Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Хто має вдома газ: ставте датчики газу. Нова Одеса.

а що не так з однією фазою до індукційки?  :S  у мене підходить одна фаза, 8 мм мідь. конжна конфорка до 7 квт, часто працюють 2-3 разом. в чому проблема з однією фазою? :S

гуглити "перекос фаз"
   
Re: Хто має вдома газ: ставте датчики газу.  Нова Одеса.

Якась маячня, які блоки до чого?

Замінив одну плиту на іншу, встромив виделку до розетки та й усе.
ніт
   
Re: Хто має вдома газ: ставте датчики газу.  Нова Одеса.

ніт
... що ти з ним спориш, для нього це як 4000 доларів вчителям...а де вони беруться, то його не цікавить...головне, вилка є, а що  кАтлети -- нема, то інше...:)))
   
Re: Хто має вдома газ: ставте датчики газу.  Нова Одеса.

Магістральну розводку поміняти не є проблемою, тим більше, вона вже давно потребує заміни, оскільки не тільки не відповідає сучасним стандартам, але давно вичерпала свій строк служби і знаходиться у жалюгідному стані.
ось це якраз і є проблема. ахмєтка звик викопувати кабелі, а не закопувати
   
гуглити "перекос фаз"
у нас величезний будинок без газу, тобто під електроплити, і в жодній квартирі нема 3 фаз і вводи на 15 квт. і при цьому в усіх все ок. що погуглити?
   
Почти все плиты на гибких подводках (это я придумал и внедрил в 1998 году, о чём не раз пожалел уже)
у нас в селе уже в 80-х на гибких подводках плиты ставили :)
   
Re: Хто має вдома газ: ставте датчики газу.  Нова Одеса.

у нас величезний будинок без газу, тобто під електроплити, і в жодній квартирі нема 3 фаз і вводи на 15 квт. і при цьому в усіх все ок. що погуглити?
результати замірів в студію
   
результати замірів в студію
а ще що у студію? адресу, телефони сусідів, єдрпоу осбб?.. «в усіх все ок» треба розуміти так, що ніхто ні на що не скаржиться і «пробки» ні в кого не вилітають. всі просто живуть і не паряться. індукційка, бойлер, чайник, духовка, гриль, тепла підлога, кондьори, кавомашина, пралка/сушка — все працює… єдине що помітив — реле напруги на вводі фіксує щоденні півсекундні провали напруги до 120 в, типу десь щось перемикається. раз на день приблизно в однаковий час. ні на що не впливає
   
у нас в селе уже в 80-х на гибких подводках плиты ставили :)
1. Не плиты, а таганки.
2. Не природный газ, а сжиженный, т.е. балонный.
Старый СНиП запрещал такие фокусы. Мне пришлось проделать немало бумажной работы, перевернуть гору документации и собрать  весомые аргументы, чтобы  эту идею продвинуть официально.
   Мне казалось, что я делаю правильное дело. Реальность обернулась другим боком. Вместо специализированных газовых повсеместно тулили кислородные рукава, за их состоянием никто толком  не следил. В результате немало народу отправилось на тот свет  из-за утечек в порепанной шланге двадцатилетней давности.
   Вот теперь сижу и думаю: а прав ли я?
   
в сраку хіба запірний клапан від газу). ви фото тої совкової халупи бачили. там, не факт, що платять за той газ не то що ще клапани ставити. тут треба драпати з того совкового хламу і чим швидше тим краще.
   
у нас величезний будинок без газу, тобто під електроплити, і в жодній квартирі нема 3 фаз і вводи на 15 квт. і при цьому в усіх все ок. що погуглити?

1. електрика в будинку запроектована під велику потужність й під електроплити (а не під 1.5 квт на квартиру, як у хрущах)
2. електроплити у всіх, а не "у мене індукційна, а у сусіда газова"
3. під будинок встановлено окремий трансформатор, а не "один трансформатор на увесь район" (ну, це витікає з п.1)

А тепер дивися хруща:
- при будівництві розрахунок робився з 1.5 квт на квартиру, проводка не розрахована на великий струм
- трансформатор один на десяток хрущів
- ставимо собі на одну фазу індукційку, врубаємо три конфорки, в ванній крутиться пралка. Тягнемо 15квт. Сусід-п'яничка двома поверхами вище та з іншого боку під'їзду підключений на іншу фазу. У сусіда всього навантаження - дві лампочки на 40 ват, все інше обладнання він пропив. Як результат - в тебе напруга впаде до 180В, а у сусіда буде 240. Оце називається "перекос фаз"

   
Пал, а, ну то так, да. і трансформатор свій.
   
1. Не плиты, а таганки.
2. Не природный газ, а сжиженный, т.е. балонный.
Старый СНиП запрещал такие фокусы. Мне пришлось проделать немало бумажной работы, перевернуть гору документации и собрать  весомые аргументы, чтобы  эту идею продвинуть официально.
   Мне казалось, что я делаю правильное дело. Реальность обернулась другим боком. Вместо специализированных газовых повсеместно тулили кислородные рукава, за их состоянием никто толком  не следил. В результате немало народу отправилось на тот свет  из-за утечек в порепанной шланге двадцатилетней давности.
   Вот теперь сижу и думаю: а прав ли я?

прав
потому что эти шланги все равно бы ставили, только не официально и с нарушениями
А нормальным людям этот запрет только лишней головной боли и затрат прибавлял
   
Пал, а, ну то так, да. і трансформатор свій.

я ж до чого веду
переходить на електрику можна
але це веде до величезних витрат по заміні та доустановки просто неміряної кількості обладнання на просто кошмарні суми!
Й перекласти проводку у всьому будинку - це чи не найменьший геморой з усіх.
Ото тільки хіба потрошку та потихеньку. До того ж власники мереж не дуже хочуть вкладатися в переобладнання.

   
угу, мабуть простіше і дешевше буде валяти хрущі і будувати сучасні будинки. хрущам все рівно вже край, іх проблему все рівно треба вирішувати. нмд нема сенсу осучаснювати розвалини, щоб вони так ще років з 10 постояли, а потім все рівно їх валяти і будувати нове
   
угу, мабуть простіше і дешевше буде валяти хрущі і будувати сучасні будинки. хрущам все рівно вже край, іх проблему все рівно треба вирішувати. нмд нема сенсу осучаснювати розвалини, щоб вони так ще років з 10 постояли, а потім все рівно їх валяти і будувати нове
а куди той люмпен з тих хрущів діти? і взагалі в кожного будинку повинен бути ВЛАСНИК який буде виділяти бабло на поточний ремонт інакше навіть новим будинкам за пару років настате триндець.
   
а куди той люмпен з тих хрущів діти? і взагалі в кожного будинку повинен бути ВЛАСНИК який буде виділяти бабло на поточний ремонт інакше навіть новим будинкам за пару років настате триндець.
відсіляти у вже побудовані, я не знаю. є на те спеціально навчені люди, щоб думати, як то вирішити. це все рівно треба буде робити, бо час спливає. можливо, влада чекає на зручний привід, ну там щоб один хрущ склався і поховав кількасот чоловік.. тоді викатять рішення і перелякане населення хрущів його прийме. навіть в тій же мацкві проблему вирішили, а значить вона рішаєма
   
Якась маячня, які блоки до чого?

Замінив одну плиту на іншу, встромив виделку до розетки та й усе.
:gigi: а потом воно тебе як їбоне!
   
Серега, это называется "тупить с умным видом". Электроплитка и бойлер 5 квт не потребляют. Даже вместе.
шо-шо??
   
Re: Хто має вдома газ: ставте датчики газу.  Нова Одеса.

:gigi: а потом воно тебе
 як їбоне!
А що робити, таке життя :(

Але тему втримав, мо хто ще про дрова замислиться.

Тут майже дві однакові про тарифний геноцид та оця.
   
Бугога!
В дупу собі виделку встроми,може порозумнішаєш.  :lol:
Для початку дізнаєшся, на скількі кіловат потужності підведено до квартири, які дроти, автомати тощо.
Після чого дізнаєшся, шо електрочайник та пральна машина разом, це мабуть максимум, на що розрахована мережа в квартирі.
Після чого дізнаєшся,  шо для повноцінної плити, бажано індукційної, треба тягнути 3 фази, яких біля будинку нема в принципі.
Й так далі по списку.
ти нє прав. У мене в будинок заведено ТРИ фази, але кожна квартира висить тільки на одній фазі. В кожному підїзді три фази. Побудова 1973 року.
   
Шо ти верзеш?

Нашо воно треба щось рахувати  як вже є розетка та виделка?

І чого одразу про дупи, ти що кацап?
То в них якась неприродна тяга до дуп, аналу і т.і.
то він каже, що виделку засунь собі до дупи, а штепсельну вилку - в розетку можеш встромляти.
   
А що робити, таке життя :(

Але тему втримав, мо хто ще про дрова замислиться.

Тут майже дві однакові про тарифний геноцид та оця.
:gigi: ти краще розкажи: ти і вдома ту штуку виделкою називаєш?
   
Re: Хто має вдома газ: ставте датчики газу.  Нова Одеса.

то він каже, що виделку засунь собі до дупи, а штепсельну вилку - в розетку можеш встромляти.
Вам шо пороблено з цими дупами. :S
   
Re: Хто має вдома газ: ставте датчики газу.  Нова Одеса.

1. електрика в будинку запроектована під велику потужність й під електроплити (а не під 1.5 квт на квартиру, як у хрущах)
2. електроплити у всіх, а не "у мене індукційна, а у сусіда газова"
3. під будинок встановлено окремий трансформатор, а не "один трансформатор на увесь район" (ну, це витікає з п.1)

А тепер дивися хруща:
- при будівництві розрахунок робився з 1.5 квт на квартиру, проводка не розрахована на великий струм
- трансформатор один на десяток хрущів
- ставимо собі на одну фазу індукційку, врубаємо три конфорки, в ванній крутиться пралка. Тягнемо 15квт. Сусід-п'яничка двома поверхами вище та з іншого боку під'їзду підключений на іншу фазу. У сусіда всього навантаження - дві лампочки на 40 ват, все інше обладнання він пропив. Як результат - в тебе напруга впаде до 180В, а у сусіда буде 240. Оце називається "перекос фаз"
якшо після 15 кВт напруга впаде лише на 50 В - це ще чудо-о-овий результат.
   
Re: Хто має вдома газ: ставте датчики газу.  Нова Одеса.

Вам шо пороблено з цими дупами. :S

Українське життя, як і лайка, сракоцентричне. Що вже тут вдієш...  :gigi:

Ось дещо зі всесвітнього розуму:

Цитувати
Система української лайки грунтується геть на інших засадах, аніж лайка московська
Кацапські матюки – сексоцентричні або ж відгенітальні. В основі їх – статевий акт, часто збочений, органи, що беруть у ньому участь, та особи, які мають ті чи інші сексуальні характеристики.

Матюки українські – копроректального типу, вони пов’язані з актом дефекації, з ефекторним органом та продуктом цього акту. Цим українська лайка близька до лайки європейської.
Порівняйте: французьке merde, німецьке Scheisse, Dreck, Lecken Sie mir Arsch, польське gowno.

   
Re: Хто має вдома газ: ставте датчики газу.  Нова Одеса.

Українське життя, як і лайка, сракоцентричне. Що вже тут вдієш...  :gigi:

Ось дещо зі всесвітнього розуму:

зато інгліш під фак заточений  B-)
   
Пал, а, ну то так, да. і трансформатор свій.

 На кожну квартиру.  :laugh:  І як у Західній Європі перевели всі кухні на електрику, ніяк не зрозуміти.  :weep:
   
сучасні газові прилади самі вимикаються, якщо полум'я немає
щоб запобігти такому, радянський мотлох треба викидувать нах! Навіть у примусовому порядку
й взагалі заборонить до реалізації газові плити, не обладнані датчиками полум'я
Звичайно, залишиться ще "економія" на шлангах, якими підводиться той газ. Є унікуми, що чіпляють на газову трубу шланги для води.

делайте ЖЕСТКУЮ РАЗВОДКУ без гибких шлангов.
да, неудобно. особенно нельзя "промазать". зато надежно.
   
в сраку хіба запірний клапан від газу). ви фото тої совкової халупи бачили. там, не факт, що платять за той газ не то що ще клапани ставити. тут треба драпати з того совкового хламу і чим швидше тим краще.

в говноновостройки, да?
потому, шо драпать в свои дома для всех не получится.
   
делайте ЖЕСТКУЮ РАЗВОДКУ без гибких шлангов.
да, неудобно. особенно нельзя "промазать". зато надежно.

якщо брать нормальні гнучкі шланги, то теж надійно буде
але вони не 50 грн коштують, да
   
гуглити "перекос фаз"

в идеале должно 3 фазы заходить в квартиру на щиток. и уже там раскидываться нагрузки. чтоб не было перекоса.
   
якщо брать нормальні гнучкі шланги, то теж надійно буде
але вони не 50 грн коштують, да

я консерватор. только ЖЕСТКАЯ ПОДВОДКА металлическими трубами.
ну и датчик по газу, это само собой.
   
Re: Хто має вдома газ: ставте датчики газу.  Нова Одеса.

в говноновостройки, да?
потому, шо драпать в свои дома для всех не получится.
Надо стараться.

 Всё идёт к тому шо мудрый народ должен пережить холодомор чтобы начать платить коммуналку.


   
Re: Хто має вдома газ: ставте датчики газу.  Нова Одеса.

я консерватор. только ЖЕСТКАЯ ПОДВОДКА металлическими трубами.
ну и датчик по газу, это само собой.
якшо робити жорстко з такого самого лайна, як і гнучке- таке саме лайно получиться. а при натягуванні сови на глобус- бабах буде швидше
   
Не виделка, а вилка.

Показати зображення...
Ти забагато хочеш. У нас в половині інтернет-магазинів пишуть "харчування 220 в".
   
Re: Хто має вдома газ: ставте датчики газу.  Нова Одеса.

Ти забагато хочеш. У нас в половині інтернет-магазинів пишуть "харчування 220 в".
уже давно 230
   
Унаслідок вибуху у багатоповерхівці міста Нова Одеса на Миколаївщині без житла залишилися люди із 30 квартир.

Про це повідомили у пресслужбі Державної служби з надзвичайних ситуацій у вівторок.

"Мешканці з 30 відселених квартир будинку тимчасово розмістилися у родичів, одну особу місцеві органи влади тимчасово розмістили в готелі", - йдеться в повідомленні.

Крім того, рятувальники продовжують ліквідувати наслідки вибуху, вивозять будівельне сміття.
   
уже давно 230
по доках і 220 і 230, типу на перехідний період. але поки не вимруть поточні пенси та їх діти, усі так і будуть казати: двєсті двацить вольт
   
Re: Хто має вдома газ: ставте датчики газу.  Нова Одеса.

:gigi: ти краще розкажи: ти і вдома ту штуку виделкою називаєш?
Я Як Петро ведома російською [ua]
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія