Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Порошенко контролював 6 офшорів, через які купував шедеври – OCCRP

Порошата, а як вам факт дарування петро картини Айвазовського на день народження Янучари?


Фобос і деймос.
А твоя зєлупа обслуговувала режим януковіча, вибудовуючи його ідеологічну складову на Інтері. Як тобі такий факт ?
   
Із шоколадним все зрозуміло. Тому не треба відмивати його шоколадну дупу

Правильно: давай відмивай брудну дупу косатої курви. Там такі залєжі - шо ой !
   
Фобос і деймос.
А твоя зєлупа обслуговувала режим януковіча, вибудовуючи його ідеологічну складову на Інтері. Як тобі такий факт ?
та пофіг на зелупу - дурачок, що з нього взяти?..Ще й космополіт як всі євреї
ти краще скажи, як таке сталося, що глибоко в душі армовірний петро отак несамовито вилизував задницю Янучари?
   
Порошенко сьогодні підпише указ про деофшоризацію.
:weep:
   
та пофіг на зелупу - дурачок, що з нього взяти?..Ще й космополіт як всі євреї
ти краще скажи, як таке сталося, що глибоко в душі армовірний петро отак несамовито вилизував задницю Янучари?
В сенсі пофіг? Ви прощаєте Зеленському те за що ненавидите Порошенка? Це у вас подвійна мораль така?
   
та пофіг на зелупу - дурачок, що з нього взяти?..Ще й космополіт як всі євреї
ти краще скажи, як таке сталося, що глибоко в душі армовірний петро отак несамовито вилизував задницю Янучари?

 ;o  Миросько, не треба сюди свої збочені еротичні фантазії .
І теєто: як це пофігу ?? це, доречі, твій прєзік НАУ ! і ти його обирала. Хоча ЗНАЛА про несамовите вилизування задниці януковіджу на каналі Інтер. Хоча....судячи з усього саме того ти його й обрала.
   
В сенсі пофіг? Ви прощаєте Зеленському те за що ненавидите Порошенка? Це у вас подвійна мораль така?

Ета другоє (с)  :weep:
   
порох тоді ще непогано відкупився
люди бізнеса віддавали за символічні гроші
а тут картина  :D
   
В сенсі пофіг? Ви прощаєте Зеленському те за що ненавидите Порошенка? Це у вас подвійна мораль така?
Що саме я прощаю Зеленському?  ;o
Корупцію в особливо великих розмірах, інтриги у помаранчевій команді, які поховали у 2005 році надії українців на побудову нової України?
Публічну заяву про злочини українців проти євреїв?
Чи може колаборантство з Хуйлом під час війни ?
   
;o  Миросько, не треба сюди свої збочені еротичні фантазії .
І теєто: як це пофігу ?? це, доречі, твій прєзік НАУ ! і ти його обирала. Хоча ЗНАЛА про несамовите вилизування задниці януковіджу на каналі Інтер. Хоча....судячи з усього саме того ти його й обрала.
ніфіга я не обирала цього недолугого кловуна
це зовсім інше
до влади знову несамовито рвалося Абсолютне Зло, що було робити?...
   
ніфіга я не обирала цього недолугого кловуна
це зовсім інше
до влади знову несамовито рвалося Абсолютне Зло, що було робити?...

бач, Бяка,
це таки інше  :gigi:
   
Щось я не пам'ятаю. щоб Юлька чи Зеленський проти офшорів виступали.  :no2:
Не було такого, бо самі там по вуха.
Та й сама стаття, видно,  написана дуже непрофесійно, чи навіть так - професійно-маніпулятивно, щоб тільки струсанути повітря.
А тверді і рішучі наміри Петра, побороти офшори пам'ятаєте?

Кількість податків слід скоротити, ставки – зменшити, всі офшори - перекрити.(с)

Петро Порошенко, Передвиборна програма 2014, розділ "жити безбідно"
   
порох тоді ще непогано відкупився
люди бізнеса віддавали за символічні гроші
а тут картина  :D
ой-йоооооо  :facepalm1:
подарована картина зупинила Янучару у намірі відібрати у петро бізнес?
   
ой-йоооооо  :facepalm1:
подарована картина зупинила Янучару у намірі відібрати у петро бізнес?
а шо, Рошен поміняв тоді власника?
ще медіа-холдінг курченке продали
відкупились якось
може ще, щось було
там енін щось про нал яча розказував
 
   
бач, Бяка,
це таки інше  :gigi:

А були сумніви ?  :D
   
Так я так і не зрозуміла: що поганого в тому, що Петро скуповує шедеври ? Хтось з зелені це може пояснити - просто і без істерик ?
   
А були сумніви ?  :D
та звідки ж їм узятися  :D
акваріумні рибки прогнозовані, аж нудно як
   
   
та звідки ж їм узятися  :D
акваріумні рибки прогнозовані, аж нудно як
шанувальники брехливо-цинічної Свині вбачають "акваріумних рибок" в тих, хто спромігся не стати шанувальником брехливо-цинічної Свині :gigi:
   
шанувальники брехливо-цинічної Свині вбачають "акваріумних рибок" в тих, хто спромігся не стати шанувальником брехливо-цинічної Свині :gigi:

та нічого ви не спроміглися
від слова зовсім
ета ж другое  :D
   
та нічого ви не спроміглися
від слова зовсім
ета ж другое  :D
Чому? Не уявляю собі такої ганьби, щоб поклонятися тому ганебному жмурукові-україножеру  :bueee:
   
OCCRP?

https://www.occrp.org/ru/about-us

Знову ця громадська контора з пенсіонерів, студентів і ліваків /пишу за шо заплатять/ яка існує на пожертвування і між іншим з Лубянки?
   
Наша благодарность - эксклюзивные материалы для подлисчиков. /Отак от!/






   
Заепли уже байками про Петины офшоры. Главно,что тупой холопский скот даже не знает, ЧТО ТАКОЕ ОФШОР! Смешно даже читать. :D  X(
   
Во всем мире каждая уважаемая контора знает шо если фирма занимается через подставные фирмы-офшоры скупкой-продажей предметов искуства-антиквариата то это на 99 процентов отмывание денег и коррупция.

Но у свинорылых как и у хуйловцев ответ один "Какие ваши доказательства" или "Ваши доказательства не доказательства".

Наших гандовЪ у власти спасает только то шо нарид у нас быдло которое годитсо шо оно быдло.

Каждый уважаемый читатель знает, что если вместо факта в качестве доказательства используются выражения типа:
хорошо известно что,
всем известно, что,
каждый знает, что,
во всем мире каждая уважаемая контора знает шо,

то перед читателем типичный пример манипуляции, проще говоря - мошенничества


   
Заепли уже байками про Петины офшоры. Главно,что тупой холопский скот даже не знает, ЧТО ТАКОЕ ОФШОР! Смешно даже читать. :D  X(

Оффшор это легальный способ уменьшения уплаты налогов.

об этом манюпасу знать не нужно
   
OCCRP- кацапско навальная либерастская контора,что контролируется ФСБ.
   
OCCRP- кацапско навальная либерастская контора,что контролируется ФСБ.

Ну и чем Вы лучше тех, кто бездоказательно обвиняет Порошенко в коррупции?
   
По поводу коррупции Порошенко. Вопрос знатокам ФУПа.

Кто был главным коррупционером в АПУ и почему?
   
На додаток у мене була напівприватна інфа про людиноненависницьку поведінку петро проти мешканців гуртожитку на Сурікова, 5.
Міро, я ття люблю, нахх. :laugh:
Вже дрімав, прочитав цей шедевр, тепер ледве стримуюсь, аби не заіржати вголос.
Називати хуцпатий пістьож "напівприватною інфою" - це убер-вишукано, матері його ковінька! (tu)  :rotate:
Ну та нехай, все одно інфа "була", тобто наразі її не стало, лишилось тільки "я ЗНАЮ, що це так"(с).
Ти - лучча, Миросю.
   
Міро, я ття люблю, нахх. :laugh:
Вже дрімав, прочитав цей шедевр, тепер ледве стримуюсь, аби не заіржати вголос.
Називати хуцпатий пістьож "напівприватною інфою" - це убер-вишукано, матері його ковінька! (tu)  :rotate:
Ну та нехай, все одно інфа "була", тобто наразі її не стало, лишилось тільки "я ЗНАЮ, що це так"(с).
Ти - лучча, Миросю.
Тобі надавалася купа лінків з мережі - це офіційна інфа, у мене - напівофіційна "з перших рук" - від людей, які на той момент мешкали у тому гуртожитку.
Але ти як істинний свиносектант не повіриш і не сприймеш жодного негативу про свого недостойного божка. Так що не надривайся задурно.
Ну а чому "була", то це через твою неуважність до контексту. Йшлося про оцінку петро на момент виборів, зокрема у 2014.

Останнє редагування: 5 травня 2021 01:03:34 від Myroslava
   
Петро Порошенко контролював щонайменше 6 офшорних компаній, які користувалися послугами австрійського "Райффайзен Банк Інтернешнл", ще 11 офшорних компаній мали зв'язки з бізнес-імперією Порошенка, виявили дослідники корупції.

Джерело: Центр із дослідження корупції та організованої злочинності (OCCRP)

Деталі: За даними дослідників, Intraco, Vernon та ще 15 компаній, які щороку обробляли операції на десятки мільйонів доларів, пов’язані з Порошенком та його бізнес-імперією, мали рахунки в Raiffeisen. Більшість із них були зареєстровані на Британських Віргінських островах та на Кіпрі.

У випадку з шістьма з цих компаній OCCRP зміг встановити за допомогою листування електронною поштою та іншої документації, що їх контролює особисто Порошенко. Інші мали операції, пов’язані з бізнесом Порошенка, але OCCRP не виявив чітких доказів того, що він контролював їх.

Зокрема, email-кореспонденція та інші документи показують, що Порошенко приймав виконавчі рішення від імені Vernon, Linquist та Cyprus firm Chartomena Ltd.

Офіційно бенефіціарним власником "Vernon Holdings" та більшості зі згаданих шести компаній у документах "Райффайзена" значився Сергій Зайцев.

У 2016 році він уже заперечував, що керував "Intraco" на користь Порошенка. Зараз він не відповів на запит про коментар.

За даними OCCRP, до свого президентства, на початку 2010-х років, Петро Порошенко побудував маєток за межами Києва і вирішив обставити його дорогими меблями. Використовуючи офшорну компанію Vernon Holdings, розташовану на Британських Віргінських островах, Петро Порошенко та його дружина Марина між 2009 та 2012 роками придбали фурнітуру на суму понад 100 тисяч доларів в італійських виробників меблів.

У травні 2012 року, після призначення міністром економічного розвитку й торгівлі, Порошенко придбав сюрреалістичну скульптуру довгоного слона Сальвадора Далі за 338 500 доларів на аукціоні на Sotheby's у Нью-Йорку за допомогою офшорної компанії Linquist Ltd.

"Райффайзен" позначив Зайцева як бенефіціарного власника Linquist. Згідно з документами, отриманими OCCRP, Порошенко мав довіреність цієї компанії, яка згодом продала статую одній з українських медіакомпаній Порошенка за 342 500 доларів.

У квітні 2013 року Порошенко використав Vernon для купівлі предметів мистецтва на 4,8 мільйона фунтів стерлінгів. Серед них – полотно Іллі Репіна "Козаки на Чорному морі".

Пізніше компанія передала Порошенкові право власності на цю картину в приміщенні Почесного консульства Сейшельських островів у Києві, консулом тоді був Олег Гладковський – друг і партнер Порошенка. (ДБР у 2020 році заявило, що колекція картин Порошенків була ввезена в Україну незаконно, без сплати митних зборів, і заборонило через суд її продаж або вивезення.)

Юридичні радники п’ятого президента України на запит OCCRP заперечили його стосунок до офшорних компаній: "Петро Порошенко не є акціонером, кінцевим бенефіціарним власником чи співробітником жодної з цим компаній".

Соломон Самсонович і Африкан Свиридович - дослідники калу  :laugh:
   
Тобі надавалася купа лінків з мережі - це офіційна інфа
Брехуха, але така потєшна. (tu)  :D
Купа лінків з мережі - то офіційна інфа.
Та ви просто смалите сьогодні, чєсслово.
Лінків на що? Та які нах лінки, "головне що я ЗНАЮ"(С).
Дасльоз. :weep:
А брехала ж роками, як про доконані факти, упс - і раптом "напівприватною інфа".
В мене є напівприватна інфа про твої розваги з бомжами, ага.
   
Може, хтось пояснить
Чому всі ці катарактні, кульгаві, чорнороті і прочі зелені уєбани переможно скиглять вже поспіль третій рік?
 
Саджайте вже того злодюгу клятого пороха!
Яких вам ще полномочій треба?

Фулі ви наобіцяли його посадити і не тримаєте своє слово?   :pooh_lol:
   
Брехуха, але така потєшна. (tu)  :D
Купа лінків з мережі - то офіційна інфа.
Та ви просто смалите сьогодні, чєсслово.
Лінків на що? Та які нах лінки, "головне що я ЗНАЮ"(С).
Дасльоз. :weep:
А брехала ж роками, як про доконані факти, упс - і раптом "напівприватною інфа".
В мене є напівприватна інфа про твої розваги з бомжами, ага.
я ж кажу - ти настільки глибоко увійшов в роль затятого свиносектанта, який не чує не тільки не спростованих свідчень очевидців (в тих численних лінках, які тобі надавалися), а й голосу здорового глузду теж
повісь собі у кутку ікону зі своїм ідолом і хоч лоба розбий об неї
   
Тобі надавалася купа лінків з мережі
воно про них забуло, так зручніше
   
воно про них забуло, так зручніше

Катарактний, фулі ти тут на гімно ісходіш? Коли Пороха посадять, мразота?  Люди чекають ! :laugh:
   
воно про них забуло, так зручніше
Кістя, хоч ти вже засунь язика вобратно у власну дупу. Навіть для Миросі впадлу, гадаю, твоя гівняна підтримка.
   
Кістя, хоч ти вже засунь язика вобратно у власну дупу. Навіть для Миросі впадлу, гадаю, твоя гівняна підтримка.
брехлива скотина
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія