Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

про бани , кацапи які акуратно працють не забанені

натомість забанено багато просто українських зрадойобів
на великі терміни . що не правильно
   
Мені цікаво, а у eact індульгенція якась? По зрадойобству йому нема рівних, але купа людей пішли за цією статтею, а цей спокійно продовжує зрадойобити та закликати до тероризму.
Тут треба або хрестик зняти, або труси надіти
   
Так, у кожному пості він ще акуратно вставляє посилання на свої попередні брєди про підрив АЕС чи брудні бомби. І це нормально типу, як і пости Редиса12 про смоктання хуїв у кожному реченні.
   
Так, у кожному пості він ще акуратно вставляє посилання на свої попередні брєди про підрив АЕС чи брудні бомби. І це нормально типу, як і пости Редиса12 про смоктання хуїв у кожному реченні.

а чим тобі не подобається брудна бомба? тому шо Україна ії може зробити хоч вчора і налякати кацапів?
   
натомість забанено багато просто українських зрадойобів
на великі терміни . що не правильно
так ти ж за те, щоб косити наліво і направо, хіба ні? )
   
а чим тобі не подобається брудна бомба? тому шо Україна ії може зробити хоч вчора і налякати кацапів?
Ага, а у відповідь отримати ядерне бомбардування не брудними бомбами. Це навіть вас у США може налякати!)
   
Ага, а у відповідь отримати ядерне бомбардування не брудними бомбами. Це навіть вас у США може налякати!)

З якого хуя ти вирішив що Україна перша почне бомбити Москву?
Це тобі скабєєва сказала?
Це бомба стримування, якщо кацапи застосують то відповідь теж прилетить серьёзна.

   
З якого хуя ти вирішив що Україна перша почне бомбити Москву?
Це тобі скабєєва сказала?
Це бомба стримування, якщо кацапи застосують то відповідь теж прилетить серьёзна.
А як це має виглядати технічно? Там пан еакт говорив так: якщо ми відступаємо за територію, на якій знаходиться наша АЕС, то ми її підриваємо, щоб та земля не дісталась кацапам. Це зрозуміло: викид ізотопів у атмосферу, зараження якоїсь там великої чи меншої території.
А з брудною бомбою як? Де провести випробування, щоб показати серйозність намірів? Чи просто п***а ротом у надії, шо кацапи злякаються?
Знову ж таки, де межа, за якою її потрібно застосовувати? Взяття Києва руснею, чи коли?
   
а які це акуратні кацапи?

грішу на недавню хвилю нових ніків, (перегриневичі, дрогобичанини і т.д.), але не маю часу вичисляти хто агент  B-)
так що цікаво
   
Скажімо нік пірат
   
а які це акуратні кацапи?

грішу на недавню хвилю нових ніків, (перегриневичі, дрогобичанини і т.д.), але не маю часу вичисляти хто агент  B-)
так що цікаво

та будьласочка

10-20-30-40-50 лет ???

да пошли вы куда подальше с такими дурацкими прогнозами !!!

мы все ждем освобождения в самые ближайшие  месяцы !

и потому я всецело поддерживаю Зеленского требующего немедленных побед

верю, что подберут еще уклонистов с Западной Украины и ВСУ наконец выйдет к границам Крыма


Притомний українець зможе написати таку куйню?
При тому, що саме воно навіть не розглядає варіанти, що звільняти ТОТ мають в тому числі він і його родичі, про що прямо говорить.
Я взагалі не розумію чому це біосміття досі не в бані
   
ну слп це таке, людина як на долоні
більше цікавлять шифровані, які працюють 60/40 або знаходять з глибин і руйнують підвалини  B-)
   
Скажімо нік пірат
які тези просуває?
   
та будьласочка

Притомний українець зможе написати таку куйню?
При тому, що саме воно навіть не розглядає варіанти, що звільняти ТОТ мають в тому числі він і його родичі, про що прямо говорить.
Я взагалі не розумію чому це біосміття досі не в бані

Потому, что я за Украину и по возрасту не подхожу для мобилизации
А вы просто провокатор работающий на русских

Ваши вбросы о ТОТ совпадают с их пропагандой о невозможности освобождения ТОТ
Тщательнее надо работать
   
Потому, что я за Украину и по возрасту не подхожу для мобилизации
А вы просто провокатор работающий на русских

Ваши вбросы о ТОТ совпадают с их пропагандой о невозможности освобождения ТОТ
Тщательнее надо работать

Тобі видніше шо там в кацапській пропаганді, ботяра ватоголова. Я нею не цікавлюсь.
Черговий перл цієї консерви.

А кто прос...л все полимеры летнее наступление ???

Выполни он то, что обещал - освободи Мелитополь - и все мы сейчас 'были бы в шоколаде'
   
Хаха
Типа не интересуюсь - но повторяю их визги
   
Хаха
Типа не интересуюсь - но повторяю их визги

так не повторюй, хто тебе змушує?
   
Хаха
Типа не интересуюсь - но повторяю их визги

Цитувати
Президент Володимир Зеленський заявив, що вийти з Авдіївки було абсолютно логічним, справедливим та професійним рішенням, щоб зберегти життя наших військових.

"Для нас це найголовніше завдання. Ми бережемо наших людей, наших воїнів - бо це і є захист. Зброя від наших партнерів допомагає відновлювати мир на нашій території, але перш за все військовий захищає людей. Тому щоб не попасти в оточення було прийняте рішення відійти на інші рубежі", - сказав український лідер під час Мюнхенської конференції.

Цитувати
Міністр оборони України Рустем Умєров заявив, що Авдіївку ми ще повернемо. Водночас рішення берегти людей є правильним.

Цитувати
Зеленський підкреслив, що треба берегти людей.

"Сьогодні минув час - люди втомлені. Всі втомлюються. Всі люди, незалежно від їхнього статусу. Це зрозуміло. Тут нічого такого немає. Але це не патова ситуація. Я ще раз підкреслюю. Ми про це вже говорили. Це не якась новина. Росія контролює небо.... Ми бережемо наших хлопців і дівчат. Коли ми не контролюємо небо, просто кидати, як Росія кидає своїх людей як м'ясо, ніхто не хоче", - додав президент.

Цитувати
Валерій Залужний належить до нового покоління офіцерів, освічених, інтелігентних, не знайомих із радянською системою керування. Коли його призначили командувати на Донбасі, перше, що вразило тоді бійців, до яких приїхав новий генерал, що він «був без почету і з одним охоронцем», що до нього там не практикувалося. А перше сказане ним, що хоче від командирів поваги до кожного солдата. І берегти життя солдатів, бо це – головне. Саме там виробив Валерій Залужний свою унікальну стратегію збереження бійців. Вдарити і відійти! Вдарити і відійти!

Вони теж "повторяют візгі"?
Іди нах, підар ватний, з своєю кацапською пропагандою!
   
які тези просуває?


зневіра розрай расея сильна как никогда стандарт
є ще такий лазар
   
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1139812.new#new


ось вам кацапське гівно
   
Ще кацапські боти засрали весь форум, що мало допомоги від США :X

Цитують Хуйла з його ІПСО проти ключового союзника :X

Хуйло сказало те шо є, байден сцікун і хуйло задоволений байденом.
   
Мені цікаво, а у eact індульгенція якась? По зрадойобству йому нема рівних, але купа людей пішли за цією статтею, а цей спокійно продовжує зрадойобити та закликати до тероризму.
Тут треба або хрестик зняти, або труси надіти
а яке право ти маєш питати, громадянин США? що в тебе там в Лос анжелосі апельсини дрібні?
   
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1139812.new#new


ось вам кацапське гівно

так як так - ти купив фуп, а кацапи шо хочуть роблять?
   
Re: про бани , кацапи які акуратно працють не забанені

З якого хуя ти вирішив що Україна перша почне бомбити Москву?
Це тобі скабєєва сказала?
Це бомба стримування, якщо кацапи застосують то відповідь теж прилетить серьёзна.
куди,що і чим прилетить фантазер.
   
Скулбой в нас із банів не вилазив, а зараз шанована людина, член суспільства. Нуашо.
   
Скулбой в нас із банів не вилазив, а зараз шанована людина, член суспільства. Нуашо.
бухаєш в чехіях?
   
Re: про бани , кацапи які акуратно працють не забанені

бухаєш в чехіях?
Ти мені стрілку забити хочеш? :)
Нє, в чехах я не буваю :)
Європа не така маленька як декому здається (мені 800 км до Праги), щоб іще десь «бувати».
   
Ти мені стрілку забити хочеш? :)
Нє, в чехах я не буваю :)
Європа не така маленька як декому здається (мені 800 км до Праги), щоб іще десь «бувати».
то ElGuider цікавиться чи ти бухаєш
   
Re: про бани , кацапи які акуратно працють не забанені

то ElGuider цікавиться чи ти бухаєш
Та, підсліпуватий я став… Ще й в «чехіях»… Курча, які нікчеми…
   
які нікчеми
так, ти нікчема в чехіях чи швеція чи щвейцаріях,  бо ти втік з України
   
Re: про бани , кацапи які акуратно працють не забанені

Ап
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія