Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Порошенко в видеообращении подтвердил свое возвращение в Украину в понедельник [ua]

а прихильники певної політсили зараз дуже люблять?
наваівть при петрі такої хуйні не було з зашкварами і скандалами
я вже можу стверджувати шо зибіл вже гіршгий ніж петро...з усіма його зашкварами
а ще більше 2 років...і бцде ще гірше навіть сумнівів не маю


Ок.Но при чем тут Петя?Зеля пролетит со вторым сроком,но и свин пролетит так же,уступив кому-то новому.Ну не верю я что его выберут второй раз чтобы  с ним не сделали.Скорее поверю что победит Кличко или какой нибудь Разумков,но не свин
   
Суд 17 числа  призначили на 14-00 , а потім на 11-00, чи то різні засідання?

я читала про засідання в 11,
те, на яке ДБР збиралося силком Петра тягнути,
але раптом передумали, сказали, будуть чекати в суді,
а на 11 призначили спеціально, щоб Порох не зміг навіть додому заїхати, щоб прямо з аеропорту в суд,
ну такі гадські дрібниці в стилі блазня...
   
Ок.Но при чем тут Петя?Зеля пролетит со вторым сроком,но и свин пролетит так же,уступив кому-то новому.Ну не верю я что его выберут второй раз чтобы  с ним не сделали.Скорее поверю что победит Кличко или какой нибудь Разумков,но не свин

все може бути, але наразі в другий тур виходять блазень з Порохом, інші далеко...
через це блазень і нервує
   
план Б .
Минируют суд, а не аэропорт, пацюку кайданки до следующего заседания .

якщо суду не буду, то й кайданків не буде  :laugh:
хай мінують!
   
Какое оно действительно недолугое. Хай бы еще афиши по Киеву порасклеивали  - "Сенсация!!! Схождение  Благодатного Святого Kнура на прихожан в Борисполе"!!!
Спешите, второго раза не будет!! :gigi:  С собой брать тару и свечи.
   
середж тих 73% багато було не за зибіла.. а шоб не петро..тепер вони бачать шо робить цей прихильники певної політсили з країною..і можут почати симпатизувати абіженому....щоб тільки зибіла не пустити на 2 термін
Якби ще петро не робив того, що він робить...
   
На 14-00 засідання  для обрання міри запобіжного заходу Пороху, а на 11-00 про накладання арешту на майно, вродє так казали
   
раніше анонсованого затримання Пороха в аеропорту не будет,

а прихильники певної політсили так цього чекали...


пічаль-біда  :weep:
   
А навіщо його затримувати прямо в аеропорту...

Хіба він який терорист чи відомий коррупціонер, чи наркоділер? Простий депутат, таких сотні.

ну ДБР так з блазнем планували, у них питайте,
а коли порохоботи після цього анонсу почали збиратися зустрічати Пороха в аеропорту, раптом передумали
   
На 14-00 засідання  для обрання міри запобіжного заходу Пороху, а на 11-00 про накладання арешту на майно, вродє так казали

Так арешт ще 6 січня наклали
   
На 14-00 засідання  для обрання міри запобіжного заходу Пороху, а на 11-00 про накладання арешту на майно, вродє так казали

ні, на 11 обрання запобіжного заходу
а оголошення рішення суду про арешт майна перенесли на 19-е січня
   
Так арешт ще 6 січня наклали

але рішення суду до цих пір не оприлюднене,
повинні були 14-го оприлюднити, але суддя раптом у відпустку пішла, перенесли на 19-е
   
цікаво, чи з'являться тут гілки 17-го "Порох втік в Україну!"...  :)
   
все може бути, але наразі в другий тур виходять блазень з Порохом, інші далеко...
через це блазень і нервує


Ну вот возьмите Юлю.Старый политик,герой первого Майдана,занимала высокие посты и так же имела свою партию в Раде.Отсидела и пострадала от Януковича.Казалось бы имела все шансы стать президентом,а не взлетела.Так и с Петром.У него своя ниша,так же как и у Юли (ядерный электорат),а вот привлечь новый для них будет проблема,особенно при том что кроме стандартной болтовни,от которой все устали,им предложить нечего.Зеля же тоже во многом победил за счет нестандартных решений во время избирательной кампании и новых идей,хоть и популистских.
   
Ну фиг его знает.Многие из 73% Петю органически не переваривали и вряд ли это изменилось ,судя по тем кого я знаю.Т.е. Зеля с его обсерами отдельно,а Петро отдельно.Ну по крайней мере мне так кажется
взагалі незрозумілі ці сподівання свиноадептів
Зе прогнозовано виявився нікчемою у державних справах
але як цей факт відміняє жмурукання, тобто підпорядкованість і очевидне співробітництво петро з Кремлем?
За два роки було б непогано замінити Зе
Але ж не на Хуйлового падєльника по Мінськам,Іловайськам та Дебальцевим!
Страшно уявити в яке багно ця Свиня занурила би Україну лише своєю спільною з ФСБ "спецоперацією" з тими вагнерівцями
   
цікаво, чи з'являться тут гілки 17-го "Порох втік в Україну!"...  :)

скоріше "Порох нахабно приперся в Україну, чого йому в європі не сиділось, барига клятий"
   
скоріше "Порох нахабно приперся в Україну, чого йому в європі не сиділось, барига клятий"

чи "Пороха змусили повернутися в Україну!",
якби не погрози ДБР та арешт майна, він би не повернувся,
але хитрий бубочка і тут його переграв  :laugh:
   
17 января в 9:10 рейсом из Варшавы я возвращаюсь в Украину. Конечно, не для того, чтобы защищаться от вас, вы того не стоите. А для того, чтобы защищать Украину от российской агрессии...
От йолкі...Воно ж наче анонсувало, що до Європи драпануло щоб протистояти кацагресії..
А зараз що? Невже піде добровольцем на фронт?
   
їбать ти гівно а не людина (с)
;o  :laugh:
   
взагалі незрозумілі ці сподівання свиноадептів
Зе прогнозовано виявився нікчемою у державних справах
але як цей факт відміняє жмурукання, тобто підпорядкованість і очевидне співробітництво петро з Кремлем?
За два роки було б непогано замінити Зе
Але ж не на Хуйлового падєльника по Мінськам,Іловайськам та Дебальцевим!
Страшно уявити в яке багно ця Свиня занурила би Україну лише своєю спільною з ФСБ "спецоперацією" з тими вагнерівцями

Да в том то и дело,что сейчас Медведчук продолжал бы оболванивать народ своими каналами и торговать кацапским газом укрепляя свою финансовую империю.Ну и в минских бы от лица Украины тоже надоговоаривался бы по указкам Суркова и Козака.Поэтому Петро и Зеля это два отдельных кейса и переток голосов от одного другому вряд ли случится,а если и случится ,то не сущестенно
   
:weep: И как же он будет защищать Украину от агрессии?Пойдет в военкомат и запишется добровольцем?Или детей в АТО отправит по настоящему,а не как тогда?

Главное- не защищать, главное- 3,14здануть
   
переток голосов от одного другому вряд ли случится,а если и случится ,то не сущестенно
Он не может случиться даже теоретически - во втором туре голосовали или те, кто сознательно за Зе, или те, кто категорически против Потроха. Кто из этих категорий передумал и будет голосовать за Свына, а не за кого-то третьего?
   
Он не может случиться даже теоретически - во втором туре голосовали или те, кто сознательно за Зе, или те, кто категорически против Потроха. Кто из этих категорий передумал и будет голосовать за Свына, а не за кого-то третьего?
я голосну за ЗЕ только если не будет нормального
   
взагалі незрозумілі ці сподівання свиноадептів
Зе прогнозовано виявився нікчемою у державних справах
але як цей факт відміняє жмурукання, тобто підпорядкованість і очевидне співробітництво петро з Кремлем?
За два роки було б непогано замінити Зе
Але ж не на Хуйлового падєльника по Мінськам,Іловайськам та Дебальцевим!
Страшно уявити в яке багно ця Свиня занурила би Україну лише своєю спільною з ФСБ "спецоперацією" з тими вагнерівцями
швидко ти перевзулася
   
я голосну за ЗЕ только если не будет нормального
А Потрох - нормальный? B-)
   
Страшно уявити в яке багно ця Свиня занурила би Україну лише своєю спільною з ФСБ "спецоперацією" з тими вагнерівцями

За деньги пишет или совсем кукушкой потекла болезная.

   
Пятый президент будет возвращаться на самолете из Варшавы.

Пятый президент Украины Петр Порошенко заявил, что в понедельник, 17 января, возвращается в Украину.

Об этом он сказал в видеообращении на своей странице в социальной сети Facebook.

"Господин Зеленский, у меня для вас плохая новость. 17 января в 9:10 рейсом из Варшавы я возвращаюсь в Украину. Конечно, не для того, чтобы защищаться от вас, вы того не стоите. А для того, чтобы защищать Украину от российской агрессии... защищать от некомпетентной и неукраинской власти, власти бездельников и коррупционеров", - заявил он.

А зачем тогда собственно было в Европу ездить? Возвращается же с абсолютно пустыми руками.
   
я читала про засідання в 11,
те, на яке ДБР збиралося силком Петра тягнути,
але раптом передумали, сказали, будуть чекати в суді,
а на 11 призначили спеціально, щоб Порох не зміг навіть додому заїхати, щоб прямо з аеропорту в суд,
ну такі гадські дрібниці в стилі блазня...

ой,бедненький..Кальсоны простирнуть не успеет..
   
А Потрох - нормальный? B-)
ну...  :laugh: ворюга нормальный)))
   
А де саме буде зустріч Пороха? І чи планується якась акція?


вроде Жуляны
надо узнать на сайте ЕС [ua]


   
ну...  :laugh: ворюга нормальный)))
Ну от и представь опять второй тур - Зельц против ворюги.  :gigi:
   
Ну от и представь опять второй тур - Зельц против ворюги.  :gigi:
я б не хотел.. надо Петю поменять на шось норм.. я не хочу уже зЕ
   
я б не хотел.. надо Петю поменять на шось норм.. я не хочу уже зЕ
Покупают не то шо хочется, а то шо есть в ассортименте. B-)
   
Ну вот возьмите Юлю.Старый политик,герой первого Майдана,занимала высокие посты и так же имела свою партию в Раде.Отсидела и пострадала от Януковича.Казалось бы имела все шансы стать президентом,а не взлетела.Так и с Петром.У него своя ниша,так же как и у Юли (ядерный электорат),а вот привлечь новый для них будет проблема,особенно при том что кроме стандартной болтовни,от которой все устали,им предложить нечего.Зеля же тоже во многом победил за счет нестандартных решений во время избирательной кампании и новых идей,хоть и популистских.

 :laugh: Повне нерозуміння хто саме і чому голосував за Порошенко. Якраз ядерного єлекторату, фанатів саме Порошенка які вважають його святим, в нього небагато куди меньше ніж в Юлі і в Зелі. Ні ну завжди є люди які роблять собі кумира але це не той випадок коли таких багато.

Порошенко втратить практично весь свій рейтинг в той же день коли з'явится кращий кандидат для проукраїського-прозахідного-ліберального виборця (частина націоналістів і так голосують за нього як за менше зло)


Щодо нового електорату... План на перемогу в президентських виборах той самий. На жаль в нас більшість населення безмозко голосує "проти", як помста за своє життя невдах, тому найкращий шанс для Порошенка знову стати президентом це потрапити у другий тур проти Бойка або Зеленого. І так Зеленого до виборів будуть ненавидіть настільки що я не здивуюсь якщо він і умовному Бойку продує.

Але зваичайно ніяких виборів з типовими розкладами в Україні майже напевно не буде. Наступні вибору будуть або 1) вибори після війни з космічними втратами 2) Виборами після майдану-3 до якого ми йдемо дуже швидко 3) Зфальшовані зеленою владою вибори


Насправді це сюрр, коли вірогідність ВІЙНИ надвисока, зелені мріють лишеннь про посадку Порошенка, те що завтра на голову можуть почати падати Іскандери а президент на лижак катається зелених не турбує. Безумці.
   
спеціально, щоб Порох не зміг навіть додому заїхати

Реформована Петром Судова Влада, і суддя, якого довічно призначив сам Порошенко, згідно матеріалів справи, призначать йому домашній арешт. Насидицця ще вдома :) хоч півдня нехай погуляє по Києву в оточенні обожнювачів!
   
Не країна, а реаліті-шоу якесь... :facepalm1:
   
Re: Порошенко [ua]
AI

зелені мріють лишеннь про посадку Порошенка

Саме так.


   
Реформована Петром Судова Влада, і суддя, якого довічно призначив сам Порошенко, згідно матеріалів справи, призначать йому домашній арешт. Насидицця ще вдома :) хоч півдня нехай погуляє по Києву в оточенні обожнювачів!

Ви все проспали
Зеля вже все переформував за 2021 рік
Тільки судді чомусь стидаються свої вироки в голос читати.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія