Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Скільки живуть курці?

Скільки живуть курці?

Опитування
Ви палите/курите?.. :umnik2:
Всього проголосувало: 171
Так, цигарки (чи цигарки + вейп)  50 
 
 29% 
Тіки вейп (чи інш.електронку)  17 
 
 10% 
Нє курю(с)  104 
 
 61% 




Точніше так. Скільки прожили відомі курці, в якому віці померли? Стосується й тих, хто курив, але кинув.

Здоров'я залежить від багатьох чинників. Не тільки від куріння.
Тривалість життя різна. Але хоча б можна порівняти на прикладі відомих людей.
Звичайно будуть й нетипові приклади.

Останнє редагування: 26 серпня 2018 17:01:04 від com1
   
Re: Скільки живуть курці?

какая вам разница сколько живут курцы?
курение либо вам мешает, то есть вы чувстувуете себя лучше, когда не курите, либо в противном случае ничто не убедит вас бросить курить...
   
Re: Скільки живуть курці?

Паління дуже заважає, навіть якщо це не впливає на довголіття
   
Re: Скільки живуть курці?

Паління дуже заважає, навіть якщо це не впливає на довголіття

але все рівно так хочеться задимити
   
Re: Скільки живуть курці?

Скільки живе курка в домашніх умовах

Домашня курка – одна з найдавніших одомашнених птахів. За час її приручення було виведено багато порід. Поділяють всі породи на 3 основні групи: яєчні – курки, які відрізняються високою несучістю, м’ясні та м’ясо-яєчні (універсальні).

Птахи самі по собі не відрізняються довголіттям. У природних умовах їх переслідують численні хижаки, так і перебої з кормом, пов’язані з настанням холодів, теж скорочують термін життя. Все ж, природний термін для представника бур’янистих курей – 15 років.

Але в умовах присадибного господарства домашні кури живуть недовго. В першу чергу термін життя птиці визначає її порода. М’ясні курки рідко коли проживають більше 2-3 місяців, так як вирощуються для отримання м’яса. Як тільки припиняється набір ваги, птах йде під ніж.


Скільки живе курка без голови
Умертвіння курок зазвичай відбувається шляхом відрубування голови. Проте якийсь час після цього птах зберігає рухову активність, тому у недосвідчених господарів досить часто безголові курки продовжують бігати по двору поки не помруть від втрати крові.

Справа в тому, що центр рухової активності у пернатих розташований у спинному мозку. Відрубування голови не припиняє як такий потік крові і поки її достатньо в тілі курки, спинний мозок продовжує функціонувати.

Що таке кура Орпінгтон, зазначено у статті.

Птахи, як і ссавці відчувають біль. Весь цей час птах мучиться. Щоб зменшити страждання істоти, відсікати голову потрібно одним ударом і притримувати тулуб.

Відома історія «безголового» півня Майка, який прожив після своєї першої «смерті» 18 місяців. Незручне рух призвело до того, що в обезголовленої птиці збереглася недоторканою яремна вена і велика частина мозкового стовбура. А так як втрата крові виявилася невеликою, то півень не тільки залишився в живих, але і демонстрував звичайне для птиці поведінка: спав на жердинці, пересувався по двору, намагався клювати зерно, чистись пір’я і навіть кукурікати.

Годувати його довелося з піпетки. Але навіть на такому своєрідному харчуванні, птах прожила дуже довго. Загинуло пернате від задухи: фермер забув шприц, яким очищав горло півня. :umnik2:
   
Re: Скільки живуть курці?

Погано живуть. Бо асма.
   
Re: Скільки живуть курці?

Уінстон Черчилль (91 рік)

   
Re: Скільки живуть курці?

Зігмунд Фрейд  - прожив 83 роки.
Паління займало в його житті таке місце, на яке не могли претендувати ані сім*я, ані наука.
   
Re: Скільки живуть курці?

Фидель Кастро - 90 років
   
Re: Скільки живуть курці?

курці кінчають раком! :big_boss:
   
Re: Скільки живуть курці?

Сколько живут жители мегаполисов?

   
Re: Скільки живуть курці?

курці кінчають раком! :big_boss:


 :=V
   
Re: Скільки живуть курці?

Зігмунд Фрейд  - прожив 83 роки.
Паління займало в його житті таке місце, на яке не могли претендувати ані сім*я, ані наука.


куриш
   
Re: Скільки живуть курці?

:=V
B-)
   
Re: Скільки живуть курці?

"Life expectancy for smokers is at least 10 years shorter than for nonsmokers."

"Очікувана тривалість життя курців становить принаймні 10 років менше, ніж для некурящих."

https://www.cdc.gov/tobacco/data_statistics/fact_sheets/health_effects/tobacco_related_mortality/index.htm
   
Re: Скільки живуть курці?

   
Re: Скільки живуть курці?

Re: Скільки живуть курці?

Марк Твен, відомий своєю фразою, як кинути курити,  прожив 74 роки.
   
Re: Скільки живуть курці?



91 год
Гарри Дин Стэнтон (англ. Harry Dean Stanton; 14 июля 1926 — 15 сентября 2017) — американский киноактёр, музыкант и певец.
   
Re: Скільки живуть курці?

survivorship bias - це про сера Вінстона. Один відсоток дожив до 90,  99% здохли молодими. Очікую появу алкофілософа у треді!
   
Re: Скільки живуть курці?

Вплив на якість життя.
Тютюнопаління зазвичай погіршує стан здоров'я та якість життя.
   
Re: Скільки живуть курці?

   
Re: Скільки живуть курці?

Мій дідусь, нащадок роду козацького (царство йому небесне), палив до 82 років, але помер зовсім не від паління тютюну, а від 2 л. горілки, яку випив зранку без заїжки... Чому? - Бо так сталося.
   
Re: Скільки живуть курці?

Фаіна Раневська - 88 років.
   
Re: Скільки живуть курці?

Смішні розмови. В курінні нема плюсів взагалі.
Просто курці - слабкі люди
   
Re: Скільки живуть курці?



70 лет
пока еще ))
   
Re: Скільки живуть курці?

Є один відсоток людей які генетично можуть добре переносити паління. Саме їх всі курці ставлять в приклад.
   
Re: Скільки живуть курці?

Велике питання - як ти будеш жити в старості, з кисневим балоном чи з можливістю гулять на вулиці
   
Re: Скільки живуть курці?

   
Re: Скільки живуть курці?

Мій дідусь жив 85 років,курив весь час. Люди-все просто. Куріння судиннозвужуюче, тобто при ішемічній хворобі серця,коли ставлять стенти таки курити певною мірою небеспечно. Не факт,але все ж може спровокувати. При аневризмі та ще при деяких хворобах... а  гуляти з балонами-це  при постійній серцевій недостатності. Ну це зрозуміло... а так... курити можна. B-)
   
Re: Скільки живуть курці?

Просто курці - слабкі люди

Слабкі люди, це саме ті, які не мають своєї волі, своєї власної думки, знання свого роду (та инших родоводів), це саме ті, які читають дурнуватих, саме = дурнуватих, які написали на пачці цигарок "куріння вбиває", такі дурники переймаються їхньою дурістю, типу "я палю цигарки і це мене вбиває":weep:
Саме ці дурнуваті думки вбивають.
Мій прапрадідусь палив, мій прадідусь палив, мій дідусь палив, мій батько палив, і я теж кілька десятиріч палю цигарки- бо знаю: вбиває не нікотин, вбиває дурість у думках, та ще велика купа инших, самих різних речей.

   
Re: Скільки живуть курці?

Слабкі люди, це саме ті, які не мають своєї волі, своєї власної думки, знання свого роду (та инших родоводів), це саме ті, які читають дурнуватих, саме = дурнуватих, які написали на пачці цигарок "куріння вбиває", такі дурники переймаються їхньою дурістю, типу "я палю цигарки і це мене вбиває":weep:
Саме ці дурнуваті думки вбивають.
Мій прапрадідусь палив, мій прадідусь палив, мій дідусь палив, мій батько палив, і я теж кілька десятиріч палю цигарки- бо знаю: вбиває не нікотин, вбиває дурість у думках, та ще велика купа инших, самих різних речей.

 (tu)
   
Re: Скільки живуть курці?

   
Re: Скільки живуть курці?

Є один відсоток людей які генетично можуть добре переносити паління. Саме їх всі курці ставлять в приклад.

Хлопче, ти щось знаєш про відсотки? То чому ти не надав цю "статистику" цілком?  :D
   
Re: Скільки живуть курці?

якщо курець прожив 91  рік  то це всього на всього означає що якби він   не  курив то прожив би 101 рік
   
Re: Скільки живуть курці?

Скоро буде 2 роки, як кинув палити. Не тягне. Палю лише уві сні.
Але до цього намагався кинути декілька разів неуспішно. Тобто деякий час не курив, потім знову курив.

Чув, бачив або читав, що одна цигарка скорочує життя на 10-11 хвилин.
   
Re: Скільки живуть курці?



Катрин в  74 вроде еще курит
как тот, кто не пьет одеколон в свои 82 - Ален Делон ))
   
Re: Скільки живуть курці?

Показати зображення...
Катрин в  74 вроде еще курит
как тот, кто не пьет одеколон в свои 82 - Ален Делон ))
Ну і нафіга це їй, як актрисі? Всі ж знають, що паління погіршує шкіру, зуби... А дехто вірить, що на внутрішні органи воно якимось магічним чином не діє))
   
Re: Скільки живуть курці?

Скоро буде 2 роки, як кинув палити. Не тягне. Палю лише уві сні

Авжеж, але після цього став багато теревенити, або став гладкий наче той боров  :D
   
Re: Скільки живуть курці?

Звичайно, що паління впливає на весь метаболізм. При припиненні тютюнопаління апетит зростає, метаболізм змінюється. Якщо їсти та пити все без розбору, як при палінні, то набрати зайві кілограми легко.

Останнє редагування: 26 серпня 2018 19:31:57 від com1
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія