Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Трошки Кольну, про Різдво і про місцевих(с)

Чомусь прочитавше це——пригадалося карельське гівно та його неповноцінна компашка)
пс. Здається і мирославу "слабоумством" заразило( ( хоча ніби така й була)
я намагаюсь з тебе півня, зробити людину. Вон вже почав кігті стригти та прибори в руки брати, і мабуть самому приємно стало- вже на людях не так уїпанськи виглядаєш, хоча такі уєпанські, бо ще працювати та працювати над тобою. Та  і Ігочка сказала мабуть що Альянс на тебе позитивно впливає
   
То навіщо вам сертифікат з володіння німецькою, Сергію?

Підтвердити те що я і так знаю)
   
Підтвердити те що я і так знаю)

І шо далі?
   
я намагаюсь з тебе півня, зробити людину. Вон вже почав кігті стригти та прибори в руки брати, і мабуть самому приємно стало- вже на людях не так уїпанськи виглядаєш, хоча такі уєпанські, бо ще працювати та працювати над тобою. Та  і Ігочка сказала мабуть що Альянс на тебе позитивно впливає

А я намагаюся уникати твого смороду кацапського(
Бо гидотно дуже(
В тебе дуже добре виходить злигатися з брудноротою хабалкою——приблизно твій рівень—— там би й тішились один одним(
   
Re: Трошки Кольну, про Різдво і про місцевих(с)

Але скучаєш за нею, як вона довго не відзивається.
Заглядаєш іноді на "бложик".

Сьогодні свято, Різдво.
Передай їй святкові привітання.

Тобто коли Інанна, вона ж Протон, вона ж ІванГє не вилазить з ФУПу, хоча і заходить сюди тишком-нишком, як гість, майже цілодобово моніторить особисто ненависних їй дописувачів і потім часами обсмоктує у себе на бложику, хто та що сказав, та ще й пише на своєму бложику їм відповіді - то це, звичайно, інше?

Вона ж сама не може ментально відірватися від ФУПа то в чому ти обвинувачуєш інших?

Здавалося б - завела собі бложик,  ну і колупайся  там, але ж ніт! ФУП людині спокою не дає, і компот не лізе в рот.

 А тут, бач, Хома на бложик зайшов - який ґвалт та неподобство! Інанну підглядають!

Аж смішно, чесно

Останнє редагування: 25 грудня 2023 14:34:37 від шуша
   
Re: Трошки Кольну, про Різдво і про місцевих(с)

І шо далі?
Легалайз на горизонті.
   
А я намагаюся уникати твого смороду кацапського(
Бо гидотно дуже(
В тебе дуже добре виходить злигатися з брудноротою хабалкою——приблизно твій рівень—— там би й тішились один одним(

Та назвай це як хочеш, але читаєш дуже уважно, та все виконуєш. Бо поважаєшь мою думку.
   
Легалайз на горизонті.

Отож! Тобто наразі нелегалайз  ;)
   
Re: Трошки Кольну, про Різдво і про місцевих(с)

Підтвердити те що я і так знаю)
Кому - підтвердити?
Сергію, я абсолютно серйозно намагаюся зрозуміти ваші рушійні сили.
Моїй доньці знадобився той сертифікат лише на етапі пошуку роботи у НІмеччині з УКРАЇНИ, коли вона проходила співбесіду на другу роботу, вже з вищою посадою, ніхто у неї вже не питав ніякого сертифікату. А на третій працедавці взагалі вже були впевнені, що вона хоч і не німкеня, але народилася у Німеччині.
Я дуже здивувалася би, якби вона зараз наприклад надумала здавати іспити на вищий рівень за той що БУВ у її сертифікаті (b2 оцінка sehr gut - це повністю самостійне опанування німецької без відповідного мовного середовища). Кому вона потім пред"явить того сертифіката і навіщо?
   
Тобто коли Інанна, вона ж Протон, вона ж ІванГє не вилазить з ФУПу, хоча і заходить сюди тишком-нишком, як гість, майже цілодобово моніторить особисто ненависних їй дописувачів і потім часами обсмоктує у себе на бложику, хто та що сказав, та ще й пише на своєму бложику їм відповіді - то це, звичайно, інше?

Вона ж сама не може ментально відірватися від ФУПа то в чому ти обвинувачуєш інших?

Здавалося б - завела собі бложик,  ну і колупайся  там, але ж ніт! ФУП людині спокою не дає, і компот не лізе в рот.

 А тут, бач, Хома на бложик зайшов - який ґвалт та неподобство! Інанну підглядають!

Аж смішно, чесно
І тебе з Різдвом!

 :D
   
Якщо б я був Хома, то між Асті та Бегімотівною, я б вибрав Асті
   
Re: Трошки Кольну, про Різдво і про місцевих(с)

Щось скидається на те, що Сергій прагнув вивищитися з тим своїм начебто прагненням отримати мовного сертифікату (типу - "бач який розумний - далеко не кожен з нас планує отримати сертифіката, а він планує!"), а вийшло...как всєгда.
   
Re: Трошки Кольну, про Різдво і про місцевих(с)

І тебе з Різдвом!

 :D

Навзаєм :D
   
Щось скидається на те, що Сергій прагнув вивищитися з тим своїм начебто прагненням отримати мовного сертифікату (типу - "бач який розумний - далеко не кожен з нас планує отримати сертифіката, а він планує!"), а вийшло...как всєгда.

Спалився тупак  :laugh:
   
Re: Трошки Кольну, про Різдво і про місцевих(с)

Якщо б я був Хома, то між Асті та Бегімотівною, я б вибрав Асті
Здається, це неабияк тоді збісило "берегиню". Відтоді й пішли ті неадекватні закиди "тобі казали те робити/те не робити/з тим водитися/з тим не водитися? Казали. І де?"
   
Здається, це неабияк тоді збісило "берегиню". Відтоді й пішли ті неадекватні закиди "тобі казали те робити/те не робити/з тим водитися/з тим не водитися? Казали. І де?"

Та читав..  :laugh:
   
Re: Трошки Кольну, про Різдво і про місцевих(с)

Якщо б я був Хома, то між Асті та Бегімотівною, я б вибрав Асті

А навіщо йому вибирати когось?
В нього все норм. Гарна дружина, гарненькі дітки, сам - ніякий не ботан (я з ними вживу спілкувався). Непогане житло в ВБ, іздить на авто в подорожі та на прогулянки.

Що ще треба чоловіку, який іде до своєї мети?
   
Re: Трошки Кольну, про Різдво і про місцевих(с)

Спалився тупак  :laugh:
розумово здеградував
воно й зрозуміло - цілий рік внімать кожній черговій дурощі "берегині", всерйоз сприймати всі її ідіотські закиди, претензії, всі ті її нескінченні "гонади"...
   
Щось скидається на те, що Сергій прагнув вивищитися з тим своїм начебто прагненням отримати мовного сертифікату (типу - "бач який розумний - далеко не кожен з нас планує отримати сертифіката, а він планує!"), а вийшло...как всєгда.

Коли ви починаєте робити висновки за моі вчинки——виглядаєте як карельське гівно з його "гнилим оселедцем"(
   
А навіщо йому вибирати когось?
В нього все норм. Гарна дружина, гарненькі дітки, сам - ніякий не ботан (я з ними вживу спілкувався). Непогане житло в ВБ, іздить на авто в подорожі та на прогулянки.

Що ще треба чоловіку, який іде до своєї мети?

Отож!  А Бегімотівна йому виставила публічний ультіматум - Або я, або Асті…  :laugh:
   
розумово здеградував
воно й зрозуміло - цілий рік внімать кожній черговій дурощі "берегині", всерйоз сприймати всі її ідіотські закиди, претензії, всі ті її нескінченні "гонади"...

Деградуе те що є. Там нема чому було деградувати.
   
Коли ви починаєте робити висновки за моі вчинки——виглядаєте як карельське гівно з його "гнилим оселедцем"(

В 90% випадков ми з Альянсом ставим дуже точні діагнози
   
В 90% випадков ми з Альянсом ставим дуже точні діагнози

Діагнози хіба лікар вам може поставити.
Але потрібен дуже хороший спеціаліст——там деякі випадки дуже запущені(
   
Re: Трошки Кольну, про Різдво і про місцевих(с)

Отож!  А Бегімотівна йому виставила публічний ультіматум - Або я, або Асті…  :laugh:

Та вона йопнута має проблеми з психікою.
   
Діагнози хіба лікар вам може поставити.
Але потрібен дуже хороший спеціаліст——там деякі випадки дуже запущені(

А ми тобі їх ставимо. І поки що майже не помилялись
   
Та вона йопнута має проблеми з психікою.

Їй потрібен віртуальний друг- сладусік якись  :laugh:
   
Re: Трошки Кольну, про Різдво і про місцевих(с)

Щодо заколочування понтів. Пам'ятаєте, кацапи сцяли окропом, що для хуйла в небі Абу-Дабі зробили літаками кацапський прапор.
Але я їх трохи розчарую. Такі видовища там - мало не через день. В мене є ще декілька, в різний час і з різних місць. Це коли встигав, або хотів діставати телефон, щоб клацнути.

   
А ми тобі їх ставимо. І поки що майже не помилялись

Найчастіше потрапляєте пальцем у дупу)
Але як відомо——ви ще ті "затєйнікі"—— тож напевно це доставляє вам задоволення)
   
Щодо заколочування понтів. Пам'ятаєте, кацапи сцяли окропом, що для хуйла в небі Абу-Дабі зробили літаками кацапський прапор.
Але я їх трохи розчарую. Такі видовища там - мало не через день. В мене є ще декілька, в різний час і з різних місць. Це коли встигав, або хотів діставати телефон, щоб клацнути.

Показати зображення...

Про "понти" посил зрозумілий)
Де б ти ще фотки ці запостив)
   
Re: Трошки Кольну, про Різдво і про місцевих(с)

Отож!  А Бегімотівна йому виставила публічний ультіматум - Або я, або Асті…  :laugh:

Бгг! Та Асті вже думати забула про ту Інанну, і на ФУПі практично не дописує, але Інанна постійно колупає свої обідки та ще й намагається іншим вказувати, з ким можна спілкуватися, а з ким -ні.

Там вже як аргумент йде все - від приватного життя Асті до її зовнішності :facepalm:

І це вже чисто жіноче - не може вибачити Асті, що та набагато молодша від Інанни, та ще й - який жах! - набагато стрункіша. Таке пробачати взагалі неможливо  :gigi:

Але всі, хто дописує на бложику, обовʼязково повинні теж, хоч іноді, але ритуально пхнути Асті заради задоволення Богині. І ні в якому разі не писати про Асті добре. Бо виженуть з раю, пардон, з бложику.

Дехто з трьох дописувачів там ведеться на це B-)

Останнє редагування: 25 грудня 2023 15:23:47 від шуша
   
Re: Трошки Кольну, про Різдво і про місцевих(с)

Про "понти" посил зрозумілий)
Де б ти ще фотки ці запостив)
Заздриш, другий після епіцентру?
   
не вигадуй.
Те, що страв має бути саме 12, закріпилося у нашій культурі зовсім нещодавно, розповідає Олена Брайченко.

За її словами, переважно 12 страв  зіставляють з кількістю апостолів та місяців у році. Проте раніше українці готували на Святвечір різну кількість страв з продуктів, до яких мали доступ, чи вирощували самостійно.
"Десь було 3 страви, 7 чи 9. Люди готували на Святвечір те, чим вони запаслися або виростили впродовж літа та осені. Тому навіть кутя у тих регіонах, де погано росла пшениця, була ячмінна", – наголошує дослідниця.

https://zt.20minut.ua/kul-tura/12-strav-na-svyatvechir-ukrayinski-traditsiyi-11906881.html
ну, звичайно!!!
Суп гречаний, суп перловий, суп рисовий, суп вермішелевий, суп пшеничний, куліш, суп квасоляний, суп манний молочний, розсольник, суп цибульний, квашені огірки, хліб локшина на молоці.. ДВАНАДЦЯТЬ страв, бєспєс...
Так завіщяла Зла та добра. Ах да, тринадцята страва - Кутя!!!
   
Re: Трошки Кольну, про Різдво і про місцевих(с)

Хто така "Бегімотівна"?
   
Тупий кацап ніби й хоче мову вивчити——а все одно "паляниця" видає(
сікГєй, не виляй тут перед нами срако - ми нє по тєм дєлам. Не обломицця тобі тут палочка.
   
Re: Трошки Кольну, про Різдво і про місцевих(с)

Коли ви починаєте робити висновки за моі вчинки——виглядаєте як карельське гівно з його "гнилим оселедцем"(
Сергій, сподіваюся, ви усвідомлюєте "цінність" ваших висновків для товариства, яке не припиняє дивуватися вашим деяким...витівкам, як от ці ваші гілки про ярмарки-ікру ?
   
Re: Трошки Кольну, про Різдво і про місцевих(с)

Кому - підтвердити?
Сергію, я абсолютно серйозно намагаюся зрозуміти ваші рушійні сили.
Моїй доньці знадобився той сертифікат лише на етапі пошуку роботи у НІмеччині з УКРАЇНИ, коли вона проходила співбесіду на другу роботу, вже з вищою посадою, ніхто у неї вже не питав ніякого сертифікату. А на третій працедавці взагалі вже були впевнені, що вона хоч і не німкеня, але народилася у Німеччині.
Я дуже здивувалася би, якби вона зараз наприклад надумала здавати іспити на вищий рівень за той що БУВ у її сертифікаті (b2 оцінка sehr gut - це повністю самостійне опанування німецької без відповідного мовного середовища). Кому вона потім пред"явить того сертифіката і навіщо?

Він мабуть готується до громадянства Німеччини:

Сертифікат знання мови зазвичай потрібен на етапі натуралізації, коли ви подаєте заяву на отримання громадянства Німеччини (Einbürgerung). Цей сертифікат підтверджує, що у вас є достатній рівень знання німецької мови.

Процедури та вимоги можуть відрізнятися залежно від конкретних обставин та регіональних законодавчих актів. Зазвичай вимагається рівень знання мови, що відповідає рівню B1 або B2 за загальноєвропейсько ю шкалою. Органи, відповідальні за натуралізацію, можуть вимагати, щоб ви надали сертифікат від навчального закладу чи спеціалізованого центру з вивчення мови.



У випадку пошуку роботи він взагалі не потрібен. Шукають відповідність Bewerbung (резюме) до вакансії.
Але ви повинні розуміти, що якщо робота не по Blau Karte - шансів залишитися у Дойчланді (за наявних зараз законів) після закінчення війни - нульові.
Все міняється, але зараз - поки що так.

Останнє редагування: 25 грудня 2023 16:01:13 від fun_dor
   
Re: Трошки Кольну, про Різдво і про місцевих(с)

Про "понти" посил зрозумілий)
Де б ти ще фотки ці запостив)

та де завгодно, при нагоді. це ж не про какаху з баранини в дерев'яному кориті, видаючи це за нєуїпєнно розкошну жисть.
   
Re: Трошки Кольну, про Різдво і про місцевих(с)

Зазвичай вимагається рівень знання мови, що відповідає рівню B1 або B2 за загальноєвропейсько ю шкалою. Органи, відповідальні за натуралізацію, можуть вимагати, щоб ви надали сертифікат від навчального закладу чи спеціалізованого центру з вивчення мови.
Коли 10 років тому моя донька шукала роботу в сфері ІТ у Німеччині, їй обов"язково потрібен був офіційний сертифікат. Власне вона в інтитуті Гете не навчалася, вона просто там здала іспит і отримала сертифікат, який був обов"язковим документом серед переліку потрібних.
Але далі - коли вже шукаєш роботу, маючи безтерміновий дозвіл на проживання, ніякі мовні сертифікати не потрібні - як казав кіт Матроскін "Фост і уси мої документи".
Щодо необхідності сертифікату для громадянства - цього не знаю, можливо й так.
   
Сергій, сподіваюся, ви усвідомлюєте "цінність" ваших висновків для товариства, яке не припиняє дивуватися вашим деяким...витівкам, як от ці ваші гілки про ярмарки-ікру ?

Про яке "товариство" йде мова?
Мені абсолютно нецікаві "висновки" якогось "товариства" про моі "витівки", або "гілки про ікру"
Я——самодостатня людина. Нічиі "висновки" не мають на мене жодного впливу)
Це ботан лондонський постійно потребує підтримки "альянсу"—— тому що наодинці——звичайний дрищ на підсосі у карельського гівна.
   

Але ви повинні розуміти, що якщо робота не по Blau Karte - шансів залишитися у Дойчланді (за наявних зараз законів) після закінчення війни - нульові.
Все міняється, але зараз - поки що так.

Якщо це до мене було написано——
То я жодним чином не маю абсолютно ніякого відношення до "біженців", до "24—того параграфу", або навіть і до "блау—карти")
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія