Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Наші біженці у Європі

Наші біженці у Європі

Була нещодавно інфо ,що наші біженці менше за все працевлаштовані у Німеччині ,там щось 25%. Так виявляється ,що у Німеччині є практика праці неофіційно  ;o .Провів таке собі опитування серед знайомих дівчат ,і таки да ,є така практика ,сидять на соціалі і працюють не офіційно  :laugh: .Так до чого це я "і ці люди забороняють нам колупатися у носі"  :D .
Я так зрозумів що уряд і не сильно з цим бореться ,усіх все влаштовує.Може хто там живе поправить мене та внесе ясність
   
Re: Наші біженці у Європі
Via

Так воно і є.
   
Re: Наші біженці у Європі

Я до чого ,що25% працевлаштованих то цифра невірна ,а 25% це офіційно працевлаштовані.Але у інших країнах працювати неофіційно проблемно ,що видно з цифр офіційного працевлаштування ,вони доволі високі ,наприклад Польща ,Данія та інш
   
Re: Наші біженці у Європі

Я до чого ,що25% працевлаштованих то цифра невірна ,а 25% це офіційно працевлаштовані.Але у інших країнах працювати неофіційно проблемно ,що видно з цифр офіційного працевлаштування ,вони доволі високі ,наприклад Польща ,Данія та інш

А потім як доводити, що в тебе є робота та треба подовжити документи?
   
Re: Наші біженці у Європі

А потім як доводити, що в тебе є робота та треба подовжити документи?
я хз ,але для мене дивно що у локомотиві ЄС ,можна порушувати законодавство  :laugh: ,ну як би не можна ,але тебе не сильно будуть турбувати ,ну пожурять ,можливо
   
Re: Наші біженці у Європі
Via

Я до чого ,що25% працевлаштованих то цифра невірна ,а 25% це офіційно працевлаштовані.Але у інших країнах працювати неофіційно проблемно ,що видно з цифр офіційного працевлаштування ,вони доволі високі ,наприклад Польща ,Данія та інш
У всіх країнах працюють і офіційно, і неофіційно. Але у Німеччині і ще кількох північних країнах соціал найвищий і дорівнює по сукупності пільг мінімальній зарплатні. Тому офіціально працевлаштування не має великого сенсу.
   
Re: Наші біженці у Європі

Буквально позавчора спілкувався із знайомими десь під Гамбургом.
Чоловік (недавно приїхав коли 60 стукнуло) ще освоюється, чекає на мовні курси, "спочиває". А жінка з дітьми вже давно там. Діти в школі, мама прибирає хати/під'їзди, неповний робочий (через школи), тому заробляє мало, в районі 1500, в компанії ще кількох таких самих жіночок. 
Начорно, звісно.
   
Re: Наші біженці у Європі

У всіх країнах працюють і офіційно, і неофіційно. Але у Німеччині і ще кількох північних країнах соціал найвищий і дорівнює по сукупності пільг мінімальній зарплатні. Тому офіціально працевлаштування не має великого сенсу.
я упевнений що наших там працює аж ніяк не 25%,це офіційно ,у сукупності думаю відсотків 60
   
Re: Наші біженці у Європі

Буквально позавчора спілкувався із знайомими десь під Гамбургом.
Чоловік (недавно приїхав коли 60 стукнуло) ще освоюється, чекає на мовні курси, "спочиває". А жінка з дітьми вже давно там. Діти в школі, мама прибирає хати/під'їзди, неповний робочий (через школи), тому заробляє мало, в районі 1500, в компанії ще кількох таких самих жіночок. 
Начорно, звісно.
так,1500 для жінок то стандартна цифра ,будь де ,також це чув
   
Re: Наші біженці у Європі
Via

я упевнений що наших там працює аж ніяк не 25%,це офіційно ,у сукупності думаю відсотків 60
Я тебе засмучу, мабуть, але працює відсотків 40-50 від сили, з них 25% - офіційно. Так що твоя статистика дуже оптимістична.
Здебільшого всі вчаться і сидять на соціалі.
   
Re: Наші біженці у Європі

А ще свої квартири в Україні здають  :butcher:
   
Re: Наші біженці у Європі
Via

так,1500 для жінок то стандартна цифра ,будь де ,також це чув
Чув дзвін, та не знаєш, де він. Працюють наші нелегали і біженки на соціалі, бо за такі гроші німці працювати не будуть, цього недостатньо для життя.
   
Re: Наші біженці у Європі

кордони вони блокують а соціал не рубають... ось тобі й підняття економіки після ковіду
   
Re: Наші біженці у Європі
Via

кордони вони блокують а соціал не рубають... ось тобі й підняття економіки після ковіду
В Польщі нема соціалу, тому нема що рубати.
   
Re: Наші біженці у Європі

Німецький федеральний уряд прогнозує, що в разі найгіршого розвитку подій в Україні й перемоги Росії кількість українських біженців зросте на 10 мільйонів, і Німеччина буде однією з країн їхнього призначення.

Джерело: газета Welt am Sonntag із посиланням на представників силових структур та парламентарів Німеччини, ознайомлених із прогнозом, "Європейська правда"

 :(
   
Re: Наші біженці у Європі

я хз ,але для мене дивно що у локомотиві ЄС ,можна порушувати законодавство  :laugh: ,ну як би не можна ,але тебе не сильно будуть турбувати ,ну пожурять ,можливо

це маячня.
Працювати повністю в чорну це треш, як по роду діяльності так і по перспективі.
Зловлять рано чи пізно, штраф буде болючим, з продовженням резиденції будуть проблеми.
Тому шукають підробітки з частковими чорними грошима, коли ти оформлений на 200 євро, наприклад, а напрацьовуєш на 700.
Але частка таких працедавців, хто на це йде дуже мала і в сегменті "принеси-прибери".

Але наші люди то просто нескінченне джерело для крінжу.
Коли шукають роботу і в лоб питають - а можна по чорному?
Єбануті не розуміють, що це дорівнює питанню - а можна вкрасти?

Або ще приклад.
От є правило, коли ти отримуєш "соціал" і стоїш на обліку в Джобцентр, то ти маєш право на 21 день на рік перебування не на місці, квазі відпустка тобто.
Але ти маєш повідомити Джобцентр. От наші спочатку повідомили, потім поперлися на три тижні в Україну, а до цього на тиждень на моря іспансько-італійські. І от їм зняли гроші за перебор 21 доби. Обурення було страшенне.
І шо? Думаєте вони почали притримуватись терміну 21 день? Хєр там, вони перестали повідомляти, тому що "тупа німчура" все одно не перевіряє.
А те що паспорт можуть перевірити будь коли, то це ж потім, може бути.

Короче, виключення є, але в масі своїй це якійсь нескінчений фестиваль сорому
   
Re: Наші біженці у Європі

Чув дзвін, та не знаєш, де він. Працюють наші нелегали і біженки на соціалі, бо за такі гроші німці працювати не будуть, цього недостатньо для життя.
:laugh: але ти не працюєш і не будеш  :D
   
Re: Наші біженці у Європі

У всіх країнах працюють і офіційно, і неофіційно. Але у Німеччині і ще кількох північних країнах соціал найвищий і дорівнює по сукупності пільг мінімальній зарплатні. Тому офіціально працевлаштування не має великого сенсу.

Это мошенничество... Так как доход от нелегального найма плюс пособия - это уже другая арифметика...

Хочешь работать нелегально - сначала откажись от пособий.
   
Re: Наші біженці у Європі
Via

:laugh: але ти не працюєш і не будеш  :D
Я вчу мову на інтеграційних курсах. Потім піду вчитися на якийсь аусбілдинг, це типо курси підвищення кваліфікації. Потім пошукаю роботу хоч трохи вище мінімалки.
   
Re: Наші біженці у Європі

У нас тоже дето 25-30% работают... Но это отражение демографии, так как 44% беженцев на декабрь были несовершеннолетние, есть также куча пенсионеров, так шо показатель занятости не очень далек от количества взрослых трудоспособных. Многие работают в Украине по-прежнему на линии.
   
Re: Наші біженці у Європі
Via

Это мошенничество... Так как доход от нелегального найма плюс пособия - это уже другая арифметика...

Хочешь работать нелегально - сначала откажись от пособий.
З одного боку - так.
З іншого боку, прибиральниць нема, і тому роботодавці платять готівкою бажаючим. Біженки ходять по пару годин в день мити офіси і спортзали, отримують додаткову копійку.
   
Re: Наші біженці у Європі

Німеччина сама винна - в усіх країнах можна жінкам перукарити, косметологією займатись, тортики/тістечка красиві робити, чоловікам працювати сантехніками, електриками або машини чинити...
У Німеччині цього робити не можна!!! Тільки аусбілдунг (Ausbildung) на ТРИ РОКИ! Це навчання з мінімальною платнею - десь 1000€ на місяць за повні часи. Ба, більше - щоб брати Ausbildung потрібно знання мови на рівні B1. І це не та пародія, яка виходить після мовних курсів так званих - коли папірця усі мають а ніц не розуміють і не розмовляють. Тут дуже погане вивчення, бо воно було розраховане на неграмотних біженців, які й писати не вміли. Ніхто не готував їх до роботи, бо вони по Азюлю, їм працювати заборонено...
Три роки працювати за мінімальну, дитячі садки у землях бувшої ФРН — або нема або за кінськими цінами, ціни на житло захмарні... А, ще додам - легальні німецькі права на машину - від 3000€.
Підтвердження лікарського навчання від 5000€. У Чехії та Словаччини та Польщі не так геть усе! В інших країнах також...



Так от - одна з найважчих для вивчення мов (мова в книжках, hoch Deutsch, розмовна + безліч діалектів і відмінностей — це різні мови), обмеження навіть для тих хто  багато років працював по своєму профілю, дуже картельні змови майже в усьому... От така ситуація з працевлаштуванням і робиться  8-)
   
Re: Наші біженці у Європі
Via

Німеччина сама винна - в усіх країнах можна жінкам перукарити, косметологією займатись, тортики/тістечка красиві робити, чоловікам працювати сантехніками, електриками або машини чинити...
У Німеччині цього робити не можна!!! Тільки аусбілдунг (Ausbildung) на ТРИ РОКИ! Це навчання з мінімальною платнею - десь 1000€ на місяць за повні часи. Ба, більше - щоб брати Ausbildung потрібно знання мови на рівні B1. І це не та пародія, яка виходить після мовних курсів так званих - коли папірця усі мають а ніц не розуміють і не розмовляють. Тут дуже погане вивчення, бо воно було розраховане на неграмотних біженців, які й писати не вміли. Ніхто не готував їх до роботи, бо вони по Азюлю, їм працювати заборонено...
Три роки працювати за мінімальну, дитячі садки у землях бувшої ФРН — або нема або за кінськими цінами, ціни на житло захмарні... А, ще додам - легальні німецькі права на машину - від 3000€.
Підтвердження лікарського навчання від 5000€. У Чехії та Словаччини та Польщі не так геть усе! В інших країнах також...



Так от - одна з найважчих для вивчення мов (мова в книжках, hoch Deutsch, розмовна + безліч діалектів і відмінностей — це різні мови), обмеження навіть для тих хто  багато років працював по своєму профілю, дуже картельні змови майже в усьому... От така ситуація з працевлаштуванням і робиться  8-)
Десь так. При цьому Німеччина ретельно і дбайливо фінансує всіляких виплати біженцям без жодних дорікань. За що ми їм безмежно вдячні.
Нема сенсу порушувати їх закони, працюючи нелегально, це лише створювати собі зайві проблеми. Всі це розуміють.
   
Re: Наші біженці у Європі

одна з найважчих для вивчення мов
Та ладно. Якщо щелепа нормальна то проблем не буде.
   
Re: Наші біженці у Європі

зняти з соціалу і депортувати нафуй
   
Re: Наші біженці у Європі

Була нещодавно інфо ,що наші біженці менше за все працевлаштовані у Німеччині ,там щось 25%. Так виявляється ,що у Німеччині є практика праці неофіційно  ;o .Провів таке собі опитування серед знайомих дівчат ,і таки да ,є така практика ,сидять на соціалі і працюють не офіційно  :laugh: .Так до чого це я "і ці люди забороняють нам колупатися у носі"  :D .
Я так зрозумів що уряд і не сильно з цим бореться ,усіх все влаштовує.Може хто там живе поправить мене та внесе ясність
Враховуйте, що більшість біженців це жінки з дітьми без знання мови. Жінкам взагалі проблемніше роботу знайти, навіть зі знанням мови. Неофіційний підробіток, це або прибирання, або сезонні роботи в сільському господарстві. Держава про це знає, але трошки очі прикриває.на серйозну роботу не офіційно ніхто вас не візьме.
   
Re: Наші біженці у Європі

Та ладно. Якщо щелепа нормальна то проблем не буде.

Вони ще французької не бачили  :weep:
   
Re: Наші біженці у Європі
Via

Та ладно. Якщо щелепа нормальна то проблем не буде.
Щелепа нормальна. Прочитай слово "Entschuldigung"
   
Re: Наші біженці у Європі
Via

зняти з соціалу і депортувати нафуй
Мрія Зеленського.
   
Re: Наші біженці у Європі

Деякі вчаться вже півтора роки по цих курсах. Результату майже нуль.
Чому? А тому що "нахуй воно мені потрібно. Гроші платять та й добре". Короче в березні 25-го буде цурюк нах хаузе.
А нас тут залишать боротися з АфД
 :weep:
   
Re: Наші біженці у Європі

Мрія Зеленського.
це німаки так зроблять, чи ти думаєш вони будуть спокійно дивитись як такі хитро зроблені забирають у них роботу ? ))
   
Re: Наші біженці у Європі
Via

Враховуйте, що більшість біженців це жінки з дітьми без знання мови. Жінкам взагалі проблемніше роботу знайти, навіть зі знанням мови. Неофіційний підробіток, це або прибирання, або сезонні роботи в сільському господарстві. Держава про це знає, але трошки очі прикриває.на серйозну роботу не офіційно ніхто вас не візьме.
Є ще таке явище, як міні-джоб. Це офіційне влаштування на часткову зайнятість з заробітком до 520 євро в місяць, тоді соціал не знімають.
То 25% офіційно влаштованих - це і є отой самий міні-джоб.
   
Re: Наші біженці у Європі

Німеччина сама винна - в усіх країнах можна жінкам перукарити,
В яких країнах можна перукарити без диплому?  ;o
   
Re: Наші біженці у Європі

Десь так. При цьому Німеччина ретельно і дбайливо фінансує всіляких виплати біженцям без жодних дорікань. За що ми їм безмежно вдячні.
Нема сенсу порушувати їх закони, працюючи нелегально, це лише створювати собі зайві проблеми. Всі це розуміють.
У них своїх безробітних 2,5 мільйони. І це німці з досконалим знанням німецької  :gigi:  Які і не збираються працювати...
З нелегальною працею наші люди сами впоратися вміють - часто чую скандали, що хтось когось "здав"  8-)
   
Re: Наші біженці у Європі

В яких країнах можна перукарити без диплому?  ;o
У тебе є диплом - український. І стаж років 20.
Тут не катить. Тільки барбершоп :-/
   
Re: Наші біженці у Європі
Via

Деякі вчаться вже півтора роки по цих курсах. Результату майже нуль.
Чому? А тому що "нахуй воно мені потрібно. Гроші платять та й добре". Короче в березні 25-го буде цурюк нах хаузе.
А нас тут залишать боротися з АфД
 :weep:
Неа, ви будете боротися з сірійцями і турками.
Саме тому так не зроблять.
АфД отримає свій шмат у парламенті і вгомониться.

Визагалі я вперше бачу ультра-правих, які злигалися з москалями. Унікальна країна Німеччина.
   
Re: Наші біженці у Європі

Деякі вчаться вже півтора роки по цих курсах. Результату майже нуль.
Чому? А тому що "нахуй воно мені потрібно. Гроші платять та й добре". Короче в березні 25-го буде цурюк нах хаузе.
А нас тут залишать боротися з АфД
 :weep:
не думаю що закриють ,як би там не було ,біженці гріють економіку не дивлячись на інші мінуса.
   
Re: Наші біженці у Європі

Є ще таке явище, як міні-джоб. Це офіційне влаштування на часткову зайнятість з заробітком до 520 євро в місяць, тоді соціал не знімають.
То 25% офіційно влаштованих - це і є отой самий міні-джоб.
Ця програма більше розрахована, для підтримки малого бізнесу. Береш на роботу людину, частину зарплати платиш ти, решту держава. Але це вже іде в стаж. Потім легше знайти роботу.
Але це вже офіційна праця. ТС про неофіційну.
   
Re: Наші біженці у Європі
Via

У них своїх безробітних 2,5 мільйони. І це німці з досконалим знанням німецької  :gigi:  Які і не збираються працювати...
З нелегальною працею наші люди сами впоратися вміють - часто чую скандали, що хтось когось "здав"  8-)
З 80 мільйонів 2,5 мільйони безробітних - це таки невелика цифра, погодься. Вони також вчаться на різноманітних курсах.
Я якраз жодного разу не чула, щоб хтось когось здав. Насправді біженці майже не спілкуються з німцями, варяться у своєму середовищі.
   
Re: Наші біженці у Європі

Враховуйте, що більшість біженців це жінки з дітьми без знання мови. Жінкам взагалі проблемніше роботу знайти, навіть зі знанням мови. Неофіційний підробіток, це або прибирання, або сезонні роботи в сільському господарстві. Держава про це знає, але трошки очі прикриває.на серйозну роботу не офіційно ніхто вас не візьме.

Є толкові люди, з освітою та здібностями. Все у них норм.
Але більшість це набір невігластва та апломба.
Я космєтолог-візажіст, у вас тут какоє то говно дєлают, вот у нас в Харьковє.
Я біла мєнєджєром в сєті бутіков, а тут мнє что на кассє сідєть.

Ой, короче, нахнахнах.

Я все розумію, біда-війна, люди отримали страшенну трагедію в житті.
Але ж йоб вашу душу, хоч не п***а вже, блювати верне від цих пустих амбіцій з дурних голів
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія