Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Помер активіст, побитий в Бахмуті за українську мову. :(

Як після таких новин ставитися до будь-якого москвомовного дописувача ФУПу?
Вони всі по суті співучасники вбивства.

+1
   
Московітська мова - це тавро ганьби і приниження, тавро колоніального і підневільного існування України на протязі століть
   
Це найміцніша мотузка як місцно тримає Україну в ментально-світоглядному зашморзі узкого міра
   
Ніколи нічого доброго не буде в Україні доки вона існуватиме в парадигмі узкомірної ментальності
   
Украинских или националистических?
Разберитесь в себе
И перестаньте навязывать всем украинцам свою мову.
Дабы больше никто никого не убивал на этой почве

Тобто коли українець в Україні просто говорить українською він комусь навязує свою мову?
Іншими словами, вже саме існування українців, які говорять рідною українською мовою, для кацапобидла є неприйнятним.
Ось до чого вже кацапота договорилась.
   
Тобто коли українець в Україні просто говорить українською він комусь навязує свою мову?

Нет.
Когда националист и упоротый запрещает русский язык и заставляет говорить/писать/работать на украинском, когда националисты и упоротые оскорбляют русскоязычных и их язык - вот тогда они навязывают и русофобствуют.
   
Нет.
Когда националист и упоротый запрещает русский язык и заставляет говорить/писать/работать на украинском, когда националисты и упоротые оскорбляют русскоязычных и их язык - вот тогда они навязывают и русофобствуют.

Як і яким чином людину яку вбили за українську мову, "запрещал русский язык и заставлял говорить/писать/работать на украинском?" :facepalm:
Шо в тебе ...з головою?!
   
1. Новость как обычно написана журналісти которые как обычно ничего не знают. ММА это смешанные единоборства.  То есть профессиональных бойцов там нет. Так как это не стиль или вид рукопашного боя.
2. Этот участник ММА, должен сесть за умышленное убийство если у него есть пояс, разряд  и т.д в зависимости от того чем он занимался.
3. Если "Актевист" доколупался до пьяных малолеток, в стиле упоротой Ницой, то кто ему теперь доктор.
   
Ни меня, ни тебя не порадует то, что будет дальше.
Но виноваты в этом будете вы.
За своё "Караты! Ризаты! Палыты!"
Кому ты что пытаешься доказать. Они сцуца от того что может война закончится, им нужно любой ценой устраивать срач и провокации. Их кнурячий визг от того что главкнура от корыта оторвали. Им насрать в Украину и ее существование, они вонючие баксы отрабатывают. Так что не ввязывайся в споры с ними, щас где нибудь грубо ответишь жалобами закидают и тебя забанят.
   
Одне не зрозуміло, якого вєлєсов звалив не на кацапію на свою
Іцконную родіну, а до клятих русофобів нациків і тепер страждає і смердить.
Вєлєсов, просвіти нас із яких кацапських пердів тебе сюди занесло і чому ти туди не повертаєшся?
Може тому, що твої російськомовні кацапські братухи гірше наших нациків?
   
те, що за убивство відпускають під домашній арешт, це жах, звичайно

я так і не зрозумів, звідки взялась версія про мову, як причину конфлікту?
це свідчення загиблого перед смертю, покази свідків, чи висновок журналістів із того, що загиблий був активістом Свободи?
   
Той,хто живе у містах "юга-вастока", де переважають узкоязикі, той не сумнівається, що українська мова може стати причиною серйозного конфлікту.
   
шкода, що у нас немає смертної кари

Довічне для нього теж було б доречним :( Із забороною спілкуватись, читати і писати російською.
   
я так і не зрозумів, звідки взялась версія про мову, як причину конфлікту?
це свідчення загиблого перед смертю, покази свідків, чи висновок журналістів із того, що загиблий був активістом Свободи?

Дык... Откуда свидетели-то, или, как написано в стартпосте - очевидцы, ежели пострадавший два часа пролежал, пока его обнаружили? И опознавали упырей по камерам наблюдения.
Так что про мову как причину конфликта - то пока шо фантазии, не более того.

UPD. Даже не фантазии, то я ошибся. Скорее, более страшное - то чьи-то хотелки, кому-то очень и очень выгодно педалировать именно такую сторону убийства.

Останнє редагування: 7 грудня 2019 12:22:41 від Донбасянин в экзиле
   
те, що за убивство відпускають під домашній арешт, це жах, звичайно

я так і не зрозумів, звідки взялась версія про мову, як причину конфлікту?
це свідчення загиблого перед смертю, покази свідків, чи висновок журналістів із того, що загиблий був активістом Свободи?

Убийство, при отягчающих и домашний арест, конечно же ужас.
И это система, вот в чем ужас. Но тут большинство раздувает совсем другую тему...
   
Мы не знаем, какова была причина. Но то, что это  был не ответ на украинском языке, должно быть очевидно. Это гопники.

Цікаво, чому гопники обов'язково російськомовні...
   
Цікаво, чому гопники обов'язково російськомовні...

Эм... Не так понял.

Останнє редагування: 7 грудня 2019 12:31:19 від Донбасянин в экзиле
   
И перестаньте навязывать всем украинцам свою мову.
Дабы больше никто никого не убивал на этой почве

Сам то понял что написал.
 
 Яркий пример нациста. Причем настолько тупого ,что сам не понимает кем является.


   
Цікаво, чому гопники обов'язково російськомовні...

   
я за те, щоб убивство чи будь-який інший злочин на расовому, мовному, національному чи іншому подібному грунті, каралось жорсткіше ніж банальна "битовуха"
це має бути обтяжуючою обставиною

у нас суспільство із високим рівнем ксенофобії, і з цим треба якось боротись
у розвинутих суспільствах самої теми дискримінації бояться як вогню, бо в це якщо вляпаєшся, то не відмиєшся потім

у нас же навпаки, із цього всього намгаються робити вигідну собі політику.

якщо хтось убив людину за українську мову, він має бути покараний максимально жорстко. Аналогічно, якщо злочин скоєно за російську мову. Це правильний висновок, котрий дає шанс суспільству.

якщо ж із подібного випадку, особливо якщо він вигаданий, що цілком можливо, робити висновок, що кров вимагає помсти і треба помститись російськомовним, то далі тупик. Навіть тутсі і хуту не змогли цю проблему вирішити, а росіяни із українцями тим більше.
   
Одне не зрозуміло, якого вєлєсов звалив не на кацапію на свою
Іцконную родіну, а до клятих русофобів нациків і тепер страждає і смердить.
Вєлєсов, просвіти нас із яких кацапських пердів тебе сюди занесло і чому ти туди не повертаєшся?
Може тому, що твої російськомовні кацапські братухи гірше наших нациків?

Потому что моя родина Украина, а вот за вас я не знаю... ЗУНР?
   
https://www.youtube.com/watch?v=dhQL-uB3cGQ
чому цей пацик ще не в 95 кварталі? :eyes:
в ютубі він себе вже увіковічів.
   
Якщо держава портновська не карає таких страшних злочинів,значить це держава не існує,а є маліна портнова труби.Цій державі гріхплатити податки,оптимізуйте все,як оптимізував прихильники певної політсили під час війни.Це-не наша держава,але Армія-наша.Допомагайте Армії і Патріотам.Повторюю-гріх платити податки цим прихильники певної політсили скотам,які відпустили під домашній арешт вбивцю Патріота.Чому не чути тягнибока,цей хлопець свободівець?
   
Потому что моя родина Украина, а вот за вас я не знаю... ЗУНР?
Не звизди, ти хто по національності, де ти родився, де твої діди плоховані?
   
Не звизди, ти хто по національності, де ти родився, де твої діди плоховані?

Как же я замахался пересказывать это...  :facepalm1:

Я родился в Харькове.
Предки отца - из Сумской и Луганской области
Предки мамы - из Херсонской и Полтаской
Все - 100% украинцы (малоросы) по крови.

А вы?
Небось из ЧУКов и ЮКов, расселённых в 40-х по Украине?
   
Как же я замахался пересказывать это...  :facepalm1:

Я родился в Харькове.
Предки отца - из Сумской и Луганской области
Предки мамы - из Херсонской и Полтаской
Все - 100% украинцы (малоросы) по крови.

А вы?
Небось из ЧУКов и ЮКов, расселённых в 40-х по Украине?
Який ти в дупу українець, свою рідню малоросами обізвав, хахол ти сратий, це мєрзость, що така срань в Україні існує. (td)
   
Как же я замахался пересказывать это...  :facepalm1:

Я родился в Харькове.
Предки отца - из Сумской и Луганской области
Предки мамы - из Херсонской и Полтаской
Все - 100% украинцы (малоросы) по крови.

А вы?
Небось из ЧУКов и ЮКов, расселённых в 40-х по Украине?

Еще одна систематическая проблема, то что Веселов все еще жив. Как и прочие ему подобные.
   
Який ти в дупу українець, свою рідню малоросами обізвав, хахол ти сратий, це мєрзость, що така срань в Україні існує. (td)

Обозвал?  :lol:
Деды-прадеды себя называли малоросами, а не украинцами. С гордостью.
Это у вас какой-то непонятный бздык на почве Малороссии.
Ах да, вам же поляки и австрийцы сказали что Малороссия западло  :weep:
   
Обозвал?  :lol:
Деды-прадеды себя называли малоросами, а не украинцами. С гордостью.
Это у вас какой-то непонятный бздык на почве Малороссии.
Ах да, вам же поляки и австрийцы сказали что Малороссия западло  :weep:
Ааа, так у тебе ця рабська вавка спадкова, ну такі виродки інколи родяться, сподіваюсь ти нащадків після себе не залишиш.
   
+1
+1
   
Убийство, при отягчающих и домашний арест, конечно же ужас
Це тому, що судді там самі підтримують вбивство за все українське
   
Це тому, що судді там самі підтримують вбивство за все українське

Все на много хуже. Дело в коррумпированности судей, причем "недорого"...
   
Все на много хуже. Дело в коррумпированности судей, причем "недорого"...
яка різниця?
   
Ааа, так у тебе ця рабська вавка спадкова, ну такі виродки інколи родяться, сподіваюсь ти нащадків після себе не залишиш.

Вавка только у вас в голове. Русофобная.
Теперь рабов каких-то выдумали  :lol:
   
яка різниця?

Дуже велика.
   
Вавка только у вас в голове. Русофобная.
Теперь рабов каких-то выдумали  :lol:
А чого це ти так кацапів любиш, якщо сам не кацап.
Чи ти думаєш, що вони приймають тебе за свого.
То поїдь в кацапію, взнаєш який ти хахол і бандьора.
   
+1
+1
   
ты смотри ...
таки веселов еще жив..
 :D
   
А чого це ти так кацапів любиш, якщо сам не кацап.
Чи ти думаєш, що вони приймають тебе за свого.
То поїдь в кацапію, взнаєш який ти хахол і бандьора.

Во-первых, я мизантроп. Я людей не люблю.  :gigi:
Во-вторых, миллионы украинцев живут и работают в РФ. И из автобусов их там не выбрасывают, как в Польше. И вообще людьми второго сорта не считают.

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія