Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Схаменіться проштовхувати продаж землі. :X

Re: Схаменіться проштовхувати продаж землі. :X

Нашо мені ці лінки? Коли я це з дитинства знав.Треба чесно написати, що, я, Птах Сорока,в реалі працюю в держустанові(або в фундації на гранті ), яка займається питаннями пропаганди продажу землі. І це було б по європейському прозоро
   
"Хоч перед смертю пожили б, як люди,"-
 главный псевдоаргумент продажи земли.
На самом деле тут банальная жадность и зависть. тем бабушкам уже до одного места продажа земли.А вот дети(особенно внуки) комплексуют люто.Как же ,у кого родичи жили в селах в радиусе 40 км от Киева(Одессы, Ялты) озолотились,продав по всяким "хитрым" схемам свои паи. А этим муляэ.К той земле никакого отношения не имеют, а хотят свой куш сорвать.как же положено по закону,дай ,типа раз живем...У моих родичей в Киевской области было несколько сотен га земли, когда их экспроприировали в конце 20 годов.Казалось бы я первый должен за продажу и возврат нащадкам отобраного кричать здесь.Но есть же у нормального человека не только хватательные рефлексы.Земля должна быть в тех руках,кто любит ее обрабатывать, а не средством наживы...
Оце вже є показником того, що готується обман. На жалість давлять. Пам"ятаємо. Щоб не було війни, тобто АТО за години. Знаємо Литвинові сльози в рушничок. Ага. Сплять і бачать, як краще дідусеві зробити.
   
Нашо мені ці лінки? Коли я це з дитинства знав.Треба чесно написати, що, я, Птах Сорока,в реалі працюю в держустанові(або в фундації на гранті ), яка займається питаннями пропаганди продажу землі. І це було б по європейському прозоро

Що ти знав з дитинства? Що "почали забирати землю за намиста", "відстрілювали бідних бабусів з дідусями", "араби скупили усю землю"  чи що?

Ми тут не обговорюємо, чи була раніше приватна власність на землю чи ні , а обговорюємо питання приватизації залишків державних земель та можливість  вільно розпоряджатися  наявними паями їх власниками. Дивимось приклади інших країн, які звісно не є ( і не можуть бути) на 100% тотожні з Україною.  То що з цього ти "знав з дитинства"?
Ну-ну, продовжуй викручуватись.... :gigi:

Оце вже є показником того, що готується обман. На жалість давлять. Пам"ятаємо. Щоб не було війни, тобто АТО за години. Знаємо Литвинові сльози в рушничок. Ага. Сплять і бачать, як краще дідусеві зробити.
Ага-ага...коли Юліна Жужа разом з дочкою Калетника  дерибанили гектари землі, дуже вони за дідусів переймалися...)))
І саме головне - "клятий Порошенко" вперся, не хоче відміняти мораторій. Чого б це? Переймається дідусями? :gigi: 

Останнє редагування: 16 травня 2016 14:05:39 від птах Сорока
   
Re: Схаменіться проштовхувати продаж землі. :X

уже друга подібна тема, де ти опонентів називаєш олігофренами, дебілами і т.п.  треба б думати трохи.

Так, ви праві. А ще я матюкаюся, в тому числі і до жінок (про що мені нестерпно соромно).
А знаєте чому? Тому що ця тема є певною мірою фундаментальною для нашого майбутнього. Або ми продовжуємо копирсатися у пострадянській багнюці, з якої ми досі не вилізли. Або ми йдемо вперед в цивілізований простір.

І коли один каже, моя бабуся хоче продати пай, а їй забороняють. А друга каже, що твоя бабуся зможе продати свій пай тільки через мій труп..... то......
то це п***а панове........
куди вам у цивілізований світ?

   
Re: Схаменіться проштовхувати продаж землі. :X

На самом деле тут банальная жадность и зависть. тем бабушкам уже до одного места продажа земли.А вот дети(особенно внуки) комплексуют люто.Как же ,у кого родичи жили в селах в радиусе 40 км от Киева(Одессы, Ялты) озолотились,продав по всяким "хитрым" схемам свои паи. А этим муляэ.К той земле никакого отношения не имеют, а хотят свой куш сорвать.как же положено по закону,дай ,типа раз живем..
То їхня приватна власність, і вони мають право нею розпоряджатися, як захочуть.
   
Re: Схаменіться проштовхувати продаж землі. :X

"Хоч перед смертю пожили б, як люди,"-
 главный псевдоаргумент продажи земли. На самом деле тут банальная жадность и зависть. тем бабушкам уже до одного места продажа земли.А вот дети(особенно внуки) комплексуют люто.Как же ,у кого родичи жили в селах в радиусе 40 км от Киева(Одессы, Ялты) озолотились,продав по всяким "хитрым" схемам свои паи. А этим муляэ.К той земле никакого отношения не имеют, а хотят свой куш сорвать.как же положено по закону,дай ,типа раз живем...У моих родичей в Киевской области было несколько сотен га земли, когда их экспроприировали в конце 20 годов.Казалось бы я первый должен за продажу и возврат нащадкам отобраного кричать здесь.Но есть же у нормального человека не только хватательные рефлексы.Земля должна быть в тех руках,кто любит ее обрабатывать, а не средством наживы...
Що, нешановний, татусьо за кіло гречки на рік землю в селян орендує, та так, що вам з цієї схеми на Мазераті перепадає?
   
Re: Схаменіться проштовхувати продаж землі. :X

Так, ви праві. А ще я матюкаюся, в тому числі і до жінок (про що мені нестерпно соромно).
А знаєте чому? Тому що ця тема є певною мірою фундаментальною для нашого майбутнього. Або ми продовжуємо копирсатися у пострадянській багнюці, з якої ми досі не вилізли. Або ми йдемо вперед в цивілізований простір.

І коли один каже, моя бабуся хоче продати пай, а їй забороняють. А друга каже, що твоя бабуся зможе продати свій пай тільки через мій труп..... то......
то це п***а панове........
куди вам у цивілізований світ?
Це, взагалі-то, типовий расизм. Противники продажу землі, фактично, стверджують, що українці є дійсно "унікальною нацією" - єдиною на світі нацією дебілів, що нездатні підрахувати гроші і з'ясувати, в чому полягає їхній інтерес. Я б за таку пропаганду банив на підставі пропаганди расизму, заборонену законодавством.
   
Це, взагалі-то, типовий расизм. Противники продажу землі, фактично, стверджують, що українці є дійсно "унікальною нацією" - єдиною на світі нацією дебілів, що нездатні підрахувати гроші і з'ясувати, в чому полягає їхній інтерес. Я б за таку пропаганду банив на підставі пропаганди расизму, заборонену законодавством.

Отожбойвоно.
Противники відміни мораторію це  порошенки, юльки та свободівці. Щось мене це аж ніяк не дивує, є в них щось таке підозріле....
   
Re: Схаменіться проштовхувати продаж землі. :X

Отожбойвоно.
Противники відміни мораторію це  порошенки, юльки та свободівці. Щось мене це аж ніяк не дивує, є в них щось таке підозріле....
Порошенко нібито підписав був закона про продаж. Але в той же день передумав. Така оперативність каже, наскільки там могутнє агролобі, що здатне в реальному часі контролювати дії презудента і - як пояснення - які шалені гроші там розкрадаються - в цьому випадку безпосередньо в селян.

А там де великі гроші - там і великі політичні впливи. Подивіться - навіть на "окормлення" ФУПу з цього питаня копійчина знайшлася. Якісь ніки повискакували з нізвідки, як тільки ФУП цю тему заторкнув.

Нарешті, Юля і Ко - "хтось же їх, бля, фінансує?" (с) Кучмо
   

Цікаво, хтось із фермерів або з наближених до них висловлювався в таких численних темах про продаж с / г земель? Всі в очікуванні, що земля буде коштувати близько 3000 доларів, але ніхто не говорить, хто зможе купити її за такою вартістю. Я спілкуюся з фермерами південних областей. Так у них при середній врожайності 20-25 ц. отримують прибуток з гектара близько 100-150 доларів і при цьому купують тільки б / у техніку. Один з них володіє 700 га. Тепер питання, а який кредит і на скільки років йому треба його взяти, щоб при продажу землі викупити всі ці землі в свою власність і продовжувати далі займатися фермерством?
   
Re: Схаменіться проштовхувати продаж землі. :X

От є такий собі ТаХабарнюк.. Написав трактат на Уп про необхідність продажу землі.Чому так прізвище трактую? Бо саме таке дуже підходить усіляким псевдо заслуженим продажним економістам ,які вперто проштовхують думку про продаж землі. Цім курвам хоч в лоб хоч по лобу. Саме про них Кобзар казав- за шмат гнилої ковбаси,у вас хоч матер попроси,то продасте....(с)
Тому справжній ЛОТ №1 для нього - позбавлення статусу економіста ,та права викладати пожиттєво за ганебні обгрунтування продажу землі в час,коли захмарними податками на гроші(відсотки по кредитах) та захмарними податками на бізнес знищуються вся економічна діяльність в Україні.
Тому йому особисто написав,та для всіх,хто відпрацьовує кошти чужинців по мародерскому грабуванню українців ,тут повторюю -Не знаю,чі дійде до тебе,тварюко,це повідомлення.Але схаменись проштовхувати продаж землі.
http://www.epravda.com.ua/columns/2016/05/13/592411/
Як запустити приватизацію? Лот №1 - земля, лот №2 - ОПЗ
Мирослав Табахарнюк — П'ятниця, 13 травня 2016, 11:00
Версія для друкуКоментарі8
Показати зображення...
Мирослав Табахарнюк, голова наглядової ради компанії "МТ-інвест", заслужений економіст України
счас послушают тебя и схаменутся. С заводов немного еще пограбят,Вон опустили зарплату в 3 раза. Получили возможность пограбить. Теперь на комуналке можно неплохо поднятся. Ну а потом землю загнать. И так до поумнения лохов. Кто останется.
   
Re: Схаменіться проштовхувати продаж землі. :X

Прихильники  мораторію  на продаж- йдіть нафуй!

Дозвольте моїм родичам в селі  вже продати ті срані паї, а не "здавати їх в оренду на 100500 років".
Иди сам туда, куда посылаешь других. Если твои родственники не в состоянии обрабатывать паи, то на каком основании они вообще ими распоряжаются. И на каком основании они должны владеть землей? Большая проблема, когда полубомжацкой п***а как с неба падает доля и не малая. Расхлебывать как всегда будут другие.
   
Re: Схаменіться проштовхувати продаж землі. :X

Цікаво, хтось із фермерів або з наближених до них висловлювався в таких численних темах про продаж с / г земель? Всі в очікуванні, що земля буде коштувати близько 3000 доларів, але ніхто не говорить, хто зможе купити її за такою вартістю. Я спілкуюся з фермерами південних областей. Так у них при середній врожайності 20-25 ц. отримують прибуток з гектара близько 100-150 доларів і при цьому купують тільки б / у техніку.
А я знаю ситуацию в крупных агрохолдингах. Севооборот не ведется, выращивают в основном масляничные культуры, химии не меряно. Дайте им частную собственность и тут через 10 лет пустыня будет.
   

Цікаво, хтось із фермерів або з наближених до них висловлювався в таких численних темах про продаж с / г земель? Всі в очікуванні, що земля буде коштувати близько 3000 доларів, але ніхто не говорить, хто зможе купити її за такою вартістю. Я спілкуюся з фермерами південних областей. Так у них при середній врожайності 20-25 ц. отримують прибуток з гектара близько 100-150 доларів і при цьому купують тільки б / у техніку. Один з них володіє 700 га. Тепер питання, а який кредит і на скільки років йому треба його взяти, щоб при продажу землі викупити всі ці землі в свою власність і продовжувати далі займатися фермерством?

Ось він дав приблизний розрахунок по доходам і витратам на 1 га по зерновим (пшениця, ячмінь):
Врожайність; 25 ц/га, вартість 3 000 грн. без ПДВ.
Дохід: 7 500 грн.
Витрати:
   Посівний матеріал: 800 грн
   з/п: 700 грн.
   Паливо: 1000 грн.
   Добрива: 700 грн.
   Аренда пая: 1000 грн
   Інші витрати: 300 грн.
Всього витрат: 4500 грн.
Прибуток: 3 000 грн.

Це ще в витратах не закладена покупка нової техніки.
   
Если твои родственники не в состоянии обрабатывать паи, то на каком основании они вообще ими распоряжаются.

Тому, що колись в молодому віці  вони вйопували в колгоспі заради "народного блага совдепии". В 90-х отримали пай  за селом в їпенях коло лісу.
Економічно воно просто невігідно,  віддали в оренду. А вже два роки й в оренду ніхто не хоче брати - місце не дуже вдале.
А  скоро там лишиться одна бабця, яка сама ледь ноги пересуває, ти їй пропонуєш обробляти паї, чи що? Що це  ще за кріпаччина?

А коли бабця помре, мені особисто той пай нафуй не потрібен,  я в селі провів дитинство, а зараз приїжджаю туди аж 3 рази на рік, і те для мене забагато.
Сподіваюсь що до того часу панська держава дозволить мені його продати?

Останнє редагування: 16 травня 2016 15:21:00 від птах Сорока
   
А яким інакше чином проста людина може отримати клаптик землі? Не Атовець :gigi:  і не олігарх?
   
А яким інакше чином проста людина може отримати клаптик землі? Не Атовець   і не олігарх?
Маленьке уточнення -  більшість "Атовців" також фуй шо отримає, бо нема чого отримувати. Отримають лише "блатні" та "липові атовці". А якби був ринок землі, держава просто надала б грошову компенсацію: "Зараз вільної землі нема - ось тобі гроші, як хочеш йди на ринку купляй ділянку, або не купляй."
   
Цей фермер згоден на продаж землі в тому випадку, якщо вона буде реально коштувати доларів 500, безвідсотковий кредит (або 2-3%), нормальне страхування врожаю, а то часто є неврожайні роки, право першочергового викупу орендної землі.
   
Re: Схаменіться проштовхувати продаж землі. :X
Via

Тому, що колись в молодому віці  вони вйопували в колгоспі заради "народного блага совдепии". В 90-х отримали пай  за селом в їпенях коло лісу.
Економічно воно просто невігідно,  віддали в оренду. А вже два роки й в оренду ніхто не хоче брати - місце не дуже вдале.
А  скоро там лишиться одна бабця, яка сама ледь ноги пересуває, ти їй пропонуєш обробляти паї, чи що? Що це  ще за кріпаччина?

А коли бабця помре, мені особисто той пай нафуй не потрібен,  я в селі провів дитинство, а зараз приїжджаю туди аж 3 рази на рік, і те для мене забагато.
Сподіваюсь що до того часу панська держава дозволить мені його продати?

Не дозволить. Обробляй сам.
   
Не дозволить. Обробляй сам.
Не хочу, я не аграрій. Мені економічно воно нецікаво, та й не до душі.
Ні, ну якщо можна буде там вирощувати канабіс, тоді я подумаю...
   
Болари роздали землю людям ще зразу після совка на початку 90-х. І продавати її мали право всім і вся.

А люди вже на свій розсуд, хто продав за безцінь і пропив, хто продав іноземцям і нормально заробив, а на тій землі зараз курорти і бізнес, а хто і прикупив і теж зараз на коні.

В чому проблема? Вважаєте народ тупим і бідним? Ну так він і не порозумнішаєі не розбагатіє ні за рік ні за 5.

П.С. землю не просто роздали. Її ПОВЕРНУЛИ власникам, після колективізації. Пан гонта оцінив би  :gigi:


А ну розкажи мені про процвітаючу багату Болгарію?!

Це при тому, що там недавно були тарифні бунти, після підвищення цін на електрику. І при тому, що там корупція як у нас була і при владі  олігархічні клани.
А інші країни торгують землею і процвітають. То може справа не в самому дозволі продавати землю, а в законодавстві і зрілості суспільства?
   
Не хочу, я не аграрій. Мені економічно воно нецікаво, та й не до душі.
Ні, ну якщо можна буде там вирощувати канабіс, тоді я подумаю...

Ось цікаво, за скільки ти плануєш продати цю землю, коли знімуть мораторій?
   
Re: Схаменіться проштовхувати продаж землі. :X

Иди сам туда, куда посылаешь других. Если твои родственники не в состоянии обрабатывать паи, то на каком основании они вообще ими распоряжаются. И на каком основании они должны владеть землей? Большая проблема, когда полубомжацкой п***а как с неба падает доля и не малая. Расхлебывать как всегда будут другие.
Це про нещасних селян, яким такі "ґарадскіє" спершу Голодомор влаштували, а тепер жалюгідний клаптик землі жаліють відддати назад, бо колись же в них і відібрали? Ну й гандон.

Ці дебіли, що про с/г знають лише з гастронома, навіть не розуміють, що йдеться про фактичне кріпосництво _у 21-му столітті_! Бо той жалюгідний клаптик землі - це животіння на грані голоду. _Бо абсолютно мінімальний наділ_ для фермерства - це 50 га. А нормальний - 250-500. Чи й 700, як вище називали цифру.

"Дебілибля" (с).  :facepalm1:
   
Re: Схаменіться проштовхувати продаж землі. :X
Via

Не хочу, я не аграрій. Мені економічно воно нецікаво, та й не до душі.
Ні, ну якщо можна буде там вирощувати канабіс, тоді я подумаю...

А інші мають нецікаво горбатитися на твоій землі, значицця? То подаруй мені, як тобі не треба.
   
Ось цікаво, за скільки ти плануєш продати цю землю, коли знімуть мораторій?

- по чем курица?
- тысяча!
;o  че так дорого?
- очень деньги нужны!
   
Ось цікаво, за скільки ти плануєш продати цю землю, коли знімуть мораторій?
Не знаю. Ціну визначить ринок.  Зараз нема сенсу за це думати.
А інші мають нецікаво горбатитися на твоій землі, значицця?
Ну може є ті, хто люблять копирсатися в землі - нехай куплять в мене той клапоть, коли держава дозволить.

То подаруй мені, як тобі не треба.
Будеш їхати в їпеня до Вінницької області, обробляти пай на схилі коло лісу? :gigi:  Я ж кажу поки що жива бабця, якій воно вже не потрібно, але то поки що  її.

Останнє редагування: 16 травня 2016 15:35:54 від птах Сорока
   
Re: Схаменіться проштовхувати продаж землі. :X
Via

Не знаю. Ціну визначить ринок.  Зараз нема сенсу за це думати.
Ну може є ті, хто люблять копирсатися в землі - нехай куплять в мене той клапоть, коли держава дозволить.

Будеш їхати в їпеня до Вінницької області, обробляти пай на схилі коло лісу? :gigi:  Я ж кажу поки що жива бабця, якій воно вже не потрібно, але то поки що  її.

Ти за мене не хвилюйся, я розберуся, дарованому коню в зуби не дивляться :)
А держава не дозволить.
   
Ти за мене не хвилюйся, я розберуся, дарованому коню в зуби не дивляться
А держава не дозволить.

От бачиш, це отак держава "дозволяє" людям розпоряджатися своєю землею, по суті справи запровадивши  елементи закріпачення.
Або обробляй, або давай в оренду (якщо хтось візьме) або подаруй комусь.

Хоча ідея на когось оформити  нотаріально як "подарунок" в обмін на гроші  - цікава.  Але які ж гроші, коли фуй його знає, скільки воно має коштувати реально? :S
   
Re: Схаменіться проштовхувати продаж землі. :X

От бачиш, це отак держава "дозволяє" людям розпоряджатися своєю землею, по суті справи запровадивши  елементи закріпачення.
Або обробляй, або давай в оренду (якщо хтось візьме) або подаруй комусь.

Хоча ідея на когось оформити  нотаріально як "подарунок" в обмін на гроші  - цікава.  Але які ж гроші, коли фуй його знає, скільки воно має коштувати реально? :S

хіба так можна?
   
хіба так можна?
Не знаю, але ідея цікава.
Звісно що гроші мають сплачуватися нелегально, як в совдепії робили при "обміні" квартири.
Колись пораджуся з юристом, бо поки що не актуально.
   
Re: Схаменіться проштовхувати продаж землі. :X
Via

От бачиш, це отак держава "дозволяє" людям розпоряджатися своєю землею, по суті справи запровадивши  елементи закріпачення.
Або обробляй, або давай в оренду (якщо хтось візьме) або подаруй комусь.

Хоча ідея на когось оформити  нотаріально як "подарунок" в обмін на гроші  - цікава.  Але які ж гроші, коли фуй його знає, скільки воно має коштувати реально? :S

Колись мої прадіди мали землю і за продану 1 десятину ( приблизно 1 га) можна було збудувати хату. Не продавали, бо то була дуже велика цінність.
То в нинішніх реаліях це буде десь 10 000 доларів за 1 гектар.
   
Колись мої прадіди мали землю і за продану 1 десятину ( приблизно 1 га) можна було збудувати хату. Не продавали, бо то була дуже велика цінність.

Раніше й алюміній коштував дорожче золота, були такі часи. :D
А зараз в Польщі земля коштує десь 1500 доларів за 1Га.
Які в дупу 10000 доларів? :facepalm1:
Хіба що там є золото чи бурштин..

Останнє редагування: 16 травня 2016 16:00:19 від птах Сорока
   
Re: Схаменіться проштовхувати продаж землі. :X
Via

Раніше й алюміній коштував дорожче золота, були такі часи. :D
А зараз в Польщі земля коштує десь 1500 доларів за 1Га.

А у Франціі чи Німеччині чи в Іспаніі?
   
Re: Схаменіться проштовхувати продаж землі. :X
RSP

В селах Винницкой области можно и купить недорого дом с гектаром земли.  Не полным нектаром. Соток 60. Но тут же можно прикупить рядом еще дом ради земли. Или договориться с теми кто не обрабатывает и обрабатывать.
Вия, могу найти тебе улицу целую. Недорого. Ну и мне коньяк закарпатский.
Но глупо обрабатывать землю таких размеров. Это только для себя и своих коров и свиней, если есть.
Для товарной обработки нужны гектары, сто двести...И техника.
И деньги.
   
От бачиш, це отак держава "дозволяє" людям розпоряджатися своєю землею, по суті справи запровадивши  елементи закріпачення.
Або обробляй, або давай в оренду (якщо хтось візьме) або подаруй комусь.

Хоча ідея на когось оформити  нотаріально як "подарунок" в обмін на гроші  - цікава.  Але які ж гроші, коли фуй його знає, скільки воно має коштувати реально? :S


Ти знаєш, як не дивно це чути, але цим мараторієм держава зробила селянам добру послугу. Хай мене вибачають вони, але багато там живуть без вміння планування життя. Вони як побачуть перспективу великих грошей, то зразу захочуть їх мати, обвалять ринок, продадуть за безцінь свої паї. Потім деякі з них проп'ють, багатьох облапошать, втянувши їх в сумнівні справи, багото накупують дешевих машин, техніки, а потім через рік, коли гроші закінчуться зрозуміють, що вони залишилися з нечім. Роботи не буде, так як замість фермерів, які давали роботу багатьом в селі прийдуть великі агрохолдинги зі своєю технікою і зі своїми людьми, кормить домашніх тварин не буде чим, так як ніхто їм не буде давати зерно за пай. І що їм потім залишиться робити?
   
Re: Схаменіться проштовхувати продаж землі. :X
Via

В селах Винницкой области можно и купить недорого дом с гектаром земли.  Не полным нектаром. Соток 60. Но тут же можно прикупить рядом еще дом ради земли. Или договориться с теми кто не обрабатывает и обрабатывать.
Вия, могу найти тебе улицу целую. Недорого. Ну и мне коньяк закарпатский.
Но глупо обрабатывать землю таких размеров. Это только для себя и своих коров и свиней, если есть.
Для товарной обработки нужны гектары, сто двести...И техника.
И деньги.

Та я в курсі. Нема в цьому питанні простого рішення. І грошей в населення нема. І велика зовнішня міграція працездатноі молоді. І у владі окупанти.
   
А у Франціі чи Німеччині чи в Іспаніі?
Давай ще про США  або Великобританію? :D
Але я вважаю що краще орієнтуватися на сусідів, які  колись вилазили з дупи, як наша. Не думаю, що в Молдові земля коштує 10000 баксів.

Ти знаєш, як не дивно це чути, але цим мараторієм держава зробила селянам добру послугу. Хай мене вибачають вони, але багато там живуть без вміння планування життя. Вони як побачуть перспективу великих грошей, то зразу захочуть їх мати, обвалять ринок, продадуть за безцінь свої паї. Потім деякі з них проп'ють, багатьох облапошать, втянувши їх в сумнівні справи, багото накупують дешевих машин, техніки, а потім через рік, коли гроші закінчуться зрозуміють, що вони залишилися з нечім. Роботи не буде, так як замість фермерів, які давали роботу багатьом в селі прийдуть великі агрохолдинги зі своєю технікою і зі своїми людьми, кормить домашніх тварин не буде чим, так як ніхто їм не буде давати зерно за пай. І що їм потім залишиться робити?

Саме тому селяни драпають з села  до міст та по закордонах мити унітази від такої "доброї послуги" держави. Це супер!  (tu)
А то ще накуплять побутової техніки, спаскудяться та й занапастять свою долю!


Останнє редагування: 16 травня 2016 16:09:11 від птах Сорока
   
Re: Схаменіться проштовхувати продаж землі. :X

А інші мають нецікаво горбатитися на твоій землі, значицця? То подаруй мені, як тобі не треба.

 :facepalm1:

"Я дозволю відчудження землі тіко через свій труп"

І тут же "подаруй мені свій пай".

Тобі когнітивний дисонанс в твоїй голові не заважає?
(до речі, члени партії Свобода знають, що таке когнітивний дисонанс?) 
   
Re: Схаменіться проштовхувати продаж землі. :X

замість фермерів, які давали роботу багатьом в селі прийдуть великі агрохолдинги зі своєю технікою і зі своїми людьми,

 :facepalm1:

Хто ці всі "знавці" ситуації на селі?

Чому у цій країні любий телепень, у якого в голові народжується якась маячня, не намагається співвіднести цю маячню з реальністю?

Друже, великі агрохолдинги вже давно прийшли. Проблема нашого сг якраз у тому й полягає, що є або великі холдинги, або сімейні мікроферми і практично нічого посередині. Це знає будь-яка людина, яка хоч якось доторкалася до нашого села і сг. І я не розумію, нахуя тут постійно пишуть якусь маячню люди, які взагалі не мають жодної уяви, чим живе наше село і наше с.г.
   
Re: Схаменіться проштовхувати продаж землі. :X
RSP

Та я в курсі. Нема в цьому питанні простого рішення. І грошей в населення нема. І велика зовнішня міграція працездатноі молоді. І у владі окупанти.

То что? В селе откуда я родом куча домиков одиноко пустующих.
Согласись бутылка закарпатского это недорого.
Вот на выходных я тебе подберу вариантов сто. Покупаешь и работаешь. Зимой сидишь в Киеве а с конца апреля по октябрь в селе.
Коров там несколько со временем купишь, десяток поросят. Главное стартануть.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія