Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ЗСУ хоче придбати до 48 ударно-розвідувальних БПЛА Bayraktar TB2

Ну, наскільки я знаю, канадці мають будувати.
Виробник там норм, з світовим ім'ям.
Але треба дивитися.
Наміри- це одне, а реальність- це їнше.
На сьогодні заводу як не було, так і нема.

Цитувати
Один із канадських учасників проєкту будівництва патронного заводу в Україні – компанія GL Munitions Inc – ліквідована та припинила своє існування. Дані про ліквідацію компанії опубліковано на сайті канадського федерального реєстру компаній.

За даними реєстру, GL Munitions ліквідовано 15 вересня 2021 року.

На початку червня інший канадський учасник проєкту – Waterbury Farrel – підтвердив, що спільно з GL Munitions та Укрборонпромом розпочинають проєкт із будівництва сучасного заводу з виробництва боєприпасів для стрілецької зброї. Проєкт також презентували в Укробронпромі.

Waterbury Farrel – відома компанія, заснована в 1851 році, і є підрозділом інженерно-технологічної корпорації Magnum Integrated Technologies Inc.

GL Munitions навпаки – маловідома компанія, заснована лише у квітні поточного року. У неї навіть не було корпоративного сайту.

Наші доки до стадії фундаменту дійдуть, то й друга компанія зникне.

   
Наші доки до стадії фундаменту дійдуть, то й друга компанія зникне.
http://www.waterburyfarrel.com/
   
Re: ЗСУ хоче придбати до 48 ударно-розвідувальних БПЛА Bayraktar TB2
a49

Почему не применяют сейчас!? Боец погиб  дома людям расстреляли за 10 км от передовой!!?
   
Baykar створить центр підготовки та завод з виробництва БПЛА в Україні за свій кошт
Наразі турецька компанія вже придбала в Україні землю під цей інвестиційний проект
Турецька компанія Baykar Defence побудує в Україні центр з тестування, навчання та технічного обслуговування Bayraktar TB2 та підприємство з дослідження, модернізації та виробництва безпілотників.
Про сучасний стан та реалізацію цих проектів під час проведення міжнародної виставки SAHA розповів в інтерв’ю Defense Express генеральний директор компанії Baykar Халук Байрактар.
За його словами, у новому сервісному центрі, який планують побудувати найближчим часом, українські військові будуть проходити підготовку та проводити обслуговування безпілотників Bayraktar TB2 Збройних сил України.
"Роботи по створенню цього центру тривають в напрямі підписання контракту. Після чого ми дуже швидко побудуємо цей центр", - зазначив Халук Байрактар.
"Цей план також реалізується зараз - він на порядку денному й ми рухаємося вперед", - відзначив очільник Baykar.
За його словами, обидва ці проекти фінансуються виключно турецькою стороною і є інвестиційними. При цьому вже вдалося визначитися з земельною ділянкою для подальшого будівництва в Україні.
"Реалізація і центру, і підприємства буде повністю забезпечена за рахунок компанії Baykar. І це буде 100% інвестиція. Землю під цей проєкт ми вже придбали й рухаємося далі", - наголосив Халук Байрактар.
   
Нужен Сокол-300 и PD-2 и много точных боеприпасов под него, аля Тайфун-1, Ольха, Квітник
   
"Вірю, що Akıncı може стати стратегічним засобом і для України, що ми побачимо його і в українському небі. Ми фактично готові до цього. Ми постійно говоримо про Akıncı на наших зустрічах, оскільки на цій платформі стоїть двигун українського виробництва." Халук Байрактар  генеральним директором компанії Baykar
 :D

Інтерв’ю з Халуком Байрактаром: виробництво Bayraktar TB2 в Україні, важкий Akıncı для ЗСУ та проривний дрон MIUS
   
ЗСУ хоче придбати до 48 ударно-розвідувальних БПЛА Bayraktar TB2

ЗРАДА
   


Интервью Байрактара украинским представителям в Стамбуле.

Включены субтитры.
   
Почему не применяют сейчас!? Боец погиб  дома людям расстреляли за 10 км от передовой!!?
Бо президент сцыкун, а Ермак агент приказал никому не стрелять.
   
Akıncı для ЗСУ: на що здатний важкий ударний БПЛА з українськими двигунами у небі Донбасу

Akıncı - новітній важкий ударний БПЛА, який розроблений та вже серійно виготовляється турецькою компанією Baykar. Цей дрон вже прийнятий на озброєння збройними силами Туреччини та невдовзі має вийти на міжнародний ринок.
Враховуючи те, що в небо його підіймають українські двигуни, цілком логічно, що одним з покупців буде саме Україна.
У порівнянні з Bayraktar TB2, важкий Akıncı має значно ширші можливості та вирішує значно більше коло завдань. Зокрема, він має максимальну злітну вагу у 6 000 кг, проти 700 кг у Bayraktar TB2, а максимальне навантаження 1500 кг проти 150 кг.
Що більше, Akıncı, окрім вже відомих MAM-С та MAM-L, може використовувати повнорозмірні боєприпаси, такі, як керовані 500-кг бомби Mark 83 JDAM, ракети "повітря-повітря", а також - крилаті ракети SOM з дальністю ураження наземних стаціонарних та рухомих цілей на відстані близько 200 км.
Також доволі сильно відрізняється і бортове обладнання, яке включає не тільки електронно-оптичну прицільну станцію, а і радар із синтетичною апертурою, який дозволяє виявляти наземні цілі незалежно від рівня хмарності, на дальностях у сотні кілометрів. В умовах України, де від 100 до 160 днів на рік хмарна погода - це має доволі високе значення.


Ще одним важливим фактором є встановлення у базовій версії Akıncı супутникового каналу управління, який на Bayraktar TB2 встановлюється в окремій модифікації. Окрім ліквідації залежності від наземних комунікаційних станцій з дальністю дії у 300 км, це виводить стійкість до РЕБ противника на абсолютно новий рівень.
Звісно залишається питання можливості Akıncı діяти в умовах насиченої протиповітряної оборони. Враховуючи доволі великі розміри БПЛА з розмахом крил у 20 метрів та довжину у 12, а також двох гвинтових двигунів, у будь-якому разі Akıncı буде значно помітніший на радарах за Bayraktar TB2.

Проте необхідно розуміти, що максимальна висота польоту важкого дрона становить 12 км. Навіть при максимальному навантаженні цей параметр вже на практиці складає понад 9 км. Зокрема, на випробуваннях Akıncı з 1360 кг бомбою досягнув висоти у 9188 метрів на двигунах АІ-450 від "Івченко-Прогрес" з потужністю 450 к.с.
А у версії з 750-сильними МС-500 від "Мотор-Січ" цей показник може бути значно кращим. А політ на висоті 12 км робить Akıncı недосяжним для цілого ряду ЗРК, які були помічені на окупованому Донбасі.

І мова йде не тільки про такі системи, як "Стрела-10" та "Оса" із зоною ураження лише до 3,5 та 5 км по висоті, знищення яких прийняло масовий характер під час війни за Нагірний Карабах силами Bayraktar TB2, а і про "Тори", висотність цілей для яких обмежена 10 км.



Останнє редагування: 20 листопада 2021 23:19:49 від bobayn
   
Стосовно "Панцирь-С1", для якого декларується показник до 15 км, то його можливість взагалі знищувати повітряні цілі вже неодноразово ставилась під сумнів у реальних бойових діях.

Наприклад загальні втрати зенітно-ракетно-гарматних комплексів "Панцирь С1" російського виробництва в Сирії та Лівії складають щонайменше 23 одиниці. І більша частина з них була знищена Bayraktar TB2 із максимальною стелею у 8,2 км.

Водночас турецька оборонка вже вважає "Панцирь С1" типовою ціллю для Akıncı, який має на озброєнні високоточну плануючу бомбу MAM-T із дальністю дії понад 30 км. Що враховуючи дальність дії російського зенітного ракетно-гарматного комплексу до 20 км, дозволяє знищувати його без додаткового ризику.
Певну загрозу, звісно, викликають "об’єктові" ЗРК, такі як "Бук" та С-300 російсько-окупаційних військ. Але, по-перше, дальність ураження цілей крилатими ракетами SOM у 200 км дозволяють не заходити у "зону відповідальності" цих комплексів, як і у випадку з MAM-T та "Панцирь С1".
По-друге, як показав досвід війни за Нагірний Карабах, питання знищення систем ППО такого рівня - це комплексна задача, до якої активно залучають РЕБ та комбінують засоби виявлення та ураження.
Наприклад, вірменський комплекс С-300 був знищений завдяки поєднанню можливостей Bayraktar TB2, який визначив координати цілі, поки радари ЗРК були придушені станціями РЕБ, скоріш за все, KORAL від Aselsan. А удар був нанесений, вірогідно, оперативно-тактичним комплексом LORA.
Завдяки саме такому комплексному підходу протидії ППО противника з боку Азербайджану, єдиний реальний бойовий пуск за всю 45-річну історію С-300 завершився доволі сумнівно.
У будь-якому випадку знищення протиповітряної оборони противника легше виконувати саме за допомогою БПЛА, бо це дозволяє ризикувати лише "залізом", а не життям пілотів.
Ще одним важливим фактором для "української прописки" Akıncı є активна позиція турецької сторони щодо спільних проектів. Враховуючи реалізацію локалізації виробництва дронів від Baykar в Україні, цілком логічним буде і оснащення цього важкого БПЛА українськими системами, які можуть посилити можливості цього дрону, або замінити турецькі.
Наприклад, мова може йти про встановлення вже розроблених українських радарних систем для БПЛА. Наприклад, вітчизняної радіолокаційної станції виявлення морських та наземних цілей.
А також малогабаритного радара з синтезованою апертурою антени, який має роздільну здатність в межах 0,З метрів незалежно від висоти польоту та має функцію складання цифрових карт місцевості.
Окрім того, можливості Akıncı дозволяють озброїти його підвісною станцією радіоелектронного захисту "Омут" від "Радіонікс", яка дозволяє пригнічувати радіолокаційні системи ЗРК та винищувачів, а також створювати завади для активних та напівактивних головок самонаведення.
Звісно варто згадати й про можливі вітчизняні альтернативи Akıncı у ЗСУ. І єдиним кандидатом на цю посаду є проект "Сокіл-300" від ДККБ "Луч", який був продемонстрований у листопаді минулого року.
Проте вітчизняний дрон за своїми можливостями посідає проміжне положення між Bayraktar TB2 та Akıncı. Наприклад, максимальна злітна маса "Сокіл-300" - 1130 кг, корисне навантаження - 300 кг, з якого на зброю припадає близько 120 кг.

Таким чином, при підході до закупівлі Akıncı на потреби ЗСУ цілком виправданим має бути підхід не тільки з поступової локалізації виробництва цього БПЛА в Україні, а й поступова інтеграція українських систем, які мають кращі характеристики.

Це дозволить українському ОПК набути нового досвіду, а також створити для іноземних замовників додаткові альтернативи у виборі комплектації та оснащення Akıncı в залежності від їх потреб.
   
   
   
   
Акинси нам ненадо. Надо насытить мелкими и +управляемые ракеты по координатам.
   
Акинси нам ненадо. Надо насытить мелкими и +управляемые ракеты по координатам.
хуйло тоже самое говорит
   
Туреччина передасть Україні не менше 20 "Байрактарів" найближчим часом – Bloomberg

Американське авторитетне видання Bloomberg зі своїх джерел повідомляє, що Туреччина погодила постачання понад 20 "Байрактарів" до України найближчим часом.
Американські журналісти поспілкувалися зі своїми джерелами в турецькому уряді та керівництві виробника зброї Baykar, яке перебуває в тісному контакті з урядовцями.

Видання дізналися, що Україні таємно передадуть ще щонайменше 24 безпілотників найближчим часом.

Журналістам також натякнули, що загалом Україна отримала від Туреччини "значно більше" безпілотників, ніж повідомляли в офіційних джерелах.

Джерело в турецькому уряді додало, що постачання "Байрактарів" Україні дає більше можливостей Туреччині для тиску на Росію.

Крім того, чиновник сказав, що Туреччина натомість підписала угоду про спільне будівництво космічних ракет за українською технологією ракет типу "Зеніт-2". На думку журналістів, ця угода може допомогти турецькому урядові в розробці балістичних ракет.
   
Журналістам також натякнули, що загалом Україна отримала від Туреччини "значно більше" безпілотників, ніж повідомляли в офіційних джерелах.
официально 6
неофициально ещё 6
   
Туреччина передасть Україні не менше 20 "Байрактарів" найближчим часом – Bloomber

Хуйло поскаржився Ердогану на використання українською армією безпілотних апаратів "Байрактар" і вважає це доказом того, що Україна саботує виконання Мінських угод.
   
Хуйло поскаржився Ердогану на використання українською армією безпілотних апаратів "Байрактар" і вважає це доказом того, що Україна саботує виконання Мінських угод.
Эрдоган покрутил головой, поцокал языком и сказал что Минские соглашения нужно выполнять
на этом разошлись
   
официально 6
неофициально ещё 6

це типу жарт?
   
це типу жарт?
факт
   
факт

 :-o 
   
Боеприпасы типа Гром и израильские дроны-камикадзе Хароп и дргугие - в больших количествах, а не Акинси - нам надо.
   
Боеприпасы типа Гром и израильские дроны-камикадзе Хароп и дргугие - в больших количествах, а не Акинси - нам надо.

вам тре, ви і купуйте
   
вам тре, ви і купуйте

а они закази кораблей на 3млрд и гражданских вертолетов на 700млн, которые постоят через 5 лет и они не нужны, потому что ни разу не выстрелят в войне.
   
а они закази кораблей на 3млрд и гражданских вертолетов на 700млн, которые постоят через 5 лет и они не нужны, потому что ни разу не выстрелят в войне.

а оні нє ви, оні заказі за іншими уявленнями про потреби
   
Боеприпасы типа Гром и израильские дроны-камикадзе Хароп и дргугие - в больших количествах, а не Акинси - нам надо.
Акінчі нам треба, а не ота хня, що ти пишеш.
   
Акінчі нам треба, а не ота хня, що ти пишеш.

израильские дроны -камикадзе уничтожили кучу всего (особенно живой силы в опорниках, могут тупо залитать в открытуе дверь как говорится.) в нагорном карабахе...а так же цели которые более мелкие и подвижные за которыми не сильно байрактары и гонялись.
   
израильские дроны -камикадзе уничтожили кучу всего (особенно живой силы в опорниках, могут тупо залитать в открытуе дверь как говорится.) в нагорном карабахе...а так же цели которые более мелкие и подвижные за которыми не сильно байрактары и гонялись.
Ізраїль нам нічого не продасть.
Якщо це важко зрозуміти, це тре запам'ятать.
   
Акінчі нам треба, а не ота хня, що ти пишеш.

Нам треба все
Але насамперед кошти на те все
   
Нам треба все
Але насамперед кошти на те все
То тре націоналізацію проводити з настим продажем за гроші американцям.
   
​Под Киевом будут производить дроны-перехватчики типа ANKA – началось строительство завода

В ближайшем будущем в Украине начнется производство турецких ударных беспилотников типа ANKA.
При сотрудничестве с Турцией Украина начинает налаживать производство военных беспилотников на своей территории. Первый завод строится под Киевом. Об этом сообщил в интервью “Радио Свобода” советник главы Офиса президента Украины, спикер украинской делегации на минских переговорах по Донбассу Алексей Арестович, передает Диалог.UA. По его данным, строительство завода начато в городе Василькове Киевской области. Там будут производиться турецкие реактивные тяжелые беспилотники-перехватчики типа ANKA. “Они способны действовать против воздушных объектов, против других беспилотников, даже против авиации пилотируемой”, - рассказал Арестович. Он уточнил, что данные БПЛА будут оснащаться двигателями украинского производства, все остальные детали - турецкие. Со слов советника главы ОП, ANKA “намного круче” ударных дронов Bayraktar TB2, которые уже есть на вооружении украинской армии. “БПЛА, превышающий "Байрактар" по всем характеристикам”, - сказал Арестович.  Он добавил, что, согласно планам, первый беспилотник завод в Василькове выпустит уже в конце будущего 2022 года.
Справка ANKA - это семейство беспилотных летательных аппаратов, которое компания Turkish Aerospace Industries (TAI) разработала специально для турецких Вооруженных сил. По состоянию на 2020 год, на вооружении Турции находится 30 беспилотников данного типа. Их войска Турции активно использовали в военной операции “Весенний щит” в Сирии. И БПЛА показали свою высокую эффективность, громя вооружение советского и российского производства. ANKA имеет размах крыла в 17,5 метра. Беспилотник может развивать скорость до 200 км/ч, подниматься на высоту до 9 км. Радиус управления - 250 км от наземной станции, и неограничен при управлении со спутника. Непрерывно может находиться в воздухе до 24 часов. Вооружение ANKA состоит из средств РЭБ для нейтрализации ПВО, а также либо 8 управляемых противотанковых ракет RoketsanCirit, либо 4 управляемых планирующих авиабомб MAM-L с лазерным наведением.

3



   
​Под Киевом будут производить дроны-перехватчики типа ANKA – началось строительство завода
В ближайшем будущем в Украине начнется производство турецких ударных беспилотников типа ANKA.
При сотрудничестве с Турцией Украина начинает налаживать производство военных беспилотников на своей территории. Первый завод строится под Киевом. Об этом сообщил в интервью “Радио Свобода” советник главы Офиса президента Украины, спикер украинской делегации на минских переговорах по Донбассу Алексей Арестович, передает Диалог.UA. По его данным, строительство завода начато в городе Василькове Киевской области. Там будут производиться турецкие реактивные тяжелые беспилотники-перехватчики типа ANKA. “Они способны действовать против воздушных объектов, против других беспилотников, даже против авиации пилотируемой”, - рассказал Арестович. Он уточнил, что данные БПЛА будут оснащаться двигателями украинского производства, все остальные детали - турецкие. Со слов советника главы ОП, ANKA “намного круче” ударных дронов Bayraktar TB2, которые уже есть на вооружении украинской армии. “БПЛА, превышающий "Байрактар" по всем характеристикам”, - сказал Арестович.  Он добавил, что, согласно планам, первый беспилотник завод в Василькове выпустит уже в конце будущего 2022 года.
Справка ANKA - это семейство беспилотных летательных аппаратов, которое компания Turkish Aerospace Industries (TAI) разработала специально для турецких Вооруженных сил. По состоянию на 2020 год, на вооружении Турции находится 30 беспилотников данного типа. Их войска Турции активно использовали в военной операции “Весенний щит” в Сирии. И БПЛА показали свою высокую эффективность, громя вооружение советского и российского производства. ANKA имеет размах крыла в 17,5 метра. Беспилотник может развивать скорость до 200 км/ч, подниматься на высоту до 9 км. Радиус управления - 250 км от наземной станции, и неограничен при управлении со спутника. Непрерывно может находиться в воздухе до 24 часов. Вооружение ANKA состоит из средств РЭБ для нейтрализации ПВО, а также либо 8 управляемых противотанковых ракет RoketsanCirit, либо 4 управляемых планирующих авиабомб MAM-L с лазерным наведением.

3
думаю Арестович всё-таки путает...
Анку делает другой производитель не тот кто делает байрактары
а завод строит байрактар
поэтому или это ещё один завод (что врятли)
или это название БПЛА созвучно  :)
Акинчи
   
думаю Арестович всё-таки путает...
Анку делает другой производитель не тот кто делает байрактары
а завод строит байрактар
поэтому или это ещё один завод (что врятли)
или это название БПЛА созвучно  :)
Акинчи

цей може
по характеристиці
"реактивные тяжелые беспилотники-перехватчики типа ANKA"
відразу видно рівень компетентності

трещ коротше
   
цей може
по характеристиці
"реактивные тяжелые беспилотники-перехватчики типа ANKA"
відразу видно рівень компетентності

трещ коротше
у Турции нет сечас реактивных беспилотников
только проект

его действительно проектирует Baykar Defense и он действительно беспилотник-перехватчик только не Анка, а MIUS
и действительно там будут использовать наши двигатели
если это так то очень хорошо!
   
Таємничий MIUS з українським двигуном: є перші зображення нового турецького БПЛА від Baykar Defense
Перший політ безпілотника запланований на 2023 рік
Минулого тижня турецька компанія Baykar Defense анонсувала презентацію своєї нової розробки – безпілотної авіаційної системи.
Цей БПЛА оснащується українським двигуном АІ-25 та, як ми розповідали раніше, за своїми ТТХ може стати серйозною загрозою для російської чергової "чудо-зброї" БПЛА "Охотник".
Як повідомлялося раніше в ЗМІ, перший політ нового безпілотника MIUS варто очікувати у 2023 році. Ця розробка, за словами директора компанії Baykar Defense Халука Байрактара, має стати важливим проєктом для компанії та загалом для галузі турецьких бойових безпілотних літаків.
Повідомлялося, що платформа зможе знаходитися у повітрі протягом 5 годин, робоча висота – 12 км. Дальність польоту – необмежена, оскільки БПЛА зможе працювати з мережею передачі даних SATCOM.
Швидкість – понад 900 км/год. Маса озброєння чи корисного навантаження – 1 тонна, з яким MIUS зможе виконувати задачі безпосередньої авіаційної підтримки, стратегічних атак, подавлення/знищення систем протиповітряної оборони та ракетних атак.


   
У Туреччині готується нова партія «Байрактарів» для України
Світлину з одним з українських дронів на підприємстві Baykar оприлюднила пресслужба заводу з нагоди візиту сюди Міжпарламентської групи дружби Україна-Туреччина та національного лідера кримських татар Мустафу Джемілєва.

   
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія