Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Схаменіться проштовхувати продаж землі. :X

Re: Схаменіться проштовхувати продаж землі. :X

Не знаю, але ідея цікава.
Звісно що гроші мають сплачуватися нелегально, як в совдепії робили при "обміні" квартири.
Колись пораджуся з юристом, бо поки що не актуально.

ааа, наскільки я знаю дарування теж заборонене, як і продаж
Вії - облом  :gigi:
   
Re: Схаменіться проштовхувати продаж землі. :X

:facepalm1:

"Я дозволю відчудження землі тіко через свій труп"

І тут же "подаруй мені свій пай".

Тобі когнітивний дисонанс в твоїй голові не заважає?
(до речі, члени партії Свобода знають, що таке когнітивний дисонанс?) 
У тоталітарних партій для розумників концтабори передбачені.
   
То что? В селе откуда я родом куча домиков одиноко пустующих.
Согласись бутылка закарпатского это недорого.
Вот на выходных я тебе подберу вариантов сто. Покупаешь и работаешь. Зимой сидишь в Киеве а с конца апреля по октябрь в селе.
Коров там несколько со временем купишь, десяток поросят. Главное стартануть.

Те  що хати пустують, то фігня. Головне, що "землю кляті араби не куплять".
Сам  не з'їм, але й іншому не дам, ще й понадкусюю - ось це по нашому.

Коли село повністю виздихає - тоді відмінять той мораторій, щоб "нічийну" землю можна було задарма забирати і нічого не платити (tu) 

Останнє редагування: 16 травня 2016 16:24:04 від птах Сорока
   
Re: Схаменіться проштовхувати продаж землі. :X

ааа, наскільки я знаю дарування теж заборонене, як і продаж
Вії - облом  :gigi:

можна помынятися на ыншу земельну дылянку. Незалежно выд площы . хоть сотку в Малины
   
Re: Схаменіться проштовхувати продаж землі. :X
Via

:facepalm1:

"Я дозволю відчудження землі тіко через свій труп"

І тут же "подаруй мені свій пай".

Тобі когнітивний дисонанс в твоїй голові не заважає?
(до речі, члени партії Свобода знають, що таке когнітивний дисонанс?) 

Я говорила не про відчудження, а про продаж. Рідною землею і рідними дітьми торгувати не можна.
Про "подарунок" я просто стібуся з лінивого земле-успадкувальника. Він землю має у спадщину, але не розуміє її цінності. Це також печально насправді.
Про когнітивний дисонанс - не до мене, в мене гармонійний світогляд і жодних внутрішніх суперечностей нема, все упорядковано .
   
Рідною землею і рідними дітьми торгувати не можна.
Чому в інших країнах торгують землею? Чи вони геть дурні? :D
   
Re: Схаменіться проштовхувати продаж землі. :X
Via

Чому в інших країнах торгують землею? Чи вони геть дурні? :D

Вони уникнули сторічного комуняцького рабства і знають цінність землі.
Вони то продають - але ти хрен купиш, ще раз кажу, цінами поцікався, офігієш.
   
Вони уникнули сторічного комуняцького рабства і знають цінність землі.
Вони то продають - але ти хрен купиш, ще раз кажу, цінами поцікався, офігієш.

Прибалтика, Молдова, Грузія також зазнали комуняцького рабства,  це їм не заважає купляти та продавати землю. Можна подивитися, як в інших колишніх частинах совдепії, але гадаю що також нема "мораторіїв", якщо навіть в кацапів вже його нема - там інші проблеми заважають вільно купляти землю.

Так що ваш аргументи - маячня. Ще є аргументи крім "комуняк"?

Останнє редагування: 16 травня 2016 16:33:11 від птах Сорока
   
Re: Схаменіться проштовхувати продаж землі. :X

Він землю має у спадщину, але не розуміє її цінності.
Вам же вже назвали її цінність - 1500 баксів за га, якщо вважати, що як в Польщі. Але Польща в ЄС, а Україна - ні. Тому, скоріш за все, в Україні вона набагато дешевша.
   
:facepalm1:

Хто ці всі "знавці" ситуації на селі?

Чому у цій країні любий телепень, у якого в голові народжується якась маячня, не намагається співвіднести цю маячню з реальністю?

Друже, великі агрохолдинги вже давно прийшли. Проблема нашого сг якраз у тому й полягає, що є або великі холдинги, або сімейні мікроферми і практично нічого посередині. Це знає будь-яка людина, яка хоч якось доторкалася до нашого села і сг. І я не розумію, нахуя тут постійно пишуть якусь маячню люди, які взагалі не мають жодної уяви, чим живе наше село і наше с.г.

Ну, добре "великий знавець" скажи хто буде купувати землю за 3 000 доларів у Сороки? Або за 1 000 доларів? В кожному селі є малі фермерські господарства. Там де мої знайомі, 5 так званих великих, в них 500-1000 га і з десяток до 100 га. Вони в змозі будуть викупити цю землю?
   
Re: Схаменіться проштовхувати продаж землі. :X
Via

Прибалтика, Молдова, Грузія також зазнали комуняцького рабства,  це їм не заважає купляти та продавати землю.
Так що ваші аргументи - маячня. Ще є аргументи крім "комуняк"?

У Грузіі землі нема, вертикальні схили гір землею назвати можна лише умовно. Поідь собі гору купи :)
А от у прибалтів все толково, до речі. Там дійсно хазяі на землі і цінність землі вони знають. На відміну від тебе.
   
В кожному селі є малі фермерські господарства. Там де мої знайомі, 5 так званих великих, в них 500-1000 га і з десяток до 100 га. Вони в змозі будуть викупити цю землю?
Не зможуть викупити - нехай орендують за % від ринкової оцінки землі, в чому проблема?
Не зможуть орендувати - нехай йдуть нафуй. Це капіталізм.
   
Re: Схаменіться проштовхувати продаж землі. :X
Via

Вам же вже назвали її цінність - 1500 баксів за га, якщо вважати, що як в Польщі. Але Польща в ЄС, а Україна - ні. Тому, скоріш за все, в Україні вона набагато дешевша.

Навпаки, Польща набагато північніше і черноземів там нема. Тому наша земля в рази дорожча.
   
А от у прибалтів все толково, до речі. Там дійсно хазяі на землі і цінність землі вони знають. На відміну від тебе.
Знову пукнула в калюжу. Ось тобі "контрольний в голову":
Цитувати
Незважаючи на те, що Латвія не є аграрною державою, ринок землі тут ефективно функціонує. При цьому з 25 найбільших компаній-латифундистів латвійцям належить тільки 10. Найбільший зелевладелец в країні - шведська компанія Bergvik ського, їй належить близько 60 тис. га.
А в Литві та Естонії навіть іноземці не  дуже хочуть купувати - беруть в оренду.
   
Re: Схаменіться проштовхувати продаж землі. :X
Via

Знову пукнула в калюжу. Ось тобі "контрольний в голову":


Також показово, навіть вони своєі землі не втримали.
   
Також показово, навіть вони своєі землі не втримали.
Тому що цінність землі в постіндустріальну епоху - вже не та, що була  навіть 50 років тому.  :D

Навпаки, Польща набагато північніше і черноземів там нема. Тому наша земля в рази дорожча.
В епоху наукових технологій та ГМО-насіння той чорнозем  вже не має такого вирішального значення. Система поливу та добрива - рулять.

Останнє редагування: 16 травня 2016 16:40:24 від птах Сорока
   
Re: Схаменіться проштовхувати продаж землі. :X
Via

Тому що цінність землі в постіндустріальну епоху - вже не та, що була  навіть 50 років тому.  :D

В епоху наукових технологій та ГМО-насіння той чернозем  вже не має такого вирішального значення. Система поливу та добрива - рулять.

Точно-точно, я ж і кажу, вона вже нічого не варта, передаруй мені :)
   
Точно-точно, я ж і кажу, вона вже нічого не варта, передаруй мені
Держава не дозволяє.  :(
Я ж кажу: "й сам не гам -  й іншому не дам"
   
Re: Схаменіться проштовхувати продаж землі. :X
Via

Держава не дозволяє.  :(
Я ж кажу: "й сам не гам -  й іншому не дам"

А як дозволить, одразу й подаруєш? Ой навряд.
   
Re: Схаменіться проштовхувати продаж землі. :X

У Грузіі землі нема, вертикальні схили гір землею назвати можна лише умовно. Поідь собі гору купи :)
А от у прибалтів все толково, до речі. Там дійсно хазяі на землі і цінність землі вони знають. На відміну від тебе.
Литва: "1 hectare price is from 730 EU" https://www.alibaba.com/product-detail/OVER-10-000-HA-AGRICULTURAL-LAND_108216599.html
   
А як дозволить, одразу й подаруєш? Ой навряд.
Продам, але якщо за неї будуть давати 50 баксів, то може й подарую...)))) 8-)
   
Re: Схаменіться проштовхувати продаж землі. :X
Via

Литва: "1 hectare price is from 730 EU" https://www.alibaba.com/product-detail/OVER-10-000-HA-AGRICULTURAL-LAND_108216599.html

Десь на болоті? Може бути.
   
Десь на болоті? Може бути.

Фуя собі болото:
OVER 10 000 HA AGRICULTURAL LAND
 :facepalm1:
"Більше 10000 Га сільськогосподарськ их угідь."
   
Re: Схаменіться проштовхувати продаж землі. :X
Via

Продам, але якщо за неї будуть давати 50 баксів, то може й подарую...)))) 8-)

А про те, де будуть жити твоі нащадки, подумати не пробував?
   
А про те, де будуть жити твоі нащадки, подумати не пробував?
Мої нащадки  - в місті.  Нема що їм в селі робити.
Хіба якщо захочуть бути фермерами, але це вкрай малоймовірно.

Крім того в селі ще є 20 соток коло хати, куди можна приїхати  пожити,  робити шашлики, бухати  та лазити рачки.
А гектари за селом  - нафуй не потрібні нащадкам.

Останнє редагування: 16 травня 2016 16:50:09 від птах Сорока
   
Re: Схаменіться проштовхувати продаж землі. :X

У Грузіі землі нема, вертикальні схили гір землею назвати можна лише умовно. Поідь собі гору купи :)

Знову і знову адепти мораторію пукають в калюжі.

Все, що на карті зелене і салатове - це рівні поля


   
Не зможуть викупити - нехай орендують за % від ринкової оцінки землі, в чому проблема?
Не зможуть орендувати - нехай йдуть нафуй. Це капіталізм.

Вони більше бояться, що не буде в кого арендувати, всі продадуть свої паї більш грошовитим, потечуть гроші з офшорів на викуп землі. Але, можливо, що земля вже нікому і не цікава, встановиться така ринкова ціна, що людям в селі буде вигідніше здавати в аренду чим продавати.
   
Вони більше бояться, що не буде в кого арендувати, всі продадуть свої паї більш грошовитим, потечуть гроші з офшорів на викуп землі. Але, можливо, що земля вже нікому і не цікава, встановиться така ринкова ціна, що людям в селі буде вигідніше здавати в аренду чим продавати.
Я ж кажу капіталізм та конкуренція.  Таке життя.
Тобто заради дрібних фермерів, усі власники паїв не повинні мати право розпоряджатися повноцінно власністю? Офуєть протекціонізм.. :facepalm1:

Останнє редагування: 16 травня 2016 17:00:01 від птах Сорока
   
Знову і знову адепти мораторію пукають в калюжі.

Ну якщо ти обізнаний в цій темі, так обмалюй картину, які процеси будуть відбуватися в селі, коли дозволять продаж землі? Що буде з дрібними фермерськими господарствами? Кому цікава буде земля, хто її буде купувати?
   
які процеси будуть відбуватися в селі, коли дозволять продаж землі? Що буде з дрібними фермерськими господарствами? Кому цікава буде земля, хто її буде купувати?
Я вище наводив два доволі грунтовних  звіти щодо досвіду аналогічного реформування інших країн. Дубль для вас:
http://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=920619.msg18250953#msg18250953
http://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=920619.msg18250921#msg18250921
   
Я ж кажу капіталізм та конкуренція.  Таке життя.
Тобто заради дрібних фермерів, усі власники паїв не повинні мати право розпоряджатися повноцінно власністю? Офуєть протекціонізм.. :facepalm1:

Ну так офіційних ф/г десятки тисяч і вони дають сотням тисяч роботу, надають допомогу селу в загальних питаннях. В 90-х вже був грандіозний розпродаж всього державного майна через ваучери. І що з цього вийшло, не буде таке саме і на селі?
   
Ну так офіційних ф/г десятки тисяч і вони дають сотням тисяч роботу, надають допомогу селу в загальних питаннях.
Шо вони там надають? Які ще сотні тисяч , нафуй?  :facepalm1:
В моєму селі два нещасних мікрофермери, і це ще курортне гарне село, де є дороги, світло, газ,  школа, мікролікарня, ходять маршрутки. А з села усі тікають нафуй.
А в навколишніх селах полишалося по 5-10 хат з старими бабцями.  Напевно, що  прямо зараз вже сотні тисяч з міст повертаються працювати на твоїх дрібних фермерів. Бугога!

не буде таке саме і на селі?
Не просто буде, а вже зараз так само, але без ваучерів.

Останнє редагування: 16 травня 2016 17:15:17 від птах Сорока
   
А в мене приклади навпаки. Знаю декілька сіл, в яких багато фермерів, в остані 10 років, в них пішов розвиток до цього виживання. Ті хто в селі вміє і хоче роботи, той непогано як для села заробляє. Є знайомі в селі, 80 км від Києва. В них люди обробляють свої паї і непогано себе почувають.
Тільки не зрозуміло як продаж землю зупинить втікання людей з сіл? Що іх буде втримувати в селі?
   
Re: Схаменіться проштовхувати продаж землі. :X

Ну якщо ти обізнаний в цій темі, так обмалюй картину, які процеси будуть відбуватися в селі, коли дозволять продаж землі? Що буде з дрібними фермерськими господарствами? Кому цікава буде земля, хто її буде купувати?

Частина людей виставить свої паї на продаж.
Частина людей нізащо не виставить свої паї на продаж.
Невеликі фермери будуть купляти по 1-2 паї, середні по більше. Великі господарства ще побільше.
Але для других і третіх окремі паї не будуть цікаві, їх цікавитимуть масиви  землі, придатні до обробки. Скажімо від 30-40 га.
В селі поступово збільшиться конкуренція за оренду, а значить піднімуться ціни на оренду землі, від чого вигряють її власники.
Розпочнеться поступовий процес укрупнення і консолідації земельних наділів.

Останнє редагування: 16 травня 2016 17:32:57 від Агроном
   
А в мене приклади навпаки. Знаю декілька сіл, в яких багато фермерів, в остані 10 років, в них пішов розвиток до цього виживання. Ті хто в селі вміє і хоче роботи, той непогано як для села заробляє. Є знайомі в селі, 80 км від Києва. В них люди обробляють свої паї і непогано себе почувають. 

Саме важливе я виділив великим шрифтом, решта процитованого-фуйня.

Тільки не зрозуміло як продаж землю зупинить втікання людей з сіл? Що іх буде втримувати в селі?
Ніяк не зупинить, продаж землі лише полегшить долю тих хто вже хоче тікати звідти, тих хто в ту землю реально хоче вкладати кошти, та дозволить обкласти податками великі агрохолдинги. Наприклад дрібний фермер до 300Га може не платити податків, а ті хто має 300-1000 Га нехай башляють річний  податок.

В селі  лишаться лише потрібні люди. Бо  економічна ефективність використання  ресурсів  протирічить самій ідеї збереження великих  (а тим паче дрібних) сіл, якщо вони не знаходяться "в 80 км від Києва" та в 40 км від обласного центру.  Чим менше фермером задіяно найманих працівників  в обробці землі - тим для нього краще. Колись в 90-х наша фірма, що орендувала  землі колишнього колгоспу, ще наймала сільських дітей підпрацьовувати, а після того усю роботу робив спеціалізований комбайн. І нафуя нам  були потрібні ті селяни, коли можна покликати на аутсорс комбайнера з технікою? І це аж ніяк на агрохолдинг, такі собі  середнячки-фермери.

Останнє редагування: 16 травня 2016 17:48:48 від птах Сорока
   
Частина людей виставить свої паї на продаж.
Частина людей нізащо не виставить свої паї на продаж.
Невеликі фермери будуть купляти по 1-2 паї, середні по більше. Великі господарства ще побільше.
Але для других і третіх окремі паї не будуть цікаві, їх цікавитимуть масиви  землі, придатні до обробки. Скажімо від 30-40 га.
В селі поступово збільшиться конкуренція за оренду, а значить піднімуться ціни на оренду землі, від чого вигряють її власники.
Розпочнеться поступовий процес укрупнення і консолідації земельних наділів.

Можливо, це і правильні процеси, я тільки передаю настрої своїх знайомих фермерів. Вони тільки вийшли на нормальний розвиток, бояться конкуренцію з боку великих агрофірм, зовсім не почувають себе захищеними від великого капіталу і беззаконня.
   
я тільки передаю настрої своїх знайомих фермерів. Вони тільки вийшли на нормальний розвиток, бояться конкуренцію з боку великих агрофірм, зовсім не почувають себе захищеними від великого капіталу і беззаконня.
В  2008 році багатьом прийшлось тяжко,  незважаючи на сталий розвиток. Тому таке життя.
   
Саме важливе я виділив великим шрифтом, решта процитованого-фуйня.

А яка різниця як далеко від Києва знаходиться фермер? Головне, щоб врожай був і ціна була нормальна.

   
А яка різниця як далеко від Києва знаходиться фермер? Головне, щоб врожай був і ціна була нормальна.

Не для фермера, а для  решти людей в селі. Вони собі можуть на гектарі вирощувати городину, квіти, овочі та тягати до Києва  або на місці реалізовувати перекупникам.  До людей можуть приїздити міські родичі, купляти дачні ділянки тощо.  Фермери можуть працевлаштувати лише дуже малу кількість селян. Я ж тобі  вище навів наш приклад.
   
І нафуя нам  були потрібні ті селяни, коли можна покликати на аутсорс комбайнера з технікою? І це аж ніяк на агрохолдинг, такі собі  середнячки-фермери.

Ну ось, тобі головне продати пай, а там хоч потоп.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія