Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

В Каменском водитель избил пешеходов чудом не попавших под колеса

Re: Молодець, правильно водій вчинив  (tu)

Так і той жигуліст крім серйозної статті в кримінальному кодексі порушив правила руху - зупинився на дорозі і залишив автівку.

А уяви, їхав би якийсь «правовєд» на крузаку з бітою, і також «виписав штраф» тому жигулєводу. Бітою. Бо той створив крузаку перешкоду.

А тут ще під‘їхав би Бентлі з нагородним агрєстлом. І виписав би штраф крузаку.

А потім в мікроавтобісі підвалила б група активістів з корчками АТО...


Гуляй Поле...   Таки рано в Європу...

 :lol:

Дикарибля!
   
Re: Молодець, правильно водій вчинив  (tu)

Бидлопсіхопат, а не водій.
Відловити, коли він перетне суцільну подвійну
або проїде на червоний і спалити к фуям то
сране корито без стопсигналів.

Дикарь. С такими как ты нас в Европу не пустят :facepalm:
   
Re: Молодець, правильно водій вчинив  (tu)

Шо тебе так розриває на тему моралі, га?
Не розумієш, чому він так вчинив? Тобі скільки років було як уіпав з батьківщини до білих людей, га? 10? 15?
Дорога, мінімум чотири смуги з того що видно, штріх гальмував "в підлогу", обжерся адреналіни аж зі сраки капало. Жодних пп там не видно.
Тепер уявімо, що він зажмурив ту кабилу з песиком в украіні. Відпоаідальність - 6 років (він же не зайка, там всьо буде чотко, швидко і по закону) + мусорня/адвокати з нього ще п"ятьорік кілобаксів зтягнуть. І все одно сяде, все одно пакую, що пішохід порушив там все що можна,
Тепер те саме в білих людей, себто там де ти сраку тримаєш. Приідуть копи, позирять кіно, і підеш додому. Нещасний випадок, пєшик сам винен. Ну може ще раз додому прийдуть чи в дільницю викличуть. Все, ніяких претензій.
Так зрозуміло, йолопе ковбасний?

Не тіпайся, це виглядає не переконливо.

Ти хоч тих живих копів бачив? Дивись мій пост вище - якби збив, то ті копи його там би і пов‘язали б і висунули б звинувачення у вбивстві. Тому що видимість була чудова.

А за те що побив ті самі копи знайшли б і посадили б за іншою статтею. Також важкою. Але трохи легшою за вбивство.

Нарід, тільки не сприймайте за чисту монету висери цього дурня. Не здумайте експерементувати з «покаранням» в Європах чи Америках. А то дуже не скоро рідню побачите.
   
Re: Молодець, правильно водій вчинив  (tu)

О, опять песня про ужасных пешеходов и велосипедистов))) Водила поставил машину кое-как и быстро побежал на другую сторону, не думая о переходе и прочем - потом сядет опять в свое железо и будет костерить пешеходов :lol:
Хорошо, будешь не Люсей, а Редиской, сути пола это не меняет, что так и есть  :smile3:
И таки да, я спокоен и спокоен как горный орел.
Ноо, именно агрессию я созерцаю болше всего со стороны юльканутой шоблы, одобряющей рукоприкладство и беззаконное, которого можно было избежать.
Крч, агрессивный народ что на улице, что на форуме.
   
Re: Молодець, правильно водій вчинив  (tu)

про ПДР не скажу, дуже розмите формулювання
а УК порушив точно

просто треба записати, що пішохід збитий за межами пішохідного переходу винен  сам
і крапка, відшкодовує водію ремонт авто і моральні збитки
а пішохід збитий на пішохідному переході - це умисне вбивство чи умисне нанесення важких тілесних з використанням засобів підвищеної небезпеки
і від 8 ми років і до пожиттєвого, плюс 1 млн. за загиблого і по 500 000 грн. за покаліченого, плюс пенсії родині за втратою годувальника і інвалідністю

все ж просто
А что там размытого?
Тело нормально не припарковался и при этом не врубил аварийку. Потом ударил мыжика, который упал и создал аварийную ситуацию для такси. Хорошо что таксист норм затормозил и полностью не выехал на встречку.
   
Re: Молодець, правильно водій вчинив  (tu)

Не тіпайся, це виглядає не переконливо.

Ти хоч тих живих копів бачив? Дивись мій пост вище - якби збив, то ті копи його там би і пов‘язали б і висунули б звинувачення у вбивстві. Тому що видимість була чудова.

А за те що побив ті самі копи знайшли б і посадили б за іншою статтею. Також важкою. Але трохи легшою за вбивство.

Нарід, тільки не сприймайте за чисту монету висери цього дурня. Не здумайте експерементувати з «покаранням» в Європах чи Америках. А то дуже не скоро рідню побачите.

Бгг. Бєлий гаспадін, йопта.
   
Re: Молодець, правильно водій вчинив  (tu)

Маячня.

По перше - це не автобан, а звичайна міська вулиця з обмеженням швидкості ймовірно 60 км/год.

По друге - якби навіть на автобані в Німеччині чи на хайвеї в Америці водій, який ЧІТКО БАЧИВ ЛЮДИНУ НА ДОРОЗІ нічого не зробив щоб зупинитись і збив ту людину, він би сів за навмисне вбивство. Якби та людина загинула. Якби покалічив, то сів би за каліцтво. І ще й можливо все життя її годував і лікував. Це як страхова компанія подивиться.
Лень тебе все объяснять, но при торможении даже со 150 км/ч, врядли бы это спасло тетку.  При том что тормозящий рисковал бы устроить неслабый завал из десятков автомобилей, с непрогнозируемыми жертвами. Если что, то пару месяцев назад я ездил по автобанам. Я предполагаю, что такие животные, которые переходили дорогу, квалифицируются там как суицид.
   
Re: Молодець, правильно водій вчинив  (tu)

Бгг. Бєлий гаспадін, йопта.

Що не так, бабуїне? Любиш беззахисних жінок заряжати в торець з розмаху? Тіпає, коли тобі на це вказують?

 (td)
   
Re: Молодець, правильно водій вчинив  (tu)

Интересно чо мужик третьего не отписздил? Я бы дал с носака.
   
Re: Молодець, правильно водій вчинив  (tu)

Лень тебе все объяснять, но при торможении даже со 150 км/ч, врядли бы это спасло тетку.  При том что тормозящий рисковал бы устроить неслабый завал из десятков автомобилей, с непрогнозируемыми жертвами. Если что, то пару месяцев назад я ездил по автобанам. Я предполагаю, что такие животные, которые переходили дорогу, квалифицируются там как суицид.

Ви ще притягніть сюди трасу Формули-1, яку переходить та дурна курка.

В даному випадку звичайна міська вулиця з пішоходними переходами і автобусними зупинками. Максимальна швидкість 60 км/год. А може і 50. Чудова видимість.
   
Re: Молодець, правильно водій вчинив  (tu)

Про який автобан мова? Це міська вулиця така, як Голосіївський проспект.
І машини там їхали не швидко і не щільно.
Пацику однозначно тюрма і позбавлення прав.
   
Re: Молодець, правильно водій вчинив  (tu)

Интересно чо мужик третьего не отписздил? Я бы дал с носака.

Угу. І ще на пару років більше отримав би.
   
Re: Молодець, правильно водій вчинив  (tu)

Ви ще притягніть сюди трасу Формули-1, яку переходить та дурна курка.

В даному випадку звичайна міська вулиця з пішоходними переходами і автобусними зупинками. Максимальна швидкість 60 км/год. А може і 50. Чудова видимість.
Ты жу сам хайвей и автобан в пример привел, про данный случай понятно. Но тут вопрос в системе. Причина данной агрессии именно в том, что пешеходы уверены в своей безнаказанности. Если государство не может их наказать рублем, в действие вступает суд Линча. Все логично. Америка тоже прошла через это.
   
Re: Молодець, правильно водій вчинив  (tu)

Интересно чо мужик третьего не отписздил? Я бы дал с носака.

А якби він тебе? Ніколи не знаєш на кого нарвешся.
   
Re: Молодець, правильно водій вчинив  (tu)

Ты жу сам хайвей и автобан в пример привел, про данный случай понятно. Но тут вопрос в системе. Причина данной агрессии именно в том, что пешеходы уверены в своей безнаказанности. Если государство не может их наказать рублем, в действие вступает суд Линча. Все логично. Америка тоже прошла через это.

Причина агрессии всегда и во все времена - отсутствие обязательности ответственности за свои поступки.

Если бы водитель понимал, что после удара он обязательно получит пулю от бомжей или 10 лет тюрьмы, то он бы начал думать.

   
Re: Молодець, правильно водій вчинив  (tu)

Ты жу сам хайвей и автобан в пример привел, про данный случай понятно. Но тут вопрос в системе. Причина данной агрессии именно в том, что пешеходы уверены в своей безнаказанности. Если государство не может их наказать рублем, в действие вступает суд Линча. Все логично. Америка тоже прошла через это.

Я не тягнув сюди хайвеїв. Хтось запитав, а я відповів, що якби збив на хайвеї, при цьому чудово бачив пішохода і нічого не зробив щоб зупинитись, то це вбивство другого ступеня. На електричний стілець не потягне, але сидіти як мідному котєлку.
   
Re: Молодець, правильно водій вчинив  (tu)

спираючись на емоції які виникли після просмотру цього відео скажу таке -
цей водій таке саме чмо, як і ті перехожі.

він не хоче 5 ти ркоів?

але робить 5 років такому ж, як сам, коли лупає дядьку і той падає...під колеса таксі, що воно їде по смузі.
падло.
що ж ти робиш? тільки про себе думаєш? а водія таксі ти за що на 5 років майже не посадив?
козел.
і це ніяким чином не відміняє, що перехожі теж козли.

Останнє редагування: 29 грудня 2018 09:39:22 від эЛКа
   
Re: Молодець, правильно водій вчинив  (tu)

коротше, який їхав -таких здибав. однозначно!
   
Re: Молодець, правильно водій вчинив  (tu)

Що не так, бабуїне? Любиш беззахисних жінок заряжати в торець з розмаху? Тіпає, коли тобі на це вказують?

 (td)

Ти через власну велич білоі людини (влб) навіть не в стані осягнути суть мною написаного. А продовжуєш далі верещати про мораль.
Клован.
   
Re: Молодець, правильно водій вчинив  (tu)

А якби він тебе? Ніколи не знаєш на кого нарвешся.

Удивительно читать такие вещи от людей, которые живут на Западе.
Вы рассуждаете как дикари. От вас веет каким-то рабством.
Мужик поступил как свободный человек. С такими у Украины большое будущее.
   
Re: Молодець, правильно водій вчинив  (tu)

хто його захищає і рекламує -тільки вдумайтесь -він влаштовує мордобій і розборки на проїзджій частині дороги.
він наражає на небезпеку УСІХ - і себе, і цих бомжів, і водіїв, що їдуть трасою
він нормальний?

та воно утрушене -тільки власне его демонструє.
йому бач наказати захотілося.

заодно -наказати усіх учасників руху.
придурок грьобаний.
   
Re: Молодець, правильно водій вчинив  (tu)

Ти через власну велич білоі людини (влб) навіть не в стані осягнути суть мною написаного. А продовжуєш далі верещати про мораль.
Клован.

Так, я не в стані осягнути твою суть бабуїна. Якщо для бабуїна НОРМА зарядити в торець жінці, навіть яка в чомусь провинилась, а ще зарядити в торець іншому, кинувши його під колеса автівки, то для мене це тваринна дикість. Можеш називати це величчю білої людини. Від цього твоя бабуїнська суть не зміниться.
   
Re: Молодець, правильно водій вчинив  (tu)

Нє.
Виконувати покладену на них функцію. Піймав порушника(водій/велосипедист/пішохід) - провів профілактичну бесіду із занесенням в грудну клітку, чи вкатав штраф. І все.
Але ж хто хоче з тими пішоходами чи велосипедистами, та й зачастую водіями бабратись?

От і наслідок.

Ти... той... як його...
Перечитуй інколи написане перш ніж постити
   
Re: Молодець, правильно водій вчинив  (tu)

Так, я не в стані осягнути твою суть бабуїна. Якщо для бабуїна НОРМА зарядити в торець жінці, навіть яка в чомусь провинилась, а ще зарядити в торець іншому, кинувши його під колеса автівки, то для мене це тваринна дикість. Можеш називати це величчю білої людини. Від цього твоя бабуїнська суть не зміниться.

Я ж кажу - влб головного мозку, сутність кожного ковбасника.
Осягнути зміст написаного ти не в стані.
Бггг
   
Re: Молодець, правильно водій вчинив  (tu)
rst

А никто не заметил собаку? А ведь мужик затормозил из-за нее. Можно сказать, спас ее, подвергая смертельному риску себя и создав опасность карамболя, в котором, неизвестно сколько еще смогли бы пострадать . А бомжи пошли бы себе дальше, на другую дорогу.
А после пистюлины какое-то время поостерегутся.
и попрошу мне "белых людей" рассказать что ждало бы хозяина собаки, которая не будучи на улице на поводке, создала такого рода аварийную ситуацию.
А еще хозяин при этом переходил дорогу в неположенном месте.
А если бы столкнулись несколько автомобилей?
   
Re: Молодець, правильно водій вчинив  (tu)

Маячня.

По перше - це не автобан, а звичайна міська вулиця з обмеженням швидкості ймовірно 60 км/год.

По друге - якби навіть на автобані в Німеччині чи на хайвеї в Америці водій, який ЧІТКО БАЧИВ ЛЮДИНУ НА ДОРОЗІ нічого не зробив щоб зупинитись і збив ту людину, він би сів за навмисне вбивство. Якби та людина загинула. Якби покалічив, то сів би за каліцтво. І ще й можливо все життя її годував і лікував. Це як страхова компанія подивиться.

пан методично ігрнорує мої запитання

який штраф заплатили б у США ці пішоходи? якщо водій побачив, викрутив руль і сталась ДТП, скільки заплатили б пішоходи?
   
Re: Молодець, правильно водій вчинив  (tu)

шобла юльканута, у вас реально крыша поехала.
Пропускаю то, что начали стебаться и на политику переводить и перехожу к сути.
Этот дол.....еб, иначе не назвать, нарушил как правило пдд, так и УК.
Нет что бы продолжить движение, или припарковаться и словесно излить негатив, так он ударил двух людей и при этом сам создал аварийную ситуацию.
Ему ни кто не давал право чинить самосуд.
Так что, юльканутые, лечиться вам пора, желательно в псих. больнице.
це хто юльканутий -гіпофіз? чи люктенебріз?  :K
ти, дядько, фільтруй базар, а не огулом усіх юльків під одну гребьонку.
тут ваших порохоботів-серів в підтримку водія-довпойопа аж гай гудить скільки
   
На юрфаке, когда проходят курс криминалистики - тесты такие есть. Показывают группе студентов один и тот же ролик - ну например драка в ресторане. И потом раздают анкеты и нужно ответить на вопросы.
Кто где стоял, кто кого ударил, кто нож достал, кто первый убежал - и т.д.
В аудитории - 20 - 25 еще молодых, здоровых, неглупых ребят. Все видели одно и тоже. Двух одинаковых анкет нет. Каждый видел что то свое.
Теперь коротко , что увидел я. 
Я увидел, что несколько пешеходов грубо и демонстративно нарушили общественный порядок в сфере безопасности дорожного движения. Действовали умышленно и без всякой на то необходимости - открыто демонстрируя обществу и остальным участникам дорожного движения свое пренебрежение к  охраняемым законом правам и интересам добросовестных участников дорожного движения.
Возможные последствия такого преступного поведения?
Тяжелые.
Столкновение с крупной собакой или человеком может привести - и часто приводит к потере управляемости автомобилем и например выезду на полосу встречного движения...
Что дальше?
А дальше от лобового столкновения погибают два водителя, пассажир и маленький ребенок на заднем сидении остается на всю жизнь сиротой и инвалидом.
При этом непосредственный виновник ДТП - пешеход, спешно покидая место происшествия, оглядываясь, думает : жалко то как, но судьба наверное у них такая. И уходит. Быстро. Дальше это уже все не его проблемы.
Скажете так не бывает?
Еще как бывает.
Что еще я вижу?
Я вижу человека - водителя колесного транспортного средства, который пресекает явно незаконные, общественно опасные действия пешеходов - также участников дорожного движения. При этом он применяет силу и причиняет вред этим пешеходам.
Причиненный вред явно меньше того, который мог бы быть причинен правонарушителями в результате  их преступных действий.
Отсюда вывод - водитель находится в состоянии крайней необходимости и действует адекватно обстановке . То есть абсолютно законно - в обстоятельствах и способом, описанным в законе.
Еще один вывод. Вопрос уголовной ответственности пешеходов за подобные преступления - а в случае ДТП  - это преступление. Как же это еще назвать? Так вопрос этот созрел и перезрел.
И еще один вывод. Все это очевидно происходит там постоянно. И отсюда большой вопрос к властям  и полиции - что это за хрень вообще и почему так организовано движение пешеходов там?

Останнє редагування: 29 грудня 2018 10:04:49 від толстолобик
   
Re: Молодець, правильно водій вчинив  (tu)

Так, я не в стані осягнути твою суть бабуїна. Якщо для бабуїна НОРМА зарядити в торець жінці, навіть яка в чомусь провинилась, а ще зарядити в торець іншому, кинувши його під колеса автівки, то для мене це тваринна дикість. Можеш називати це величчю білої людини. Від цього твоя бабуїнська суть не зміниться.

пан таки озвучить розміри штрафів для пішоходів?

пан стверджує, що у жінок і чоловіків різні права та обов*язки?
в даному випадку воно - пішохід, що створило аварійну ситуацію, якщо б попав водій на шматок льоду і зад понесло, то там був би чудовий карамболь з трупами, цих же ідіотів

ПДР треба змінювати, в даному випадку водій міг спокійно пригальмовувати і трішки стукнути дуру
і дура повинна була оплатити ремонт авто і моральні збитки водію
   
Re: Молодець, правильно водій вчинив  (tu)

це хто юльканутий -гіпофіз? чи люктенебріз?  :K
ти, дядько, фільтруй базар, а не огулом усіх юльків під одну гребьонку.
тут ваших порохоботів-серів в підтримку водія-довпойопа аж гай гудить скільки
Признаюсь, с юльканутыми чуть перебор вышел - делал вывод по первой странице.
И таки да, ты подтверждение того, что не все юльки одобряют поступок быдло-водилы.
   
Re: Молодець, правильно водій вчинив  (tu)

пан таки озвучить розміри штрафів для пішоходів?

пан стверджує, що у жінок і чоловіків різні права та обов*язки?
в даному випадку воно - пішохід, що створило аварійну ситуацію, якщо б попав водій на шматок льоду і зад понесло, то там був би чудовий карамболь з трупами, цих же ідіотів

ПДР треба змінювати, в даному випадку водій міг спокійно пригальмовувати і трішки стукнути дуру
і дура повинна була оплатити ремонт авто і моральні збитки водію

Бєлий гаспадін може тільки верещати і бризкати слинов, наводячи абсолютні бздури із життя гамерик, які взагалі ніяк даноі ситуаціі не стосуються.
   
Re: Молодець, правильно водій вчинив  (tu)

пан методично ігрнорує мої запитання

який штраф заплатили б у США ці пішоходи? якщо водій побачив, викрутив руль і сталась ДТП, скільки заплатили б пішоходи?

Я не бачив раніше запитань від тебе. Ось побачив. Відповідаю.

За перехід в неположеному місці звісно буде штраф. Який розмір, чесно, не знаю. Гадаю пару сот доларів.

Якби з вини пішохода трапилась ДТП, пішохід пішов би під суд. І для пішохода тут була б паскудна ситуація. Тому що у водія є страховка. Навіть коли водій порушив правила, за задіяні збитки буде платити страхова компанія. У пішохода страховок на цей випадок немає. Тому всі збитки до останнього цента будуть із кишені пішохода. Ну і відповідно тюремний срок, якщо постраждали чи загинули люди. Якщо постраждали люди, то це торба для пішохода. Лікування тут дуже дороге і за все платив би той порушник-пішохід. І можливо все життя можливу інвалідність потерпілих.

Але навіть в такій ситуації, коли пішохід спровокував ДТП і пішохода побив водій, то пішохода судили б за своє, а водія за своє - за нанесення побоїв.
   
Re: Молодець, правильно водій вчинив  (tu)

Признаюсь, с юльканутыми чуть перебор вышел - делал вывод по первой странице.
И таки да, ты подтверждение того, что не все юльки одобряют поступок быдло-водилы.

добре. приймається.
   
Re: Молодець, правильно водій вчинив  (tu)

На юрфаке, когда проходят курс криминалистики - тесты такие есть. Показывают группе студентов один и тот же ролик - ну например драка в ресторане. И потом раздают анкеты и нужно ответить на вопросы.
Кто где стоял, кто кого ударил, кто нож достал, кто первый убежал - и т.д.
В аудитории - 20 - 25 еще молодых, здоровых, неглупых ребят. Все видели одно и тоже. Двух одинаковых анкет нет. Каждый видел что то свое.
Теперь коротко , что увидел я. 
Я увидел, что несколько пешеходов грубо и демонстративно нарушили общественный порядок в сфере безопасности дорожного движения. Действовали умышленно и без всякой на то необходимости - открыто демонстрируя общетсву и остальным участникам дорожного движения свое пренебрежение к их охраняемым законом правам и интересам.
Возможные последствия такого преступного поведения?
Тяжелые.
Столкновение с крупной собакой или человеком может привести - и часто приводит к потере управляемости автомобилем и например выезду на полосу встречного движения...
Что дальше?
А дальше от лобового столкновения погибают два водителя, пассажир и маленький ребенок на заднем сидении остается на всю жизнь сиротой и инвалидом.
При этом непосредственный виновник ДТП - пешеход, спешно покидая место происшествия, оглядываясь, думает : жалко то как, но судьба наверное у них такая. И уходит. Быстро. Дальше это уже все не его проблемы.
Скажете так не бывает?
Еще как бывает.
Что еще я вижу?
Я вижу человека - водителя колесного транспортного средства, который пресекает явно незаконные, общественно опасные действия пешеходов - также участников дорожного движения. При этом он применяет силу и причиняет вред этим пешеходам.
Причиненный вред явно меньше того, который мог бы быть причинен правонарушителями в результате  их преступных действий.
Отсюда вывод - водитель находится в состоянии крайней необходимости и действует адекватно обстановке . То есть абсолютно законно - в обстоятельствах и способом, описанным в законе.
Еще один вывод. Вопрос уголовной ответственности пешеходов за подобные преступления - а в случае ДТП  - это преступление. Как же это еще назвать? Так вопрос это созрел и перезрел.
И еще один вывод. Все это очевидно просиходит там постоянно. И отсюда большой вопрос к властям  и полиции - что это за хрень вообще и почему так организовано движение пешеходов там?

нормально організовано - до регульованого переходу з світлофором метрів 100, не більше
а ідіотизм коли кожні 30 метрів малюють перехід, бо дауни не можуть пройтись далі - це таки ідіотизм

парка двометровий?
так купа відео де лізуть через парка прямо над підземним переходом

треба змінювати ПДР, пішохід повинен нести відповідальність по повній, а якщо його збили за межами переходу, то сам винен і відшкодовує ремонт авто і моральні збитки водію
якщо пішохода збили на переході - це навмисне вбивство чи тяжкі тілесні
   
Re: Молодець, правильно водій вчинив  (tu)

Что касается психологического портрета автора...

Я бы попросил его взять тайм-аут от форумов и вообще от психологических нагрузок.

Это уже не первая ветка из цикла, в котором автор пытается дать позитивное определение явно деструктивным поступкам.

Приписывание положительных качеств негативным персонажам свидетельствует об однозначном психологическом кризисе автора, процессе переоценки ценностей и жизненного опыта.

Это не плохо и не хорошо, так иногда бывает. Но форумы, новости и прочий информационный шум могут дать толчок в неправильном направлении, за которым уже начнется личностный кризис, а там и до депрессии недалеко.

І ще підтримаю Профілактика щодо топікстартера.

Зовсім якась неадекватна реакція і радість на агресію.
   
Re: Молодець, правильно водій вчинив  (tu)

Я не бачив раніше запитань від тебе. Ось побачив. Відповідаю.

За перехід в неположеному місці звісно буде штраф. Який розмір, чесно, не знаю. Гадаю пару сот доларів.

Якби з вини пішохода трапилась ДТП, пішохід пішов би під суд. І для пішохода тут була б паскудна ситуація. Тому що у водія є страховка. Навіть коли водій порушив правила, за задіяні збитки буде платити страхова компанія. У пішохода страховок на цей випадок немає. Тому всі збитки до останнього цента будуть із кишені пішохода. Ну і відповідно тюремний срок, якщо постраждали чи загинули люди. Якщо постраждали люди, то це торба для пішохода. Лікування тут дуже дороге і за все платив би той порушник-пішохід. І можливо все життя можливу інвалідність потерпілих.


А в Україні такому пішоходу не буде нічого
   
Re: Молодець, правильно водій вчинив  (tu)

На юрфаке, когда проходят курс криминалистики - тесты такие есть. Показывают группе студентов один и тот же ролик - ну например драка в ресторане. И потом раздают анкеты и нужно ответить на вопросы.
Кто где стоял, кто кого ударил, кто нож достал, кто первый убежал - и т.д.
В аудитории - 20 - 25 еще молодых, здоровых, неглупых ребят. Все видели одно и тоже. Двух одинаковых анкет нет. Каждый видел что то свое.
Теперь коротко , что увидел я. 
Я увидел, что несколько пешеходов грубо и демонстративно нарушили общественный порядок в сфере безопасности дорожного движения. Действовали умышленно и без всякой на то необходимости - открыто демонстрируя обществу и остальным участникам дорожного движения свое пренебрежение к  охраняемым законом правам и интересам добросовестных участников дорожного движения.
Возможные последствия такого преступного поведения?
Тяжелые.
Столкновение с крупной собакой или человеком может привести - и часто приводит к потере управляемости автомобилем и например выезду на полосу встречного движения...
Что дальше?
А дальше от лобового столкновения погибают два водителя, пассажир и маленький ребенок на заднем сидении остается на всю жизнь сиротой и инвалидом.
При этом непосредственный виновник ДТП - пешеход, спешно покидая место происшествия, оглядываясь, думает : жалко то как, но судьба наверное у них такая. И уходит. Быстро. Дальше это уже все не его проблемы.
Скажете так не бывает?
Еще как бывает.
Что еще я вижу?
Я вижу человека - водителя колесного транспортного средства, который пресекает явно незаконные, общественно опасные действия пешеходов - также участников дорожного движения. При этом он применяет силу и причиняет вред этим пешеходам.
Причиненный вред явно меньше того, который мог бы быть причинен правонарушителями в результате  их преступных действий.
Отсюда вывод - водитель находится в состоянии крайней необходимости и действует адекватно обстановке . То есть абсолютно законно - в обстоятельствах и способом, описанным в законе.
Еще один вывод. Вопрос уголовной ответственности пешеходов за подобные преступления - а в случае ДТП  - это преступление. Как же это еще назвать? Так вопрос этот созрел и перезрел.
И еще один вывод. Все это очевидно просиходит там постоянно. И отсюда большой вопрос к властям  и полиции - что это за хрень вообще и почему так организовано движение пешеходов там?
етить-колотить. Это же как водила пресекает явно незаконные действия? Мордобой на проезжей части - это пресечение?
А ничего то, что он сам этим действие создал опасную ситуацию - такси этому доказательство.
Нам еще не было видно что камера на правой полосе не показала. Наверняка там тоже кто-то экстренно затормозил.
И таки да, на каких правах и по каким правилам водила бил людей? Кто разрешил ему это делать.
Можно было проще - трех этажным матом всех троих и сабаку покрыть, но не бить.
   
Re: Молодець, правильно водій вчинив  (tu)

Я не бачив раніше запитань від тебе. Ось побачив. Відповідаю.

За перехід в неположеному місці звісно буде штраф. Який розмір, чесно, не знаю. Гадаю пару сот доларів.

Якби з вини пішохода трапилась ДТП, пішохід пішов би під суд. І для пішохода тут була б паскудна ситуація. Тому що у водія є страховка. Навіть коли водій порушив правила, за задіяні збитки буде платити страхова компанія. У пішохода страховок на цей випадок немає. Тому всі збитки до останнього цента будуть із кишені пішохода. Ну і відповідно тюремний срок, якщо постраждали чи загинули люди. Якщо постраждали люди, то це торба для пішохода. Лікування тут дуже дороге і за все платив би той порушник-пішохід. І можливо все життя можливу інвалідність потерпілих.

Але навіть в такій ситуації, коли пішохід спровокував ДТП і пішохода побив водій, то пішохода судили б за своє, а водія за своє - за нанесення побоїв.

дякую
а тепер в наші умови

штраф пішоходу - 51 грн. і то, давно не бачив, щоб ловили
водій винен завжди, навіть якщо дебіл пішохід вибігає під колеса, часом спеціально, щоб збити бабло
звідси і адреналін у водія, та зайві нерви
в даному випадку водій поступив вірно, хоча і за межами законодавчого поля
бо законодавче поле має діру і дуже велику

якщо ДТП і винен пішохід, то він не винен

вихід простий
підняти штраф до 5000 грн., з добровольців організувати дружини з відеофіксацією,
що будуть виловлювати пішоходів і штрафувати
половина штрафів добровольцям у вигляді премії

беру ще двох хлопців і за день заробляю мінімум на круту тачку, а як максимум на квартиру в центрі Києва
ну і бюджет міста поповнюю

за пару тижнів, всі будуть ходити тільки через переходи і дуже уважно
   
Re: Молодець, правильно водій вчинив  (tu)

спираючись на емоції які виникли після просмотру цього відео скажу таке -
цей водій таке саме чмо, як і ті перехожі.

він не хоче 5 ти ркоів?

але робить 5 років такому ж, як сам, коли лупає дядьку і той падає...під колеса таксі, що воно їде по смузі.
падло.
що ж ти робиш? тільки про себе думаєш? а водія таксі ти за що на 5 років майже не посадив?
козел.
і це ніяким чином не відміняє, що перехожі теж козли.

Логіка у твоіх словах є. Проте, я чудово розумію, чого той хлоп так оскаженів. Сам мав кілька подібних втипадків - мамаша з коляскою через чотири смуги,  виводок дєбілів -мамка, папка і дєцко на руках. І ще припиздочна бабця і дитина на триколісному лісапєті через дорогу, поки та іпанута язико  чесала. В двох перших випадках, коли я ім подарував життя, махали руками і крутили факи.  В останньому якийсь уєбан-пєшик збоку роспистівся, бо я екстренним гальмуаванням і лютим піканням налякпв дитину і хлопчик плаче.  У всіх трьох випадках відізжав пару сотень метрів і зупинявся, бо трусило шописец.
   
Re: Молодець, правильно водій вчинив  (tu)

етить-колотить. Это же как водила пресекает явно незаконные действия? Мордобой на проезжей части - это пресечение?
А ничего то, что он сам этим действие создал опасную ситуацию - такси этому доказательство.
Нам еще не было видно что камера на правой полосе не показала. Наверняка там тоже кто-то экстренно затормозил.
И таки да, на каких правах и по каким правилам водила бил людей? Кто разрешил ему это делать.
Можно было проще - трех этажным матом всех троих и сабаку покрыть, но не бить.

пох їм на мат, як і собаці
а по фейсу дійшло

як міг діяти водій в межах законодавчого поля?

давайте домовимось, що одним з обов*язків громадянина є припинення порушення законів, бажано в межах дії цих законів

водій бачить грубе і публічне порушення ПДР, що створили небезпеку його життю
що робити?
проїхати, зупинитись, вийти, догнати цих даунів, зупинити, викликати поліцію, а далі?
приїдуть, покрутять пальцем коло голови, чи просто не приїдуть
ну добре
приїхали і виписали штраф, бомжам, у 51 гривню
який ті ніколи не сплатять

висновок, в межах законодавчого поля адекватно запобігти цьому порушенню не має можливості

а далі дуже просто
не можете в межах законодавчого поля, виходьте за його межі
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія