Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Схаменіться проштовхувати продаж землі. :X

Re: Схаменіться проштовхувати продаж землі. :X

Агроном не вішай локшину людям на вуха,особливо про США.Там кожному,хто виявив бажання працювати на землі і МАЄ ПЕВНУ КВАЛІФІКАЦІЮ(бо землю в будь які руки не дадуть плюндрувати) БЕЗКОШТОВНО надається 100 га, решту можешь купити для с/г виробницьтва, АЛЕ в державі є спецоргани,чиновники яких ретельно стежать,як використовується земля .Тепер щодо наших реалій. Розглянемо справедливість пострадянських приватизацій землі, житла та промислової власності. Першим провернули аферу з житлом.Партноменкла тура зробила це під себе. Маючи апартаменти на Печерських пагорбах, в обласних центрах,в райцентрах(в залежності від рангу партійного працівника) вони тупо прописали під себе. Загалом ця "приватизація" фактично призупинила будівницьтво житла за державний кошт. Тобто,одні його на шару отримали, а інші залишилися с дулею. Справедливо було б ,коли безкоштовно приватизували ті,хто мав трудовий стаж від 20 років(можно було б економічно обгрунтувати конкретику).Решта -по бажанню-хочешь живи й далі в квартирі державній,але без права продажу, хто хоче приватизуй,але заплати фіксовану суму ,пропорційну стажу роботи(менше проробив- більше платиш).При цьому держава повинна була оголосити,що більше будувати не буде, зафіксувати квартирну чергу(щоб за рахунок коштів від приватизації житла да дотаткових з держбюджету добудувати житло тим,хто залишився на черзі).Тоді б і Конституції дотримались би(всі рівні та закон зворотньої сили не має). на практиці вийшло,що мажори(дітки партноменклатури, чиновників,директорів заводів та установ) не проробивши й 3 років отримували нові квартири(типу як "молодіе специалисті"), а Вася простий по 20 років в общазі прожив та й тепер з голим задом лишився.Тоді взагалі такі ситуації були, що ще чекають на екранізацію як драми та трагедії.Памятаю,як здавали останній будинок за рахунок заводу.Народ придумував різні уловки,щоб потрапити на підніжку останнього потяга)))Хто під мати -одиначку косив(хоч всі знали ,що живе з мужиком 10 років, але заради пільгової черги не реестрували шлюб), хто "активістом" Ради трудового колективу.Але вінцем несправедливісті було рішення адміністрації та продажних профспілок продати частину квартир , бо не вистачало коштів на облаштування підлоги в одному підїзді(типу можна було дешевшим ліноліумом, але "новоселы" захотіли деревяну підлогу.Уявляєте стан тих 6 сімей,які могли б отримати,(вони по черзі спочатку потряпляли в цей будинок).Вони ладні були взагалі  без підлоги(потім би за власний кошт).Звичайно ,як би начальство думало про простих людей, то просто б сказали,хто носом крутить,хай чекая нового будівництва)))),а хто згоден на ліноліум (згідно черги )-ось вам ключі.Але то все уловка була,бо "випадково" квартири викупив кооператив при райкомі ЛКСМУ, де "числились" в засновниках син та племінник директора та головного бухгалтера заводу...
   
Re: Схаменіться проштовхувати продаж землі. :X

    Банде решила по быстрому по своим  поделить землю , если бюджет не получит много денег какой смыл продавать землю чтобы  режим очередной раз обул граждан ?Землю хотят забрать  у арендаторов и тех кто выращивает продукцию и передать барыгам которые нажились на воне и горе  для последующей  перепродажи ,  у них есть деньги    у народа их нет .
   
Re: Схаменіться проштовхувати продаж землі. :X

Агроном не вішай локшину людям на вуха,особливо про США.Там кожному,хто виявив бажання працювати на землі і МАЄ ПЕВНУ КВАЛІФІКАЦІЮ(бо землю в будь які руки не дадуть плюндрувати) БЕЗКОШТОВНО надається 100 га

б***ь..... що ти несеш  :facepalm1:
   
Прихильники  мораторію  на продаж- йдіть нафуй!

Дозвольте моїм родичам в селі  вже продати ті срані паї

А те, що скуплять усю Україну, то нічого?
 
   
Re: Схаменіться проштовхувати продаж землі. :X

Послухай, Агрономе, давай ти не будеш позбаляти землі украінський народ чере те, що ти хочеш прикупити собі шмат землі, бо віриш у торжество права на нинішніх теренах Украіни.
Приізди сюди і поборемося. А то ти як Гонта - " поверніть моі 20 моргів, поки я в бігах" :(
Звиняй за різкість, але манна небесна нам на голову не впаде і свою землю собі ми повернемо лише великою кровью. І щоб тої крові українців пролилося меньше, а крові окупантів більше, народ треба озброіти. Увесь. А для цього нам потрібна влада.
І поки цього не сталося, всі твої патякання викликають в мене огиду і безмежний сум :(

Куди приїзди?  :facepalm1:

Ти ж у Києві? Я теж

По-друге, з цікавістю дізнався від тебе, що я хочу прикупити собі шмат землі  :laugh:
Що ще нового ти про мене мені розкажеш?

По-третє, не треба думати, що український народ тупий і без твоїх і Фаріон порад не годен собі розібратися, що йому робити з його власною землею.
   
Re: Схаменіться проштовхувати продаж землі. :X

Тепер про справедливість інших приватизацій. При СРСР люди в колгоспах НЕ ПЛАТИЛИ податок (подоходный налог), в радгоспах платили(бо там на правах таких же робітників,як в місті на заводах).Але всі мешканці села отримали сертифікати на приватизацію держмайна.Про землю- взагалі фарс. Я проти продажу землі с/г призначення, але якщо б ї приватизувати,то по справедливісті.Відо мо ,що у колгоспи насильно заганяли,забирали землю у справних ,дбайливих господарів.В Прибалтиці зробили цивілізовано, там по можливості ПОВЕРНУЛИ відібране нащадкам ВЛАСНИКІВ. Що було у нас. Досить часто (після Чорнобиля) сюди з міст(й не тільки України) на села приїздили всякі гультяї, пяниці -заради житла(бо переселенці з Чонобильської зони не хотіли в селах знову жити, а в Києві та великих містах).Тобто формально вони ставали членами колгоспу і мали право на земельні паї,хоч числились в такому селі небагато часу.Це один момент.Тепер інший.Ми ж у Європу намагаємось, так от уявімо,що наш уряд теж вирішив би повернути нащадкам відняту у їх родичів землю...Скільки б залишилось в кожному селі тоді вільної землі для бувших колгоспників на паї? І щоб волали тоді такі персонажі як Птах Сорока? А мотив таких людей зрозумілий - віддайте мені те,що нашару впало, у нас розбещили дармовщиною свідомість.Й почалось це з часів Кравчука,Плюща,потім Ющенко остаточно вбив кілка з мавпуванням арабської системи платити гроші за народження дитини.
   
Re: Схаменіться проштовхувати продаж землі. :X
Via

Куди приїзди?  :facepalm1:

Ти ж у Києві? Я теж

По-друге, з цікавістю дізнався від тебе, що я хочу прикупити собі шмат землі  :laugh:
Що ще нового ти про мене мені розкажеш?

По-третє, не треба думати, що український народ тупий і без твоїх і Фаріон порад не годен собі розібратися, що йому робити з його власною землею.

Я щось пропустила і ти у Києві? То може з кимсь переплутала чи ти раніше жив за кордоном, а нині повернувся?
Тоді взагалі нема виправдання твоій дитячій наівності.
Я хоч і в інвалідному візку, але можемо провести якийсь форум у реалі щодо земельного питання, щоб у тебе трохи прояснилося в голові. Послухаєш реальних фермерів, чи зможуть вони купити ту землю, оціниш реально своі шанси.
   
Re: Схаменіться проштовхувати продаж землі. :X

Тепер про справедливість інших приватизацій. При СРСР люди в колгоспах НЕ ПЛАТИЛИ податок (подоходный налог), в радгоспах платили(бо там на правах таких же робітників,як в місті на заводах).Але всі мешканці села отримали сертифікати на приватизацію держмайна.Про землю- взагалі фарс. Я проти продажу землі с/г призначення, але якщо б ї приватизувати,то по справедливісті.Відо мо ,що у колгоспи насильно заганяли,забирали землю у справних ,дбайливих господарів.В Прибалтиці зробили цивілізовано, там по можливості ПОВЕРНУЛИ відібране нащадкам ВЛАСНИКІВ. Що було у нас. Досить часто (після Чорнобиля) сюди з міст(й не тільки України) на села приїздили всякі гультяї, пяниці -заради житла(бо переселенці з Чонобильської зони не хотіли в селах знову жити, а в Києві та великих містах).Тобто формально вони ставали членами колгоспу і мали право на земельні паї,хоч числились в такому селі небагато часу.Це один момент.Тепер інший.Ми ж у Європу намагаємось, так от уявімо,що наш уряд теж вирішив би повернути нащадкам відняту у їх родичів землю...Скільки б залишилось в кожному селі тоді вільної землі для бувших колгоспників на паї? І щоб волали тоді такі персонажі як Птах Сорока? А мотив таких людей зрозумілий - віддайте мені те,що нашару впало, у нас розбещили дармовщиною свідомість.Й почалось це з часів Кравчука,Плюща,потім Ющенко остаточно вбив кілка з мавпуванням арабської системи платити гроші за народження дитини.

Олігофрен, ми з тобою ще не закінчили про безкоштовну роздачу 100 га всім бажаючим фермерувати у США (  :facepalm1:  ), а ти вже перестрибуєш на іншу маячню.
   
Re: Схаменіться проштовхувати продаж землі. :X

Я щось пропустила і ти у Києві? То може з кимсь переплутала чи ти раніше жив за кордоном, а нині повернувся?
Тоді взагалі нема виправдання твоій дитячій наівності.
Я хоч і в інвалідному візку, але можемо провести якийсь форум у реалі щодо земельного питання, щоб у тебе трохи прояснилося в голові. Послухаєш реальних фермерів, чи зможуть вони купити ту землю, оціниш реально своі шанси.

Вія, проблема не в тому, що ти в інвалідному візку. Проблема в тому, твої мізки і мізки тобі подібних в інвалідному візку.
І з такими мізками ми ніхуя з цієї країни нормального не побудуємо. Допоки націоналістична і посткомуністична п***а (пардон за мою франзузську) буде завзято видумувати "українські" велосипеди і позбавляти громадян конституційного права розпоряджатися своїм майном.

А про реальних фермерів я тобі і сам можу розказати. 
   
Re: Схаменіться проштовхувати продаж землі. :X

Агроном ніколи тут продажу землі вже не буде, бо Майдан з АТО забавкою будуть на фоні того,що розпочнеться.Тут йде боротьба зараз між чужинцями(хоч вони й на українській мові добре вивчилися  розмовляти й писати, але по суті -глитаї) та й тими, хто живе не сьогоденням(як урвати та втікти за кордон), а замислюється про долю нащадків на цій землі. Класики української літератури давно це все яскраво описали, зараз все відбувається майже один в один
   
Re: Схаменіться проштовхувати продаж землі. :X
Via

Вія, проблема не в тому, що ти в інвалідному візку. Проблема в тому, твої мізки і мізки тобі подібних в інвалідному візку.
І з такими мізками ми ніхуя з цієї країни нормального не побудуємо. Допоки націоналістична і посткомуністична п***а (пардон за мою франзузську) буде завзято видумувати "українські" велосипеди і позбавляти громадян конституційного права розпоряджатися своїм майном.

А про реальних фермерів я тобі і сам можу розказати. 

А якщо і сам можеш розказати, то напевно знаєш, що ті фермери зайвоі копійки за душою не мають і ніякоі землі не куплять. А куплять жиденята з усього світу і цих фермерів хутко зженуть. Ти цього прагнеш?
Тіко не тошни мені про право громадян на купівлю землі. Стратегічну власність взагалі заборонено було продавати, тіко всі через іноземні оффшори нею володіють давно. А ти тут байки ліпиш.
   
А якщо і сам можеш розказати, то напевно знаєш, що ті фермери зайвоі копійки за душою не мають і ніякоі землі не куплять. А куплять жиденята з усього світу і цих фермерів хутко зженуть. Ти цього прагнеш?
Тіко не тошни мені про право громадян на купівлю землі. Стратегічну власність взагалі заборонено було продавати, тіко всі через іноземні оффшори нею володіють давно. А ти тут байки ліпиш.

Чому в Молдові не перестріляли усіх нещасних, щоб позабирати землю?  :D
   
Re: Схаменіться проштовхувати продаж землі. :X
Via

Чому в Молдові не перестріляли усіх нещасних, щоб позабирати землю?  :D

Бо у Молдові вільне володіння зброєю.
А про ринок землі у них вперше чую, і давно торгують?
   
Re: Схаменіться проштовхувати продаж землі. :X

В чем суть всех этих шманцев с куплей продажем земли? Как известно нефть,уголь,газ- невознобляемые источники, а украинский чорнозем -возобновляемый, то есть - вечный двигатель своего рода(если его не поломать, не испортить землю своими руками). У арабов и мирового сионизма))) огромное количество денег, но если газ и нефть закончаться, то они превратятся в пыль.Поэтому арабы вкладывают деньги в другие сферы для перспективы конвергенции.Украин цы же в буквальном смысле ходят по золотым залежам -черноземам.В суровое время- жратва станет главной валютой(как в блокадном Ленинграде за буханку меняли золото и бриллианты).Поэтому внешние люди,положившие глаз на наши земли(в прямом и переносном  смыслах) не жалеют сейчас денег на подкуп и внедрение своих людей в органы власти,на формирование громадської думки, протягивание в парламент своих ставленников.И работа ведется по нескольким направлениям,главных 2 сейчас- уменьшить число коренных жителей(через повышение тарифов, обнищание, спаивание,занепад культуры)и расстановку своих людей во все органы власти...Парламент уже давно под их контролем,осталось уменьшить количество едоков в стране до уровня необходимой обслуги...
   
Бо у Молдові вільне володіння зброєю.
А про ринок землі у них вперше чую, і давно торгують?
То  хто вам дохтур? Навіть у цій гілці писали. В Молдові та Грузії вільний ринок продажу землі. Обмеження лише на купівлю землі іноземцями (але все одно купують через підставних місцевих).
Ось є звіт про реформи земельного ринку:
http://www.case-ukraine.com.ua/wp-content/uploads/2013/06/MonthlyCaseStudy30052013_Land-Reform-FINAL.pdf

Навіть вже в  Кацапії нема мораторіїв на придбання землі

Украинцы же в буквальном смысле ходят по золотым залежам -черноземам
Ондо у Ізраїлі врожаї два рази на рік та науковомістке сільське господарство. Переваги чорнозему скінчилися ще у 90-х роках.
А ті країни,які  мають великий агросектор з чорноземами без державних субсидій - живуть в перманентній бідності.

Останнє редагування: 16 травня 2016 13:03:49 від птах Сорока
   
Агроном ніколи тут продажу землі вже не буде, бо Майдан з АТО забавкою будуть на фоні того,що розпочнеться.


б***ь, що розпочнеться? 15 років тому землю розпаювали, 7 мільцонів чоловік отримали свої 4-5 га, отримали Державні сертифікати на право приватної власності, ось такі, де позначено межі їх паїв


   
Цитувати
Молдова
Час проведення: 1991-1998 роки
Ефективність реформи: з 1,7 млн ​​га тільки 40 тис. га належить державі, земельний фонд роздроблений, кращі землі опинилися в руках приватних осіб
Принципи використання земель:
- Вільні відносини купівлі-продажу за домовленістю, або через нотаріально завірені договорів;
- Поняття нормативної ціни введено на законодавчому рівні згідно кадастровим характеристикам і оцінками територіальних органів;
- Обмежень щодо кількості землі у власності немає;
- Діє заборона на відчуження землі іноземцям, але особи, які мають подвійне громадянство, бути власниками землі можуть. Зараз обговорюється можливість легалізації доступу до землі іноземцям.

Цитувати
Грузія
Час проведення: 1992-1999 роки
Ефективність реформи: понад 930 тис. га земель приватизовані, державою створені адекватні механізми для реєстрації власності, користуванням наділами і формальні передумови для роботи ринку землі.
Принципи використання земель:
- Продаж проводиться за домовленістю, договором купівлі-продажу або за допомогою аукціону;
- Рілля, що знаходиться в держвласності, віддана в довгострокову оренду на 49 років за вартістю земельного податку;
- Проста процедура реєстрації земель - подається до місцевих органів самоврядування заяву, свідоцтво про приватизацію земель та план земельні ділянки;
- Встановлена мінімальна ціна продажу землі $ 40 за 1 га (середня вартість 1 га становить $ 400-700);
- Обмежень по площі продаваних земель немає;
- Право володіння землею іноземцями обговорюється, зараз нерезиденти можуть тільки успадкувати ділянку або отримати разом з купленим будинком;

Цитувати
Угорщина
Час проведення: 1989-зараз
Ефективність реформи: багато фермерів виставили землю для оренди через неможливість ефективного ведення господарства. Діє система підтримки фермерства на 5 років і оренда стала частиною субсидій, тому стало вигідніше користуватися землею, ніж володіти нею.
Принципи використання земель:
- Більше половини земель знаходяться в оренді;
- Фермери часто об'єднуються і працюють як фермерські господарства;
- Держава активно регулює земельні відносини - Земельний банки і Земельний фонд кредитують і викуповую наділи у селян;
- Пріоритетне право покупки земель - у осіб, зацікавлених у сільгоспдіяльності;
- Діє мораторію на передачу земель іноземцям;
- В одних руках може бути состредоточено не більше 300 га.

http://maub.com.ua/n/v/4315

І тільки українцям не можна давати право розпоряджатися власним майном, бо "пристрелять або відберуть за безцінь" :gigi:
   
Бо у Молдові вільне володіння зброєю.
А про ринок землі у них вперше чую, і давно торгують?

15 років торгують, а право на володіння зброєю лише пару років тому. зараз он взагалі хочуть дозволити іноземцям продавати
   
Re: Схаменіться проштовхувати продаж землі. :X

супер!!!! Шарик мои слова подтвердил))) На пае видно ,что он граничит с землей гр.Тессмана, наверное этот пан(или пани) всю жизнь в земле колупался в три погибели :lol:
   
Re: Схаменіться проштовхувати продаж землі. :X
RSP

Лазер  (tu) .
Все то ты правильно пишешь.
Но толку с этого.
Дадут бусы зберут землю, вернее купят за бусы. Села далее км 20 от  обласных центров хиреют, кто там будет цены на землю держать.
Скажут что вот даем сто гривен за сотку. Как с ваучерами.
Идет такой процесс обмана, грабежа, и лапшенавешивания на уши населения, что я просто восхищаюсь красотой игры.
Тех кто это планомерно делает.
Специалисты однако.
   
Re: Схаменіться проштовхувати продаж землі. :X

Лазер  (tu) .
Все то ты правильно пишешь.
Но толку с этого.
Дадут бусы зберут землю, вернее купят за бусы. Села далее км 20 от  обласных центров хиреют, кто там будет цены на землю держать.
Скажут что вот даем сто гривен за сотку. Как с ваучерами.
Идет такой процесс обмана, грабежа, и лапшенавешивания на уши населения, что я просто восхищаюсь красотой игры.
Тех кто это планомерно делает.
Специалисты однако.

ну купи себе земли за бусы, за сто гривень
станеш фермером заробиш грошей
перестанеш тошнить и стогнать  :lol:
   
супер!!!! Шарик мои слова подтвердил))) На пае видно ,что он граничит с землей гр.Тессмана, наверное этот пан(или пани) всю жизнь в земле колупался в три погибели :lol:

це акт не на пай, а на присадибну ділянку біля будинку на 9 соток, але на паї - точно такі  :lol:
   
а право на володіння зброєю лише пару років тому
Не бреши. Закон про зброю у Молдові з 1994 року. Але туди постійно вносяться зміни згідно вимог євроінтеграції. Остання редакція - 2012 рік.
   
Лєнін - аплодує Вії в мамзалєї
   
Re: Схаменіться проштовхувати продаж землі. :X

Из этих стран только Венгрию можно отнести к цивиллизованой как раз у нее то и есть ограничение(не больше 300 га можно купить а фактически одно юридическое или физическое лицо не может владеть больше 300 га, остальное можешь  брать в аренду ,т.е. то о чем я и писал выше... это и есть госрегуляция -защита своих нацинтересов).Приводить примером Молдову или Грузию- это в расчете точно на олигофренов,которые не только в политике не шарят,но и географию не знают
   
Не бреши. Закон про зброю у Молдові з 1994 року. Але туди постійно вносяться зміни згідно вимог євроінтеграції. Остання редакція - 2012 рік.

та у нас теж є такий закон і кожен громадянин має право купити мисливську гладкоствольну чи нарізну зброю, але ж Вії гранатомети, напевно, потрібно дозволити
   
Из этих стран только Венгрию можно отнести к цивиллизованой как раз у нее то и есть ограничение(не больше 300 га можно купить а фактически одно юридическое или физическое лицо не может владеть больше 300 га, остальное можешь  брать в аренду ,т.е. то о чем я и писал выше... это и есть госрегуляция -защита своих нацинтересов).

Ось тобі ще більше цивілізації:

Цитувати
На початку 1990 роках перед Польщею стояли інші завдання: лише п’ята частина ораних земель держави (землі крупних колгоспів) п1ідлягали приватизації. Реституцію проведено не було, процес приватизації проводився через Агентство Сільськогосподарськ ої Нерухомості (АРА). З початку процесу до 2004 року було перерозподілено 1479 гектарів землі: частина була розбита на підсобні господарства в середньому розміром 450 гектарів та передані в оренду новоствореним фермам;
частина була продана або безкоштовна передана напряму для розширення існуючих ділянок; частина – віддана в використання місцевим адміністраціям; і частина землі залишилась в державній власності, але АРА вказує, що вона непридатна для користування.

Ринок землі в Польщі вільно функціонує і є інвестиційно привабливим. В середньому, загальна площа земельних ділянок, на які укладаються угоди, сягає 300-400 тисяч гектарів протягом року, угоди між приватними власниками складають близько 80% операцій на ринку. Ринок землі в державі, після кількох років стагнації, демонструє зростання. Ціни встановлюються на основі попиту та пропозиції та досягають рівня 1500 євро за гектар.
           
Державні землі, розміром не більше 500 гектарів, продаються через Агентство Сільськогосподарськ ої Нерухомості (АРА). Переважна кількість угод складається на ділянки не більше 100 гектарів. АРА також має право перекупувати та перепродавати на пільгових умовах землі, що були продані або відчужені ним раніше.

Приватні власники також мають змогу розпоряджатись землею абсолютно вільно – купувати/продавати землю за домовленістю та ринковою ціною, дарувати, передавати у спадок.
Суб’єктами ринку є приватні фермери (переважне право мають люди з відповідною освітою), фізичні та юридичні особи. Після вступу Польщі в Європейський Союз в державі було запроваджено
мораторій на продаж земель іноземцям на строк 12 років.

Незважаючи на вільний обіг земель та можливість укладати всі операції з землею, в Польщі існує підґрунтя для державного контролю з метою раціонального використання земель. Так Акт про
Організацію аграрної системи від 16 липня 2003 року визначив пріоритетні завдання державної земельної політики: (1) покращення структури фермерства, (2) перешкоджання концентрації майна в одного господаря, та (3) зайняття сільськогосподарськ ою діяльністю відповідно до кваліфікації. Акт визначає, що індивідуальний фермер має бути власником або орендатором земельної ділянки площею не більше 300 гектарів, управляти фермою особисто та мати відповідну освіту та кваліфікацію.

   
Re: Схаменіться проштовхувати продаж землі. :X

повторю,смысл шахер махера с продажей у нас такой- пока есть запрет на покупку иностранцами-скупить за бесценок местными глитаями, а потом изменить закон под себя(как под Луценка) и разрешить покупать всем и продать арабам в 10 раз дороже.Вот и вся схема.
   
та у нас теж є такий закон і кожен громадянин має право купити мисливську гладкоствольну чи нарізну зброю, але ж Вії гранатомети, напевно, потрібно дозволити
Який такий закон у нас? Давайте лінк на наш закон , або не брешіть. У Молдові  дозволено громадянам купувати короткоствол.

Цитувати
Тогда как закон «Об оружии» от 1994 года предусматривал возможность его приобретения всеми категориями физических лиц, в том числе  и для защиты жилища.
Новый закон вводит также ограничения по количеству оружия, которые в ходе дискуссий все же удалось расширить.
Первый вариант законопроекта предусматривал  две единицы короткоствольного оружия, две единицы длинноствольного  нарезного оружия,  а также четыре единицы гладкоствольного охотничьего, для спортсменов общее число оружия любого типа ― не более восьми единиц, и неограниченное количество для коллекционеров.
В финальном варианте закона число гладкоствольного оружия было увеличено до восьми единиц, а для спортсменов добились неограниченного числа оружия любого типа, что, по мнению Антона Киселева, может стать  серьезным стимулом для развития стрелкового спорта в Молдове.


Останнє редагування: 16 травня 2016 13:24:51 від птах Сорока
   
повторю,смысл шахер махера с продажей у нас такой- пока есть запрет на покупку иностранцами-скупить за бесценок местными глитаями, а потом изменить закон под себя(как под Луценка) и разрешить покупать всем и продать арабам в 10 раз дороже.Вот и вся схема.

а чому араби й досі не скупили по такій схемі Молдову?
   
повторю,смысл шахер махера с продажей у нас такой- пока есть запрет на покупку иностранцами-скупить за бесценок местными глитаями, а потом изменить закон под себя(как под Луценка) и разрешить покупать всем и продать арабам в 10 раз дороже.Вот и вся схема.
Іноземці так само давно "орендують". В селі прибалти орендували половину паїв - виснажили землю, заробили гроші та закинули.
   
Re: Схаменіться проштовхувати продаж землі. :X

Гої, перестаньте дьоргатися. Сказано - продавати значить продавати. Може навіть з кріпосними, але це трішки пізніше. Як Закони доопрацюють.
"Два раба" (с)
   
живуть в селі одинокі дідусь чи бабуся, все життя в колгоспах на дурняк вкалували з ранку до ночі, тепер отримують мізерну пенсію, та мають пай, за який орендар дає або 5-6 тис. грн, або там продуктами (звичайно втридорога), але вони й тому раді, говорять, що пай їх годує
А могли б його продати за півмільйона гривень і з депозиту отримувати невеличку прибавку до пенсії - біля 10 000 грн. Хоч перед смертю пожили б, як люди, але противники продажу їх цього права позбавляють, як колись в колгоспах позбавляли зарплати, коли працювали за трудодні. Вік горбатились на радянські колгоспи, а тепер нормально жити не дають підстилки агрохолденгів та ділків чорного ринку землі, а ще їх добровільні корисні дурні.
Іділлія, пля. Продадуть і кому та земля буде? Хто її купить? Кожна людина повинна мати шматок землі, з якого може годуватися у непевні часи.  Ніякого продажу. Або настільки відточені і обговорені закони продажу, щоб ніяких найменших питань ні в кого не виникало.

А у дідуся й бабусі повинна бути достойна пенсія.
   
Який такий закон у нас? Давайте лінк на наш закон , або не брешіть. У Молдові  дозволено громадянам купувати короткоствол.


та вже не пам"ятаю який, але перелік і види зброї визначено.

для захисту земельної ділянки тільки короткоствол підходить, дробовик чи карабін не підуть?
   
Re: Схаменіться проштовхувати продаж землі. :X

Сорока? тебе сколько лет?Хотя постом про Польшу и так понятно,что из молодых (до 40 лет).Так вот в Польше и при СССР была приватная власнисть на землю.Эта была единственная страна СЭВ,где не было колхозов, а доля частного землепользования в общем обьеме с/х земель составляла ...87%. Короче ,налицо уровень знаний по теме выпускников Могилянки або Львивськой Политехники...
   
Олігофрен, ми з тобою ще не закінчили про безкоштовну роздачу 100 га всім бажаючим фермерувати у США (  :facepalm1:  ), а ти вже перестрибуєш на іншу маячню.
уже друга подібна тема, де ти опонентів називаєш олігофренами, дебілами і т.п.  треба б думати трохи.
   
Re: Схаменіться проштовхувати продаж землі. :X
Via

та вже не пам"ятаю який, але перелік і види зброї визначено.

для захисту земельної ділянки тільки короткоствол підходить, дробовик чи карабін не підуть?

Ідеально підходить кулемет. 4 штуки по периметру.
   
Сорока? тебе сколько лет?Хотя постом про Польшу и так понятно,что из молодых (до 40 лет).Так вот в Польше и при СССР была приватная власнисть на землю.Эта была единственная страна СЭВ,где не было колхозов, а доля частного землепользования в общем обьеме с/х земель составляла ...87%. Короче ,налицо уровень знаний по теме выпускников Могилянки або Львивськой Политехники...

Ти нафуя дурника вмикаєш, (а може й не вмикаєш а так воно і є)?
Я ж навів лінки на  звіти щодо земельних реформ, з яких я цитую тексти.
http://maub.com.ua/n/v/4315
http://www.case-ukraine.com.ua/wp-content/uploads/2013/06/MonthlyCaseStudy30052013_Land-Reform-FINAL.pdf
Про Польшу там також написано:
Цитувати
Переважна маса земель у державі не була націоналізована протягом усього періоду після Другої світової війни, а тому у 1990 роках приватним фермерам та індивідуальним господарствам належало близько 78% ораних земель.
  Я що маю цитувати геть усе? Підвищувати рівень  вашої обізнаності чи що?

Давайте ваші лінки на матеріали, які містять те, що після запровадження ринку землі у окремих країнах :  "почали забирати землю за намиста", "відстрілювали бідних бабусів з дідусями", "араби скупили усю землю" тощо. Поки що я бачу що ніде цього не було, окрім майбутнього  у вашій хворобливій уяві. Тому, або давайте посилання на такі невдалі приклади, або не вмикайте дурника й не викручуйтесь  на кшталт: -  "а там країни маленькі", " а там країни більш цивілізовані", "а там якісь обмеження", "а там вже була приватна власність" тощо :gigi:



Останнє редагування: 16 травня 2016 13:42:33 від птах Сорока
   
Re: Схаменіться проштовхувати продаж землі. :X

"Хоч перед смертю пожили б, як люди,"-
 главный псевдоаргумент продажи земли. На самом деле тут банальная жадность и зависть. тем бабушкам уже до одного места продажа земли.А вот дети(особенно внуки) комплексуют люто.Как же ,у кого родичи жили в селах в радиусе 40 км от Киева(Одессы, Ялты) озолотились,продав по всяким "хитрым" схемам свои паи. А этим муляэ.К той земле никакого отношения не имеют, а хотят свой куш сорвать.как же положено по закону,дай ,типа раз живем...У моих родичей в Киевской области было несколько сотен га земли, когда их экспроприировали в конце 20 годов.Казалось бы я первый должен за продажу и возврат нащадкам отобраного кричать здесь.Но есть же у нормального человека не только хватательные рефлексы.Земля должна быть в тех руках,кто любит ее обрабатывать, а не средством наживы...
   
Уже подібна тема була. Прочитайте, кому цікаво.


http://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=916383.0;topicseen
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія