Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Чому я не можу відмовитися від горячего водопостачання?

Якщо я маю борги з цього приводу, чому вони не приходять і не відключать мене?
   
бо у всьому "цивілізованому" світі - людина не платить, йому відключають послугу.
   
А зачем им тебя отключать, ты же им позволяешь зарабатывать, будучи именно подключенным.

И почему не можешь отключиться?
Счетчики поставил, заявления в «Киевэнерго» и «Киевводоканал» написал? В чем проблема?
   
А зачем им тебя отключать, ты же им позволяешь зарабатывать, будучи именно подключенным.

И почему не можешь отключиться?
Счетчики поставил, заявления в «Киевэнерго» и «Киевводоканал» написал? В чем проблема?

так вони прийщли, поміряли і сказали, що мої счьотчики, що 4-ри роки стояли, не відповідають їхним параметрам.
Типо не дійсні.

Але питання глобальне - я не хочу отримувати від них послугу "горяче водопостачання" та "водовідведення горячеговодопостача ння".
В який спосіб я можу відмовитися від неї?

Останнє редагування: 29 липня 2021 15:03:58 від kleynod
   
так вони прийщли, поміряли і сказали, що мої счьотчики, що 4-ри роки стояли, не відповідають їхним параметрам.
Типо не дійсні.

4 роки - строк для повірки.
   
4 роки - строк для повірки.

не питання - але якщо счьотчик 4-ри роки стояв, чому він став непридатний?
   
не питання - але якщо счьотчик 4-ри роки стояв, чому він став непридатний?

раз в 4 роки тре повірити.
все.
не греби мозок.
визивай майстрів, 15 хвилин роботи.
   
Але питання глобальне - я не хочу отримувати від них послугу "горяче водопостачання" та "водовідведення горячеговодопостача ння".
В який спосіб я можу відмовитися від неї?
тю, заяву пиши, мають прийти, відрізати, заглушити та опломбувати
в чому проблема?
чи гроші за роботу просять?
   
раз в 4 роки тре повірити.
все.
не греби мозок.
визивай майстрів, 15 хвилин роботи.

бльо...
ти шо читати не вмієшь?

Тобі пишуть - прийшли, поміряли і кажуть - "не відповідає". При тому що 4-ри роки счьотчик стояв і нячого не міряв.
Вкурюєшь чи тормозишь?
   
бльо...
ти шо читати не вмієшь?

Тобі пишуть - прийшли, поміряли і кажуть - "не відповідає". При тому що 4-ри роки счьотчик стояв і нячого не міряв.
Вкурюєшь чи тормозишь?

формально - він міг буть бракованим, це раз. Новий жеж ставив? новий не повіряється
по-друге, якщо стояв й вода через нього не йшла, міг закиснути, кородувати. Труби без води гниють просто на очах
   
формально - він міг буть бракованим, це раз. Новий жеж ставив? новий не повіряється
по-друге, якщо стояв й вода через нього не йшла, міг закиснути, кородувати. Труби без води гниють просто на очах

а якби я заглушку тупо поставив?
   
а якби я заглушку тупо поставив?

має бути опломбована
інакше не канає
   
Черкасець Валерій Маснюк вважає, що слово «повірка» краще замінити словом «перевірка», бо від нього «русскім духом» чути.
Справді, в словнику російської мови Ожегова є «поверка» як «проверка точности (спец.). П. времени. П. измерительных приборов».
«Цієї осені передаю телефоном водоканалу покази лічильників і чую: «Зачекайте, будь ласка, не кладіть трубки... Так... вам треба здати лічильники на повірку».
Беру «Російсько-український словник» 1968 р. Зауважте, що перед його укладачами було завдання наблизити нашу мову до мови імперії, — наголошує Валерій Маснюк. — За що й дали словникові іронічну назву: «російсько-російський». Але тут «поверка» перекладається як перевірка, перевірення, перевіряння.
Гортаю «Русско-украинский словарь» 1979 р. (роки застою). І тут та ж історія: нема слова «повірка». Так само орфографічний словник української мови 1999 року і «Новітній українсько-російський словник» 2006 року «повіркою» себе не засмічують.
А от в 11-томному словнику української мови 1975 року  укладачі це слово прихистили, і трактують так: 1. Переклик осіб із метою перевірки присутніх. 2. (застаріле) Конт­ролювання, перевіряння кого-небудь із метою виявлення знань. Те саме у «Великому тлумачному словнику сучасної української мови» 2003 року…
Проте водоканалівці користуються галузевими законами та підзаконними актами. Так, у законі України «Про метрологію та метрологічну діяльність» часто натрапляємо на це слово, наприклад: «інспекційна повірка засобів вимірювальної техніки — повірка засобів вимірювальної техніки, яка проводиться під час здійснення метрологічного нагляду»… Послуговується ним і Держстандартметроло гія.
З розвитком техніки й технологій ми «цупимо» для означення пердметів і явищ слова з інших мов, насамперед з англійської, бува і з російської. Та чи завжди виправдано?
   
бо у всьому "цивілізованому" світі - людина не платить, йому відключають послугу.
Відень 44% житлового фонду опалення централізоване.
Включають автоматом навіть влітку якщо холодно.
Гаряча на крані завжди.

Відключитись не можна.
Скоріше з квартири виженуть .

Не платити  не можна
Плата авансом.

Враховуючи витрати на котел опалення в багатоквартирному ЦО виходить дешевше індивідуалки. -20%

Якщо температура нижче 22 (ванна дитяча 24гр) можна писати скаргу в АК на власника житла або постачальника.
Витвір социків АК (арбайткамер) має юристів
Ті нагинають.
....
Скоріше виженуть з житла ніж відключать цо)
   
а якби я заглушку тупо поставив?
Не имеет значения.
Если на телевизор гарантия 4 года -- без разницы, 24 часа в сутки 7 дней в неделю он работал, или в заводской упаковке находился.
Тут то-же самое.
Хочешь отключиться -- отключайся.
Им то какой смысл тебя отключать?
Счетчики просрочены -- пока сам не отключишься или не поверишь, будешь получать счета по нормам потребления.

Останнє редагування: 29 липня 2021 15:34:04 від OlegP
   
«повірка» краще замінити словом «перевірка»
А глава замість голова.
?
Ковтати голосні уєпанський кацапськобалканкськ ий атавізм. 

Старе уссрне  голова колгоспу і новітнє глава держави.
Тьху


   
бо у всьому "цивілізованому" світі - людина не платить, йому відключають послугу.
Вода считается жизненно необходимой, как воздух. В цивилизованном мире воду за долги не отключают, во всяком случае, холодную. Какие бы долги у тебя там не были. Есть другие способы взискать долг - блокировка счетов, конфискация имущества, и т.п.
   
Відень 44% житлового фонду опалення централізоване.
Включають автоматом навіть влітку якщо холодно.
Гаряча на крані завжди.

Відключитись не можна.
Скоріше з квартири виженуть .

Не платити  не можна
Плата авансом.

Враховуючи витрати на котел опалення в багатоквартирному ЦО виходить дешевше індивідуалки. -20%

Якщо температура нижче 22 (ванна дитяча 24гр) можна писати скаргу в АК на власника житла або постачальника.
Витвір социків АК (арбайткамер) має юристів
Ті нагинають.
....
Скоріше виженуть з житла ніж відключать цо)


Може це й правильно, - не подобається ЦО - переїжджай в квартиру без ЦО, в чому проблема?

Не подобається „шумний ліфт“ - переїжджай в хату в селі.
   
бльо...
ти шо читати не вмієшь?

Тобі пишуть - прийшли, поміряли і кажуть - "не відповідає". При тому що 4-ри роки счьотчик стояв і нячого не міряв.
Вкурюєшь чи тормозишь?
:facepalm: не їби муму- дружня порада. за 4 роки там все могло закиснути.
   
Резюме:
відмовитися - можна, але платити - доведеться :)
   
:facepalm: не їби муму- дружня порада. за 4 роки там все могло закиснути.

не питання - але чому вони рахують, шо закисле воно використовувало 4-ри ведра за секунду???

але то все хня  -  питання стоїть  зовсім  інше:
Чому я не можу відмовитися від горячего водопостачання?

Останнє редагування: 29 липня 2021 17:06:27 від kleynod
   
Ковтати голосні уєпанський кацапськобалканкськ ий атавізм.
Ты определись, ты коммунальщик или филолог.
   
Старе уссрне  голова колгоспу і новітнє глава держави.
Тьху


Згоден,-  дратує страшенно

Ті „новітні“ уйопки з часом заспокояться з „словотворенням“, я думаю, просто треба перерости/перебіситися.
Вони не тільки москалізми ліплять постійно, але й англіцизми і зовсім „рідні“ сленги видумують.
Ось, наприклад, є така категорія - хвупівці. Ці унікуми „словотворять“ аж гай шумить: „бан в ніколи“, „токсічность“, „всьо“ і т.п.    :laugh:

   
але то все хня  -  питання стоїть  зовсім  інше:
Чому я не можу відмовитися від горячего водопостачання?


Як не можеш коли можеш, причому - запросто?

Ти просто не врубився за інерцією що це таке - „квартіра в многаетажкє“.

А тут є сікрєт - вона йде в комплекті:

- з сусідами уєпанами,
- з тарганами,
- з ліфтом,
- з під’їздом,
- з водопостачанням і каналізацією.

Береш або „комплект“ або - прахаді мімо, тобто - відмовляєсся.    :super:
   
не питання - але чому вони рахують, шо закисле воно використовувало 4-ри ведра за секунду???

але то все хня  -  питання стоїть  зовсім  інше:
Чому я не можу відмовитися від горячего водопостачання?
тому шо в своєму мурашнику ти живеш не сам. і спроектовано воно згідно певних норм.
   
Це шось в стилі вимагати квиток на футбол за півціни, бо вболіваєш лише за одну команду!  :D
   
Це шось в стилі вимагати квиток на футбол за півціни, бо вболіваєш лише за одну команду!  :D
і ще 10% знижку, бо воротар часто м"ячі пропускає
   
 У меня 150 литровый водонагреватель. Я давно не качаю ЖЕКовскую. Пока у меня пойдет горячая, надо два куба слить. НАХ! Сейчас куб. горячей будет по 160 грн. Счетчики есть? У меня есть-НЕПАТРИБЛЯю. B-)
   
 :facepalm1:  Плять, идиоты! Бойлер не дает никакого экономического выигрыша! Проверено на личном опыте. ЦГВ требует меньше денег и не создает неудобства.

Считать надо не только сколько платишь за электрику, а и то, сколько стоит бойлер, его амортизация, обслуживание, установка и демонтаж. Никакой экономии с ним нет. Ну разве что если "мыты тики ногы".

Про то, что бойлер элементарно уродует любую ванную, занимает место, я вообще молчу.
   
Може це й правильно, - не подобається ЦО - переїжджай в квартиру без ЦО, в чому проблема?

Не подобається „шумний ліфт“ - переїжджай в хату в селі.
----
Не подобаюцця суди- сам йди в судді і покажи,як треба,не
подобаєцця робота мєнтів- сам йди в мєнти та покажи,не подобаєцця їдло з хімії- сам роби його!Не подобаєцця хірург- сам зробив собі операцію!
Красота! :-)o
   
У меня 150 литровый водонагреватель. Я давно не качаю ЖЕКовскую. Пока у меня пойдет горячая, надо два куба слить. НАХ! Сейчас куб. горячей будет по 160 грн. Счетчики есть? У меня есть-НЕПАТРИБЛЯю. B-)

а сливать холодную воду долго приходится как раз из-за всех жлобов в вашем ылитном доме, которые поставили себе бройлеры и не льют горячую воду. Вы там просто сами угробили водоснабжение дома.
   
а сливать холодную воду долго приходится как раз из-за всех жлобов в вашем ылитном доме, которые поставили себе бройлеры и не льют горячую воду. Вы там просто сами угробили водоснабжение дома.
=============================
Я в бизнесе 30 лет и считать умею. Бойлер экономичнее. Примерно вдвое. Центральное горячее водоснабжение-пережиток совка. В мире почти нигде нет.
   
=============================
Я в бизнесе 30 лет и считать умею. Бойлер экономичнее. Примерно вдвое. Центральное горячее водоснабжение-пережиток совка. В мире почти нигде нет.

сколько в твоем бойлере стоит замена нагревателя? магниевого анода? чистка бойлера? надо ли демонтировать бойлер, чтоб делать эти манипуляции (еще плюс по деньгам тогда)?

сколько стоит сам бойлер?

сколько стоил монтаж бойлера, прокладка труб под него и весь сопутствующий ремонт?

сколько у тебя кубов воды уходит в месяц?
   
сколько в твоем бойлере стоит замена нагревателя? магниевого анода? чистка бойлера? надо ли демонтировать бойлер, чтоб делать эти манипуляции (еще плюс по деньгам тогда)?

сколько стоит сам бойлер?

сколько стоил монтаж бойлера, прокладка труб под него и весь сопутствующий ремонт?

сколько у тебя кубов воды уходит в месяц?
----------------------------------------------
Смотря какой у тебя бойлер. Моему 20 лет. Италия,чистая медь! Сейчас таких не делают. Легкое обслуживание было за 20 лет 1 раз. Одни выгоды! (tu)
   
Якщо я маю борги з цього приводу, чому вони не приходять і не відключать мене?
Бідний платить х разів, скупий 2х , лох все життя
   
----------------------------------------------
Смотря какой у тебя бойлер. Моему 20 лет. Италия,чистая медь! Сейчас таких не делают. Легкое обслуживание было за 20 лет 1 раз. Одни выгоды! (tu)
тепер таких не роблять
   
Мене дивує постановка питання..

Я маю борг!!!   Що значить я маю борг? На що є розрахуное ?
Що прийде якись папік відтрахає тебе , благо якщо не анально.. і оплатить твій борг? Ну ок, якщо ти кобіта..  :laugh:
   
----
Не подобаюцця суди- сам йди в судді і покажи,як треба,не
подобаєцця робота мєнтів- сам йди в мєнти та покажи,не подобаєцця їдло з хімії- сам роби його!Не подобаєцця хірург- сам зробив собі операцію!
Красота! :-)o


Трохи за вуха притягнені „аналогії“.

Зовсім трошки, - процентів на 99,999, градусів на 179,999.     8-)
   
Мене дивує постановка питання..

Я маю борг!!!   Що значить я маю борг? На що є розрахуное ?
Що прийде якись папік відтрахає тебе , благо якщо не анально.. і оплатить твій борг? Ну ок, якщо ти кобіта..  :laugh:



У декого просто абсурдна логіка - логіка абсурдів.

Там, правда, не це було головним, - борг, а вимога працювати не за їхніми, а за своїми, любимими правилами.

Такий собі совєтізмо-атавізм.
   
У декого просто абсурдна логіка - логіка абсурдів.

Там, правда, не це було головним, - борг, а вимога працювати не за їхніми, а за своїми, любимими правилами.

Такий собі совєтізмо-атавізм.
Ну так, тому наші козаченьки і платять у рази більше.. А комунальні служби мають привід їх доїти
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія