Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

П’яний президент України Петро Порошенко заявив, що планує знову балотуватися в президенти.

А ви заголовок добре прочитали?
   
Володимир Зеленський: Моя місія – припинити війну на Донбасі

10 жовтня 2019 року - 11:11

Президент України Володимир Зеленський підкреслив, що його основна місія на посаді Глави держави – завершення війни на Донбасі.

«Якого Президента обирало суспільство? Президента, який припинить війну. Саме це моя місія впродовж п'яти років», – сказав Володимир Зеленський під час прес-марафону.

 :lol:

Всьо, зєсрань: на цьому наші "прєнія" оголошуються завершеними - досить витрачати  безцінний час на вас, довбойопів.  Дискутуйте он де з болванчиком Mur masterom  :D

хоч за години не казав бугага  :laugh:
   
А ви заголовок добре прочитали?

Від мене такого прохання не було.

Ну тада и автора темы поменял бы. А так - уровень "насрать под дверь"  B-)
   
В России сегодня день поиска украинских президентов.
По крайней мере, сразу два президента Украины МВД РФ объявило в  розыск - и Зеленского, и Порошенко.

Причина розыска в случае Порошенко не указана, впрочем, как и в случае с Зеленским.
https://mignews.com/news/politic/vsled-za-zelenskim-v-rossii-nachali-iskat-poroshenko.html

Пyтін поздоровив з Великоднем?
   
Яка чудова несподіванка, тепер заживем. Підсвинки знову заспівають стару-нову пісню про лавочки-лоханочки під гаслом "Банки! Гроші! Контрабанда!" І Захід буде у захваті...  :weep:

https://nv.ua/ukr/ukraine/politics/poroshenko-planuye-znovu-balotuvatisya-v-prezidenti-novini-ukrajini-50406707.html

То что это несусветная российская херня,  это понятнр, но то, что некий судья Дредд не снес это говно при его рождении,  просто непостижимо.
   
Трохи новин вам для тонусу - в Тернополі відкрили перший магазин РОШЕН
   
в Тернополі відкрили перший магазин РОШЕН
сьогодні ввечері обов"язково обмиємо цю визначну подію
   
То что это несусветная российская херня,  это понятнр, но то, что некий судья Дредд не снес это говно при его рождении,  просто непостижимо.
тююю
то при народженні в назві було "п'ятий"
а то вже адміни постарись
типу гумор
   
тююю
то при народженні в назві було "п'ятий"
а то вже адміни постарись
типу гумор
Це не гумор. Це - болить. Чомусь болить. Автор теми відхрестився, мовляв не просив про це. Хотів би запитати в нього, чи заявляв протест такому втручанню в його тему?
   
Це не гумор. Це - болить. Чомусь болить. Автор теми відхрестився, мовляв не просив про це. Хотів би запитати в нього, чи заявляв протест такому втручанню в його тему?
Гарна назва, мені подобається, на мій смак п'яний президент такий  самий дотепний та оригінальний жарт як боневтік :drinks:
   
тююю
то при народженні в назві було "п'ятий"
а то вже адміни постарись
типу гумор

Так Дред жеж і постарався
Чогось боцманськи жарти нагадало
   
Так Дред жеж і постарався
Чогось боцманськи жарти нагадало
це сучасна політична сатира :beach:
   
Гарна назва, мені подобається, на мій смак п'яний президент такий  самий дотепний та оригінальний жарт як боневтік :drinks:
Жарти обидва "дотепні", але все ж є різниця між чинним і колишнім президентами.
   
Гарна назва, мені подобається, на мій смак п'яний президент такий  самий дотепний та оригінальний жарт як боневтік :drinks:
Та норм, якби це зробив ТС. Ніяких претензій.
   
Трохи новин вам для тонусу - в Тернополі відкрили перший магазин РОШЕН
це за що ж так довго  не  любив порох тернопілян. Шо сі стало і він змінив гнів на милість ?
   
це за що ж так довго  не  любив порох тернопілян. Шо сі стало і він змінив гнів на милість ?
в червні мир, а в липні вибори
   
Це не гумор. Це - болить. Чомусь болить. Автор теми відхрестився, мовляв не просив про це. Хотів би запитати в нього, чи заявляв протест такому втручанню в його тему?

Ясна річ, що не гумор і що це ще й як болить, бо про вибори зараз одні тільки шістки Кремля марять. Очевидно JudgeDredd дуже гарної думки про вилупкa вашого досвідченого юриста і тому все списав на алкоголь. Принаймні з боку "патріотичні" марення диякона часто дуже схожі на "новини" місцевого алкофілософа.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія