Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Схаменіться проштовхувати продаж землі. :X

Re: Схаменіться проштовхувати продаж землі. :X

Всоте піднімається тема продажу землі на ФУПі.
Всоте я запитую:
Чому у Ізраїлі не існує приватної власності на землю?
Євреї у Ізраїлі дурні?
Жодного разу відповіді не отримав.

А що в Ізраїлі такого особливого, що саме відповідь на це питання все розставить на місця?
   
А що в Ізраїлі такого особливого, що саме відповідь на це питання все розставить на місця?

Я лично отвечал ему на этот вопрос минимум трижды и он все бегаеьмего задает.

В израиле есть частная собственность на землю вот недавно ввели.
   
Re: Схаменіться проштовхувати продаж землі. :X

Я лично отвечал ему на этот вопрос минимум трижды и он все бегаеьмего задает.

В израиле есть частная собственность на землю вот недавно ввели.
А шо там рейдерством, судами, доступам к реестрам, "приватными" нотариусами?
   
Re: Схаменіться проштовхувати продаж землі. :X

А що в Ізраїлі такого особливого, що саме відповідь на це питання все розставить на місця?

То, что миллиадеров в израле  два, и то больше на арабов похожи.
   
 :facepalm1:

скільки цікавих звірушок в цій темі з"явилось, з отакенними тарганами в голові, маразматичність доводів прихильників мораторієбєсія просто зашкалює, вже навіть до родо-племінних відносин дійшли і до газонів в Арізоні
   
Re: Схаменіться проштовхувати продаж землі. :X

То, что миллиадеров в израле  два, и то больше на арабов похожи.

та хоч на китайців, що це змінює?
   
люди которые показывают результат  в бизнесе могут показать результат и в госуправлении

ничего удивительного - и то и то по сути управление.
Бизнес и государство- это принципиально разные системы. Управление в этих системах базируется на совершенно разных принципах. Бизнесмен (хороший) - практически всегда плохой госуправленец. В истории сложно найти пример обратного. В странах так называемой развитой демократии богатые предприниматели регулярно выставляют свои кандидатуры на выборы президента (особенно в США), но что-то народ не спешит передавать им бразды правления. Вообще кому хорошо известно, что такое бизнесюк-президент, так это нам. Порохоботам впрочем все по барабану.
   
Продавати чи не продавати землю с/г значення у приватну власність - то діло десяте...

А от 100% всіх тих власників потрібно заставити пройти хоч якісь поганенькі курси по агрономії...

Більше половини нинішніх "ефективних власників" це випадкові люди... ні сівозмін... хуярять хімікати понад норми, ... і т.д.

ГМО гуде, аж шумить... без перевірок.... Прибуток очі людям засліпив. Я особисто не проти ГМО... якщо воно пройшло хоч якісь дослідження на безпеку.

Цей рік ФЕРМЕРИ ПІДАРАСИ знову людям бджіл потравили... і хуй на них управу знайдеш... бож князьки...

Дуже часта така ситуація: якесь ЧМО хитрожопе-полуграмотне захопило земельні паї ще в 90-ті і "господарює"...  лохам-селянам платить мізер, хуярить соняшник і ріпак без сівозмін... сипить з дуру тоннами хімікати... на органіку забило... А ... і кукурузка вся уже ГМО-шна...  B-) 

А ще молочко літом в Київ везуть... і шоб не скисало....   :shuffle:


От коли отримаємо "какакуми" під Броварами, тоді по іншому заспіваємо....
   
давай я тебе пример простой приведу.
через вату кацапы скупают землю, а потом говорят: "украинцы - идите нах@й отсюда, это Россия!"
и показывают документы на владение землей.
ты готов пойти нах@й?
гы)))))))))
в законе можно прописать гражданам р.ф и баблу из р.ф...офшорам связаным с р.ф.  фирмам имеющим даже 5% акций р.ф....продавать запрещено :D
п.с.
не занимаешся фермерством...досви дос..земля конфисковывается обратно в фонд госсударства.
   
Re: Схаменіться проштовхувати продаж землі. :X

та хоч на китайців, що це змінює?
б***ь то, в умные евреи живут где угодно кроме страны где мерятели черепов дорвались до власти.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія