepalm1:
Навіть по селах цього нема.
   
Я б ще додала можливість десь зберігати і розігрівати їду, принесену дитиною з дому.
Після "меню Клопотенка" частина батьків захоче давати дитині перекус з собою. З діточками з садків - печалька.

І ще - ця афера принесе багато шкоди і ніяк не буде боротися з ожирінням. Діти не будуть їсти те в школі, будуть носити з собою булочки, або просто будуть голодні, зате надолужать все нез'їджене вечером перед сном. Результат передбачуваний.
Постанова КМУ № 305 не стосується дитячих садків  :)
   
Хотів назвати ("Скумбрія по 8"  і аферист Клопотненко добивають освіту яку не добила Гриневич.)

Взагалі нова реформа харчування, гарний приклад, коли аферисти чешуть язиком можновладцям і ті їм вірять.

Що не так з пропозиціями цього афериста про здоровий спосіб життя?

Діти не їдять того, що не їдять дома, спеції які він пропонує українці в більшості не сприймають. Дуже сумнівно, що спеції є добрі для дитячого організму, діти інколи мясо не їдять бо це важке для їх шлунку і викликає дискомфорт.

Твердження дієтологів про здорове харчування для дітей  "відсутність сахару в їжі є корисним" є ідіотизмом, вони плутають це з пережором.

У нас в місті була прямо епідемія з тим що у дітей Ацетон. Діти погано себе почувають і коли дихають з рота іде запах Ацетону. Основна причина цього, так зване здорове харчування без сахара. Людський організм погано розчіпляє підшкірний жир, його розчеплення є шкідливим для організму, дорослий організм це переносить легше, а дитячий - маємо Ацетон. Не відразу за деякий час. Батьки солодку воду і цукерки жмотили дітям, швидко засвоюємі вуглеводи  тіпа тістечка теж жмотили і в дітей були проблеми з здоровям. Дехто тупо з батьків був помішаний на здоровому харчуванні і теж мало сахару давали дітям  потім мали проблеми.

Нам це пропонує  зараз Клопотнеко.

Далі розберемо те що його страви не технологічні для великої кількості людей, його страви розраховані на 10  людей в ресторані при великій кількості обслуговуючого персоналу і наявності техніки. В реальності в школах 5 чоловік на кухні, відсутнє обладнання, обслуговують 40 дітей за раз. Сніданок 3 рази по 40, потім обід 3 рази по сорок. А технологічні карти які дав цей аферист розраховані на 10 людей в ресторані з обладнанням і помічниками 10 людей. Понятно що в Ресторані на свята чи вихідні може бути ажіотаж, але це раз на тиждень а не кожен день і знову, є техніка для роботи.

Проблема наших політиків що вони слухають аферистів, ніхто не порахував скільки треба закупити техніки, чи не гробиться так здоровя дітей? Короче весело.

А тему я не назвав вїдливо тому, що який зміст, вони все рівно нікого крім себе не чують ці горе реформатори.

===============
Нотатки Божевільного

Дебіли не хочуть нічого зміінювати.

Знаєте скільки їжі раніше викидали з шкільних столових?

Їм це підходить. Треба ж своїх свиней годувати.

А то ж нічим буде. Все зїдять.


Хто вважає це не укроїжею, так ви ж в Європу хотіли?

Чи вже ні?

Обладнання теж потрібно замінювати. Чи ви хочете працювати на тому, що ще наші батьки встановили?

Ну і про сахар. Тільки найдебільніший підхуйлятник не знає, що сахар українською цукор.

Хоча всі знають, що тс коцап, який вдає з себе укропедріота.

Педріот...вишиванку надів?  :pooh_lol:
   
АЦИНТОН.  :pooh_lol:
Людина спішить а штабний бот дідусь виявляється як врода має ваву на рахунок писанини.

Не раз я бачив людей які це злить, начинаєш копати глибше а там просто набір шизофреніка.

В тебе проблеми я бачу з цим, звернись до Олдбоя, хоча там сумніви що він хороший лікар, треба практика шукати.
   
Знаєте скільки їжі раніше викидали з шкільних столових?

Повторю те що писав вище, і що ти пропускаєш. Проблема була що Повари воровали і постачальники привозили не якісну їжу, з середини двохтисячних - це виправилось і їжа стала нормальна. Змінили якість продуктів і цього виявились більш ніж достатньо.  :facepalm1:

Звернись до Олді. Олді україножер тобі дохтор...
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія