Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

США поставит Украине стингеры 8-)

Re: США поставит Украине стингеры  8-)

+=========================================+
Там стоїть автоматична гармата та два кулемети.
сейчас на фотках видно что они демонтированы...
   
Re: США поставит Украине стингеры  8-)

Ну так з того часу вони висновки зробили і захист від стінгерів в них є.
А сучасного нам не продають.

оце теж аxyйенно засчісчьоная і нєдастєжимая цель для стінгера?
роснано засчєтіло єво нанаботамі?



і не забувай, що стінгєр дуже успєшно xyяріт по назємним целям, а вистрєли для нєво намного дєшевлє, чєм для джавєліна.
і на складах етіх вистрєлов афігітєльноє калічєство
   
Re: США поставит Украине стингеры  8-)

Здорово!

Только мне не понятно
Зе и Ермак агенты кремля.. ну соответсвенно и понаставили в сбу армию агентов.. Они убегут и подпишут капитуляцию..
То сша разве не знают, кому оружие доверяют?
Украина не Россия. У нас здесь общество есть. Нам царя не надо. И если нас не устроит власть мы ее свергнем
   
Re: США поставит Украине стингеры  8-)

"захист від стінгерів" - це пакет сигнальних ракет
Тепловые ловушки  ибо стингеры именно и реагируют на тепло моторов ...но как то разговаривал с Вертолетчиками ( я служил в отдельной вертолетной искадрилье) а у нас 80% летного и обслуживающего состава прошли через афган , то очень зло отзывались о стингерах , и не очень то и рассчитывали на отстрел этих тепловых ловушек и каждый вылет был после поставок стингеров , это как русская рулетка 50 на 50,
   
Re: США поставит Украине стингеры  8-)

Здорово!

Только мне не понятно
Зе и Ермак агенты кремля.. ну соответсвенно и понаставили в сбу армию агентов.. Они убегут и подпишут капитуляцию..
То сша разве не знают, кому оружие доверяют?

Вони убегут, а стінгери остануцца.  :D

І це добре.
   
Re: США поставит Украине стингеры  8-)

Здорово!

Только мне не понятно
Зе и Ермак агенты кремля.. ну соответсвенно и понаставили в сбу армию агентов.. Они убегут и подпишут капитуляцию..
То сша разве не знают, кому оружие доверяют?
тому дають символічний мізер
   
Re: США поставит Украине стингеры  8-)

Вони убегут, а стінгери остануцца.  :D

І це добре.
(tu)
   
Re: США поставит Украине стингеры  8-)

сейчас на фотках видно что они демонтированы...
+===================+
У транспортному стані.
   
Re: США поставит Украине стингеры  8-)

+===================+
У транспортному стані.
может быть...
   
Re: США поставит Украине стингеры  8-)

Треба ППО
   
Re: США поставит Украине стингеры  8-)

тому дають символічний мізер
Ти вже знаєш скільки і чого дають?
   
Re: США поставит Украине стингеры  8-)

Кацапи ржуть вголос. Так елегантно утилізувати старий мотлок, при чому Україна за нього ще й заплатить.  :laugh:


пані знається на всьому, навіть на озброєнні)
і не посоромилася й себе віднести до кацапів, які іржуть над "мотлохом"))
   
Re: США поставит Украине стингеры  8-)

Кацапи ржуть вголос. Так елегантно утилізувати старий мотлок, при чому Україна за нього ще й заплатить.  :laugh:
пані знається на всьому, навіть на озброєнні)
і не посоромилася й себе віднести до кацапів, які іржуть над "мотлохом"))

Кацапы не ржут,  а срутся от одного названия, на подкорке, кроме того Стингер неоднократно совершенствовался и при этом по легкобронированным целям на земле может работать как ПТРК, и не требует длительного обучения по применению, очень даже хорошая штука, я правда не очень верю что дадут
   
Re: США поставит Украине стингеры  8-)

Стінгери?  :facepalm: Розробка 80-х років ХХ століття.
Кацапи ржуть вголос. Так елегантно утилізувати старий мотлок, при чому Україна за нього ще й заплатить.  :laugh:
До п***а. Оно идет против РЕБ спокойно ибо летит на тепло движка. Делаешь пуск, через 3 сек еще один и все, если 1я словила тепловую ловушку,то 2я стопудова прилетит в движок. Вероятность сбития практически равна 100%
   
Re: США поставит Украине стингеры  8-)

До п***а. Оно идет против РЕБ спокойно ибо летит на тепло движка. Делаешь пуск, через 3 сек еще один и все, если 1я словила тепловую ловушку,то 2я стопудова прилетит в движок. Вероятность сбития практически равна 100%

Стопудово??
   
Re: США поставит Украине стингеры  8-)

Стопудово??
https://youtu.be/qq7gPkk06Ek
+=============================================================================================+ 
Стінгер відрізняється від свого попередника - Ред Ай - наявністю ІЧ-фільтра, що відфільтровує занадто гарячі цілі.
Саме тому ці "ловушки" малоефективні проти Стінгера.
   
Re: США поставит Украине стингеры  8-)

Ти вже знаєш скільки і чого дають?
Приблизно знаю, бо про кожне корито б'ють у всі дзвони.
   
Re: США поставит Украине стингеры  8-)
LSD

Только вооружение Украины может снизить вероятность потенциального вторжения РФ. Главное, что бы наши западные дружочки не дали заднюю.
А мене більше турбує теперішня влада...
   
Re: США поставит Украине стингеры  8-)
LSD

І не надійтесь!.. з ними, чи без них є кому поборотись за свою землю.
(tu)
   
Re: США поставит Украине стингеры  8-)
LSD

Буть спокоен , я не Кацап от хер знает какого поколения , знаю шо были в роду запорожские  козаки, украинцы , поляки, даже ходит легенда по отцовской линии , что когда-то Козак с похода приволок себе турчанку , окрестил ее и стал с ней жить под Киевом ..ибо получил земельку за свои военные подвиги.
Но шоб у меня в роду были кацапы ...нету их и чем горжусь
Але мову, своїх предків, забув.
   
Re: США поставит Украине стингеры  8-)

Ну так з того часу вони висновки зробили і захист від стінгерів в них є.
А сучасного нам не продають.
Вам это кому  :D ?
 Ты про свои храцуские епеня переживай, а мы сами разберёмся что нам продают
   
Re: США поставит Украине стингеры  8-)

прі  парашенка такова нєбила!
   
Re: США поставит Украине стингеры  8-)

Аттила (tu)
   
Re: США поставит Украине стингеры  8-)

І да- це типово кацапський вислів.
Не лякай мене, друже.

який в куй кацапський?
Голівудський, направді.

And yes...
   
Re: США поставит Украине стингеры  8-)

Стінгери?  :facepalm: Розробка 80-х років ХХ століття.
Кацапи ржуть вголос. Так елегантно утилізувати старий мотлок, при чому Україна за нього ще й заплатить.  :laugh:

Саме те, щоб БПЛА збивати.
   
Re: США поставит Украине стингеры  8-)

Саме те, щоб БПЛА збивати.

Щоб збивати БПЛА їх вдосконалили і поставили неконтактний  детонатор та випробували нещодавно.
Просто стінгер має контактний підрив
   
Re: США поставит Украине стингеры  8-)

В наш час тепловізорів та дуже просунутих мікропроцесорів, болометрична матриця миттєво вимірює температуру об'єктів. Тому, якщо стінгери пройшли модернізацію, скоріш за все, сигнальними ракетами (тепловими пастками) їх не наєбеш. Бо і температура і спектр випромінювання і розміри сильно відрізняються від відповідних параметрів авіаційного двигуна.
   
Re: США поставит Украине стингеры  8-)

і газ по 5000 долл

хто схоче той купить
   
Re: США поставит Украине стингеры  8-)

Кацапы не ржут,  а срутся от одного названия, на подкорке, кроме того Стингер неоднократно совершенствовался и при этом по легкобронированным целям на земле может работать как ПТРК, и не требует длительного обучения по применению, очень даже хорошая штука, я правда не очень верю что дадут
Почему?
Источник вроде нормальный, да и я говорю вчера МО на свободе слова реально довольный сиял , не все говорил , но был очень возбуждён в хорошем смысле этого слова ..видно было ,что не зря в Америку слетал.
   
Re: США поставит Украине стингеры  8-)

Але мову, своїх предків, забув.
Уже сто раз на эту тему говоренно..
Украинский знаю и перехожу когда в украиномовной среде , а сам я русскомовный.
   
Re: США поставит Украине стингеры  8-)

Стопудово??
https://youtu.be/qq7gPkk06Ek
Против кацапского металлолома - да.
   
Re: США поставит Украине стингеры  8-)

Здорово!

Только мне не понятно
Зе и Ермак агенты кремля.. ну соответсвенно и понаставили в сбу армию агентов.. Они убегут и подпишут капитуляцию..
То сша разве не знают, кому оружие доверяют?

Янук поставив в СБУ, міноброни, в генштаб агентів кацапських, кликав хуйло, а потім втік . І що?

У нас тоді і армії практично не було і то вистояли. А зараз і армія вже інша і народ теж - розслабились після 2015, то швидко прийдуть до тями і капітулянтів за шію і на ліхтар!
   
Re: США поставит Украине стингеры  8-)

Ми17 были закуплены у России в прошлом году для армии Афганистана , но с афганом получилось не очень и США решила отдать эти ми17 Украине

Ну от, виходить США кинула Афганістан щоб допомагати нам :)
   
Re: США поставит Украине стингеры  8-)

Уже сто раз на эту тему говоренно..
Украинский знаю и перехожу когда в украиномовной среде , а сам я русскомовный.

На фупі україномовне середовище :punish:
   
Re: США поставит Украине стингеры  8-)

Сформировать мобильное подразделение вооруженное джавелинами  на этих вертолетах. Выбрасывать из глубины на фланги наступающих танковых клиньев. Залп один два и свертолетились в другое место.
   
Re: США поставит Украине стингеры  8-)

врятли...
смотри, сейчас на бд стоят более 300 пу
с300, бук и немного с125
пусть старенькие, но всётаки сбивать могут, их достаточно и если что случится космонавты их будут боятся
а уничтожить всё превентивным ударом не получится

пару батарей Петриот (пусть 12шт пу) не решат ничего

 :-B
   
Re: США поставит Украине стингеры  8-)

а їх нам продадуть у достатній кількості?
коли у самих ще немає

Вже є і звичайно продадуть, але якщо кацапи планують наступати в січні це нічого незмінить - не встигаємо отримати та провести навчання операторів. Ми. чесно кажучі. вже майже нічого не встигаємо, окрім запрошення операторів та інструкторів, які будуть усю цю техніку обслуговувати. Що тут можна за місяць півтора встигнути? Лише гібридні оператори, пілоти, ракетчики, відпускники з США та Туреччини, що вміють усім цим крамом керувати.
   
Re: США поставит Украине стингеры  8-)

:-B

це вирішує все. я вище написав чому.
   
Re: США поставит Украине стингеры  8-)

це вирішує все. я вище написав чому.

А що буде заважати пуляти по об'єктах, прикритими стінгерами з висоти. скажімо - 10 км, куди вони не дістають? Стінгер це ПВО тактичного плану. Атакувати важливі об'єкти гелікоптерами чи Грачами ніхто не буде.
   
Re: США поставит Украине стингеры  8-)

Ми17 были закуплены у России в прошлом году для армии Афганистана , но с афганом получилось не очень и США решила отдать эти ми17 Украине

А со стингерами и прочим в афагне лучче получилось?  :S
И кого тут собрались сбивать стингерами мне особо интересно... Грады и ураганы??? или может Искандеры?  :facepalm1:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія