Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Мені здаеться що це будє помилкою

Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Пишуть, що стати на облік - це також консульська послуга, а тому і вона не надається  :facepalm:

Треба зачекати роз'яснень, оновити свої дані в ТЦК, в тому числі доступно електроним шляхом і згодом послуги будуть надаватися тим, хто коректно пройшов усі передбачені процедури
що таке тцк?
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

:D

Є згадка про якийсь неіснуючий електронний кабінет військовозобов'язаного (чи якось так).
Почекаємо, нє...
я в армії не був, ніколи не мав військового квитка, не маю ідентифікаційного чи як його коду
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою


О доречі де можна електронним шляхом, просто цікаво.

Обіцяли електроний кабінет (там мабуть вхід по Bank ID/Дія/ЕЦП), а ще ніби-то просто надіслати листа електроною поштою, думаю що треба зачекати. Взагалі, всі ці перші хвилі паніки - ні про що. Навіть закон в силу не вступив, все дуже сире і без належної практики застосування
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

"Все що б не робив дурак, все він робить не так"

Це про нашу владу. :gigi:
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

що таке тцк?

це пи3да по-німецьки ©


сучасна назва військомату за місцем реєстрації
   
Де такі? Покажи хоч один приклад - думаю крику вже було би стільки що аж в Португалії би почули.
Звичайно якщо хтось сидів в Україні з паспортом іншої держави то він не вийде.
Але якщо хтось вїхав то він громадянин тієї держави з паспортом якої він вїхав - ніхто його тут не затримає.

Ситуація——
Ваш знайомий проходить кордон на виізд з Украіни——погранець звертає увагу що чувак говорить украінською ( або ламаною польською)——
Придивляється до паспорта польського——а там місце народження——Львів.
Забивають в базу——прізвище, дата та місце народження——вискокує украінський громадянин.
Автоматично чувак являється для Украіни громадянином Украіни——і повертається в Украіну.
Лотерея.
Є і були такі випадки в Чернівцях з початком війни.
Пізніше вже не чув.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Обіцяли електроний кабінет (там мабуть вхід по Bank ID/Дія/ЕЦП), а ще ніби-то просто надіслати листа електроною поштою, думаю що треба зачекати. Взагалі, всі ці перші хвилі паніки - ні про що. Навіть закон в силу не вступив, все дуже сире і без належної практики застосування
Банківських рахунків в Україні нема вже років 15, дію ніколи не ставив, що таке ЕЦП не знаю. Що далі?
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Взагалі, всі ці перші хвилі паніки - ні про що. Навіть закон в силу не вступив, все дуже сире і без належної практики застосування

Консульські послуги певним категоріям не надаються вже і зараз. Це ні про що?
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Цитувати
Закон України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо окремих питань проходження військової служби, мобілізації та військового обліку”, який набуде чинності 18 травня 2024 року, передбачає, що після оновлення даних військового обліку в ТЦК громадянин України чоловічої статі у віці від 18 до 60 років із дійсними військово-обліковими документами матиме доступ до консульських послуг згідно з законодавством у повному обсязі.

Механізм оновлення та перевірки військово-облікових даних для чоловіків 18-60 років, які тимчасово перебувають за кордоном, наразі визначається з-поміж доступних варіантів й узгоджується причетними державними органами. Щойно ця міжвідомча робота буде завершена, дипломатичні установи та МЗС оприлюднять додаткові докладні роз'яснення.
   
я в армії не був, ніколи не мав військового квитка, не маю ідентифікаційного чи як його коду

І в мене так само((
І Діі немає, та й в  Украіні  не прописаний(
І коду немає(

Це ж треба те все відновлювати?)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Хай подаються - дізнаються багато нового що дає цей статус - про відпочинок в Туреччині можуть забути)
відмова (чи блокування) в наданні консульских послуг недостатня підстава щоб змінити статус перебування з тимчасового захисту на індивідуальний біженський
до кінця війни всі хто отримав тимчасовий захист з тим статусом і залишаться
крім тих хто отримає "вищу" візу як чоловік/дружина сім'ї громадянина країни ЄУ чи карту країни рівня блюкарт+
тобто тих хто змінить статус в законний спосіб

блокування надання консульських послуг міграційні органи в країні  перебування НІЯК не іпуть
тому ніякого збудження з їх боку не буде
також малоймовірно знайти міграційного адвоката що викрутить з такого блокування якісь профіти для клієнта

в класичних біженців взагалі вилучають паспорти на етапі розгляду заяви і апеляції
справи тривають роками - закордонні національні паспорти часто протерміновуються  і їм можуть  видати паспорт іноземця
з ним і живуть і подорожують 

отримують його лише ті хто доведе що в розумний (zumutbare) спосіб національний паспорт він отримати не може
його не дають налівонаправо
там норм бюрократія
розглядають прискіпливо і індивідуально
в німців він виглядає так



хто пише що в кордонах ЄУ Може їздити лише з пластиком посвідчення на проживання як то блюкарта іале без національного закордонного паспорта порада не ризикуйте
можна попасти в халепу навіть не використовуючи авіа чи залізницю чи фліксбус на авто
чимало випадків на тзв дойчькутку з зальцбурга в інсбрук через фрн без паспорта дойчі творити проблеми
краще забути пластик від АТ але не укрпаспорт (якщо моногомадянство)

...
по темі щоб двічі не вставати
рішення зрозуміле
але хто на консульскому обліку вже був то бажання тягнути "ухилянта" до консула малозрозуміле
практично воно нічого не дасть

потрібно розуміти що навіть з тим українець в Україні і закордоном мають однакові обов'язки щодо військової служби все ж мають різні можливості (відсутність житла та доходів в Україні)
тобто українець що живе в Україні може очікувати повістки скільки завгодно часу вдома то закордонний українець при перетині кордону в Україну стає фактично бомжем.
не всі мають житло родину і тд

і це поглядом з України  малозрозуміло тому малоцікаво але з цього боку для тих хто пару десятків років за кордоном має житло роботу дітей тут то проблема

резюме
-Україна має право на такий крок (влом гуглити закони ізраіловки  але то очевидно що не прецедент) і це рішення нмд погоджено з бюрокоатами єу 
-на отримання іншого статусу в країні перебування це рішення не вплине
-ті хто під тимчасовим захистом його змінити не зможуть (крім в "вищий бік)
-в кого виходить термін закордонного паспорта  можна пробувати отримати паспорт іноземця для подорожей
- не подорожуйте без паспорта 


Останнє редагування: 23 квітня 2024 21:44:33 від Lemberg.AT
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Консульські послуги певним категоріям не надаються вже і зараз. Це ні про що?

Я, мабуть не так висловився. Мав на увазі, що, як це регулярно трапляється, одна сторона процесу косячить, інша панікує і ломиться в черги, після черг і паніки перша сторона косячить ще більше. Треба просто зачекати, коли все вщухне і настане лад і щось приблизно схоже на законність.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

в класичних біженців взагалі вилучають паспорти на етапі розгляду заяви і апеляції
справи тривають роками - закордонні національні паспорти часто протерміновуються  і їм можуть  видати паспорт іноземця
з ним і живуть і подорожують

Та да.... Заипали эти истерики... Сцыш воевать - сиди дома.... Нефуй шастать.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

хто за кордоном,не переживайте це все хня для підриву авторитету України та волонтерського руху
продовжуємо допомагати війську.Слава Україні! Смерть пдорам!

Останнє редагування: 23 квітня 2024 21:50:36 від Sava
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
TC

це останні роки змінилося. окрім консульств, центрів за кордоном багато: https://pasport.org.ua/centers

Консульство з літа 2022 - не видає паспортів.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

потрібно розуміти що навіть з тим українець в Україні і закордоном мають однакові обов'язки щодо військової служби все ж мають різні можливості (відсутність житла та доходів в Україні)
тобто українець що живе в Україні може очікувати повістки скільки завгодно часу вдома то закордонний українець при перетині кордону в Україну стає фактично бомжем.
не всі мають житло родину і тд

і це поглядом з України  малозрозуміло тому малоцікаво але з цього боку для тих хто пару десятків років за кордоном має житло роботу дітей тут то проблема

резюме
-Україна має право на такий крок (влом гуглити закони ізраіловки  але то очевидно що не прецедент) і це рішення нмд погоджено з бюрокоатами єу 
-на отримання іншого статусу в країні перебування це рішення не вплине
-ті хто під тимчасовим захистом його змінити не зможуть (крім в "вищий бік)
-в кого виходить термін закордонного паспорта  можна пробувати отримати паспорт іноземця для подорожей
- не подорожуйте без паспорта 


+++
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
TC

Обіцяли електроний кабінет (там мабуть вхід по Bank ID/Дія/ЕЦП), а ще ніби-то просто надіслати листа електроною поштою, думаю що треба зачекати. Взагалі, всі ці перші хвилі паніки - ні про що. Навіть закон в силу не вступив, все дуже сире і без належної практики застосування

Ага. саме так. А обісравшихся вже дохєра.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Консульство з літа 2022 - не видає паспортів.

Різний досвід в різних країнах, Польща - то можливо трохи окрема історія
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

1. Ще того літа в консульство у Торонто неможливо було пробитися. Більшість послуг були тільки за електронним записом і свободних місць наступні три місяці було рівно нуль. І треба було щоб пощастило чи перевіряти нові слоти десять разів на день. Що буде зараз я тільки можу уявити!  :D Бідні дівчата у консульстві наслухаються про себе, хоча посилати треба тих хто це наприймав.
2. Я думаю що ці заходи вони в закон засунули щоб показати, що вони начебто на всіх закон розповсюджують, а не тільки на тих хто ще в Україні щоб тим не було шкода. Але звісно ніяких повісток через посольство видавати не можуть, і це все фількіна грамота.
3. Ті хто має паспорт що дійсний ще 3-4-8 років тим і перейматися нема чого. Навіть 2 роки можливо вистачить. В кого вже строк підходив більшість вже поміняли. Якщо ні то через 2 роки посидять у країні їх перебування ще 2-3 роки без поїздок за кордон і то дуже умовно, бо по Європі і так без паспорту можна їздити і у відпустку і у якусь одну-дводенну поїздку і на море до Франції-іспаніі-італіі. Не бачу ніяких проблем зовсім навіть без паспорту.

   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Ситуація——
Ваш знайомий проходить кордон на виізд з Украіни——погранець звертає увагу що чувак говорить украінською ( або ламаною польською)——
Придивляється до паспорта польського——а там місце народження——Львів.
Забивають в базу——прізвище, дата та місце народження——вискокує украінський громадянин.
Автоматично чувак являється для Украіни громадянином Украіни——і повертається в Украіну.
Лотерея.
Є і були такі випадки в Чернівцях з початком війни.
Пізніше вже не чув.

Байки ОБС - не було таких випадків. Погранець звертає увагу на ламану польську - він що поліглот?  :facepalm:
Що саме вони забивають в базу? Яким чином ідентифікують громадянина? Може насправді це чувак з таким самим прізвищем імям і тд.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
TC

Різний досвід в різних країнах, Польща - то можливо трохи окрема історія

Можливо.
Я пишу лише про те, шо знаю - консульство у Кракові. Ну а Гонта у Польщі, де саме - не знаю.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

Кулеба придурок.
Це рішення - совок і шкідництво.
Ще один закордонний сцикун)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

Навіть зелена ковбаса незадоволена ) Будьте як exe_zp - все одно твердо "Петро, Ліндон, Петро, Ліндон", хоч ухилянстську сраку підпалили в ОП та на Банковій.
А як до цього писали
«Чому здорові бугаї призовного віку їздять по віднях? Де держава і справедливість?»
А зараз тихенько скавчать - «а нас за що?»
Смішні дибіли)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

я в армії не був, ніколи не мав військового квитка, не маю ідентифікаційного чи як його коду
Як і більшість тих що воює зараз)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

"Все що б не робив дурак, все він робить не так"

Це про нашу владу. :gigi:
Вибери собі іншу - їдь у Крим - там вроді вибори є)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

Ситуація——
Ваш знайомий проходить кордон на виізд з Украіни——погранець звертає увагу що чувак говорить украінською ( або ламаною польською)——
Придивляється до паспорта польського——а там місце народження——Львів.
Забивають в базу——прізвище, дата та місце народження——вискокує украінський громадянин.
Автоматично чувак являється для Украіни громадянином Украіни——і повертається в Украіну.
Лотерея.
Є і були такі випадки в Чернівцях з початком війни.
Пізніше вже не чув.
Садять в бус і через 6 годин він у посадці)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

Банківських рахунків в Україні нема вже років 15, дію ніколи не ставив, що таке ЕЦП не знаю. Що далі?
Сиди там де сидиш і не скавчи)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Ситуація——
Ваш знайомий проходить кордон на виізд з Украіни——погранець звертає увагу що чувак говорить украінською ( або ламаною польською)——
Придивляється до паспорта польського——а там місце народження——Львів.
Забивають в базу——прізвище, дата та місце народження——вискокує украінський громадянин.
Автоматично чувак являється для Украіни громадянином Украіни——і повертається в Украіну.
Лотерея.
Є і були такі випадки в Чернівцях з початком війни.
Пізніше вже не чув.
та нафіга такі складнощі? дивиться в паспорт а там імя і прізвище аж ніяк не німецькі, ком гер пальчики провіримо і торба
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

Консульські послуги певним категоріям не надаються вже і зараз. Це ні про що?
Це ні про що порівняно з ракетними ударами, чи сидінням в квартирі без світла зимою - переживеш)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

відмова (чи блокування) в наданні консульских послуг недостатня підстава щоб змінити статус перебування з тимчасового захисту на індивідуальний біженський
до кінця війни всі хто отримав тимчасовий захист з тим статусом і залишаться
крім тих хто отримає "вищу" візу як чоловік/дружина сім'ї громадянина країни ЄУ чи карту країни рівня блюкарт+
тобто тих хто змінить статус в законний спосіб

блокування надання консульських послуг міграційні органи в країні  перебування НІЯК не іпуть
тому ніякого збудження з їх боку не буде
також малоймовірно знайти міграційного адвоката що викрутить з такого блокування якісь профіти для клієнта

в класичних біженців взагалі вилучають паспорти на етапі розгляду заяви і апеляції
справи тривають роками - закордонні національні паспорти часто протерміновуються  і їм можуть  видати паспорт іноземця
з ним і живуть і подорожують 

отримують його лише ті хто доведе що в розумний (zumutbare) спосіб національний паспорт він отримати не може
його не дають налівонаправо
там норм бюрократія
розглядають прискіпливо і індивідуально
в німців він виглядає так

Показати зображення...
хто пише що в кордонах ЄУ Може їздити лише з пластиком посвідчення на проживання як то блюкарта іале без національного закордонного паспорта порада не ризикуйте
можна попасти в халепу навіть не використовуючи авіа чи залізницю чи фліксбус на авто
чимало випадків на тзв дойчькутку з зальцбурга в інсбрук через фрн без паспорта дойчі творити проблеми
краще забути пластик від АТ але не укрпаспорт (якщо моногомадянство)

...
по темі щоб двічі не вставати
рішення зрозуміле
але хто на консульскому обліку вже був то бажання тягнути "ухилянта" до консула малозрозуміле
практично воно нічого не дасть

потрібно розуміти що навіть з тим українець в Україні і закордоном мають однакові обов'язки щодо військової служби все ж мають різні можливості (відсутність житла та доходів в Україні)
тобто українець що живе в Україні може очікувати повістки скільки завгодно часу вдома то закордонний українець при перетині кордону в Україну стає фактично бомжем.
не всі мають житло родину і тд

і це поглядом з України  малозрозуміло тому малоцікаво але з цього боку для тих хто пару десятків років за кордоном має житло роботу дітей тут то проблема

резюме
-Україна має право на такий крок (влом гуглити закони ізраіловки  але то очевидно що не прецедент) і це рішення нмд погоджено з бюрокоатами єу 
-на отримання іншого статусу в країні перебування це рішення не вплине
-ті хто під тимчасовим захистом його змінити не зможуть (крім в "вищий бік)
-в кого виходить термін закордонного паспорта  можна пробувати отримати паспорт іноземця для подорожей
- не подорожуйте без паспорта 

Хоч хтось нормально підписався без завивань)
А то біженці з Ужгороду страждають від переслідувань)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

Та да.... Заипали эти истерики... Сцыш воевать - сиди дома.... Нефуй шастать.
Ну а фотку в інсті з моря як робити?)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

хто за кордоном,не переживайте це все хня для підриву авторитету України та волонтерського руху
продовжуємо допомагати війську.Слава Україні! Смерть пдорам!
Оце вже інша справа)
   
Оце вже інша справа)
Рано чи пізно ти і його на хуй пошлеш)
Проходили вже цей етап)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Рано чи пізно ти і його на хуй пошлеш)
Проходили вже цей етап)
Тема капець, відкриваєш сторінку, а там 10 постів підряд Але, автор ігнорується)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Тема капець, відкриваєш сторінку, а там 10 постів підряд Але, автор ігнорується)

+

 :gigi:
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Це ні про що порівняно з ракетними ударами, чи сидінням в квартирі без світла зимою
Якого ж ти хера сидиш в квартирі без світла, герой матюкливий? Йди в окоп - там так світло аж з очей дзюрчить
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

Якого ж ти хера сидиш в квартирі без світла, герой матюкливий? Йди в окоп - там так світло аж з очей дзюрчить
Гівно польське, ти послати можеш тільки свою тещу)
Сиди і скавчи, ухилянт закордонний - щось коли поляки блокували кордон ти так не скавчав)
Сміття)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

ти так не скавчав

Герой-ухилянт, жирдяй-сцикун - це про тебе ж, нє? Як там, чи вистачає на мівіну жирної ментовської пенсії?
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

Герой-ухилянт, жирдяй-сцикун - це про тебе ж, нє? Як там, чи вистачає на мівіну жирної ментовської пенсії?
Хуй з рота вийми, бідося польська)
В мене черевики коштують дорожче ніж ти на органи)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

Герой-ухилянт, жирдяй-сцикун - це про тебе ж, нє? Як там, чи вистачає на мівіну жирної ментовської пенсії?
Я адвокат, і від держави не маю нічого, але стільки скільки маю тобі не заробити ніколи)
Не всі ж тупі жопомиі)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 4 гостей
 
Повна версія