Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Атаки на вакцинацію стали частиною гібридної війни проти України, – Радуцький

https://24tv .ua/ataki-vaktsinatsiyu-stali-chastinoyu-novini-rosiyi-i-ukrayini_n1742357

Атаки на вакцинацію стали частиною гібридної війни проти України, – Радуцький

Служба безпеки України 17 вересня ліквідувала кілька ботоферм, які пропагували антивакцинацію та виправдовували російську агресію. Такі дії виконували на замовлення кураторів з Росії.

Джерело: телеграм-канал Михайла Радуцького

Голова Комітету Верховної Ради з питань здоров'я нації, народний депутат від парламентської фракції "Слуга народу" Михайло Радуцький зазначив, що залучили тисячі сім-карток, десятки тисяч фейкових акаунтів у соцмережах. Він вважає, що Росії важливий провал вакцинальної кампанії в Україні.
"Атаки на вакцинацію стали частиною гібридної війни проти України. Мета нашого північного сусіда зрозуміла: невакцинована Україна – це слабка Україна", – повідомив нардеп.

За його словами, Росії вигідні постійні локдауни в Україні, які супроводжуватимутьс я перманентною економічною кризою та соціальною напругою, яка постійно зростатиме.

Росія продукує плітки у соцмережах
Радуцький наголосив, що плітки у соцмережах про "неперевірені вакцини" та "непрогнозовані наслідки" створили навмисно. У такий спосіб Росія прагне ослабити та дестабілізувати ситуацію в Україні.

Я неодноразово це перевірив, як кажуть, на собі. Кожен мій пост про вакцинацію одразу атакують десятки й сотні ботів,
– зазначив депутат.

Він закликав довіряти лише перевіреним фактам, оскільки Центр громадського здоров'я повідомляв, що 98,1% госпіталізованих з COVID-19 є невакцинованими. Водночас вакциновані люди майже не мають ускладнень під час перебігу коронавірусної хвороби.

Атака ботів-антивакцинаторів: що відомо
СБУ 17 вересня встановила, що ботоферми з Росії поширити 50 тисяч фейків.
Координаторкою була мешканка Дніпра. Замовники надали їй телекомунікаційне обладнання та програмне забезпечення.
Вона зареєструвала понад 5 тисяч облікових записів у фейсбук із несправжніми персональними даними.
Винагороду за роботу жінка отримувала рублями.
Напередодні, 16 вересня, чоловік з Харкова організував ботоферму, яка створила майже 50 тисяч фейкових акаунтів. Вони поширювали неправдиву інформацію про вакцинальну кампанію.

Цікаво: хто з ФУПчиків з цих ботоферм?
   
Ельф та Людас - мокшанські редиска, яких треба поставити до стінки.
   
хто з ФУПчиків з цих ботоферм?
Є окрема тема: там вони всі.
   
прихильники певної політсили форума совершают эти атаки

Шлюхи шаблезуб и людка
   
Це той Радуцький, що на початку пандемії вивіз в Китай всі маски?
   
Це той Радуцький, що на початку пандемії вивіз в Китай всі маски?

ага
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія