Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Наші біженці у Європі

Re: Наші біженці у Європі

У тебе є диплом - український. І стаж років 20.
Тут не катить. Тільки барбершоп :-/
А де катить?
   
Re: Наші біженці у Європі
Via

Ця програма більше розрахована, для підтримки малого бізнесу. Береш на роботу людину, частину зарплати платиш ти, решту держава. Але це вже іде в стаж. Потім легше знайти роботу.
Але це вже офіційна праця. ТС про неофіційну.
Малому бізнесу біженці даром нецікаві. Підлогу мити беруть всюди - хоч офіційно, хоч неофіційно.
   
Re: Наші біженці у Європі

А потім як доводити, що в тебе є робота та треба подовжити документи?

Поки триває війна документи продовжують усім.
   
Re: Наші біженці у Європі

Хто на соціалі ,все одно витрачають більшість ціх грошей саме у Німеччині ,вливання у легку та харчову промисловість
   
Re: Наші біженці у Європі

Вони ще французької не бачили  :weep:
Я якраз франкофон, якщо що. Німецькою розмовляю, читаю і розумію. Але спілкування з пересічним німцем і з нашими друзями - німецькими вченими, пастором-архіваріусом, акторами - це ще, нажаль, вчитися треба продовжувати. Бо філософські теми, наукові... :shuffle:

 Німецька набагато важкіша, бо вона РІЗНА. На курсах викладають Hoch Deutsch, якою майже ніхто не спілкується  :laugh:
Молодь взагалі книжки не розуміє, бо там усе в претерітумі, то вони ті слова не взнають :)))
Essen (есть)
Präsens: ich esse
Präteritum: ich aß
Perfekt: ich habe gegessen

   
Re: Наші біженці у Європі

Є толкові люди, з освітою та здібностями. Все у них норм.
Але більшість це набір невігластва та апломба.
Я космєтолог-візажіст, у вас тут какоє то говно дєлают, вот у нас в Харьковє.
Я біла мєнєджєром в сєті бутіков, а тут мнє что на кассє сідєть.

Ой, короче, нахнахнах.

Я все розумію, біда-війна, люди отримали страшенну трагедію в житті.
Але ж йоб вашу душу, хоч не п***а вже, блювати верне від цих пустих амбіцій з дурних голів

а ви ще з такими особами спілкуєтесь? Навіщо?
Простіше сказати щр не спілкуєтесь російською і отримати задоволення від того як іх корчить :)
   
Re: Наші біженці у Європі

А де катить?
Польща, Чехія - це що знаю, бо там приймають наші дипломи. Навіть для лікарів/медсестер спрощення процедури (це ще задовго до війни зробили).
   
Re: Наші біженці у Європі

Я якраз франкофон, якщо що. Німецькою розмовляю, читаю і розумію. Але спілкування з пересічним німцем і з нашими друзями - німецькими вченими, пастором-архіваріусом, акторами - це ще, нажаль, вчитися треба продовжувати. Бо філософські теми, наукові... :shuffle:

 Німецька набагато важкіша, бо вона РІЗНА. На курсах викладають Hoch Deutsch, якою майже ніхто не спілкується  :laugh:
Молодь взагалі книжки не розуміє, бо там усе в претерітумі, то вони ті слова не взнають :)))
Essen (есть)
Präsens: ich esse
Präteritum: ich aß
Perfekt: ich habe gegessen

ja, ja
на курсах наголошують що в першу чергу треба вивчити перфект а пратерітум вивчите з газет і новин
і книжковий біснес у Німеччині досить розвинутий
   
Re: Наші біженці у Європі

Є ще таке явище, як міні-джоб. Це офіційне влаштування на часткову зайнятість з заробітком до 520 євро в місяць, тоді соціал не знімають.
То 25% офіційно влаштованих - це і є отой самий міні-джоб.
З мініджоб залишають лише 180€ за 40 годин праці на місяць...
   
Re: Наші біженці у Європі
Via

ja, ja
але книжковий біснес у Німеччині досить розвинутий
А газетний? А епістолярний стиль - слати паперові листи від всіх державних служб?
   
Re: Наші біженці у Європі
Via

З мініджоб залишають лише 180€ за 40 годин праці на місяць...
Вже 250€, але це нічого по суті не змінило.
   
Re: Наші біженці у Європі

А газетний? А епістолярний стиль - слати паперові листи від всіх державних служб?

як писати листи научать на курсах
у листах теж використовують перфект
   
Re: Наші біженці у Європі

Щелепа нормальна. Прочитай слово "Entschuldigung"
Пані Вія, німецька проста у читанні. Як написано - так і читаєш. Правила вивчив і вуаля. Довгі слова не лякають.

Для порівняння інгліш - коротеньке слово choir читається як кває  ;o
   
Re: Наші біженці у Європі

ja, ja
на курсах наголошують що в першу чергу треба вивчити перфект а пратерітум вивчите з газет і новин
і книжковий біснес у Німеччині досить розвинутий
Krimi, романчикі :)))
Читають, полки з книжками майже в усіх. Навіть в нас. Але все катастрофічно меньше  :weep:
   
Re: Наші біженці у Європі

Німецька набагато важкіша, бо вона РІЗНА. На курсах викладають Hoch Deutsch, якою майже ніхто не спілкується
Послухайте scouse інгліш  :facepalm:
   
Re: Наші біженці у Європі

Krimi, романчикі :)))
Читають, полки з книжками майже в усіх. Навіть в нас. Але все катастрофічно меньше  :weep:

та будь що
в Талії навіть поличка з книжками українською
   
Re: Наші біженці у Європі
Via

Пані Вія, німецька проста у читанні. Як написано - так і читаєш. Правила вивчив і вуаля. Довгі слова не лякають.

Для порівняння інгліш - коротеньке слово choir читається як кває  ;o
Ай, не мороч голову. Маю що порівнювати, в англійській вистачає своїх приколів, але німецька - це капець.
Особливо оця їх манера ліпити п'ять слів підряд, вони просто нечитабельні.
Про граматику гарно вже написали вище.
Як казала знайома, "десь на 8-й рік я почала щось розуміти". Діло було в школі на зборах, наші мамки-біженки тоді ще палко вірили про перемогу за 2-3 тижні, то вони аж за серце вхопилися.
Але так воно і є - років 5 треба тим, хто вчить. А ті, хто не хочуть вчити, і через 20 років не говорять, таких тут повно також.
   
Re: Наші біженці у Європі

років 5 треба тим, хто вчить
Сміявсі. Якщо дійсно вчити то півроку і буде розмовна норм. Звісно, можна і 10 років сидіти на жердині і максимум читати газету.
   
Re: Наші біженці у Європі

Була нещодавно інфо ,що наші біженці менше за все працевлаштовані у Німеччині ,там щось 25%. Так виявляється ,що у Німеччині є практика праці неофіційно  ;o .Провів таке собі опитування серед знайомих дівчат ,і таки да ,є така практика ,сидять на соціалі і працюють не офіційно  :laugh: .Так до чого це я "і ці люди забороняють нам колупатися у носі"  :D .
Я так зрозумів що уряд і не сильно з цим бореться ,усіх все влаштовує.Може хто там живе поправить мене та внесе ясність

 Брехня.
   
Re: Наші біженці у Європі
Via

Сміявсі. Якщо дійсно вчити то півроку і буде розмовна норм. Звісно, можна і 10 років сидіти на жердині і максимум читати газету.
Не буде. Найбільш моторні і наймолодші заговорили через рік, і то лише простими реченнями.
   
Re: Наші біженці у Європі

Послухайте scouse інгліш  :facepalm:
Як жартували (або нє) наші французьки партнери, монахи-перекладачі з латині отримували гроші за кожну букву haut - о
 :weep:
   
Re: Наші біженці у Європі

Сміявсі. Якщо дійсно вчити то півроку і буде розмовна норм. Звісно, можна і 10 років сидіти на жердині і максимум читати газету.
Моя жінка англійську вчить вже років п'ятнадцять. Читає вільно, пише вільно. Навіть на такому рівні, що публікує англійською наукові статті. А от говорити, чи сприймати на слух, то дуже важко.
   
Re: Наші біженці у Європі

Не буде. Найбільш моторні і наймолодші заговорили через рік, і то лише простими реченнями.
Вибірка нерепрезентативна + відсутність мотивації. В мене теж є знайомі які за 5 років у Берліні нічого не вивчили, бо в айті норм і так. Є також інші знайомі що вивчили оперативно і здобули магістра на шару.
   
Re: Наші біженці у Європі

Наші біженці у Європі майже не допомагають Україні, це сумно. Якби кожен перевів на рік в середньому 1000$ на українську армію це дуже допомогло б. Але цього немає.
Навпаки кошти які йдуть з України на біженців суттєво перевищують кошти у зворотному напрямку. Це не має так бути.
   
Re: Наші біженці у Європі

а ви ще з такими особами спілкуєтесь? Навіщо?
Простіше сказати щр не спілкуєтесь російською і отримати задоволення від того як іх корчить :)

я спілкуюсь, точніше зараз все менше, тому що маю змогу допомогти людям, які опинилися в чужій країні в таких скрутний час.
Такого загального бажання допомогти, яке було навесні 22-го я вже навряд коли побачу. Тому і прикро, що всю цю емпатію наші люди примудрилися пустити під нуль.
   
Re: Наші біженці у Європі

Моя жінка англійську вчить вже років п'ятнадцять. Читає вільно, пише вільно. Навіть на такому рівні, що публікує англійською наукові статті. А от говорити, чи сприймати на слух, то дуже важко.
Тому що середовище не англомовне. Діти українських біженців за рік говорять без акценту  (tu) Але, звісно, пишуть з помилками як і усі.

В мене рівень достатній для роботи сантехніка, наукові статті читати я не подужаю. Це - факт.

Останнє редагування: 10 лютого 2024 12:06:21 від Хома Л.
   
Re: Наші біженці у Європі
Via

Вибірка нерепрезентативна + відсутність мотивації. В мене теж є знайомі які за 5 років у Берліні нічого не вивчили, бо в айті норм і так. Є також інші знайомі що вивчили оперативно і здобули магістра на шару.
Ти просто погано розумієш, що таке біженці. Це не заробітчани чи студенти, які їхали на Захід вгризтися зубами, молоді і енергійні. Це перелякані 40-річні мамки трьох дітей або 60-70 річні пенсіонерки. То найстаранніші з них ледь-ледь заговорили через рік, а добряча половина не заговорить взагалі.
   
Re: Наші біженці у Європі
Via

Наші біженці у Європі майже не допомагають Україні, це сумно. Якби кожен перевів на рік в середньому 1000$ на українську армію це дуже допомогло б. Але цього немає.
Навпаки кошти які йдуть з України на біженців суттєво перевищують кошти у зворотному напрямку. Це не має так бути.
Наші біженці дуже допомогають армії і родичам/близьким/знайомим. Вони не кидають безадресно тисячі євро в нікуди.
   
Re: Наші біженці у Європі

Як жартували (або нє) наші французьки партнери, монахи-перекладачі з латині отримували гроші за кожну букву haut - о
 :weep:

Houches = уш

 :weep:
   
Re: Наші біженці у Європі

Щелепа нормальна. Прочитай слово "Entschuldigung"

А краще ось це——
Офіційно найдовше слово в німецькій мові——


Rinderkennzeichnung s-und Rindfleischetiketti erungsüberwachungsa ufgabenübertragungs gesetz
   
Re: Наші біженці у Європі

Пані Вія, німецька проста у читанні. Як написано - так і читаєш. Правила вивчив і вуаля. Довгі слова не лякають.

Для порівняння інгліш - коротеньке слово choir читається як кває  ;o
Донька рівно володіє німецькою та англійською (німецькою вільно), стверджує що німецька набагато легша і не через відсутність складнощів читання, а взагалі.
Мені англійська у рази легша, і з читанням якось проблем не мала - достатньо раз глянути транскрипцію і то вже назавжди запам"ятовувалося.
А тут це відмінювання, управління дієслов, телефонувати кого, а не кому, відокремлювані префікси у кінець речення, перше дієслово на 2 місці, друге на останньому..жах)))
   
Re: Наші біженці у Європі

Наші біженці дуже допомогають армії і родичам/близьким/знайомим. Вони не кидають безадресно тисячі євро в нікуди.

Ні, частіше ті хто в Україні допомагає ьбіженцям. Найчастіше чоловіки жінкам і дітям. Тут колись уже була статистика. Допомога біженців армії мізерна.
   
Re: Наші біженці у Європі
Via

А краще ось це——
Офіційно найдовше слово в німецькій мові——


Rinderkennzeichnung s-und Rindfleischetiketti erungsüberwachungsa ufgabenübertragungs gesetz
Та да, лінь було шукати. І таких слів неміряно, особливо в офіційній документації. Говорять таки простіше.
   
Re: Наші біженці у Європі

Ай, не мороч голову. Маю що порівнювати, в англійській вистачає своїх приколів, але німецька - це капець.
Особливо оця їх манера ліпити п'ять слів підряд, вони просто нечитабельні.
Про граматику гарно вже написали вище.
Як казала знайома, "десь на 8-й рік я почала щось розуміти". Діло було в школі на зборах, наші мамки-біженки тоді ще палко вірили про перемогу за 2-3 тижні, то вони аж за серце вхопилися.
Але так воно і є - років 5 треба тим, хто вчить. А ті, хто не хочуть вчити, і через 20 років не говорять, таких тут повно також.

повна маячня.
Тим більше що більшості ніколи не знадобиться писати ессе у Франкфуртер Альгемайне, або доповідь в канцлерамті.
В решті достатньо бази на курсах, а потім праця з активнім спілкуванням. І через рік ти інтегрований по саму маковку.
Але головне це бажання, а не те "нахуйвономеніпотріб но"
   
Re: Наші біженці у Європі
Via

Ні, частіше ті хто в Україні допомагає ьбіженцям. Найчастіше чоловіки жінкам і дітям. Тут колись уже була статистика. Допомога біженців армії мізерна.
То я маю допомогати не власному чоловіку, а тобі грошей кинути чи Зеленському? Дулю з маком!
   
Re: Наші біженці у Європі

Наші біженці у Європі майже не допомагають Україні, це сумно. Якби кожен перевів на рік в середньому 1000$ на українську армію це дуже допомогло б. Але цього немає.
Навпаки кошти які йдуть з України на біженців суттєво перевищують кошти у зворотному напрямку. Це не має так бути.

по-перше, 1000$ ще треба десь взяти

по-друге, 1000$ х 6 млн. біженців = 6$ млрд. При цьому США надають 60$ млрд, Євросоюз 50 млрд. євро
   
Re: Наші біженці у Європі
Via

повна маячня.
Тим більше що більшості ніколи не знадобиться писати ессе у Франкфуртер Альгемайне, або доповідь в канцлерамті.
В решті достатньо бази на курсах, а потім праця з активнім спілкуванням. І через рік ти інтегрований по саму маковку.
Але головне це бажання, а не те "нахуйвономеніпотріб но"
Сміюся. До нас зараз на курси прийшли на повтор пара киян 65-років, вони обидва високоосвічені люди, рік вчилися на курсах, не здали, зараз ще півроку на курсах. То вони ще і хочуть, і вміють вчитися.
Ви даремно міряєте всіх по собі в 30 років, коли ви вчили мову.
   
Re: Наші біженці у Європі

Наші біженці у Європі майже не допомагають Україні, це сумно. Якби кожен перевів на рік в середньому 1000$ на українську армію це дуже допомогло б. Але цього немає.
Навпаки кошти які йдуть з України на біженців суттєво перевищують кошти у зворотному напрямку. Це не має так бути.

маю досить прикладів, коли чоловік на фронті отримує гроші і скидає дружині на картку.
А шо тут такова, как на еті капєйкі тут прожить?
Канєшно, йопта, Томі Хілфігер та Мєрі Кей самі себе не куплять.

   
Re: Наші біженці у Європі

по-перше, 1000$ ще треба десь взяти

по-друге, 1000$ х 6 млн. біженців = 6$ млрд. При цьому США надають 60$ млрд, Євросоюз 50 млрд. євро

Євросоюз 50 млрд на 4 роки. США там далеко не все прямо Україні і поки що взагалі нічого не виділили. Так що навіть 6 млрд  це зовсім не мало. А якби до цього додати всіх українців за кордоном незалежно хто коли виїхав?

Але це все так. Українська діаспора це не єврейська.
   
Re: Наші біженці у Європі

маю досить прикладів, коли чоловік на фронті отримує гроші і скидає дружині на картку.
А шо тут такова, как на еті капєйкі тут прожить?
Канєшно, йопта, Томі Хілфігер та Мєрі Кей самі себе не куплять.

Якщо чоловік в армії, а дружина за кордоном то це типова ситуація. Так роблять більшість.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія