Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ: на авто у ЄС - що мати з собою?

Re: ФЗВ: на авто у ЄС - що мати з собою?

Зато є одна річ, яку можна в Польщі, але не можна в Україні.

В Польщі можна користуватися CB-радіом, кожному.
В Україні тільки таксисти можуть мати.

По СВ-радіо водії часто попереджають один одного про поліційні патролі і радари, хоч це також заборонено.
Заборонено попереджати прямим текстом, тому водії користуються шифром.

Наприклад:
Кажуть так:
На виїзді стоїть misiek z suszarką.
Misiek - це поліцай.
Suszarkа - це ручний фоторадар.
 :D
Неправда. В Україні для радіостанцій CB-діапазону (27 МГц) з потужністю передавача до 4 Вт реєстрація не потрібна.
   
Re: ФЗВ: на авто у ЄС - що мати з собою?

Неправда. В Україні для радіостанцій CB-діапазону (27 МГц) з потужністю передавача до 4 Вт реєстрація не потрібна.
Чому ж тоді в Україні ніхто не користується СВ-радіом?
А коли в'їжджаєш в Україну на кордоні кажуть зняти антену і виключити СВ-радіо.
   
Re: ФЗВ: на авто у ЄС - що мати з собою?

А про аплікухи дурня несусвітна.
Дурня не дурня, але штраф заплатиш.

https://dojczland.info/aplikacje-antyradarowe-sa-w-niemczech-zabronione/


Aplikacje antyradarowe są w Niemczech zabronione!

Regulacja ta dotyczy również aplikacji na smartfony. Osoby korzystające z tego typu urządzeń, bądź aplikacji zapłacą w Niemczech grzywnę w wysokości 75 euro. Niektóre nawigacje posiadają aplikacje ostrzegające przed radarami. Korzystanie z tych funkcji podlega takiej samej karze, jak w przypadku aplikacji antyradarowych. Jeśli zostaniecie zatem przyłapani na korzystaniu z nawigacji z włączoną funkcją ostrzegania przed radarami, będziecie musieli zapłacić karę. W niektórych przypadkach nawigacja może zostać nawet skonfiskowana.

Tak wynika z wyroku Wyższego Sądu Krajowego w Rostock, sygnatura akt 21 Ss OWi 38/17. Sprawa dotyczyła kierowcy, u którego stwierdzono korzystanie z tego typu aplikacji podczas kontroli policyjnej. Załączony telefon znajdował się w uchwycie na podszybiu. Kierowca otrzymał mandat w wysokości 75 euro. Złożył on jednak apelację argumentując, iż telefon komórkowy nie jest urządzeniem, którego przeznaczeniem miałoby być wskazywanie informacji drogowych, o których to mowa jest w kodeksie ruchu drogowego (Straßenverkehrsordn ung, § 23, ustęp 1b).

Sąd był jednak innego zdania i odrzucił apelację. Paragrafy kodeksu ruchu drogowego mówiące o stosowaniu urządzeń antyradarowych, podają je tylko jako przykłady. Wystarczające jest bowiem aktywowanie oprogramowania albo aplikacji, w celu uzyskania informacji o kontrolach radarowych. Kierowca musiał zapłacić mandat.
   
Re: ФЗВ: на авто у ЄС - що мати з собою?

Це в Німеччині 75 євро.
А в Швейцарії чи Франції, я читав, що хтось заплатив 1000 євро.
   
Re: ФЗВ: на авто у ЄС - що мати з собою?

Наголошую ще раз.

Спеціально, щоб перевірити оснащення автомобіля, ніхто зупиняти не буде. Такі речі перевіряють вже при нагоді, коли зупинили вас за якесь порушення правил.
Якщо ви правила не порушуєте, ніхто ніколи вас зупиняти не буде.

Мене останній раз поліція зупинила десь 6 років тому назад, за перевищення швидкості. Їхав за мною патруль поліції на неознакованій машині і заміряв швидкість, з якою я їхав. Вліпили штраф і все.

Вже десь 6 років я їжджу по Європам і ніразу ніхто мене більше не зупиняв.

Великий штраф?
   
Re: ФЗВ: на авто у ЄС - що мати з собою?

Великий штраф?
Вже не пам'ятаю, десь 150 злотих.
Їхав  десь 120-130 там, де можна 90.
   
Re: ФЗВ: на авто у ЄС - що мати з собою?

Це в Німеччині 75 євро.
А в Швейцарії чи Франції, я читав, що хтось заплатив 1000 євро.
Де ви таке берете? Немає таких штрафів у Франції. Великі штрафи для водіїв вантажівок за порушення режиму роботи і то офіційно штраф вписується на фірму.  Самий високий 5000Є, за маніпуляції з тахографом. Інші значно менші, але до 1000 не доходять. В Швейцарії наскільки мені відомо, штраф залежить від річного доходу. Дві людини за одинакове порушення, можуть заплатитирізні суми.

Останнє редагування: 25 листопада 2019 11:01:58 від Oleksandr
   
Re: ФЗВ: на авто у ЄС - що мати з собою?

Де ви таке берете? Немає таких штрафів у Франції. Великі штрафи для водіїв вантажівок за порушення режиму роботи і то офіційно штраф вписується на фірму.  Самий високий 5000Є, за маніпуляції з тахографом. Інші значно менші, але до 1000 не доходять. В Швейцарії наскільки мені відомо, штраф залежить від річного доходу. Дві людини за одинакове порушення, можуть заплатитирізні суми.
Ось тут:
https://krknews.pl/jedziecie-narty-mozecie-stracic-auto-lub-zaplacic-nawet-40000-zl-mandatu/

Пишуть, що навіть за відеореєстратор заплатиш штраф.

Швейцарія
Podobnie jak w Austrii – zakaz korzystania z wideorejestratora – mandat to ok. 4000 PLN (1000 Євро). Podobnie zapłacimy za urządzenie typu antyradar.

Франція
Używanie antyradaru to mandat w wysokości do 6500 PLN (1550 Євро)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія