Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Дівчина зайшла в цьому в літак. Команда відмовилася летіти

а мордочка  так нічо.
вдув би!(с)
   
а мордочка  так нічо.
вдув би!(с)
в мордочку??
   
У нас в сплртзалі усі жінки в таких топах тренуються...

В таких та трохе не таких. У неї кружевний - це вже не топік, а ліфчик. І не трикотажний, а хебешний - теж вказує на те, що це не топвік. Ну, і наостанок топіки обичьно ідуть обрамлені косою бейкою, а не кружевом - і бретельки в тому числі. І ще. Там пошив чашечки як у ліфчика, а ваші хвальоні топіки ідуть без швів, бо вони пошиті із еластичного матеріалу, що дозволяє шити чашку суцільноюЮ тим більше такого розміру.  :gigi:
   
Дрес-код простий - одягнутий і нормальний(тверезий)
Небритий, то це зараз у молоді такий дрес-код : неголений жидок  :D

Ще раз, в Литві при СССР в автобус пяних і неохайноодягнутих - не пускали !
Друскінікай.

Дідугане ти йорнутий ?
   
есть фотка в зале ожидания, нет фотки в салоне самолёта,
вы же незнаете шо она еще с себя сняла уже на борту
   
Дрес-код простий - одягнутий і нормальний(тверезий)
Небритий, то це зараз у молоді такий дрес-код : неголений жидок  :D

Ще раз, в Литві при СССР в автобус пяних і неохайноодягнутих - не пускали !
Друскінікай.

В нас і зараз в автобуси і метро п‘яних не пускають. Якщо зайшов п‘яний, водій викликає транспортну службу безпеки і п‘яного виводять. Якщо пручається, то одягають кайданки. А потім офігєнний штраф.
   
Повторюсь. Думаю всё намного более буднично. Пассажиров с билетами было слегка больше чем мест. Искали способ как избавится от проблемы бесплатно.
   
в мордочку??
економ-клас!  :laugh:
   
есть фотка в зале ожидания, нет фотки в салоне самолёта,
вы же незнаете шо она еще с себя сняла уже на борту

Не знаємо, зате уявляємо! І нічого не маємо проти! Токсична маскулінність вона така!  :laugh:
   
В нас і зараз в автобуси і метро п‘яних не пускають. Якщо зайшов п‘яний, водій викликає транспортну службу безпеки і п‘яного виводять. Якщо пручається, то одягають кайданки. А потім офігєнний штраф.

Ще скажи що всім пасажирам треба на вході дути в бреталайзер.
   
цікаво,  а в таких би пустили?

   
Ще скажи що всім пасажирам треба на вході дути в бреталайзер.

Це твої слова. Я написав П‘ЯНИЙ. Тобто є видимі ознаки.
   
ув ачько 8-)

не светит тебе
бо то буржуйка
що літає
а ти рептілія що повзає
шукай заміну
тіпа аля кароффка :D
   
цікаво,  а в таких би пустили?

Показати зображення...Показати зображення...Показати зображення...

Ні звичайно, ібо нєскрєпна і нєдуховна срамота! Святого Томосу на них нема, блудніци! :laugh:
   
Не пезди! Мені та не знати, що таке ліфчик із моїми то цицьками 7-го розміру (гіпюровий, б***ь, невже тобі повилазило?), а шо таке топік.

А на дівчині таки бюстгальтер, але не гіпюровий, а хебешний, того і пожмаканий такий, бо форму не держе - не на поролоні він у неї.

Звиняй, але з цицьками сьомого розміру навіть футболка у ліфчик перетвориться і тебе теж з літака виженуть. За моральні та фізичні травми навколишнім.
А в дівахи таки топ
   
не светит тебе
бо то буржуйка
що літає
а ти рептілія що повзає
шукай заміну
тіпа аля кароффка :D


Та да.... А ви і раденькі, шо корови не літають.  :cray:
   
А чого ні?
ну раптом би якомусь муслімському пасажиру то заважало спокійно політ перенести. :buba:
   
Це твої слова. Я написав П‘ЯНИЙ. Тобто є видимі ознаки.

А з барів в Торонті повертаються виключно на машинах?
   
Це твої слова. Я написав П‘ЯНИЙ. Тобто є видимі ознаки.
згідно адм.кодексу - 0,2 проміле.
   
не светит тебе
бо то буржуйка
що літає
а ти рептілія що повзає
шукай заміну
тіпа аля кароффка :D

каровка 8-)
   
Звиняй, але з цицьками сьомого розміру навіть футболка у ліфчик перетвориться і тебе теж з літака виженуть. За моральні та фізичні травми навколишнім.
А в дівахи таки топ

 :lol:
   
Звиняй, але з цицьками сьомого розміру навіть футболка у ліфчик перетвориться і тебе теж з літака виженуть. За моральні та фізичні травми навколишнім.
А в дівахи таки топ

 :gigi:  3,14доп.


На, та узбагойся. Тут все написано і сфоткано:

https://www.google.com.ua/search?tbs=sbi:AMhZZisB8z-CQmVOXnoCiMGJIjErdzsopKzR1Jun0iW_1WGFg03fezRNoGtPg_10qd853qYa3R4nIs5cyKjzLelqiaNi3dcmxW3BPgL6b2HuxmG3GvRrYjbot50uNRW_1x80Nggh2rBTE2mva62NyGMiZwHL_1InGfl13jerqQi1T-TTk1wG7hra0cRzPeMwe-owHrTvpWDI7oD1U9s5lgJ9nEkAd70pZuz3h2RiA9H0VSJu9smWpOlNCjUgkBPt293mIq4sHhrlLkUkulw2B7YKUMuLbPZkDU2vNr8f2-A_1U744M_18PT9BG5SFzQAntA5HfophigiQRZ5-0_1qoG-wbzshYGzMxAIK7Miw&hl=ru-UA
   
ну раптом би якомусь муслімському пасажиру то заважало спокійно політ перенести. :buba:


Та ну. Забився собі у куточок і сидить подрачює. І полєзно (летить) і приятно....
   
ув ачько 8-)

не светит тебе
бо то буржуйка
що літає
а ти рептілія що повзає
шукай заміну
тіпа аля кароффка :D
   
не светит тебе
бо то буржуйка
що літає
а ти рептілія що повзає
шукай заміну
тіпа аля кароффка :D


Для повного щастя ще третій раз повтори і я таки нарешті повірю, шо ти не при ділах.  :gigi:
   
не светит тебе
бо то буржуйка
що літає
а ти рептілія що повзає
шукай заміну
тіпа аля кароффка :D

каровка 8-)
   
каровка 8-)

я сказав аля
а не Каровка
бо ця баба тебе кончіть )
   
Та да.... А ви і раденькі, шо корови не літають.  :cray:
:gigi:
   
А з барів в Торонті повертаються виключно на машинах?

На таксі. Або тримають одного в компанії тверезого. Або телефонують додому чи друзям щоб забрали.

Але деякі сунуть і в громадський транспорт. Там їх можуть відловити і оштрафувати. А ще деякі сідають за кермо. Але це вже кримінальна стаття.
   
Та да.... А ви і раденькі, шо корови не літають.  :cray:

:D
   
:gigi:
https://www.youtube.com/watch?v=p8-qgREaKuY


Нєа, не то.  :gigi:




   
На таксі. Або тримають одного в компанії тверезого. Або телефонують додому чи друзям щоб забрали.

Але деякі сунуть і в громадський транспорт. Там їх можуть відловити і оштрафувати. А ще деякі сідають за кермо. Але це вже кримінальна стаття.

В мене є серйозні сумніви що Канада це така страна піонєрія яку ти так старанно вимальовуєш. Я гарантую, що якщо ти сам заходиш в транспорт і не дебошириш, ніхто до тебе не до&беться.

Не треба ляля, карочє.
   
я сказав аля
а не Каровка
бо ця баба тебе кончіть )

кончіть 8-)
   
Нєа, не то.  :gigi:


https://www.youtube.com/watch?v=2ewKBYXdhyU
:laugh:
Карову - на мясо, єкіпаж - под арєст!
   
кончіть 8-)
Ув ачько!
Чойта я за тебе переживаю
   
Ув ачько!
Чойта я за тебе переживаю

ув ачько 8-)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія